NATO a jeho chazarská mafie prohrály válku na Ukrajině a na planetě Zemi, takže budou následovat historické důsledky, shodují se polské, čínské, ruské, MI6, CIA a další zdroje.

Proto náměstek ruského ministra zahraničí Alexandr Gruško minulý týden prohlásil, že „NATO už bylo na Ukrajině poraženo“.

Například „vysoce přesné údery na ukrajinská strategická energetická zařízení vedly k rozsáhlým výpadkům elektřiny a donutily Kyjev pozastavit vývoz elektřiny do Evropy“, píše Rossijskaja gazeta.

Samozřejmě, že Rusové nejsou objektivním zdrojem, ale polské zpravodajské zdroje se shodují: „V zimě se Rusové převalí přes Ukrajinu k Dněpru a vezmou si Oděsu a Charkov. Rusko nemá zájem o území za Dněprem“. Poznamenávají také, že „EU zahájila nouzovou evakuaci svých velvyslanectví z Kyjeva do polského města Rzeszów (Řešov)“.

ChM se omezily na používání počítačové grafiky a falešných videí, aby vytvořily iluzi, že válka stále probíhá. Zde například můžete sledovat ukrajinské herce převlečené za raněné, jak si v Kyjevě pořizují selfie pro přímý přenos západních médií.

Nyní se podívejte na připravovaný hologram Zelenského.

Čínská rozvědka také tvrdí, že „80 % sil NATO bylo na Ukrajině zničeno, a proto vyhrožují jadernými zbraněmi“, (čínská rozvědka také poskytla podrobnosti o mocenském boji, který se tam odehrál a o němž se zmíníme níže).

Hrozby Armagedonem jsou samozřejmě plané, protože ani ChM, ani falešný Bidenův režim neovládají žádné jaderné zbraně, tvrdí zdroje z Pentagonu.

Existuje také více důkazů o tom, že majitelé společnosti UNITED STATES OF AMERICA zkrachovali. Zdá se, že dva z největších vlastníků této korporace, stejně jako většiny společností z žebříčku Fortune 500, Blackrock a Vanguard, vyhlásili bankrot.

Někteří čtenáři tvrdí, že se nejedná o skutečné události, ale události se vyvíjejí tak, že je nepopiratelné, že korporace USA, stejně jako soukromě vlastněná OSN, Banka pro mezinárodní vyrovnání (BIS), MMF, Světová banka a další se hroutí.

Potvrzením toho, že je to pravda, mohou být finanční trhy, kde se odehrávají obrovské události. Korporace UNITED STATES OF AMERICA nedodržela 30. září termín splatnosti a dostala čas do 14. října, aby našla peníze, než bude vyhlášena platební neschopnost. Pokud by nenašla dodatečné finanční prostředky, pak se rozpoutá peklo.

Existují důkazy, že tomu tak nebylo.

Například sazby za trans-pacifickou přepravu se oproti začátku roku propadly o 75 %, protože Asiaté již nepřijímají směšné fiat peníze Fedu jako platbu za skutečné zboží.

Dne 12. října také šéf Bank of England Andrew Bailey prohlásil, že tato banka přestane 14. října podporovat finanční trhy. V ten den byl také propuštěn britský ministr financí Kwasi Kwarteng. Poté byly zrušeny programy, jako je nefinancované snížení daní pro bohaté.

Podle zdrojů MI6 ztratili Rothschildové kontrolu nad Bank of England a ve Spojeném království nyní de facto vládne vojenská vláda. Pokud tomu tak je, britská větevRothschildů nyní poprvé oficiálně ztratila kontrolu nad bankou od doby, kdy ji převzala prostřednictvím podvodu (insider trading) po bitvě u Waterloo v roce 1815.

Nyní se zdá, že švýcarská větev rodiny Rothschildů má také potíže. Americký Federální rezervní systém nedávno napumpoval do švýcarské národní banky 9,37 miliardy dolarů, čímž se pravděpodobně snažil zabránit krachu Credit Suisse.

Pokud Credit Suisse padne, dominový efekt způsobí kolaps většiny velkých západních finančních institucí a zhroucení trhů.

Ty se stejně zhroutí, protože ChM ztratila kontrolu nad mezinárodně obchodovaným americkým dolarem. Zdroje z dračí rodiny tvrdí, že veškeré zásoby zlata a pokladů, které opět podporují americký dolar, jsou nyní pod jejich kontrolou.

