Sbor generálních soudců námořnictva Spojených států usvědčil a odsoudil k trestu smrti Gretchen Whitmerovou poté, co viceadmirál Darse E. Crandall, který přiletěl z Guamu do GITMO, předložil přesvědčivé důkazy o tom, že se čarodějnice dopustila zrady Ameriky a jejího lidu v době vrcholící plandemie Covid-19.

Jak bylo oznámeno, Whitmerovou zadržela americká námořní pěchota minulý měsíc, když se vracela domů z prázdninového sídla u Michiganského jezera, kde strávila víkend Memorial Day. Poté byla převezena do vazební věznice a následně letecky převezena do vazební věznice GITMO Camp Delta. Tam se proslavila jako nevrlá vězeňkyně, která ponižuje personál, naříká nad vězněním a tvrdí, že „moji lidé mě osvobodí“.

Příslušník vojenské policie na GITMO považoval za humorné, že hluboký stát je ochoten zotročit a uvěznit nevinné vlastence, ale sám jeho posluhovač nedokáže vydržet jediný okamžik věznění, aniž by se zbláznil.

Ve středu 14. června doprovodila vojenská policie Whitmerovou do jižní soudní síně GITMO. Při vstupu se spoutaná Whitmerová zamračila na admirála Crandalla a řekla: „Tak to jste vy.“

„Je to tak. A my si vážíme toho, že jste nás poctila svou přítomností,“ odpověděl admirál sarkasticky, když Whitmerová usedla ke stolu obhájců. Rozhlédla se nalevo a napravo a pak vyhrkla: „Kde je můj právník?“

Řekla, že si zajistila obhájce z prestižní firmy Schertler Onorato Mead & Sears ve Washingtonu a že jí bylo řečeno, že ji advokát bude zastupovat u vojenského soudu. Stěžovala si, že její přidělené telefonáty byly využity k uzavření dohody s firmou.

„Možná, a to jen spekuluji, vás opustili, protože nedostali honorář. Vidíte, zmrazili jsme vám váš majetek,“ řekl admirál Crandall.

Whitmrová zbledla. Třásla se vzteky. Chystala se otevřít hubu, když ji admirál upozornil, aby se vyvarovala divokých výlevů, aby jí nedal roubík.

Admirál Crandall představil svědka, pětadvacetiletého muže, který měl u Whitmerové stáž během studia na Michiganské státní univerzitě v době plandemie.

Redakce Real Raw News byla požádána o utajení jeho jména, takže ho budeme označovat jako „Roberta“.

Admirál Crandall mu položil několik základních otázek a Robert řekl, že se o stáž ucházel, protože studoval politologii a po ukončení studia se chtěl věnovat politické kariéře.

„Jaké to bylo pracovat pro obžalovanou?“ zeptal se Admirál Crandall.

„Hm. Bylo to skvělé, když nebyla poblíž. A ne tak skvělé, když byla nablízku,“ odpověděl Robert.

„Prosím, upřesněte to,“ řekl admirál.

„No, ehm, pokud mám mluvit otevřeně, byla to povýšená mrcha. Zdálo se, že jí dělá potěšení lidi bezdůvodně urážet. Nejen mě. Mnoho jejích podřízených.“

„Přesto jste s ní zůstal,“ poznamenal admirál.

„Ano, protože jsem si myslel, že to pomůže mým plánům,“ řekl Robert.

„Pracoval jste 7. března 2020 v její společnosti?“ „Ano,“ odpověděl.

To datum bylo příznačné. Byl to den, kdy Whitmrová prohlásila, že Covid zabíjí tisíce lidí, a zavedla příkaz k pobytu v ústraní, čímž omezila pohyb lidí pouze na nezbytné cesty – nákupy a návštěvy lékáren a lékařů. Zmocnila orgány činné v trestním řízení, aby porušitele pokutovaly nebo zatýkaly. Zneužila své guvernérské pravomoci, aby zakázala maloobchodníkům prodávat zboží, které nepovažovala za „nezbytné“. Například obyvatelům nakupujícím ve Walmartu zakázala nakupovat semena a sportovní vybavení. Ženy si mohly koupit hygienické potřeby, ale ne kosmetiku. Muži si mohli koupit holicí strojky, ale ne kolínskou vodu. Když si zákazníci stěžovali, Walmart prohlásil, že se řídí guvernérovými příkazy.

