K Alvinu Braggovi a šéfce vyšetřovacího oddělení Susan Hoffingerové se v internačním zařízení pro vězně Deep State Camp Delta v zátoce Guantánamo připojil třetí prokurátor z newyorského okresního státního zastupitelství – a jeho manželka, uvedly zdroje JAG pro Real Raw News.

Minulý týden vyšetřovatelé JAG zastihli poradce Matthewa Colangela, absolventa Harvardu z Deep State, který se v roce 2023 vrátil do kanceláře manhattanského prokurátora jako součást Braggova “hvězdného” protitrumpovského týmu, který sám sebe označil za hvězdu. Pod Braggovým dohledem věnoval Colangelo nepředstavitelně mnoho času frivolnímu vyšetřování Trumpovy nadace a prezidenta Trumpa osobně. Stejně jako mnoho Braggových přisluhovačů má Colangelo vazby na Baracka Husseina Obamu, neboť působil v Národní ekonomické radě Temného pána.

Vyšetřovatelé JAG podle našeho zdroje navštívili Colangelovu rezidenci 2. července, měsíc poté, co jiný tým JAG vydávající se za agenty FBI zlákal Susan Hoffingerovou, aby je doprovodila, a tvrdil, že se k jejímu domu řítí zuřivý MAGA, aby ji zabil. Na rozdíl od Hoffingerové se Colangelo skrýval, než se JAG objevil v jeho domě s pouty a vojenským zatykačem podepsaným viceadmirálem Darse E. Crandallem. Důkladná prohlídka prázdného domu však přinesla stopu. Magnetický kalendář na dveřích ledničky odhalil jeho možné místo pobytu.

“Byla to jedna z těch suchých tabulí, ukazovala, že 15. června odjel na St. Croix. Není chytré nechat nám tu velkou drobečkovou stopu, abychom ji našli. Mohlo to být zavádějící, ale tak chytrý nebyl,” řekl náš zdroj.

Dodal, že JAG se rafinovaně dozvěděl, že Colangelo na ostrově skutečně je a že si pod snadno odhadnutelným pseudonymem pronajal drahé apartmá v Buccaneer Beach & Golf Resort. Zdroj nechtěl sdělit Colangelovo falešné jméno ani způsob, jakým ho JAG našel, protože veřejná znalost jejich metod by zkomplikovala budoucí operace.

Šestičlenná jednotka JAG, která dorazila na ostrov St. Croix 5. července, spatřila Colangela a jeho manželku Anne Smallovou, hlasitou kritičku prezidenta Trumpa, jak se opalují u bazénu, popíjejí hojné množství alkoholu a nevhodně se osahávají, zatímco poblíž skotačí v bazénu malé děti.

Smallová působí od začátku roku 2020 ve správní radě Fondu právní ochrany NAACP, který se hlasitě staví proti prezidentu Trumpovi. V loňském roce podala k Nejvyššímu soudu návrh, v němž žádala, aby byl Trump diskvalifikován z kandidatury v roce 2024, přičemž se odvolávala na svůj výklad 14. dodatku.

“Je zlá jako její manžel a zatraceně nechutná, když si zahrává s dětmi kolem, pokud se ptáte mě,” řekl náš zdroj. “Naše rozvědka, zdá se, že chybná, ji umístila na konferenci NAACP v Kalifornii. Nehodlali jsme se dívat darovanému koni na zoubek. Dvě mouchy jednou ranou,” dodal náš zdroj.

Colangelo, ten hnusný parchant, byl tak líný a opilý, že skočil do bazénu močit, místo aby šel pět metrů na veřejné záchodky, dodal zdroj.

Smallová projevila větší rozvahu. Po konzumaci dvou mražených margarit a ledového čaje Long Island Iced Tea se opile postavila na nohy a potácela se k toaletám. Když se blížila ke dveřím, zezadu ji přepadl vyšetřovatel, který jí dal ruku přes ústa, aby nemohla křičet, a odtáhl ji za trs kokosových palem, kde jí druhý agent pomohl svázat ruce a zalepit ústa. Rychle ji přemohli.

“Plán byl odvléct ji do stínu a nechat ji zavolat manželovi, že upadla a poranila si nohu a potřebuje jeho pomoc. Vylákat ho k našim lidem. Jenže ona si u něj v bazénu nechala kabelku a telefon. Naši chlapi si mysleli, že ji po několika minutách přijde hledat, protože je milující manžel a tak, ale ne, usnul opilý na lehátku,” řekl náš zdroj.

Zatímco se Colangelo vyspával z opilosti, vyšetřovatelé si rozdělili síly, polovina ho sledovala a zbytek hlídal Smallovou v pronajaté dodávce. Colangelo se nehýbal dvě hodiny, dokud ho jeden ze zaměstnanců resortu, pravděpodobně v obavě, že zemřel na otravu alkoholem, neprobudil. Víc než starost o to, proč jeho žena neleží na lehátku vedle něj, ho zajímalo objednání dalšího nápoje a jediným douškem vypil espresso martini.

“Nejspíš si myslel, že se vrátila do apartmá. Ale dopil, zvedl se na nohy a klopýtal směrem k resortu. Udělal pár kroků a ztratil rovnováhu. Colangelo málem upadl, kdyby mu pár turistů nepomohlo ho usměrnit. Nevěděl, že ti turisté v bermudských šortkách, havajských košilích a sandálech jsou naši lidé,” řekl náš zdroj.

“Vyvedli toho ožralého bastarda z pozemku a hodili jeho zadek z Deep State do dodávky i s jeho ženou. Jejich oči byly plné hrůzy, když se na sebe podívali a v první chvíli přesně nevěděli, co se děje. Pak zpanikařili ještě víc, když jim řekli, že byli zatčeni za vlastizradu, pobuřující spiknutí a ovlivňování voleb,” pokračoval a dodal, že pár byl ještě tu noc z ostrova odvezen letadlem.

Colangelo a Smallová jsou v současné době drženi ve vyšetřovací vazbě na GITMO, uvedl zdroj.

https://realrawnews.com/2024/07/jag-catches-another-alvin-bragg-staffer/