Sbor soudců generálního prokurátora amerického námořnictva věnoval část svých zdrojů na vytvoření specializované divize sexuálních zločinů na dětech, jejímž úkolem bude hon na obchodníky s dětmi a pedofily, kteří zneužili mocenské pozice, aby se přiživili na nejzranitelnějších demografických skupinách společnosti, sdělily zdroje JAGu agentuře Real Raw News.

Ačkoli JAG v minulosti usvědčil Deep Staters z podobných zločinů, tato obvinění byla až na několik výjimek vedlejší k obviněním z velezrady; jinými slovy, nikdy nebylo záměrem JAGu hromadně stíhat pedofily, kteří neporušili přísahu úřadu nebo se nedopustili nehorázné velezrady v rozporu s americkou ústavou. „Naším úkolem bylo chytat zrádce. Sexuální zločiny na dětech, ač naprosto příšerné, byly zodpovědností federálů a místních a státních orgánů činných v trestním řízení,“ řekl zdroj JAGu.

JAG a jeho spojenci z Bílých klobouků však udělali výjimky v případech, kdy ministerstvo spravedlnosti odmítalo stíhat vražedné pedofily, i když mělo nezpochybnitelné důkazy. Příkladem je případ Toma Hankse a jeho Bosoma Buddyho Petera Scolariho.

„V určitých situacích JAG využívala prostředníků, aby získala důkazy pro spravedlnost, nezpochybnitelné důkazy, aby zjistila, zda podle nich budou jednat. Sečteno a podtrženo, pokud jste politicky spjati nebo bohatá celebrita, peníze hovoří a spravedlnost se dívá jinam. Rozdávají pedofilům propustky na útěk z vězení už desítky let,“ uvedl zdroj.

Audit JAGu, dodal, ukazuje, že zločinů na dětech exponenciálně přibývá za zločinného Bidenova režimu, což posiluje podezření, že Bidenovo ministerstvo spravedlnosti chrání pedofily ve svých řadách. JAG, uvedl zdroj, v poslední době slyšel víc zákulisních informací o případech údajného obtěžování dětí a únosů než za poslední tři desetiletí.

Sbor generálního prokurátora svolal v posledních několika měsících několik schůzek, na nichž se téma konverzace soustředilo na to, zda má nejen pravomoci, ale i pracovní síly a zdroje pro boj s epidemií pedofilů. Po dlouhých debatách došel k závěru, že nepronásledovat všechny politiky a mediální osobnosti podezřelé z pedofilie by poškodilo pověst JAGu, a proto by byl stejně vinen jako pedofilové a jejich bojovní zločinci. „Probíhá vzpoura proti dětem Spojených států a musí být zastavena,“ oznámil zdroj.

K dosažení tohoto cíle naverbovalo námořnictvo JAGu mocné spojence. Viceadmirál Darse E. Crandall poprvé požádal o podporu svého armádního protějšku, generálporučíka Stuarta Rische, generálního prokurátora americké armády. Generál Risch se zapřísahal, že bude bojovat s pedofilií všude, kde hnisá.

„Nyní máme početnou sílu, abychom postavili před soud ty, kteří unikli spravedlnosti,“ řekl náš zdroj.

Na závěr uvedl, že společná operační skupina právě uzákonila „vážné zatčení“ a že poskytne podrobnosti ASAP.

 

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/08/jag-creates-child-sex-crimes-division/