Čtyři armádní důstojníky umístěné v německém Vilsecku zatkli v úterý ráno členové Delta Force v rámci iniciativy Bílé klobouky, jejímž cílem je identifikovat a uvěznit to, co generál Eric M. Smith nazval „machiavelistickou armádou“, tedy spolkem zvrácených důstojníků a vyšších poddůstojníků, kteří naverbovali Bidenovi sympatizující vojáky do osobních milicí, jejichž cílem je svržení prezidenta Donalda J. Trumpa a jeho příznivců.

Jak jsme včera informovali, Bílé klobouky zatkly majora americké armády a CSM, kteří přesvědčili 250 vojáků z Fort Drum, aby se zúčastnili falešných válečných her, jejichž cílem je násilně potlačit pro-trumpovské projevy v případě Bidenova vítězství v roce 2024 nebo Trumpova nezákonného uvěznění. Major a CSM jsou v současné době ve vazbě poddohledem Bílých klobouků, stejně jako 163 z 250 vojáků Fort Drum, jak nyní může informovat Real Raw News. Výslechy probíhají, sdělil RRN zdroj z kanceláře generála Smithe. Nechtěl říci, zda informace získané od vězňů usvědčují důstojníky z Vilsecku, jejichž jména odmítl uvést.

Čtyři důstojníci – tři poručíci a jeden kapitán – jsou přiděleni k 2. jezdeckému pluku, který působí u pěchoty a jezdectva Stryker v kasárnách Rose ve Vilsecku.

Bílé klobouky tvrdí, že důstojníci kladli poddůstojníkům podmínky, aby odsuzovali Donalda Trumpa a prohlašovali jeho příznivce za „nepřátele Spojených států“. Jeden poručík byl podle našeho zdroje před nástupem do důstojnické školy v roce 2021 hlasitým aktivistou ANTIFA; jeho přijetí bylo částečně založeno na doporučujícím dopise, který napsal Chuck Schumer.

Ačkoli neexistují žádné důkazy, které by naznačovaly, že tito důstojníci na rozdíl od majora Dunbara a CSM Mobarakzadeha dohlíželi na cvičení ostré střelby proti vysmívaným Trumpovým příznivcům, hlásali neutuchající nepřátelství vůči všemu, co se týká Trumpa, a podřízeným říkali, že násilí vůči „trumpovcům“ je ospravedlnitelné, protože Trump a jeho přívrženci se snaží podkopat americkou ústavu.

„Jedině dobrý trumpismus je mrtvý trumpismus,“ řekl údajně jeden z poručíků.

Na otázku, jak by mohli vojáci v Německu zranit nebo zabít Trumpovy příznivce v USA, náš zdroj uvedl, že mnoho vojáků ve Vilsecku podepsalo 3-4leté smlouvy o aktivní službě, a pokud se znovu nepřihlásí, odejdou z vojenské služby před prezidentskými volbami v roce 2024.

„Podle naší teorie si odpadlí důstojníci připravují tvárné vojáky, kteří budou bojovat jménem hlubokého státu, jakmile se stanou civilisty, a protože všechny vojenské smlouvy jsou technicky vzato na 8 let, pokud hluboký stát vyhlásí stanné právo, mohli by být povoláni do služby jako záložníci,“ uvedl náš zdroj.

Na otázku, jak je možné, že se tolik lidí zpronevěřilo své přísaze, odpověděl: „Nemyslete si, že každý, kdo se hlásí do armády, to dělá z vlastenectví. Ozbrojené síly přitahují mladé muže ze všech společenských vrstev, včetně těch, kteří jsou bez občanských práv, dětí, které nás vidí jako jedinou možnost po střední škole. Tyto děti nevstupují do armády s očekáváním, že budou bojovat; vstupují do ní v naději, že si vyčkají, stráví několik let podřadnými pracemi, ušetří peníze a vrátí se do civilního života. Podívejte se, máme rádi naše bratry v zeleném a jistě, máme i špatná jablka, ale armáda je nejjednodušší obor, do kterého se dá dostat. Pokud umíte dělat sklapovačky a kliky a střílet rovně, může se 11 Bravo stát kdokoli.“

(Vojenská odbornost 11 Bravo je označení americké armády pro pěšáky.)

S odvoláním na operační bezpečnost nechtěl přesně říci, jak a kde Delta zrádné důstojníky zatkla, pouze uvedl, že generál Smith plán schválil po rozhovoru s kolegy z Velitelství speciálních operací americké armády.

Na závěr náš zdroj uvedl, že další podrobnosti poskytne co nejdříve.

https://realrawnews.com/2023/08/delta-force-captures-black-hat-officers-in-germany/