Korporátní divadlo absurdity, které se na Západě vydává za zpravodajství, dosáhlo nového dna v souvislosti s takzvaným íránským útokem na Izrael, který Izrael “na 99 % zastavil”. Izraelský kabinet poté vydal fotografii a video s viditelně zobrazenými lahvemi Coca Coly. Coca Colu vlastní společnosti Vanguard, BlackRock a další obvyklí podezřelí, takže víte, kdo sponzoruje tento “íránský útok”. Izraelská vláda se samozřejmě musela podřídit příkazům svých firemních sponzorů s umístěním produktu.

Toto divadlo však skrývá velmi skutečnou válku, která nyní zuří mezi dvěma alternativními časovými liniemi planety Země. Tato válka spěje k vrcholné bitvě v květnu. Tehdy se chazarská mafie (ChM) pokusí pomocí své soukromé organizace WHO nastolit totalitní vládu nad lidstvem prostřednictvím své “pandemické smlouvy”. ChM plánuje vypustit biologické zbraně, aby vytvořila pandemii právě v době diskuse. To je pravděpodobně důvod, proč lidé hlásili chemtrails rozprašované po celých USA před dubnovým zatměním Slunce.

Tato “mimořádná situace”, kterou vytvoří, pak bude použita k ospravedlnění nuceného očkování, nucené internace v koncentračních táborech, totální cenzury atd.

ChM v čele s Davidem René de Rothschildem, Klausem Schwabem Rothschildem atd. tvrdí, že se nehodlají vzdát kontroly nad finančním systémem. Místo toho navrhují využít kryptoměny k pokračování své nevolené vlády. Podle jejich plánu bude každému poskytnut “základní příjem”, který bude vázán na jeho “sociální kreditní skóre”. Pokud budete poslušně brát všechny jejich vakcíny atd. budete smět jíst hmyzí bílkoviny, cestovat mimo svou “zónu” a dostávat další výhody.

Těm, kteří nebudou poslušní, bude příjem omezen nebo přerušen a bude jim omezeno cestování atd. Skuteční disidenti budou systematicky likvidováni.

ChM nabídla šéfovi MI6 úplatek 48 miliard dolarů splatný v bitcoinech, aby podpořil jejich plán. Ten úplatek odmítl a místo toho se rozhodl podpořit plán Bílých klobouků.

Alternativní návrh předložený Bílými klobouky a jejich asijskými spojenci lze vidět v dokumentu, který se chystají podepsat:

V reflexi původního vytvoření Nadace Bílého draka tímto schvaluje emisi 100 bilionů dolarů. Tyto peníze budou kryté zlatem v držení klanu Santa Romana.

Po vydání bude 50 bilionů dolarů zasláno na bankovní účet určený klanem Santa Romana k financování jejich humanitárních projektů.

Zbývajících 50 bilionů dolarů použije Nadace Bílého draka na založení budoucí plánovací organizace. Podle dohody mezi Východem a Západem bude účelem této organizace zvýšit množství a rozmanitost života, včetně lidského.

Podepsán:

Zástupce Nadace Bílého draka

Zástupce klanu Santa Romana

Klan Santa Romana nám poslal tyto snímky, na kterých je vidět část zlata v jejich vlastnictví, a uvedl, že je ochoten poskytnout všechny potřebné důkazy o tom, že zlato v hodnotě 100 bilionů dolarů je skutečné a v jejich vlastnictví. Svůj podíl 50 bilionů dolarů hodlají použít na humanitární projekty podle svého výběru a návrhu.

Západní Bílé klobouky použijí svůj podíl tak, jak je popsáno v dokumentu. Podle tohoto plánu bude budoucí plánovací organizace zřízena ve světle plné veřejné kontroly. Bude zaměstnávat nejinteligentnější lidi na světě. Zeptá se všech, jakou budoucnost pro planetu chtějí, a pak vymyslí nejlepší způsob, jak tuto budoucnost uskutečnit.

Na některých věcech se všichni shodnou. Například je třeba skoncovat s nemocemi, chudobou a ničením životního prostředí.

Stručně řečeno, podle časové osy ChM se planeta změní v obří zvířecí farmu, kterou budou ovládat. Druhá vyzývá k tomu, aby lidé rozhodli, jakou budoucnost chtějí, a jejich státní úředníci to začali realizovat.

Do května se očekávají vážné otřesy, protože se utkají obě strany.