O měsíc později Whitmerová zpřísnila omezení s tím, že Covid zabil 1 900 obyvatel. Účastnila se však vládních večírků bez roušky. Byla vyfotografována v baru ve východním Lansingu, jak popíjí bez masky mezi houfem nemaskovaných spolupracovníků.

Admirál Crandall stál před svědkem. „Ve své výpovědi jste vypověděl, že jste byl 7. března 2020 v kanceláři obžalované a zaslechl jste její rozhovor s viceguvernérem Garlinem Gilchrestem, je to tak?“ „Ano,“ řekl.

„Ano, pane, bavili se s Garlinem o tom, že Covid je falešný a že výluky jsou sociální experiment, který má zjistit, jestli lidé poslouchají rozkazy,“ řekl Robert.

„Chci, aby bylo jasno. Vy osobně jste slyšel obžalovanou říkat, že Covid je falešný,“ řekl admirál.

„Slyšel,“ řekl Robert. „Řekla, že se nijak neliší od sezónní chřipky.“

Whitmerpvá se do toho vložila. „Jste lhář! Ty prolhaný hajzle. Mám konexe, už nikdy nikde pracovat nebudeš.“

Admirál nařídil příslušníkům vojenské police, aby Whitmerové nasadili náhubek.

„Je až zarážející, jak často to musíme dělat,“ poznamenal.

Omluvil se rozrušenému svědkovi. Jeho dalším důkazem byl dokument, který Whitmerová napsala v dubnu 2020 zesnulému Gavinu Newsomovi. Whitmerová se v něm chlubila, že Michigan předběhl Kalifornii v prosazování restrikcí proti Covidu, jako by šlo o soutěž. Hravě se Newsomovi posmívala a říkala mu, aby držel krok s „programem“. Napsala, že ten, kdo bude mít lepší kontrolu nad obyvatelstvem, nastoupí v roce 2024 nebo 2028 do prezidentského úřadu. „Já mám své lidi na vodítku, vy také?“ zněla část její korespondence.

Admirál se obrátil na důstojníky, kteří byli jmenováni, aby zvážili opodstatněnost případu JAG. „Mám své lidi na vodítku. Divné od guvernéra desetimilionového státu. Zní to, jako by je považovala za domácí mazlíčky – kočku, psa, možná pískomily.“

Předvolal druhého svědka, oresní soudní lékařku Genesee Karen Langovou, jednu ze čtyř soudních lékařek, které pracovaly v roce 2020. Promluvila o své studijní a pracovní historii.

„Paní Langová, přičítala jste v letech 2020 a 2021 úmrtí, která nebyla způsobena Covidem, Covidu-19?“ „Ano,“ odpověděla.

„S politováním ano, stejně jako moji kolegové,“ řekla Langová.

„Kolik?“ zeptal se admirál.

„Dohromady to nevím, ale já jsem to udělala asi u tří set případů.“

„Tak si to číslo vezměme. Tři sta obyvatel okresu Genesee zemřelo z příčin, které nesouvisely s Covidem, ale vy jste Covid uvedla na úmrtních listech jako hlavní příčinu smrti, je to tak?“

„Ano,“ řekla Langová.

„A jak víte, že neměli Covid?“ zeptal se admirál.

„Nikdy jsme neprováděli posmrtné testy. Od guvernéra přišla směrnice pro okresní zdravotnictví k nám. Bylo nám řečeno, abychom jako příčinu smrti uvedli Covid-19,“ řekla.

„Obětem střelných zranění?“ zeptal se admirál.

„Ano.“

„U lidí, kteří zemřeli při automobilových nehodách?“

„Ano,“ řekla Langová.

„Pro 76letého muže, který zemřel během bouřky, když se na jeho dvoře vyvrátil strom a spadl na něj?“

„Ano.“

„A proč jste to udělala?“ Zeptal se admirál Crandall.

„Protože nám bylo naprosto jasně řečeno, že musíme… nebo riskujeme živobytí.“

„A tyto rozkazy nebyly v rozporu s nějakým typem nebo morálním kompasem, s vaší etickou odpovědností?“ Řekl admirál Crandall.

Langová si těžce povzdechla. „Jednou jsem se postavila Whitmerové. Dlouze mě nabádala Nejsem pyšná na to, co jsem udělala, ale bylo nám řečeno, že ti lidé jsou mrtví, tak jaký rozdíl v tom, jak jsme tu smrt označili.“

„Děkujeme vám, paní Langová, vážíme si vaší spolupráce,“ řekl admirál Crandall a omluvil svědkyni.

