Vyšetřovatelé JAG amerického námořnictva v sobotu zatkli šéflékařku CDC Debru Houryovou poblíž jejího domu v Athens v Georgii, když si vynutili vojenský zatykač, v němž stálo, že Houryová, kromě jiného despotického personálu CDC, je vrcholným hráčem při zavádění nových Covidových mandátů a přesvědčování nemocnic, aby uměle nafukovaly hospitalizace spojené s Covidem, řekl zdroj z JAGu pro Real Raw News.

Po třech dnech sledování Houryové a dodržování jejího denního režimu ji vyšetřovatelé údajně přistihli, když se v poklidu procházela v Dudley Parku, 24 akrovém úseku poklidných lesů a polí 70 mil severovýchodně od jejího pracoviště – atlantského ústředí CDC. Když ukázali své pověřovací listiny a zatykač, zaražená Houryová se podívala na dokumenty, řekla, že nechápe, co se děje, a dožadovala se jména soudce, který zatykač podepsal. Vyšetřovatelé odpověděli, že ho podepsal viceadmirál Darse E. Crandall.

„Kdo je to?“ zeptala se.

„To brzy zjistíte,“ odpověděl vyšetřovatel JAGu.

Vysvětlili jí, že je zadržována jako nepřátelský bojovník, a proto pozbyla všech práv a privilegií poskytovaných americkým občanům, a informovali ji, že bude držena v zařízení JAGu, než bude postavena před vojenský tribunál na základně Guantánamo.

Spoutanou  Houryovou pak doprovodili ke svému vozidlu.

„Bude postavena před soud za velezradu,“ oznámil náš zdroj.

Obvinění, dodal, pocházejí z audio a video souborů dokumentujících, jak Houryová přemlouvala správce nemocnic v New Yorku, Pensylvánii a New Jersey, aby léčili všechny pacienty s respiračními onemocněními jako COVID-19 pozitivní, aniž by pomocí PCR testu potvrdila přítomnost Sars-Cov2. Nemocnice tak falšují statistické údaje tím, že předpokládají, že každý, kdo má kašel nebo rýmu, má COVID-19. Nemocnice pak použily zfalšované údaje, aby ospravedlnily mandáty na masky. Je to taktika, kterou Deep State použil během začátku plandemie.

Podle našeho zdroje Houryová tyto požadavky uložila nejméně osmi ředitelům nemocnic za posledních 60 dní. Pěti stačilo málo přesvědčování a Houryové rádi vyhověli.

Aby posílili případ proti Houryové, navštívili tajní vyšetřovatelé čtyři nemocnice, které hlásily nárůst počtu hospitalizací COVID-19 a přeplněná „oddělení COVID-19“.

„V žádné z nemocnic nebyly žádné případy Covidů,“ řekl zdroj. „Nemůžu říct, se kterými nemocnicemi nebo s kým mluvily, protože některé budou obžalovány a jiné budou svědčit proti Houryové.“

Nástupci Rochelle Walenskyové, řekl, se vytrvale snaží podporovat její odkaz – směrují národ k věčnému lékařskému stannému právu.

https://realrawnews.com/2023/09/jag-nabs-another-cdc-cretin/