Izraelské divadlo, které se nyní objevuje na vašich obrazovkách, je nakonec sponzorováno organizací Black Sun (Schwarze Sonne / SS) a rodinami ChM. Zednářský P3 Vincenzo Mazzara říká, že Černé slunce “bude provádět chaos a destrukci, dokud nebude ustavena vláda Světové federace”.

Podle nich je divadlo v Izraeli většinou falešné, ale válka zde probíhá.

Kromě toho se speciální námořní síly Sboru gard islámské revoluce (IRGC) zmocnily poblíž Hormuzského průlivu kontejnerové lodi MSC Aries napojené na Izrael, informovala oficiální tisková agentura IRNA. Uvidíme, zda v kontejnerech najdou dětské otroky.

Situace by se mohla rychle vyhrotit. Představitelé amerických vesmírných sil varují, že Izrael plánuje v příštích 24 až 48 hodinách zaútočit na Írán zemětřesnou zbraní. Pokud se tak stane, Írán pravděpodobně odpoví pomocí raket s neutronovou bombou, které mu daroval George Bush starší.

Proto se na Blízkém východě objevují viditelná de-eskalační opatření. Nikdo si nepřeje, aby situace přerostla v termonukleární válku a zničení planety. Samozřejmě kromě ChM.

Rusové také plánují velmi velké kroky. Ruské zdroje z FSB uvádějí, že jejich agenti se zaměřují na rodiny Rothschildů a Rockefellerů.

Ruský vyšetřovací výbor uvedl, že při vyšetřování nedávného teroristického útoku v Moskvě zjistil, že “finanční prostředky byly získány prostřednictvím obchodních organizací, jako je ropná a plynárenská společnost Burisma Holdings působící na Ukrajině”. Jak je známo, Burisma je spojena s Hunterem Bidenem, který je zástěrkou pro propojení Rockefellerů a Rothschildů s ChM.

“Takto se zapíše do dějin: nelidský režim teroristů a nacistů, kteří zradili zájmy svého lidu a obětovali je za západní peníze a výpalné pro Zelenského a jeho okolí,” říká stálý zástupce Ruska při OSN Vasilij Nebenza. Nedávným příkladem “nelidskosti” jsou oficiální výsledky testů, které ukazují, že masový úhyn ptáků byl způsoben krmením ukrajinským obilím, které bylo podle polské rozvědky záměrně otráveno.

Ukrajinská záležitost je jen součástí mnohem rozsáhlejšího vyšetřování ruské FSB v ChM. Odhalili skrytou historii operace na zničení Sovětského svazu a stopy vedou přímo ke společnosti Glencore Commodities. To je Rothschildova zástěrka, která nyní ovládá také Vatikánskou banku, Bank of Japan a další.

Ukázalo se, že Rothschildové (prostřednictvím svého nastrčeného muže Marca Riche) založili ve Švýcarsku obchodní domy, které nakupovaly sovětskou ropu, hliník, zinek, chrom, ocel atd. “za pouhých 5 až 10 % jejich tržní hodnoty, pak tyto komodity prodávali prostřednictvím svých švýcarských obchodních domů za tržní hodnotu a rozdíl si strkali do kapsy.” Postupem času se tento program “vyvinul v provozní podniky pro mimorozpočtové příjmy a odtud ve způsoby, jak ukládat finanční prostředky pro bezpečný odchod do důchodu nebo politický návrat bojujících komunistických vůdců. Mezi obory podnikání začalo patřit praní špinavých peněz, obchod se zbraněmi a drogami a další zjevně kriminální činnosti. Zanedlouho se zpravodajství, obchod, politika a zločin vzájemně nerozlišitelně prolnuly.”

Poté, co tento plán v roce 1991 přivedl Sovětský svaz k bankrotu, se rabování zintenzivnilo. Londýnská banka Lloyds odhaduje, že v letech 1993 až 1998 bylo z Ruska vyrabováno 200 až 500 miliard dolarů.

Klíčovým hráčem v tomto schématu byl původní Vladimir Putin. Od července 1996 do března 1997 vedl oddělení správy majetku ruského prezidenta. Zde byl zodpovědný za majetek bývalého Sovětského svazu i komunistické strany v hodnotě stovek miliard dolarů. “Putin vytvořil schémata zahrnující společné podniky, s.r.o. a a.s. jako krycí společnosti, aby si mohl nárokovat velké podíly na převodu státního majetku na jiné osoby a subjekty: například ve východním Německu podvodně pronajal obrovské kulturní centrum Ruska v Berlíně jedné společnosti téměř za nic, ale ta si pak budovu pronajala za velmi vysokou částku. Peníze, které společnost získala z drahého pronájmu, si Putin strčil do kapsy.”

