Pravděpodobně největší zprávou, kterou dnes dostaneme, bude slíbeno prosincové zmizení Anthonyho Fauciho, který oznámil svou rezignaci. Ten malý červík možná sklouzne do díry, kde se bude krčit, ale nechápejte to jako útěk před spravedlností. Kash Patel v Bennyho show nás ujišťuje, že psychopata budeme sledovat a zasekneme ho, když přijde čas. Tato velká ryba nám neuteče!!!!!

Mnozí z našich čtenářů pravděpodobně chápou, že se skutečným Anthonym Faucim se před časem vypořádali… po vojenském tribunálu dostal svůj spravedlivý trest.

Tento kousek divadla je určen pro masy, které se stále snaží dohnat nesčetné zločiny tohoto masového vraha, který se vyrovná Billu Gatesovi, ale ho také překoná. Vše, co opravdu potřebujete pochopit na zjednodušené úrovni, je, že nejhorší pachatelé – opravdu zlí nepřátelé lidstva a predátoři – dostali své a dostali, co si zasloužili: Bill Gates, Anthony Fauci a další. Plán je takový, že Lidstvo, když pochopí zločiny těch, kteří nás zradili, bude volat po spravedlnosti, ale ta už bude vykonána.

Nadace Billa a Melindy Gatesových je zodpovědná za smrt a zmrzačení tisíců indických dětí prostřednictvím své „vakcíny proti dětské obrně“. Jak jsme pochopili, indická vláda Billa Gatese za tento hrozný zločin v Indii soudila a popravila. Bohužel zavražděným dětem to nevrátilo život ani pohyblivost. Neexistuje způsob, jak pomstít masovou vraždu nevinných, ale uvidíme, jaký trest bude veřejnost považovat za přiměřený za Fauciho vraždu milionů lidí a obrovský zisk z podvodu.

Dalším vynikajícím zdrojem informací, informací a pohledu je nejnovější aktualizáciaSimona Parkesa.

Vzpomínám si, jak se Simon velmi ostražitě vyjadřoval o situaci na planetě, zdráhal se mluvit příliš tvrdě o tom, co udělal nepřítel, a stále nám opakoval, že válka neskončila a ještě jsme nevyhráli, nemluvte o popcornu atp. Nyní je Simon mnohem uvolněnější, vkládá více humoru a úsměvů a říká, že se neobává o úspěch mnoha současných operací, takže je to velmi uklidňující a povznášející hodina se Simonem, který vždy mluví zdravým rozumem. Mimochodem, Simon na svém blogu zveřejnil zajímavou informaci. Někdo nafilmoval reléovou stanici Tesla podél dálnice v Anglii, kterou můžete matně vidět na přiloženém  videu.

Planéta je pobúrená v mnohých ohľadoch. Na mnohých miestach počúvame o obrovských záplavách a občianske nepokoje dosahujú historickú úroveň. Haiti je pobúrené.

Na Haiti prebiehajú rozsiahle demonštrácie proti životným nákladom, neistote, zhoršovaniu životných podmienok a s požiadavkou na odchod premiéra. Boli postavené priehrady. Najmenej jeden protestujúci bol údajne zastrelený.

Z ľahšej stránky sa biele klobúky vysmievajú hlbokému štátu: Zbor generálnych sudcov amerického námorníctva obnoví začiatkom septembra obesenie odsúdených väzňov, uviedli zdroje z úradu JAG pre Real Raw News. odkaz

Keďže Trump krátko po svojom nástupe do úradu obnovil trest smrti a keďže väčšina tejto cabaly sú pedofili, je úplne na mieste viesť tieto diskusie. Či už ide o vlastizradu, poburovanie alebo zločiny proti ľudskosti, dostaneme ich. zdroj


Čína se připravuje na válku

Čks nařídila všem zdravotnickým výrobcům v číně, kteří dodávají zboží pro spotřebitele po celém světě, aby spustili zásobovací linky pro cmc, ústřední vojenskou komisi komunistické strany.
Cmc se připravuje na globální vojenskou intervenci.
Nový revidovaný zákon o národní obraně_ každý se bude podílet na národní defencel. „Všechny národní organizace, ozbrojené síly, politické strany, občanské skupiny, podniky, společenské organizace a jiné organizace by měly podporovat a účastnit se rozvoje národní obrany, plnit povinnosti národní obrany a vykonávat úkoly národní obrany v souladu se zákonem.“