To je důležité, protože od roku 1971, kdy ChM došly zásoby zlata, se americký akciový trh stal obrovskou halucinací. Jak ukazuje následující graf, ocenění akciového trhu vzrostlo vůči HDP o vrcholných 4000 %. Pokud vezmete v úvahu skutečnost, že čísla HDP byla divoce nafouknuta podhodnocením inflace, můžete potvrdit, že akciové trhy již neodpovídají realitě. Není divu, že průměrná životní úroveň Američanů od roku 1971 klesá, zatímco ChM se pomocí podvodů centrálních bank, které okrádají lidi, stala superbohatou.

ChM se zoufale snaží zachránit přechodem na digitální měny centrálních bank, ale protože ani ty nejsou ničím podloženy, je tato snaha odsouzena k nezdaru.

Jednou z nejviditelnějších známek toho, že se vláda ChM hroutí, je neschopnost francouzské kolonie Rothschildů platit za dovoz ropy. To (nikoliv údajné pracovní spory) způsobuje, že čerpací stanice po celé zemi buď vysychají, nebo je benzín na příděl.

Také jsme si všimli, že jejich otrok, prezident Emanuelle Macron, byl ovládnut démonem, jak je vidět na jeho monoklu. (ODKAZ)

To znamená, že francouzská armáda a republika nyní bojují za osvobození od démonické nadvlády.

V USA mezitím vojenské bílé klobouky usilují o ukončení celé hororové show Joea Bidena. Podle zdrojů z Pentagonu by se měla brzy ujmout vlády nová vláda v čele se skutečným Donaldem Trumpem, jehož viceprezidentkou bude bývalá demokratka Tulsi Gabbardová.

Proto Gabbardová nedávno vystoupila z Démonkratické strany poté, co ji označila za „elitářský spolek válečných štváčů hnaných zbabělým pokrytectvím„, který „podněcuje protibělošský rasismus“ a „chrání zločince“.

„Tulsi je vysoce postavený důstojník v americké rozvědce ozbrojených sil, velitelství psychologických operací,“ tvrdí zdroje ze CIA.

Vojenské bílé klobouky spolu se svými ruskými, čínskými a mezinárodními spojenci vyhlásily ChM válku po celém světě, a to z dobrého důvodu.

Například minulý týden se v sídle FBI odehrála přestřelka amerických speciálních jednotek.

„Šlo o pokus o přepadení sídla FBI. Aliance měla na místě speciální jednotky. Zvuk pochází z automatických zbraní. Několik temných agentů bylo zlikvidováno. Ještě to není u konce,“ tvrdí zdroje ze CIA.

Zde je příklad toho, proč je třeba ChM vypátrat a postavit před soud: Víte, že George Bush starší v roce 1991 podepsal zákon o babylonských noachidech, který mimo jiné vyzývá k popravě všech křesťanů, buddhistů, hinduistů a dalších?

Je to proto, že první a druhý zákon Noemův zakazuje modloslužbu a rouhání, které se trestá stětím. ChM podle Talmudu považují uctívání Ježíše Krista, Buddhy atd. za modloslužbu a rouhání.

Proto probíhá hon na všechny členy ChM, aby se vydali tribunálům pro válečné zločiny.

Ruská vláda například prohlásila Rockefellerovu bandu známou jako Meta za teroristickou organizaci, a proto se trestá smrtí.

Meta nebo Facebook, jak se mu dříve říkalo, byl vždycky Rockefellerovou zástěrkou pro ovládání mysli a propagandu. Když jsem si založil stránku na Facebooku, okamžitě jsem dosáhl maxima 5000 sledujících a kontaktovalo mě mnoho zajímavých lidí včetně japonských diplomatů. Byl jsem však zablokován, abych si s nimi nedopisoval nebo dokonce nepublikoval na své vlastní facebookové stránce. Pak jsem ji zrušil a Facebook opustil. Poté se na Facebooku objevily nejméně čtyři stránky, které se za mě vydávaly. Tito lidé se bojí otevřeně diskutovat na základě faktů a vždy se uchylují k podobným špinavým trikům. Proto souhlasím s tím, že Meta je druh zločinecké organizace a měla by být celosvětově zakázána.

Elon Musk byl také označen za teroristu za podporu telekomunikačních služeb Starlink na Ukrajině.

Vzhledem k tomu, že ChM provádí atentáty na ruské představitele uvnitř Ruska, znamená to, že Musk je nyní legitimním cílem ruských speciálních sil. On a jeho počítačová grafika podvodu Space X už tu dlouho nebudou.

Chudák Musk je v úzkých, protože byl také přidán na známý ukrajinský „kill list“ (seznam na zabití) poté, co pohrozil, že omezí financování satelitních internetových služeb Starlink na Ukrajině. Každopádně vzhledem k tomu, že Rusové útočí na jeho satelity lasery, byl Musk nucen přiznat, že „Starlink může ještě zaniknout“, přestože nabídl jeho další podporu.