Obrátil se k porotě: „Kdybychom měli čas, mohli bychom strávit týdny, měsíce předkládáním důkazů proti Gretchen Whitmerové, ale nemáme čas a věříme, že to, co bylo ukázáno, nade vší pochybnost dokazuje, že porušila svou přísahu a dopustila se zrady. Žádáme vás, abyste posoudili důkazy a uznali obžalovanou vinnou.“

Verdikt byl vynesen za 15 minut: vinna.

Gretchen Whitmerová byla vinna a za své zločiny musí viset, prohlásil hlavní důstojník poroty.

Admirál prohlásil, že brzy stanoví datum popravy.

https://realrawnews.com/2023/06/jag-convicts-gretchen-whitmer-says-she-must-hang/

Gretchen Whitmerová oběšena v GITMO

Když vojenský tribunál usvědčil Gretchen Whitmerovou z velezrady a odsoudil ji k oběšení, zostuzený guvernér Michiganu se nad rozsudkem rozplakal a obvinil viceadmirála Darse E. Crandalla, že jí upřel právo na obhájce. Odvezli ji do cely smrti v táboře Delta, izolovaného bloku kromě uvězněných vězňů, kteří stále čekali na svůj den u soudu, kde ustavičně požadovala obnovu řízení, aby dokázala svou nevinu.

To rýpání popudilo personál natolik, že si z Whitmerové vystřelil krutý kanadský žertík.

22. června v 9 hodin ráno probudila vojenská policie Whitmerovou dobrou zprávou s tím, že viceadmirál Crandall objevil osvobozující důkazy podporující její tvrzení o nevině a jednostranně upravil verdikt na „nevinen“.

Řekli Whitmerové, že mají rozkaz eskortovat ji na letiště Leeward Point, kde bylo letadlo natankované a čekalo, aby ji bez dalšího odkladu dopravilo na svobodu do Michiganu.

Whitmerová se údajně smála od ucha k uchu a poprvé od svého zatčení 30. května se usmívala. Povznesená Whitmerová si oddychla natolik, že začala konverzovat, když poslanci otevřeli zadní dveře hummeru a tleskali admirálu Crandallovi za ochotu soudně zhodnotit důkazy a uznat, že nespáchala žádný zločin. Prohlásila, že se nemůže dočkat, až se vrátí ke svým gubernátorským povinnostem, a dokonce se chlubila svými prezidentskými aspiracemi.

Po několika minutách však Whitmerová chtěla vědět, proč hummer míří na sever k Marine Hillu místo na jih k trajektu, který převáží lidi a vozidla mezi krytou a návětrnou stranou základny.

Řidič řekl Whitmerové, že potřebuje udělat zastávku, aby vyzvedl její „zprošťovací papíry“.

Pak Whitmerová uviděla mýtinu a šibenici a viceadmirála Crandalla.

A kata a kaplana námořnictva stojícího na šibenici.

„Lhal jste mi,“ zahulákala Whitmerová.

„Malá chyba, ne lež,“ odpověděl řidič.

Whitmerová protestovala a řekla admirálu Crandallovi, že ji vojenští policisté podvedli. Nikdo, stěžovala si, jí neřekl, že bude toho dne popravena. Admirál byl na vojenskou policii rozzuřený, že porušila protokol, a řekl, že s nimi bude jednat, ale řekl, že jejich nevhodné chování nemá na Whitmerové osud žádný vliv.

Jiná dvojice vojáků ji odvedla na plošinu a kat jí pomalu nasadil smyčku kolem krku.

Jak je zvykem, admirál se Whitmerové zeptal, zda chce Poslední rituál, nebo možnost učinit kajícné prohlášení.

Řekla, že lidé, se kterými si přeje mluvit, jsou Biden a Kamala Harrisová.

Admirál dal katovi pokyn, aby otočil vypínačem, a o vteřinu později se Whitmerová houpala na laně.

O několik minut později byla oficiálně prohlášena za mrtvou.

„Další královna Covidu z cesty,“ řekl admirál Crandall.

Zdroj z GITMO řekl zpravodajské stanici Real Raw News, že zlomyslní vojenští policisté byli disciplinovaní za svůj neschválený humor.

https://realrawnews.com/2023/06/gretchen-whitmer-hanged-at-gitmo/