Zahraniční učitelé na všech univerzitách jsou požádáni/povinni odejít kvůli hrozícímu konfliktu
Veškerá výroba kovů do zemí g7 a několika zahraničních zemí se začne zastavovat a přesměruje se na vojenskou výrobu. Průmyslové potravinové dodavatelské řetězce se přesměrují na programy vojenských operací cmc. Připravují vojska na další postup pod linii skutečné kontroly v ladaku a připravují se na obsazení dalšího indického území v himálaji

Vojenská cvičení v čínském moři, v okolí tchaj-wanu a v blízkosti japonska zajistila dodávky munice a dělostřelectva cmc na národní obranu pro všechny flotily a úplnou modernizaci současných raketových systémů. Odhaduje se, že více než 30 milionů vojáků v současnosti cvičí v 6 regionech prostřednictvím Číny

Xi a vyšší představitelé připravují občany číny na válku. Měsíce před uvolněním biologických zbraní ve wuhanu.
Xi řekl: „“Buďte připraveni na boj.“

V lednu téhož roku přednesl v cmc důležitý projev o přípravě na válku a tento projev byl pak vysílán v celostátním vysílání.

Xi věděl, že hluboký stát v jeho zemi plánuje uvolnit biologické zbraně a válka se blíží do takové míry, jak to uvidí odtajněné dokumenty, whistlebloweri a agentury intel po celém světě, které budou tyto operace provádět.

Jediný způsob, jak může xi očistit režim čks, je, aby komunistická země uskutečnila své poslední plány při vytváření války. Jelikož miliony nových čínských civilních vojáků jsou vyzbrojeny, očekává se, že po událostech jaderné bouře vytvoří povstání proti vlastnímu režimu.

V současnosti se světová aliance za posledních 20 let infiltrovala největší univerzity v číně.

Čínské hackerské skupiny a bílé klobouky čínských vojenských inteligenčních sil v současnosti deklasifikují poklesy přes čínu a nabírají na síle pro příchodné události

Do bouře

Světové události  zdroj

? Stalo se to před 3 týdny. Mechanici v OK objevili návěs plný unesených jihoamerických dětí. video

? Něco podobného se před několika týdny stalo v Oklahomě.

Na prázdné parkoviště naproti opravně kamionů uprostřed ničeho přijíždí pozdě v noci kamion s návěsem.
Pracovníci autoservisu si myslí, že jde o nového zákazníka, a přistoupí k autu.
Řidič kamionu nasedne do auta, které ho sledovalo, a ujíždí.
Pracovníci v dílně slyší lidi v přívěsu
Když otevřou přívěs, najdou v něm téměř 50 guatemalských dětí ve věku 8-16 let.
Děti jim řeknou, že byly uneseny v Texasu.
Do obchodu se vracejí auta plná lidí se zbraněmi, kteří chtějí děti zpět.
Zaměstnanci obchodu mají také zbraně a dojde k přestřelce.
Majitel obchodu telefonuje s policií.
Objeví se policie, všichni utečou, 7 dětí zůstane.

 


Tady je zpravodajská stanice z Oklahomy, která o tom píše, NULA celostátního pokrytí. Ve skutečnosti

Ale uvědomte si, že právě teď je sucho. Všechny tradiční kanály pro obchodování s lidmi jsou uzavřeny.

Myanmar je uzavřen, Ukrajina je uzavřena. Adrenochrom stále dodává pouze Latinská Amerika.

A nedostatek zčtyřnásobil hodnotu adrenochromu. zdroj

Senátor Grassley žiada vyšetrenie väzieb Bidenovej rodiny na Čínu. zdroj


Ke zhroucení matrixu stačí překonat iluzi vytvořenou naším kolektivním vědomím.

Zotročení si vytváříme sami tím, že mentálně i fyzicky živíme systém, o kterém nám bylo řečeno, že je jediný možný. A tak si slepě a nevědomě stavíme vlastní vězeňské zdi.

Je to vlastně čirá genialita těch, kteří přišli na to, jak tato realita funguje. Dostali se jim do rukou určité znalosti, proto se jim často říká „ilumináti“ nebo „osvícení“, které jim umožnily vmanévrovat nás zcela do otroctví.