Pokud chcete vidět příklad masivního podvodu, který Muskovi umožnil stát se „nejbohatším mužem světa“, podívejte se na video, jak se natáčela „mezinárodní vesmírná stanice“ v obřím bazénu.

Musk samozřejmě patří k menším zločincům. Skutečnými zločinci jsou ti, kteří stojí za pokusem zabít lidstvo biologickými zbraněmi a vakcínami.

To se nyní stává hlavním proudem. Například člen parlamentu EU Rob Roos se na slyšení zeptal zástupce společnosti Pfizer, zda byla vakcína mRNA testována na prevenci přenosu. Ta se zasmála a řekla, že ne.

Mislav Kolakusic z Evropského parlamentu pak říká, že „nákup 4,5 miliardy dávek vakcíny proti COVIDu-19 pro 450 milionů obyvatel EU je největším korupčním skandálem v dějinách lidstva“.

Proto se polští vlastenci připojili k rostoucímu sboru požadujícímu spravedlnost a vydali následující prohlášení:

„Žádáme trest smrti pro vinné členy polské vlády a lékaře a zdravotní sestry, kteří během Covid pandemie způsobili smrt více než 200 000 lidí.“

Krysy se snaží z lodi uprchnout, ale nemají kam jít ani na Zemi, ani mimo ni. Například šéf společnosti Pfizer Albert Bourla odmítl vypovídat před Evropským parlamentem, protože, jak vysvětlují zdroje Mossadu, „se skrývá v Paraguayi“.

Nyní se podívejte na reakci Billa Gatese na tuto otázku: „Je tato vakcína bezpečná?“Všimněte si jeho výrazu naprostého strachu a zoufalství na konci videa.

ChM se nyní také snaží skrýt důkazy tím, že se zbavují vakcín. Loutka ChM Macron zničil 30 milionů Covid vakcín v hodnotě 522 milionů liber (14,1 mld. Kč), zatímco Švýcaři zlikvidovali 10,3 milionu dávek. To je ale nezachrání.

V Číně se mezitím pokus o svržení Si Ťin-pchinga nezdařil. „Udělali to Soros a dalšílidé. Hranice Číny jsou nyní zavřené, pokud nemáte obchodní vízum. Je to proto, aby všichni kabalisté nemohli opustit zemi. Všichni teď budou zadrženi,“ říká zdroj z čínských tajných služeb.

Oficiální tisková agentura Sin-chua o této čistce píše: „V boji proti korupci bylo dosaženo drtivého vítězství, které se upevnilo ve všech oblastech.“

Nyní se nám také podařilo potvrdit, že skutečný Si Ťin-pching vystoupil na veřejnosti s důležitým projevem. Řekl, že Čína dosáhla svého 100letého plánu ukončit chudobu a zajistit přiměřený blahobyt pro všechny. Dalším stoletým plánem je učinit každého přiměřeně bohatým v souladu s přírodou.

Si také slíbil, že bude podporovat „společné hodnoty lidstva, jako je mír, rozvoj, spravedlnost, demokracie a svoboda, a podporovat vzájemné porozumění a navazovat užší vztahy s ostatními národy“.

Si dále poznamenal: „Čína se rozhodně staví proti všem formám hegemonismu a mocenské politiky, mentalitě studené války, vměšování do vnitřních záležitostí jiných zemí a dvojím standardům.“

To jistě ovlivní OSN, kde ruští představitelé poznamenávají, že „USA používají vydírání a kličkování, aby z OSN udělaly pobočku svého ministerstva zahraničí“. Jinými slovy, hlasuj s USA, nebo budeš zabit – to bylo řečeno otrockým delegátům v OSN.

Rusové a Číňané spolu s MI6 a bílými klobouky Pentagonu podporují nahrazení nebo reorganizaci OSN a dalších poválečných mezinárodních organizací ovládaných USA. Podporují také vytvoření organizace pro plánování budoucnosti, která by vytyčila možné cesty pro budoucnost lidstva.

Pokud jde o budoucnost, projekt bluebeam (modrý paprsek) vesmírná opera pokračuje na plné obrátky.

Nejprve si všimněme přiznání Pentagonu, že nalezl „mimozemská vozidla, která nejsou vyrobena na Zemi“.

Dále se podíváme na nejnovější snímky, které nám zaslal tajný vesmírný program.

První: „plazmová loď používaná galaktiky“.

Druhý: maskovaná loď, která se jeví jako mrak.

Třetí: s největší pravděpodobností objekt pomocí Blue Beam.

S jistotou můžeme říci jen to, že lidstvo vstupuje na neprobádané území, protože je poraženo prastaré zlo.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato: https://tadesco.org/hra-skoncila-satanato-prohralo-a-bude-to-mit-obrovske-nasledky/