Upozorňujeme, že informace níže nejsou pro slabé povahy!!! Svět však je třeba informovat o realitě v rámci probuzení celé společnosti…

Byly nalezeny hromadné hroby, kde byly pohřbeny tisíce a tisíce dětí ve vrstvách nad sebou.

P. př.: jedná se o nový intel a nové a neznámé masové hroby objevené pravděpodobně v souvislosti s podzemní válkou po celé planetě. Předpokládáme, že budou zveřejněny po 20. květnu. PPTF to zveřejňují pomalu a bez strašných detailů, z piety – tak jak je Plán – vůči mučeným a experimentovaným dětem.

nejnovější záchranná operace US Marshallů a Charlotte-Mecklenburg policejním oddělením našla 150 pohřešovaných dětí
Trump velí víc jak 50.000 členů Tajných Jednotek. Všichni byli jmenováni jako zastupující Federální Marshalové (speciální šerifové s federální jurisdikcí).
“Nemyslete si, že já jsem ten, který přináší mír na Zemi. Nepřišel jsem přinést mír, ale meč. Přišel jsem proto, abych postavil syna proti otci a dceru proti její matce, a vlastní dceru proti vlastní matce; a nepřátelé Člověka budou ti z jeho vlastního domu.” Matouš 10:34-36
Nenormalizujte a neomlouvejte nemoc a démonismus. Zatímco mluví o růžových kozorožcích a inklusivitě, chtějí vaše děti!
reklama na sušenky OREO plná pedofilní symboliky a znaků

Intel – videa z Vysokého Velení (High Command of Pentagon Pedofil Task Force)

Oni jí děti.

Pentagon Pedofil Task Force – detailní zpráva z minulého roku (GPA)

V českých zemích víme všichni CO se děje pedofilům ve vězení a JAK s nimi zachází ostatní spoluvězni. Většinou je jednoduše umlátí ve sprše. A správně činí! Toto video další PROTIPEDOFILNÍ SKUPINY to líčí velmi obrazně.
Je to možné ?? .. ano. Je to pseudozákony semito-chazarského kaganátu ČR povolená a registrovaná aktivita. Jsou zde databáze tisíce dětí, možná i vašich! A v takovém světě žijeme!
.. a taková je “oficiální filosofie” lidí, kteří znásilňují novorozence a mučí děti na adrenochrom
Jak vidíte, československá pedofilní komunita je dost společensky aktivním útvarem.
Na to, abyste zjistili, jestli je právě Vaše dítě již v nabídce pedofilů a je mezi nimi o ně zájem se musíte zaregitrovat a trochu poznat prostředí.

Leviticus 20:13 – Psal Ježíš vaše jméno do písku?

May 9, 2021 Timothy Holmseth – Pracoval jsem s mnoha přeživšími satanského rituálního zneužívání. Jedna věc, kterou jsem se naučil, je, že mnoho mužů, kteří byli sexuálně zneužíváni, když byli velmi mladými a nevinnými chlapci, vyrostli jako gayové (stejný koncept platí pro oběti satanistického rituálního zneužívání žen).

To neznamená, že týrané dítě, které se stalo dospělým, je zločinec, který ubližuje ostatním – jednoduše to znamená, že oběť, která se stala dospělou, byla během osobnost formujících let ďábelsky sexuálně naprogramována a jejich vrozené nastavení – genetika byla změněna.

S VYLOUČENÍM sexuálních trestných činů proti dětem a svádění dětí na scestí … Ježíš by nikdy nechtěl, aby jeho následovníci začali vraždit lidi na základě tvrzení, že „zločinec“ přemýšlel o sexu a/nebo zažíval sexuální vzrušení. Ve zkratce… Ježíš nebyl šílený ani vražedný. Tady je to co si myslím já.

S VYJÍMKOU sexuálních zločinů páchaných na dětech a zavádění dětí na scestí … pokud aktivně usvědčujete lidi ze zločinů „sexuálního myšlení“ a ve své mysli podporujete odsouzení lidí k „smrti“ … vy, vy sami, se můžete provinit cizoložství (hodně přemýšlíte o sexu) a vražda (hodně přemýšlíte o zabíjení lidí). Všichni bychom si měli položit otázku … psal Ježíš MÉ jméno do písku? https://timothycharlesholmseth.com/leviticus-2013-was-jesus-writing-your-name-in-the-sand/

…tvrzení, zastávané a tradované církví podle textu Bible, že „učení Ježíše Krista“ je originálním učením židovského Spasitele, je neudržitelné. Kritické srovnání gnostických spisů a „učení Ježíše Krista“ v Bibli plně potvrzuje domněnku o zfalšování celého učení gnostiků ve prospěch židovství a že Bible je pouze sekundárním a napodobujícím pramenem, který svaté učení podává v silně deformované podobě

Každý člověk, který se sám bude vzdělávat, zjistí, že to tak vždycky nebylo, že kříž, coby symbol smrti je výsledek chtonického převrácení celé původní duchovní školy a nenávisti vůči tomu, co ten kříž původně znamenal.


