Vyšetřovatelé námořnictva Spojených států JAG v úterý zatkli ředitelku Úřadu pro řízení a rozpočet zločinného Bidenova režimu Shalandu Youngovou na základě obvinění z velezrady za to, že převedla 17 miliard dolarů z peněz daňových poplatníků ukrajinskému ministerstvu obrany, které dohlíží na ozbrojené síly Ukrajiny a které ovládá vrchní velitel, zločinec Volodymyr Zelenskyy.

Vyšetřovatelé nasadili Youngové pouta, když v úterý ráno opouštěla svůj palácový dům na předměstí D.C. Když jí ukázali vojenský zatykač, který ji viní z velezrady, pobuřujícího spiknutí, napomáhání a služba nepříteli a dalších těžkých zločinů, začala se Youngová slovně i fyzicky bránit, nazvala vyšetřovatele „agenty Donalda Trumpa“ a kopala do nich, jako by kopala do míče. Byla omráčena paralyzérem a dostala do obličeje plný zásah pepřového spreje.

Jakmile byla zpacifikována, byla posazena na zadní sedadlo neoznačeného SUV a převezena do zpracovatelského centra JAG, kde zůstane, dokud nebude převezena na Guantánamo, aby stanula před vojenským tribunálem, řekl zdroj z JAG agentuře Real Raw News.

JAG má podle něj finanční dokumentaci, z níž vyplývá, že 2. dubna Youngová povolila několik bezhotovostních převodů v celkové výši 17 miliard dolarů z ministerstva financí do PrivatBank, nejvýznamnější ukrajinské banky z hlediska aktiv a lídra ukrajinského trhu retailového bankovnictví. Peníze byly poslány na účet, který vlastnil ministr obrany Oleksij Reznikov, Zelenského pravá ruka a jeho partner ve válečných zločinech.

17 miliard dolarů je navíc k 115 miliardám dolarů v hotovosti a vybavení, které režim daroval Ukrajině od začátku „Speciální vojenské operace“ Vladimira Putina.

„Jsme toho názoru, že by na Ukrajinu neměly putovat žádné americké peníze. V případě Youngové neexistuje žádný veřejný záznam o této transakci. Proč? Protože měla být tajná. Nelegitimní administrativa a média odvedly skvělou práci, když přesvědčily masy, že Putin je zlo a že Zelenskyj potřebuje hotovost a zbraně, aby Putina odrazil. Máme přesvědčivé údaje, že z našich peněz se financují na Ukrajině gangy obchodující s dětmi a Zelenskij jim umožňuje beztrestně fungovat. Youngové prohřešky jsou vlastizrádné,“ uvedl zdroj.

JAG je bohužel přesvědčen, že Youngová je jen jedním z mnoha Bidenových přisluhovačů, kteří tajně přelévají obrovské částky hotovosti na ukrajinské bankovní účty.

„Těch 115 miliard dolarů, které veřejně deklarovali, je jen zástěrka, která má zakrýt, co se chystá na Ukrajinu. Myslíme si, že se ta částka blíží bilionu, a pilně pracujeme na tom, abychom vypátrali a zatkli viníky. Přiznáváme, že Deep State je hlubší, než jsme si kdy představovali,“ řekl zdroj.

Vyšetřovatelé, dodal, budou Youngovou vyslýchat – pokud bude ochotná mluvit.

„Víte, jak to bylo. Deep Staters nemluví. Jediné, co kdy řeknou, je, že jsem dělal svou práci a mlčí. Aspoň jsme dostali Youngovou,“ řekl na závěr.

https://realrawnews.com/2023/04/jag-arrests-omb-director-shalanda-young/