O tom, že byla vražda legendárního JFK činem CIA, již pochybuje jen málokdo. Politický bard Ron Paul si tím je jist, přičemž nyní upozornil na to, že právě v roce 1963 došlo k převratu, který od té doby
pokračuje.

Jednoduše řečeno, právě v tom momentě již americkou administrativu – a s tím i všechny lokajské země – plně převzal US Deep state, který se na svých pozicích drží dodnes.

Bývalý prezidentský kandidát, kongresman a lékař Ron Paul se tento týden objevil v podcastu Tima Poola a učinil několik odvážných prohlášení o stavu země.

Paul zmínil četné současné členy Kongresu, kteří nemají žádné znalosti nebo loajalitu k americké ústavě. Odsoudil zkorumpované a nekontrolovatelné vládní výdaje.

Nakonec tvrdil, že JFK byl zavražděn CIA, a že tento okamžik byl začátkem převratu.

Paul se objevil v Poolově show „Timcast IRL“, kde učinil rozsáhlý rozhovor o současných událostech, ekonomice a válce. Pool se zeptal Paula na možnost, že Amerika vstoupí do třetí světové války proti Rusku.

„Ale věřím, že došlo k převratu…. A pokud chci, a pokud můžu uvést datum ze své mysli – a kdokoliv si může vybrat pravděpodobně jakékoli datum za posledních 100 let -, ale já jsem si vybral 22. listopad 1963,“ pokračoval Paul.

„To byl den, kdy byl Kennedy zavražděn naší vládou, víte, CIA.“

 

A jsme-li u Kennedyho, pak připomínám, že synovec JFK kandiduje na prezidenta USA za demokraty proti Bidenovi. Svoji kandidaturu již oznámil na sociálních sítích a na svých stránkách.

19. dubna v Bostonu pak oznámí svoji kandidaturu i na veřejném shromáždění. Jisté je, že u odpůrců covidismu a Fauciho má velkou podporu.

https://cz24.news/ron-paul-jfk-byl-zavrazden-cia-ten-okamzik-byl-zacatkem-prevratu-video/

ZDROJ

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda