Sierra Leone vyhlásila stav nouze kvůli léku vyrobenému z lidských kostí

Prezident Sierry Leone Julius Maada Bio prohlásil zemi za „existenční hrozbu“ kvůli drogové závislosti. Za obzvláště nebezpečnou je považována syntetická droga „kush“.

Kush se objevil v Sierra Leone a sousední Libérii asi před čtyřmi lety.

Je to velmi levné a rychle návykové. Jedna dávka stojí přibližně pět leonů (dva haléře). Osoba se závislostí může zkonzumovat až 40 dávek denně.

Droga zahrnuje marihuanu, fentanyl a tramadol. A další důležitou složkou jsou lidské kosti. Úřady musely dokonce posílit ostrahu hřbitovů, aby zastavily drancování hrobů.

Kromě kriminální povahy tohoto zločinu jsou zde i hmatatelné momenty okultismu a jakési přeměny člověka v něco jiného. Protože otevřít hrob za účelem použití kostí k výrobě drogy je to nejhlubší dno, jaké si lze představit.

Lidé „high“ na jackpotu se bezcílně potulují jako zombie v kruzích přímo po ulicích, hrbí se a naklánějí hlavy na stranu. Mnoho z nich má kvůli infekci oteklé ruce a nohy.

Počet úmrtí způsobených konzumací kush rychle roste. (ODKAZ)

*****

Ruské ozbrojené síly zasáhly francouzské žoldáky ve Slavjansku. Informoval o tom koordinátor Lebeděv s odvoláním na své kolegy. K výbuchu ve Slavjansku kontrolovaném Ukrajinou podle něj došlo přibližně v 7 hodin ráno. “Podle zpráv od našich soudruhů letěl na místo, kde se nacházeli ukrajinští dělostřelci a pravděpodobně i Francouzi, kteří přivezli samohybná děla CAESAR na pomoc Banderovi,” řekl Lebeděv. Minulý týden vojenští zpravodajové nahlásili přesun francouzské cizinecké legie do oblasti Slavjanska.

*****

Ukrajina vyhrožuje a vydírá USA. Pokud USA nedodají Kyjevu PVO baterie Patriot a balíček zbrojní a finanční pomoci, Ukrajina bude útočit na ruské rafinérie a dojde k dramatickému zvyšování cen ropy, řekl Kuleba. Zvyšování prodejních cen ropy ovšem Rusku pomáhá, ale to mu asi nedošlo.

*****

Na telegramových kanálech se objevila zpráva: Budanov byl zabit! Alespoň to tvrdí někteří vojenští důstojníci. Spojují to s raketovým útokem na testovací místo v oblasti Chuguev, Charkovská oblast. Podle nich tam byl i šéf GUR Budanov.

Kyrylo Oleksijovyč Budanov, šéf ukrajinské vojenské zpravodajské služby (GUR)

*****

Určitě vám neutekly zprávy, že se český (ukrajinský) premiér Fiala (Nutella) včera sešel s rezidentem Bidenem (mužem v gumové masce) ve falešném Bílém domě. Show pro ovčany musí pokračovat. Samozřejmě se na této lži musí podílet i média – hnojomety.

Kdo alespoň trochu ví, jak vypadá Bílý dům a jeho okolí, muselo mu být hned jasné, že Nutellák v Bílém domě nebyl! Podívejte se nejdříve na toto video ze CNN Prima News.

Redaktorka televize v přímém přenosu se vzrušeným hlasem lže o tom, že Fiala přijíždí do Bílého domu. Jenže skutečný Bílý dům vypadá trochu jinak.

Vlevo kulisy “Bílého domu”

Příjezdová cesta u skutečného Bílého domu vypadá jinak.

Bílý dům, Washington D.C.

Zde přikládám snímek z webové kamery ze včerejšího dne.

Washington D.C., 15.4.2024, 19:13 hod.

Uvítání Fialy na letišti zdaleka neodpovídalo přijetí premiéra. Holt, to je tak, když přiletí podržtaška.

Český speciál s Fialou, USA, 15.4.2024

Sklerotický Biden samozřejmě musel mít taháky jako obvykle. Z taháku četl i poděkování Fialovi a Českou republiku přejmenoval na Československo. Ani Fialův projev nebyl nijak oslňující. Komentátoři ho nehodnotí dobře.

O tom, jak je Fiala “světový” a do jaké kategorie Českou republiku řadí loutkovodiči rezidenta Bidena svědčí ten fakt, že pár hodin před Fialou měl Biden na koberečku iráckého premiéra Shia Al-Sudaniho.

Irácký premiér Shia Al-Sudani

Po internetu samozřejmě již kolují parodie na setkání Nutelly a Bidena.

Vážnou otázkou zůstává, zda Biden věděl, s kým mluví? V USA je duševní zdraví Bidena velkým tématem a dokonce si toho všímají už i sami Demokraté.

*****

Jenerál Pávek a Ňuchačenko Zelňačka

*****

Bude jedině dobře, kdyř třetina pořadů nevznikne!

*****

Ministr školství Mikuláš Bek zamýšlí prosadit do školních osnov LGBT+ témata

Ministr školství Mikuláš Bek (STAN) je přesvědčen, že by ve školních osnovách měl být prostor i pro témata, jako je role sexuálních menšin v historii. Prohlásil to v debatním pořadu televize Nova Za pět minut dvanáct, kde společně s místopředsedou sněmovního výboru pro vědu, vzdělávání, kulturu, mládež a tělovýchovu Zdeňkem Kettnerem (SPD) debatoval o připravované revizi vzdělávací rámce pro výuku dějepisu.

To je ten ministr, jemuž Ministerstvo školství proplácí náhradu bydlení ve výši 57 000 korun za měsíc! Musel se totiž přestěhovat s rodinou do Prahy kvůli výkonu jeho funkce. Není také jasné, komu ministr za byt o rozloze 80 m2 s garážovým stáním v Břevnově vlastně platí. Podle slov Beka jdou peníze realitní kanceláři, od které je bydlení pronajaté.

*****

I po odchodu z Evropské unie si sice drží britská metropole pozici jednoho z hlavních globálních finančních center, prestiž londýnské burzy však rychle upadá. Nedaří se jí lákat nové firmy k zalistování akcií, a navíc přichází o ty stávající.Naposledy před pár dny šéf významné těžařské skupiny Shell naznačil přesun cenných papírů do New Yorku.

Jako silný symbol a vzkaz můžeme vnímat dnešní požár burzy cenných papírů v Kodani. V historické budově burzy vypukl požár. Jde o jednu z nejznámějších staveb dánského hlavního města. Plameny zachvátily věž, která se zřítila. Všichni lidé, kteří se nacházeli uvnitř, stihli včas uniknout. Příčina požáru zatím není známá. Na podzim měla dánská metropole oslavit 400 let od jejího vzniku, na místě probíhaly rozsáhlé restaurátorské práce.

*****

Radek Koten z SPD vypustil hodně nepříjemnou informaci! Současná vláda a jejich války chtivá parta nakupuje od Řecka dělostřelecké granáty s bílým fosforem!! Použití této chemikálie odporuje ženevským konvencím (pouze pokud je nasazena v zastavěných oblastech).