Nejdůležitějším poznatkem, který proti nám používají, je vědomí, že naše myšlenky vytvářejí naši realitu. Pokud mohou ovládat myšlenky mas, mohou vytvořit jakoukoli realitu. A to také udělali, protože právě proto je svět v takovém stavu, v jakém je.

To, čemu říkáme „matrix“, je naše nevědomě vytvořená sdílená realita. Jsme to my, kdo nevědomky vytváří svou dystopickou existenci.

Končí, když se probudíme z transu, když překonáme iluzi, když získáme poznání vlastní tvůrčí síly, když převezmeme kontrolu nad svými myšlenkami, vůlí a životem. Když se rozhodneme vytvořit lepší realitu namísto té, do které nám vymyli mozek.

Končí, když začneme žít vědomě, v souladu se svým instinktem, intuicí a duší.

Na této cestě za pochopením je stejně důležité uvědomit si zlovůli, která nás obklopuje, jako pochopit, že nad námi nemá žádnou moc, pokud se jí dobrovolně nevzdáme.

Nekrmte tedy systém svým strachem, ale rozhodněte se z něj vystoupit prostřednictvím svého nově nabytého vědomí a začněte ve své mysli vytvářet lepší realitu, po které všichni toužíme.
❤️❤️❤️ (Laura A.) zdroj

Média (konečně) přiznávají, že „Lockdown“ je horší než „Covid“…ale proč?

Nejnovější údaje britského Národního statistického úřadu (ONS) naznačují, že dopady výluk poškozují více lidí než kdykoli předtím „Covid“. Alespoň to tvrdí tisk.

Týdenní údaje ONS zřejmě ukazují, že bylo nahlášeno o více než 10 000 úmrtí více, než se očekávalo.

Vzhledem k tomu, že žádné z těchto nadměrných úmrtí nebylo spojeno s přípravkem Covid, tisk je označuje za „skutečnou cenu výluky“ a některé noviny tvrdí, že výluka „zabíjí více lidí než Covid“.

Jedinou vhodnou odpovědí na to je „no shit“.

Dokonce i těm, kteří se stále drží ortodoxie, že „Covid“ skutečně existuje, bylo jasné, že „Lockdown“ způsobí více škody než prevence, a to od okamžiku, kdy první studie úmrtnosti ukázaly, že „Covid“ má 99,5% míru přežití, tedy od jara 2020.

Tento názor vyjádřilo mnoho odborníků z oblasti ekonomie, statistiky, epidemiologie a virologie a byli za něj pranýřováni.

Každý, kdo má alespoň špetku zdravého rozumu, na to však mohl přijít sám. Zrušení zdravotnictví a zhroucení ekonomiky nikdy nedopadne dobře (pokud nechcete zabíjet lidi, v tom případě je to skvělý plán).

Dokonce i Dr. David Nabarro, zvláštní zástupce Světové zdravotnické organizace pro Covid-19, v říjnu 2020 označil uzavření za „globální katastrofu“:

„My ve Světové zdravotnické organizaci nejsme zastánci uzavření jako hlavního prostředku boje proti viru […] zdá se, že do příštího roku by se mohla celosvětová chudoba zdvojnásobit. Může se stát, že podvýživa dětí se minimálně zdvojnásobí […] Je to strašná, strašná globální katastrofa.“

Otázka tedy nezní „Je Lockdown horší než Covid?“. Odpověď zní „ano“ a víme to už více než dva roky. odkaz

To uz je za celou dobu c. 350…. sioniste umiraji ?

? Zemřel duchovní vůdce izraelské ultraortodoxní strany.

Rabín Šalom Cohen, duchovní vůdce největší izraelské ultraortodoxní politické strany, zemřel v pondělí v nemocnici ve věku 91 let, uvedla jeho rodina.

Cohen, který stál v čele Rady mudrců Tóry, nejvyššího orgánu strany Šas, byl podle rodiny v nemocnici Hadassa v Jeruzalémě, když se jeho zdravotní stav v neděli večer zhoršil.