Velká část těchto operací probíhala prostřednictvím Banco del Gottardo, švýcarského nástupce nechvalně proslulé Banco Ambrosiano Roberta Calviho.

Jinými slovy šlo o zástěrku Vatikánské banky. Většina uloupených peněz se podle zdrojů FSB dostala do Londýna.

Tento systém odhalil v únoru 1999 hlavní ruský prokurátor Jurij Skuratov. Putin se pomstil pomlouvačnou kampaní, která zahrnovala zveřejnění videa, na němž “Skuratov údajně souloží se dvěma prostitutkami”.

Proto byl Putin zabit a nahrazen avatary věrnými ruské pravoslavné církvi. Ti převzali jeho operace a zastavili drancování Ruska.

Nyní tedy víme, proč se po pádu Sovětského svazu objevilo tolik pohádkově bohatých ruských oligarchů. Víme také, proč ChM nenávidí Rusko za to, že přerušilo tento obrovský podvod s kradením bohatství.

Zde je další potvrzující důkaz. Současný agent CIA a bývalý agent FBI popisuje zabavení jachty ruského oligarchy: “Protože jsme mohli. Nebylo to potřeba. Prostě jsme to udělali. Byla tam… Zabavujeme všechny možné jiné země, lidi, které nemáme rádi, zabavujeme všechny možné sračky… Protože všechno je založeno na americkém dolaru.”

Ruská FSB podle svých zdrojů metodicky pracuje na odhalení celé zločinecké sítě Rothschildů a Rockefellerů a bude usilovat o dosažení spravedlnosti, včetně navrácení ukradených prostředků a stíhání odpovědných zločinců.

To je pouze jeden z případů, kdy se na Rothschildy, Agnelly, Rockefellery a další rodiny ChM stahují sítě.

Nejvíce se obávají několikanásobného vyšetřování jejich Covid kampaně a masového vraždění vakcínami.

Německý právník Reiner Fuellmich, který je vězněn na základě falešných obvinění, vydal k tomu následující prohlášení:

Německý novinář Paul Schreyer dosáhl u soudu velkého vítězství v rámci německé verze zákona o svobodném přístupu k informacím. Jeho soudní vítězství donutilo německou obdobu CDC zpřístupnit tajné dokumenty, které dokazovaly, že takzvaná pandemie byla ve skutečnosti plandemií.

Vzhledem k tomu, že se totéž odehrálo současně po celém světě, je velmi pravděpodobné, že – chci říct, že to bylo na chlup stejné – bude mít toto vítězství obrovské důsledky a dopady po celém světě.

Tato velmi, velmi důležitá zpráva, toto vítězství neuvízlo pouze v alternativních médiích. Spíše ji nemohla ignorovat mainstreamová média, protože nyní chce mnoho lidí, z nichž mnozí jsou osobně postiženi takzvanými opatřeními, znát pravdu o Coroně. A bude toho víc, co budou chtít vědět.

A nyní bude v Německu probíhat oficiální vyšetřování. Přesně to jsem dělal tři roky.

V USA vede senátor Rand Paul vyšetřování plandemie v Kongresu.

Lékař CIA (Bílý klobouk) to komentuje takto:

“Rand Paul ví, kam vede Covidová stopa. Už se zaměřil na CIA. Vyšetřování v Kongresu však k úspěchu nevede. Jedná se o mezinárodní zločiny proti lidskosti. Odpovědnost za Covid bude vyžadovat zúčtování norimberského typu. Bude to vyžadovat koalici světových velmocí. Nejsme jediní, kdo má nárok na hlavy těch, kdo jsou za Covid zodpovědní. Američané nejsou jediní, kdo trpěli a zemřeli. Vhodným subjektem pro stíhání takových zločinů by byl Mezinárodní vojenský tribunál vedený Bílými klobouky, ale ani OSN zrovna nefunguje. Jedná se o bezprecedentní situaci, která vyžaduje bezprecedentní řešení.”

Japonci jsou také na válečné stezce kvůli Covidu. Profesor Masayasu Inoue uspořádal v této souvislosti tiskovou konferenci ve švýcarské Ženevě, na které hodil na WHO a celý farmaceutický průmysl velké bomby pravdy. Inoue tvrdí, že pandemie Covidu byla podvodem vytvořeným člověkem, jehož cílem bylo “vpravit očkování” do těl miliard lidí na celém světě. “Falešnou” pandemii zorganizovala WHO spolu s dalšími globalistickými organizacemi a světovými vládami. Výsledný globální program očkování byl podvodným použitím “experimentální genové terapie”, která byla vnucena “zdravým lidem”.