Chtonici tak ve své nenávisti přetvořili původní smysl kříže, který vyjadřoval ve védské filosofii rozbřesk světla a princip toho, že se světlo šíří všemi směry. Kříž byl spojen s vykřesáváním světla za účelem poznání, s cestou ke světlu a otvíral lidem oči. Byl spojen s životodárnou silou a touhou po dokonalosti.

Už od pravěku se nacházejí všude symboly kříže, to je známo. Pro chtonismus bylo jednodušší smysl tohoto zavedeného symbolu převrátit a použít jej pro své cíle, než jej zničit. Tak převrátili pozitivní symbol stoupání za světlem, v temný, krvavý symbol násilí.

Mgr. Jan Kozák – “Křesťanství ve světle nejnovějších nalezených starověkých písemností”

Izraelský obchod s odebranými orgány: od Moldávie až po Palestinu

12 izraelců zatčeno na Ukrajině pro obchod s orgány

Ukrajinské sirotčince jsou spojeny s obchodem s dětmi

Policie v Kazachstánu tento týden zadržela lékaře, který odebíral orgány chudým lidem a používal je při nelegálních transplantacích pro bohaté cizince, uvedlo ministerstvo vnitra.

Lidé z Ukrajiny, Kyrgyzstán a Tádžikistán patřily k těm, kdo byli „nuceni prodat své ledviny kvůli (své) obtížné finanční situaci,” podle ministerstva.

„Příjemci byli bohatí občané cizích zemí, hlavně Izraele,” uvádí se v jejím prohlášení a dodává, že lékař, pojmenovaný jako Abilay Donbay, obdržel „vysoké finanční odměny“ za operace během let 2017-2018.

(Nahoře) Top 10 zemí s největším objemem obchodu s lidskými otroky. (Dole) Číslo dětských migrantů v opatrovnictví US se v minulých dvou měsících ztrojnásobilo na něco okolo 21.000 dětí, od kojenců po teenagery. Jen tam chybí Izrael, jako transplantační centrum kradených, speciálně dětských, orgánů!
Chudí lidé si údajně mohou vydělat 3 až 15 tisíc dolarů za prodej svých orgánů, konkrétně ledvin, prostředníkům, kteří je znovu prodávají bohatým kupcům až za 200 tisíc dolarů. Ve zprávě o obchodování s orgány z roku 2009 Rada Evropy a Organizace spojených národů dospěly k závěru, že existuje možná „vysoký počet nenahlášených případů“, což připisují „obrovským ziskům a spíše nízkým rizikům pro pachatele“.
Mexiko není považováno za jednu z nejhorších zemí pro obchodování s orgány; děsivá praxe je považována za nejrozšířenější v Izraeli, Indii, Číně, Pákistánu, Turecku, Brazilii, Nepálu, Filipínách, Kosovu, Íránu a bývalých sovětských satelitech ve východní Evropě.

Norimberské procesy s kabalistickými elitami právě začaly a do konce měsíce se očekává oficiální příjezd amerických vojsk do Norimberka.

4. července 2021 #INDEPENDENCE #DAY # WW3. Nejmocnější člověk na světě, Joe Biden a nejbohatší člověk na světě, Bill Gates čelí Norimberským válečným tribunálům 2.0 na https://nurembergtrials.net/nuremberg-trials-2-0/f / july-4-2021-independentenceday-biden-gates-Nurembergtrialsnet – Mezinárodní zločinecký syndikát se také objevuje na seznamu „Nejhledanějších zločinců“ Hitlerovy 4. Říše na adrese http://4thReich.com.