„Jménem izraelské vlády a celého izraelského lidu posílám soustrast jeho rodině, jeho žákům a všem, kteří ctí jeho památku,“ napsal na Twitteru premiér Jair Lapid. odkazzdroj

FAUCI REZIGNUJE
(dobře ví, že se chystá bouře a republikáni přebírají sněmovnu a vnitřní zdroje INTELu mu to řekly….. Bílé klobouky armády vědí všechno a mají všechno)

Tento člověk je čisté ZLO, v 80. letech pomáhal vytvořit AIDS a vytvořil vakcíny proti viru aids, které šířily tento virus po světě. (Původní vakcíny proti aids byly biologickou zbraní). zdroj

Tento atentát na Darii dugina…. Je dcerou Alexandra Dugina (ruského Alexe Jonese) a už desetiletí odhaluje deep state….
Tato vražda byla určena pro alexandra dugina… Který na poslední chvíli vyměnil auto. …..Alexander dugin má velmi blízko k putinovi//////

Hluboký stát se zoufale snaží zahájit úplnou světovou válku////

EU se dostává do úplné recese (ale média zatajují pravdu… Jelikož plyn prudce stoupl a inflace potravin je nejvyšší v historii a plyn byl snížen a průmysl eu pociťuje bolest/////…
Zasvěcenci potvrzují, že německo je první velkou zemí, která se propadne [ kolaps] ….. A válka je jediný způsob, jak zakrýt plandemii a uvolnění biologických zbraní sars 11 a vakcín proti biologickým zbraním… Všechno spojené s cabalou> un davos. Na to. Gates. Rothschildové atd..

Italská vláda ve volném pádu
Francie >macron ztrácí parlament
Odchod britského premiéra Borise Johnsona zanechává vládu v chaosu
Estonsko rozpad vládní koalice…..
(všechny tyto uvedené země mají tiché vojenské povstání bojují…. Ve velitelstvích zemí NATO vypukl chaos)////

NATO má Srbsko na řešení přichází.. Jelikož jižní Evropa nemá zájem o nato.un. Biden. Hluboká státní propaganda…////

Srbsko se připravuje na vojenský moment<

Hodně se toho děje lidé

?????????????????

Musk odhalí všechny … Twitter. Facebook. Youtube. >> hlavní platformy…. Připojeno ke Světovým botfarmám (falešné systémy umělé inteligence, které provozují internet…… To se připojí ke světovým investorům přinést scammed a připojí hluboký stát demokratické strany placené kontrolované botfarms ….[google] atd..

Trump nastavuje pasti [ fbi]
Vše je napojeno na durham< napojeno na volební podvody. >dnc botfarmy <

Eu se probouzí k příběhu botfarms a vojenská rozvědka vypouští dokumenty do světa na vysoké úrovni
Vojenští vůdci…….

Světový hluboký stát v panice

Tvrdá pravda> facebook
, google, twitter. Instagram. Všetci kradnú vaše údaje…..
Toto odhalenie tik tok ovládanie vašich zariadení. Ide oveľa hlbšie do všetkých hlavných platforiem a aplikácií
…..
Veľkým príbehom roku 2023 bude domov facebook twitter youtube google ect ect boli všetci zapojení do sledovania vašej úplnej ip. adresy a bankových účtov a všetkých počítačov vo vašej domácnosti. DARPA zdroj

? Tucker dnes večer mluvil o biologických laboratořích na Ukrajině, o tom, že NIH ztratil svou funkci, o Facuiových e-mailech, o utajování skutečného původu C19 a o hrozících obviněních Ruska z bioterorismu.

Tuckerův příspěvek o Fauciho rezignaci se dotýká mnoha otázek, o kterých jsem psal, a je skvělým příkladem toho, jak se tyto znepokojivé skutečnosti dostávají do hlavního proudu.

Pomalu, ale jistě. Proces normalizace probíhá.

Tucker Carlson: Toto je Fauciho největší zločin
Tucker Carlson, moderátor Fox News, se v pořadu „Tucker Carlson Tonight“ zamýšlí nad postupem doktora Fauciho v souvislosti s pandemií koronaviru. odkaz

? Poslechněte si, co před několika dny řekl Rand Paul:
Dr. Fauci stojí na počátku největšího utajování v moderní medicíně.