Upozornil také, že první japonský závod na výrobu mRNA vakcín byl otevřen v únoru 2023 a na dalších se pracuje. “Existuje vysoké riziko, že vakcíny vyrobené v Japonsku budou vyváženy pod záminkou falešné důvěry,” říká.

Podle údajů japonského ministerstva zdravotnictví a sociálních věcí zemřelo v Japonsku bezprostředně po zavedení prvního očkování více než 400 000 lidí.

To vyvolalo v Japonsku masové demonstrace proti pandemické smlouvě, které korporátní média ignorují.

Japonská armáda se nyní také brání. ChM pozvala minulý týden do Washingtonu japonského otrockého premiéra Fumio Kišidu s plánem podřídit japonskou armádu americkému generálovi. Vydali toto prohlášení: “Spojené státy znovu potvrzují své odhodlání chránit Japonsko, a to i za použití jaderných zbraní.” (Premiér Fialenko je na koberečku u amerického rezidenta Bidena dnes – pozn. př.)

To si můžeme vyložit takto: Použili proti Japonsku jaderné vydírání, aby ho donutili podřídit svou armádu ChM a předat ji více peněz.

Naše japonské vojenské zdroje potvrzují, že ChM použila proti Japonsku hrozbu zemětřesením a jadernými zbraněmi. Japonci reagovali prohlášením, že při příštím útoku tímto způsobem použijí své vlastní zbraně na ostrově La Palma, aby způsobili stometrovou vlnu tsunami, která zasáhne východní pobřeží USA a jižní pobřeží Anglie.

Díky tomuto postoji zůstává japonská armáda nezávislá a v Japonsku nyní de facto velí nový císař. Tato nová skupina informovala americkou armádu, že bude spolupracovat s Bílými klobouky na znárodnění Japonské banky a boji proti ChM.

Japonci také spolupracují s Asijskými tajnými společnostmi na obnovení Velké východoasijské sféry prosperity, za jejíž vytvoření bojovali během druhé světové války. Asijský královský zdroj nám sdělil, že “všechny oči jsou nyní upřeny na Izrael, ale v Číně se teď děje něco velmi velkého, aniž by to média směla zveřejnit”. Jiné zdroje nám říkají, že v Číně končí komunistická vláda.

Předběžné zprávy naznačují, že Schwab byl možná převezen do nemocnice kvůli neznámé naléhavé situaci. Uvidíme, co z toho bude…

Jeho poskoci mezitím plní rozkazy a uskutečňují jeho ďábelské plány. Ve Spojeném království plánují v rámci podvodu se “změnou klimatu” zakázat hovězí a jehněčí maso a do roku 2029 uzavřít všechna letiště. Chtějí vás omezit a kontrolovat vaše zásobování potravinami.

Polská vláda pod vedením agenta ChM Donalda Tuska mezitím představila zákon o cenzuře, který za pravdy nepohodlné genderovým ideologům a LGBT aktivistům ukládá trest 3 roky vězení. Podle tohoto zákona budou lidé posíláni do vězení za výroky jako např:

  • “Existují dvě pohlaví.”
  • “Pohlaví je biologický fakt, ne věc volby.”
  • “Pohlaví je zapsáno v genech a nelze ho změnit.”
  • “Transsexualismus je porucha pohlavní identity.”
  • “Odřezávání prsou a genitálií dospívajících je nevratným zmrzačením jejich těla.”
  • “Homosexuální jednání je hříšné.”
  • “Muži, kteří se identifikují jako ženy, by neměli soutěžit v ženských sportech.”

Přesně ve stejnou dobu jiný otrok ChM, Justin Trudeau, přijímá podobný zákon, který požaduje trestní odpovědnost a pokutu 25 000 dolarů za urážlivé výroky proti LGBTQ komunitě a protesty proti jejich propagaci.

Nebojte se, kritizovat heterosexuální křesťany, bělochy atd. bude stále legální.

Trudeau také hovořil o tom, jak nové sociální inženýrství založené na kreditním skóre zdraží život těm, kteří se nepřihlásí k jeho vizi budoucnosti WEF a ChM.

To jsou jen někteří z idiotů, kteří se předvádějí před kamerami, jako by byli vůdci.

Například to vypadá, že právě vytáhli dalšího avatara “ministra obrany” Lloyda Austina, aby řekl “nemají žádné důkazy o genocidě” v Gaze.

