Vyšetřovatelé JAG amerického námořnictva v úterý dopadli dalšího bývalého vládního úředníka, který údajně profitoval z fiktivních posudků, které při nástupu plandemie Covid-19 předložil prezidentu Donaldu J. Bývalý generál chirurg Jerome Adams, který pod Trumpem sloužil v letech 2017-2021, byl vzat do vazby na základě obvinění z vlastizrady poblíž svého domu v Mechanicsville v Marylandu. JAG oznámil, že bude postaven před vojenský soud za zločiny spáchané na národu a jeho občanech.

Adams se zdál být nepravděpodobným cílem: počátkem roku 2020 přiznal, že Covid-19 je méně smrtící než běžná chřipka, a zapřísahal lidi, aby se vyhýbali maskám na obličej, protože jsou neúčinné při zmírňování šíření neškodného viru. Navíc po pravdě řekl, že nošení masek oslabí lidský imunitní systém, takže společnost bude náchylná k nemocem, jako je obyčejná chřipka, a bude otevřená k získání potenciálně smrtících stafylokokových infekcí nošením zárodečných, špinavých masek. Uzavírání, jak zpočátku tvrdil, skončí zabitím více lidí, než kolik jich zachrání.

Takzvaná konzervativní média Adamsova prohlášení glomovala a zvěstovala ho jako „trutera“, jednoho z mála veřejných zaměstnanců ochotných zpochybnit fiktivní vyprávění bigfarmacie a velkolékáren. V té době byly Adamsovy kanály na sociálních sítích zaplaveny chválou i nenávistí – levičáci ho obviňovali z opovrhování „vědou“ a konzervativci prosazovali jeho sílu charakteru, když se vzepřeli snaze Deep State o „nový normál“.

O několik měsíců později však Adams svá dřívější prohlášení odvolal s tím, že nová data dokazují, že asymetrické šíření Covid-19 zabíjí statisíce lidí po celé zeměkouli. Zkrátka se podřídil doktorům Faucimu a Birxovi a konzervativní média, včetně Fox News, svým divákům ani jednou neoznámila, že Adams změnil stranu. Neoznámila ani to, že Adams byl v letech 2014-2017 komisařem Michaela Pence pro zdraví v Indianě, zatímco Pence vládl v Hoosier State.

Zdroje JAG v pondělí sdělily Real Raw News, že obchody Pence a Adamse přesahovaly pouhý pracovní vztah. Pence byl víc než Adamsův šéf; byl to jeho “dobrý přítel”. Dobrý přítel, s nímž měl Pence homosexuální vztahy.

JAG uvedla, že ačkoliv mají Pence a Adams manželky a děti, byli to milenci v ústraní, kteří se spikli, aby prodali prezidentu Donaldu J. Trumpovi myšlenku, že operace Warp Speed ušetří desítky milionů občanů před osudem horším než smrt.

„Není to poprvé, co homosexuální nebo bisexuální muži skrývají své sexuální sklony za fraškovitým sňatkem,“ řekl zdroj. „Máme fotografický důkaz, že jsou to dlouholetí milenci, a důkaz, že Pence slíbil Adamsovi docela dost peněz, aby byl dvojsmyslný vůči povaze Covid-19.“

JAG tvrdí, že má e-maily, které Pence poslal Adamsovi počátkem roku 2020.

„Ahoj, krasavče, vedl sis skvěle, ale teď je čas posunout časovou osu. Mluvil jsem s Faucim, Birxem a Collinsem a jsou na palubě,“ napsal Pence v e-mailu Adamsovi z 1. května – 14 dní předtím, než Trump veřejně oznámil, že Warp Speed urychlí výrobu a schvalování Covidových vakcín „jako nic, co tato země nikdy neviděla.“

„Adams pracoval na obou stranách plotu. Byl to dobrý herec. Máme důkaz, že byl finančně odškodněn za svou účast na Covidových zločinech a zradil Trumpa. Měli jsme víc než dost důkazů, abychom ho zatkli,“ uzavřel info k případu zdroj.

https://realrawnews.com/2023/01/jag-arrests-former-surgeon-general-jerome-adams/