„A pokud tomu přijdeme na kloub. Až převezmeme Senát a Sněmovnu reprezentantů… budeme vyšetřovat původ této situace. Je to vážné. Existují laboratoře (biolaboratoře), které experimentují s viry… se je snažíme učinit lépe přenosnými. To je přání smrti pro lidstvo. A my s tím musíme něco udělat. Dr. Fauci stojí na samém počátku. Financuje výzkum a popírá zisk funkce.“

Vzpomínáte si, jak Anons upozornil na to, že na Ukrajině jsou biolaboratoře, a oni to vehementně popírali, aby to nakonec přiznali? Co kdybychom se už vyhnuli nejhorším nemocem, které plánovali? Co když jsou Patrioti stále o pět kroků napřed? Jen na příkladu Fraudciho vidíme, že vše rozehrávají do nejmenších detailů a ukazují to světové veřejnosti. Trump ho záměrně předčasně uvedl na veřejnost, abychom viděli, jak se hraje prohnilá hra. Vše je vzájemně propojeno. Například téma s celosvětovými biolaboratořemi a pokusy na lidstvu vyvolá u samotných svědků Corony nevěřícný údiv a zděšení. Svět by byl dávno na pokraji zániku, kdyby kabala mohla použít své plánované biologické zbraně tak, jak chtěla, aby nás lidi zcela zničila.

? Doktor Death (Smrt? ) dostane po odchodu do důchodu penzi 350 000 dolarů, ale DC Draino říká, že by se na to měl dívat z té lepší stránky: „Tohle je jeho zákonný rozpočet Američané … v polovině voleb se karta obrátí a my se budeme dívat na každý centimetr čtvereční toho, co tenhle chlapík ve federální vládě udělal, takže by se na to měl připravit. zdroj

ohn McAfee předstíral svou smrt a „stále žije“ v Texasu, tvrdí jeho bývalá přítelkyně v dokumentu Netflixu


Divoký a podivný život údajně mrtvého průkopníka antivirové ochrany Johna McAfeeho je stále záhadnější. McAfee se podle všeobecně dostupných informací oběsil v červnu 2021 ve španělském vězení, kde čekal na vydání do USA kvůli obvinění z daňových úniků. Podle jeho bývalé přítelkyně Samanthy Herrery z Belize je však stále naživu poté, co předstíral vlastní smrt a přestěhoval se do Texasu. odkazzdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-24-08-2022/

Evropu čekají další problémy kolem zásobování energiemi z východu. Poškozen je totiž ropovodní systém, který do EU přivádí ropu z Kazachstánu přes Rusko. Provozovatel ropovodu Caspian Pipeline Consortium (CPC) uvedl, že vývoz ze dvou z celkem tří kotevních bodů terminálu v Černém moři byl pozastaven.

*****

Vystrčil nám vzkazuje, že vyšší zálohy za energie musíme chvíli zvládnout sami. Tomu říkám arogance moci.

*****

Úřady lotyšské Rigy rozhodly o stržení Památníku vítězství 

Dělníci začali odstraňovat památník lotyšských osvoboditelů od nacistů, na místě už je nejméně jeden bagr a nákladní auto. Již dříve městská rada hlavního města Rigy rozhodla o demolici památníku navzdory protestům některých obyvatel.

*****

Američané vyzváni k opuštění Ukrajiny

Diplomatická mise USA v ukrajinském hlavním městě doporučila Američanům opustit zemi a varovala, že bezpečnostní situace se může rychle zhoršit.

*****

Od začátku konfliktu na Ukrajině a následné sankční války mezi Moskvou a Západem vzrostl dovoz ruské energie do Číny o 75 %, uvedla v pondělí agentura Bloomberg s odvoláním na nejnovější údaje čínských celních úřadů.

*****

Britská ekonomika se v roce 2020 snížila o 11 %, což je největší pokles za posledních 300 let, ukázaly v pondělí revidované údaje britského statistického úřadu (ONS). Předchozí údaj hovořil o poklesu o 9,3 %.

*****

Dugin reaguje na vraždu dcery

Ruský filozof Alexandr Dugin zveřejnil reakci na sobotní bombový útok na auto u Moskvy, jehož terčem byl možná on, ale který si vyžádal život jeho dcery Darji. V pondělí Dugin z vraždy obvinil ukrajinskou vládu a uvedl, že si přeje spíše vojenské vítězství než pomstu.

„Jak víte, při teroristickém činu nacistického ukrajinského režimu byla 20. srpna před mýma očima brutálně zavražděna moje dcera Darja, když se vracela z festivalu ‚Tradice‘ u Moskvy,“ uvedl Dugin v prohlášení, které zveřejnil jeho spojenec, konzervativní magnát Konstantin Malofejev.

