(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Známá nizozemská filmařka Janet Ossebaardová, proslavená svým dokumentárním seriálem The Fall of the Cabal (Pád kabaly), byla nalezena mrtvá, údajně spáchala sebevraždu. Několik týdnů předtím byla vedena jako pohřešovaná.

Ossebaardová, oceňovaná novinářka, spolu s Cynthou Koeterovou, bývalou policejní detektivkou, demaskovali satanskou elitu, která táhne za nitky světových vlád a velkých korporací a manipuluje lidstvo. Jejich dokumentární filmy odhalují zločiny tak hrozné, které si normální lidské bytosti dokáží těžko jen představit.

Přesto jsou „normální“ každodenní praxí pro superbohaté vládce, kteří pro své vlastní obohacení a mocenské komplexy tajně ničí lidskou rasu a planetu Zemi.

Portál Sarkari Exam uvádí:
„Janet Ossebaardová, prominentní postava v globálním hnutí Velkého probuzení, byla nejlépe známá jako tvůrkyně dokumentárních filmů „Pád kabaly“.
Její náhlá smrt, údajně sebevraždou, zanechala prázdnotu v alternativním mediálním prostředí, kde byla známa svou neúnavnou snahou odhalit to, co považovala za skryté pravdy a globální spiknutí.“

Kdo byla Janet Ossebaardová?
Janet Ossebaardová získala uznání jako prominentní postava v alternativních médiích prostřednictvím své průlomové série „The Fall of the Cabal“.
Její práce během šesti let získala oddané fanoušky a upevnila její postavení v komunitě alternativních médií.

Kromě toho její příspěvky v dílech jako „Crop Circles: 2010 Update – The Wake Up Call“ (Kruhy v obilí: Aktualizace pro rok 2010 – budíček) dále zdůraznily její odhodlání podělit se se světem o to, co považovala za důležité informace.

Co se stalo Janet Ossebaardové?
Okolnosti smrti Janet Ossebaardové jsou zahaleny rouškou tajemství a zlomeného srdce. Její zmizení, kterému předcházela znepokojující zpráva o úmyslu ukončit svůj život a měsíce emocionálního vyčerpání, vedly k mnoha spekulacím a fámám.

Někteří se domnívají, že mohla být zařazena do programu pro ochranu svědků, zatímco jiní znepokojivě teoretizovali, že se mohla stát obětí těch, které se snažila odhalit.Tyto spekulace odrážejí sporný charakter její práce a její rozdělující vliv na společnost.

První díl série „Pád kabaly“ (v angličtině) si můžete prohlédnout zde:

https://www.bitchute.com/embed/PPj6Bgj4E6YP/

Všetky časti série nájdete na tomto odkaze na video platforme Rumble.

Zdroj