Sbor generálního prokurátora amerického námořnictva naplánoval vojenský soud Billa Gatese na 23. srpna. Očekává se, že se zakladatel Microsoftu bude odpovídat za zločiny od organizování obchodování s dětmi (s odsouzeným pedofilem Jeffrey Epsteinem ) až po vypracování plánu, podle kterého by mělo být zdánlivě benigní očkování obsahující chemické jedy a syntetické nanočástice určenými k erozi a poškození lidského mozku.

Jak již bylo dříve oznámeno, američtí mariňáci 27. července zatkli Gatese na pozemku, který tajně vlastnil, v Myrtle Beach v Jižní Karolíně. O dva dny později byl letecky převezen do zálivu Guantánamo k výslechu a zde čeká na blížící se soud.

Zdroj zapojený do armádního čištění od zločinců v Deep State uvedl serveru Real Raw News, že Gates zpočátku nespolupracoval a byl zdrženlivý, odmítl odpovídat na otázky „Trumpova zkorumpovaného vojenského režimu“.

“Aniž by to Gates věděl, armáda už má všechny potřebné důkazy.  Zatímco seděl v cele, armáda prováděla simultánní nájezdy na tucet nemovitostí vlastněných Gatesem po celé zemi… zmocnila se počítačů, notebooků, dokladů o veškeré činnosti, které dokazují zločiny a porušení zákonů, včetně 3000 stran poznámek k projektu s názvem „Jak vládnout světu“…  Zní to jako úryvek z kresleného seriálu Pinky & The Brain, ale JAG věří, že je to legitimní. Stručně řečeno, popisuje převzetí očkovacího průmyslu a kontaminaci očkování sloučeninami, které příjemce buď zabijí, nebo z něj udělají bezduchého otroka, “uvedl náš zdroj.

Shodou okolností se Gates uchytil v očkovacím průmyslu a vlastnil podíly a akcie společností Merck, Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson, Roche, Novartis a GlaxoSmithKline a všech hlavních farmaceutických společností. Do průmyslu vložil obrovské množství peněz, kdy na svých investicích masivně vydělal.

Když se představitelé JAG ptali Gatese na jeho agendu „Jak vládnout světu“, guru Microsoftu tvrdil, že dokumenty jsou pouze předlohou pro videohru, kterou on a bývalý partner Paul Allen uvažovali vytvořit v roce 1975, krátce po vzniku Microsoftu. Gates uvedl, že myšlenku hry odložil kvůli časovým a technologickým omezením té doby, ale pokračoval v jejím návrhu, aby se nenudil. Tvrdí, že je filantrop a humanista a že by nikdy neublížil jediné duši, protože násilí vůči ostatním diametrálně odporuje jeho dobré povaze.

Když ho JAG konfrontoval s videozáznamy z SD karet, kterých se armáda zmocnila při razii 17. května na Gatesově ranči ve Wyomingu, Gates se začal chlubit svým bohatstvím. Navrhnul vojenským vyšetřovatelům, že výměnou za jeho propuštění z nich udělá extrémně bohaté lidi.

Poté Gates dostal “pozvánku” do reality. Bylo mu oznámeno, že JAG a Úřad vojenských tribunálů„zkonfiskovali“ veškerý jeho majetek a zmrazili jeho účty doma i v zahraničí.

“V tu chvíli Gates zblednul a požadoval právníka, opět se odmlčel,” uvedl zdroj.

Na závěr dodal, že 23. srpna bude proti Gatesovi svědčit nejméně šest svědků, včetně jeho bývalé manželky Melindy.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/08/jag-schedules-bill-gates-military-tribunal/