„Darja byla krásná pravoslavná dívka, vlastenka, vojenská reportérka, televizní expertka a filozofka. Její projevy a reportáže byly vždy hluboké, fundované a zdrženlivé. Nikdy nevyzývala k násilí nebo válce. Na začátku své cesty byla vycházející hvězdou. Nepřátelé Ruska ji zabili nečestně, zákeřně,“ napsal Dugin.

Takové teroristické činy chtějí zlomit vůli Rusů tím, že se zaměří na ty nejlepší a nejzranitelnější z nich, řekl Dugin a dodal, že teroristé neuspějí. Přát si prostou pomstu nebo odplatu by bylo „příliš malicherné a neruské“, dodal.

„Místo toho potřebujeme vítězství Takže vítězství, prosím!“

*****

Duginová řídila otcovo SUV Toyota, když explodovalo, což vedlo ruské úřady k podezření, že bomba byla určena jemu. FSB identifikovala pachatelku jako 43letou Ukrajinku Natalju Vovkovou.

*****

Zelensky se „strachuje“, protože zpochybňuje loajalitu svého vnitřního kruhu

Ukrajinský prezident Vladimir Zelenský se obává, že ho někdo z jeho blízkých zneužívá, uvedl turecký prezident Erdogan s odkazem na jejich rozhovor během čtvrtečního setkání ve Lvově.

*****

Finská premiérka Sanna Marinová si na vlastní náklady nechala udělat test na drogy poté, co uniklé video z jejího večírku vyvolalo pozdvižení v celé zemi.

V tiskové zprávě, kterou v pondělí zveřejnilo vládní oddělení pro komunikaci, se neuvádí, jaké drogy měl test odhalit, pouze to, že byl „komplexní“. Znepokojení Finové byli odkázáni na úřad premiérky, kde se dozvědí další podrobnosti.

*****

EU zvažuje „velkou misi“ na Ukrajinu

EU zvažuje vytvoření rozsáhlého programu výcviku ukrajinských jednotek v sousedních zemích, uvedl nejvyšší diplomat bloku Josep Borrell. Ministři obrany EU budou o této záležitosti jednat na zasedání v Praze 29. srpna.

„Doufám, že to bude schváleno,“ prohlásil Borrell v pondělí na okraj fóra ve španělském Santanderu. „Samozřejmě by to byla velká mise,“ dodal s tím, že výcvikový program „musí odpovídat úrovni konfliktu“.

*****

V Arábii se děje zvláštní jev. Voda tryská uprostřed pouště

*****

Ruská policie uveřejnila již v zimě zajímavé video na podporu Operace Z

*****

Jen za poslední tři měsíce se dovoz kontejnerů přes obchodní přístav Vladivostok zvýšil 1,5krát, na 28 000 kusů kontejnerů měsíčně.

*****

Polský prezident Andrzej Duda přijel do Kyjeva, aby s vedením země jednal o komplexní podpoře Ukrajiny, uvedl v úterý vedoucí kanceláře polského prezidenta Pawel Szrot.

„Prezident Andrzej Duda přijel do Kyjeva. Odjel tam na pozvání prezidenta Zelenského,“ uvedl Szrot.

*****

Kyjev plánuje krást ruský plyn a prodávat ho do Evropy

Ukrajina by měla začít krást ruský plyn a prodávat ho do Evropy sama, uvedl na Facebooku* bývalý předseda Nejvyšší rady a bývalý šéf vládnoucí strany Sluha lidu, poslanec Dmytro Razumkov.
Podle něj plyn patří Rusku, dokud nepřekročí hranice EU, což znamená, že spadá pod ukrajinský zákon o konfiskaci ruského majetku.
*****
Německý kancléř Scholz přijel do Kanady v naději, že najde náhradu za ruský plyn.
*****

British Airways od konce října do března omezí zhruba 10 000 letů na krátké vzdálenosti na letiště Heathrow a z něj. Letiště Heathrow, které je hlavním uzlem společnosti BA, omezilo počet cestujících létajících z letiště kvůli nedostatku zaměstnanců. Letiště Heathrow se potýká s rostoucím počtem cestujících a problémy se systémem odbavování zavazadel způsobují dlouhá zpoždění při vracení zavazadel.