Stále také používají Nancy Pelosiovou, zatím osmou, pokud víme. Níže uvedené video naznačuje, že tito avataři jsou částečně využíváni k praní špinavých peněz.

Greg Reese ukazuje, že nikdo v současné tzv. federální vládě nesložil přísahu. To znamená, že jsou všichni zrádci.

Zde je příklad toho, v co ChM proměnila Kongres USA. Demokratka z Texasu, narozená v New Yorku, poslankyně Sheila Jackson Leeová říká studentům, že Měsíc je “planeta složená převážně z plynů”.

Poslankyně Sheila Jackson Leeová ohromila účastníky pondělní středoškolské akce věnované zatmění Slunce tvrzením, že Měsíc, který je pevný jako skála, je “planeta”, která je “tvořena převážně plyny” – a pak dodala, že chce být “první ve frontě”, aby se naučila, jak na něm žít.

Nezapomeňme na Dodo Joea Bidena. Donald Trump promluvil o Bidenově nekompetentnosti, jeho senilitě a o tom, že jsme na pokraji zatažení do světové války.

Falešný Trump je mezitím stále vytahován, aby vystupoval ve falešných soudních dramatech apod. Avšak i korporátní média si začínají klást otázky, jak naznačuje tato zpráva o Melanii Trumpové.

Melania Trumpová nechává pozorovatele v nejistotě, zda se v kampani objeví po boku svého manžela.

Odměřená a záhadná bývalá modelka slovinského původu se v době, kdy se její manžel Donald Trump potřetí uchází o Bílý dům, výrazně neprojevuje.

Neúčastnila se ani žádného soudního jednání se svým manželem, který se potýká s nesčetnými případy.

Objevily se také nové důkazy, že někteří z „lidí“, které nám ukazují, mohou být ve skutečnosti klony. Podívejte se na fotografie Marka Zuckerberga – údajného zakladatele Facebooku a Davida Scotta Portnoye – amerického podnikatele a osobnosti sociálních médií, zakladatele a majitele sportovní a kulturní společnosti Barstool Sports – a bývalé mluvčí Bílého domu Jens Psakiové. Jsou to klony?

Pokud ano, kdo je vytváří a proč? Brzy bude možná možné odhalit jejich loutkovodiče bez obav z následků.

V rámci akce Sound Investigations byly pořízeny nahrávky, na nichž se smluvní důstojník CIA a bývalý pracovník FBI přiznává k řadě pochybných aktivit, včetně nátlaku na rodiny obětí Sandy Hook, aby žalovaly Alexe Jonese, a přítomnosti agentů při incidentu v Kapitolu 6. ledna.

Alex Jones nyní přechází do protiútoku a říká: “Plánuji zahájit soudní proces proti CIA a FBI.“

Zdá se, že ChM berou zhroucení své kontrolní sítě, jako by to byl konec světa. Nebo si to alespoň Izraelci myslí. Podle zdrojů z Mossadu plánuje izraelská vláda 22. dubna 2024, na začátek svátku Pesach, porážku a obětování červených jalovic. “Obětování červené jalovice… zahrnuje obětování červené jalovice, která musí být bez vady a celá červená, bez jediného nečerveného chlupu. Popel z této oběti se pak používá při očistném rituálu, který je nezbytný pro osoby, jež chtějí získat přístup do posvátných prostor nebo se účastnit určitých náboženských praktik.”

Podle zdrojů se jedná o přípravu na stavbu třetího chrámu.

A konečně, na znamení toho, že skutečně čelíme bezprecedentním událostem, opustilo Antarktidu během zatmění Slunce něco obrovského, co zachytil radar (ODKAZ).

“To, co vypadá jako Blob, se v příštích dnech přesune z Antarktidy až do Atlantského oceánu! Co je to za hmotu? Meteorologický systém, nebo něco jiného?” ptá se jeden z představitelů Pentagonu.

Japonské vojenské zdroje potvrdily, že nejde o pouhou digitální anomálii a že oceánské bóje zaznamenaly v oblasti skvrny mohutné 80metrové vlny. Zdroje amerických vesmírných sil potvrzují, že z Antarktidy vyšel “mohutný výbuch energie”. Vyšetřují, co to bylo za výbuch a jaký byl jeho účel. Můžeme jen spekulovat, ale může to souviset s útokem na nacistickou antarktickou základnu. Rozhodně vstupujeme do neprobádaných vod.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/iran-utoci-na-izrael-rezie-coca-cola-vanguard-a-blackrock/