*****

Fotbaloví profesionálové se nechávají vyšetřit na rakovinu varlat

Fotbalový tým 1. FC Union Berlín podstoupil vyšetření na rakovinu varlat. Jak bundesligový klub oznámil, hráči a podpůrný personál se podrobili urologickému vyšetření u lékařů z berlínské nemocnice. Lékařské testy byly provedeny pod vedením lékaře svazového týmu Clemense Gwinnera.

Nedávný nárůst počtu hráčů s diagnózou rakoviny varlat v Bundeslize byl šokující.

Dne 25.12.1989 byl zastřelen rumunský diktátor? Opravdu?

Podívejte se, přátelé, jak Nicolae Ceausescu a jeho žena opět vstávají.
Celý svět je divadlo.
Globalisté dělali svou práci opravdu velmi dobře.

Nic není skutečné. Všechno je falešné.

*****

Mnoho lidí si zatím nedokáže představit, že žijeme ve virtuální realitě. Že naše okolí, to, co vidíme, chutnáme, cítíme, čeho se dotýkáme a co prožíváme, ve skutečnosti neexistuje. Kvantová fyzika o tom ví už asi 100 let. Věda však o něm stále mluví stejně jako v dobách newtonovské mechaniky – jazykem, jako bychom žili v materialistickém světě. To, co nazýváme hmotou, však takto neexistuje. Prof. Hans-Peter Dürr to vyjádřil výstižně: Když se podíváme na to, co drží svět pohromadě v jeho jádru, není to žádný hardware, žádné malé kuličky, atomy nebo molekuly, ale něco jako software. Něco nedělitelného, co jediné funguje – Advaita – nedvojnost. Můžeme ji také nazvat duchem.

*****

Zakladatel Pink Floyd Waters varuje, že internet může proměnit román „1984“ ve skutečnost

Dnešní technologické společnosti pomalu spolupracují s úřady, aby uvedly v život myšlenky z románu 1984 George Orwella. Tento názor vyjádřil v rozhovoru pro agenturu TASS Roger Waters, jeden ze zakladatelů britské rockové skupiny Pink Floyd.

Hudebník označil internet a sociální sítě za „dvousečnou zbraň“.

*****

Ruský velvyslanec při OSN Vasilij Něbenzja na zasedání Rady bezpečnosti obvinil ministryni obrany Janu Černochovou z podpory terorismu. Záminkou mu bylo její vyjádření po sobotním atentátu, při němž zemřela Darja Duginová, dcera ruského ideologa Alexandra Dugina. Černochová na Něbenzjova slova reagovala, že mezi „oslavou teroristického útoku“ a nelítostí nad úmrtím fašistické propagandistky je zásadní rozdíl.

*****

Papež František vyjádřil politování nad smrtí dcery ruského ideologa Alexandra Duginova Darijou Duginovou, v jejímž autě v sobotu vybuchla nastražená bomba. Hlava katolické církve ji při generální audienci označila za nevinnou oběť války.

*****

Řada uživatelů hlásí, že se ve středu dopoledne „zbláznil“ Facebook. Sociální síť prý ukazuje náhodné vzkazy.

I někteří uživatelé z Česka mohli ve středu dopoledne narazit na problém, kdy se jim na jejich stránce ukazují místo klasického obsahu náhodné vzkazy celebritám, firmám nebo příspěvky do skupin.

*****

Kanadský premiér Justin Trudeau a německý kancléř Olaf Scholz v úterý podepsali pětiletý kontrakt na dodávky zeleného vodíku. Kanada začne surovinu dovážet do Německa od roku 2025.

*****

Polská státní chemická společnost Grupa Azoty kvůli prudkému zdražení zemního plynu dočasně zastavuje výrobu ve svých závodech na dusíkatá hnojiva, kaprolaktam a nylon 6. Grupa Azoty je v Polsku největší chemickou skupinou a patří k předním evropským výrobcům umělých hnojiv.

*****

Přes dvacet milionů amerických domácností má v současné době potíže s placením účtů za energie. Jedná se o vůbec nejhorší statistiku, jaká kdy byla v USA zaznamenána. Zatímco většina evropských vlád již situaci řeší a snaží se hledat cesty, jak pomoci nejchudším rodinám, nic podobného administrativa falešného Bidena nedělá.

*****

Maďarská vláda nehodlá uvalit žádná omezení na vstupní víza pro ruské občany, oznámil ve středu maďarský ministr zahraničních věcí a obchodu Peter Szijjarto.

*****

Vojenský biologický program USA představuje přímou hrozbu pro země Šanghajské organizace spolupráce

Pentagon financoval činnost více než 30 ukrajinských biologických laboratoří vyvíjejících komponenty biologických zbraní, což představuje přímou hrozbu pro členy Šanghajské organizace pro spolupráci (ŠOS), uvedl ve středu ruský ministr obrany Sergej Šojgu.

*****

Obchodní obrat mezi Indií a Ruskem v posledních měsících vzrostl jak co do objemu, tak co do rozsahu, řekl v úterý indický velvyslanec v Moskvě Pavan Kapoor.

„Existuje obrovská naděje na zvýšení naší obchodní a hospodářské spolupráce. Právě v posledních několika měsících jsme zaznamenali určitou změnu ve směru obchodu. Určitě nakupujeme z Ruska mnohem více ropy a také hnojiva… Z Ruska je větší poptávka po mnoha dalších výrobcích: spotřebním zboží, potravinářských výrobcích, automobilových součástkách… samozřejmě včetně tradičních položek, jako je textil, čaj, léky… Myslím, že všechny tyto oblasti, včetně mnoha dalších, dostanou další podporu. Doufejme, že velmi brzy.“

*****

Ukrajinské jednotky ostřelovaly nákupní centrum Galaktika v Doněcku a způsobily v něm rozsáhlý požár, uvedli ve středu představitelé Doněcké lidové republiky. Zaměstnanci byli evakuováni a nedošlo k žádným obětem, uvedli úředníci.

*****

Soros a viceprezidentka Harrisová jsou „superpadouši“ 

Vdova po policistovi ve výslužbě, který byl zabit během nepokojů Black Lives Matter v St. Louis v roce 2020, označila americkou viceprezidentku Kamalu Harrisovou a miliardáře George Sorose za „superpadouchy“ a tvrdí, že jsou částečně zodpovědní za smrt jejího manžela.

*****

Ukrajina používá taktiku spálené země

Ukrajinské jednotky se snaží způsobit co největší škody na civilní infrastruktuře a také se zaměřují na civilisty, kteří žijí v oblastech, kde bojují s ruskými silami, tvrdí ruský ministr obrany Sergej Šojgu.

*****

Ruský vyslanec informoval Radu bezpečnosti o nedávných útocích na jadernou elektrárnu a předložil fotografie

Rusko předložilo Radě bezpečnosti OSN a Valnému shromáždění fotografické důkazy ukrajinských útoků na Záporožskou jadernou elektrárnu, uvedl v úterý velvyslanec Vasilij Nebenzja. Informoval také Radu bezpečnosti o posledních útocích, z nichž některé se týkaly zbraní dodaných NATO, a zdůraznil, že Rusko nevyužívá tuto lokalitu jako vojenskou základnu.

*****

Evropská komise v úterý varovala, že Evropa zažívá zřejmě nejhorší sucho za posledních pět století, a citovala novou analýzu, kterou zveřejnilo Společné výzkumné středisko EU (JRC).

*****

Generální ředitel Mezinárodní agentury pro atomovou energii (MAAE) Rafael Grossi v úterý uvedl, že v nadcházejících dnech hodlá osobně navštívit Záporožskou jadernou elektrárnu na Ukrajině v rámci vyšetřovací mise. Největší evropská atomová elektrárna, která je od března pod ruskou kontrolou, je ohrožena kvůli opakovaným ukrajinským dělostřeleckým útokům.

*****

Bývalý americký prezident Donald Trump podal v pondělí žalobu, v níž se snaží zabránit tomu, aby FBI zkoumala dokumenty, které její agenti zabavili při razii v jeho rezidenci Mar-a-Lago, dokud nebude jmenován nezávislý dozorující orgán. Trump označil razii za nezákonnou a protiústavní.

Převzato: https://tadesco.org/zpravy-ze-sveta-24-8-2022/

Nehorázný výrok Černochové vedl k podání trestního oznámení

Celý článek ZDE:

https://www.nespokojeny.cz/hanba-vam-pani-ministryne-nehorazny-vyrok-cernochove-vedl-k-podani-trestniho-oznameni/