Prezident Biden, který čelí zpomalujícímu se rytmu očkování a naději na téměř přechodu do normálu v Den nezávislosti, uvedl, že vláda změní strategii a přejde z míst hromadného očkování na místní prostředí lokálních komunit. https://www.nytimes.com/2021/05/04/us/politics/biden-vaccination-strategy.html

My Pillow CEO (generální ředitel) Mike Lindell ODHALIL nejznámějšího hackera na světě! Lindell odhalil zaměstnanceComcastu, který vydíral Washington DC! Odhalení Lindellova webu https://www.frankspeech.com/ odhalilo VÝROBCE FILMU O MUČENÍ DĚTÍ s názvem MONTAGRAPHS.

Činnost vydírání společnosti MONTAGRAPH týkající se zločinů na dětech zaznamenala Pracovní Skupina Pentagonu pro chytání pedofilů (Pentagon Pedofil Task Force) – – – https://timothycharlesholmseth.com/?s=montagraph
MONTAGRAPH byl údajně přítomen při vraždě šestileté Jon Benet Ramseyové, která byla mučena a zavražděna ve svém domě v Coloradu, 25. prosince 1996.

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA – – – POZOR: ŘEDITEL FBI CHRIS WRAY: KDO BYL MALÉ PRASÁTKO? Muž, který ji mučil, vám volal včera
VÝROBCE FILMU DÍTĚTE TELEFONOVAL ŘEDITELI FBI, CHRISTOPHERU WRAYOVI – VAROVÁNÍ PRO BUDOUCÍ „AKCE“ – – – https://www.bitchute.com/video/kQA6oINhJR5q/
Zdroj: www.timothycharlesholmseth.com

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

MUČENÍ DĚTÍ! ZNAL JOE BIDEN TUTO MALOU HOLČIČKU PŘIPOUTANOU KE ZDI A MUČENOU? POZOR! ROZRUŠUJÍCÍ OBRÁZKY!

Je nezbytně nutné, aby to svět věděl.

Následující videoklipy, které byly staženy z You Tube, ukazují malou neidentifikovanou dívku, která nosí masku prasečího čenichu. Je uvázána na židli v místnosti, která se jeví jako kůlna nebo suterén nebo nějaký druh temného místa. Malá dívka nebyla nikdy identifikována donucovacími orgány.

Muž, který vejde do kůlny v černé a bílé kostkované masce, se jmenuje Steve Quest. Je z Colorada. Quest se otevřeně označuje za „psychotického“ a otevřeně prohlašuje, že byl institucionalizován. Quest měl I jiné legální názvy. Byl také jmenován Royem Warrenem Marshallem a Dalem Ellisem Bennetem. Na webu a You Tube používá název MONTAGRAPH. Provozuje také další weby na sociálních sítích (např. Twitter) pod názvem Elite Rule a October Reignz.

Ve videu, které uvidíte, se zdá, že Quest malou dívku mučil a napadal. V jednu chvíli jí řekl, aby otevřela ústa. Zeptá se jí, jestli má ráda, aby se na ni muži dostali, a říká jí „kunda“.

Na konci (původního) videa se zeptá, zda je holčička připravena na „zhasnutí světel“. Vyděšená dívka říká ne. Poté je slyšet výstřel. Poté, co bylo video staženo z You Tube a zveřejněno oceňovaným reportérem Timothy Charlesem Holmsethem, Quest jej odstranil z webu. Quest poté vytvořil „pokračování“ a pokusil se zmást veřejnost, pokud jde o totožnost a věk dívky.

Záznamy ukazují, že Quest změnil své jméno z Dale Ellis Bennett na Steve Quest krátce po vraždě šestiletého Jon Beneta Ramseyho, 25. prosince 1996 v Boulderu, v Coloradu. Quest připouští, že muž jménem Dale Bennett byl vyslýchán donucovacími orgány ohledně vraždy Jona Beneta Ramseyho.

Quest se hlásí ke vztahu s bývalým bodyguardem Hillary Clintonové, Craigem Sawyerem, který vytvořil podvodnou arizonskou organizaci Veterans For Child Rescue (V4CR). Sawyer byl svou obětí jménem Adrian John Wells nazýván „pedofilem“ a „obchodníkem s lidmi“ a „dětským otrokářem“. Wells řekl, že Sawyer je spojen s Hillary Clintonovou, Billem Clintonem a Jeffrey Epsteinem.

V měsících před volbami v roce 2020 zahájil Steve Quest v bundě zaměstnanců Comcast živý přenos provolání k vysokým úředníkům vlády USA a armády. Quest zde tvrdí, že může získat jakékoli telefonní číslo na světě. Quest dělal zlověstné odkazy na tajné soubory, které vlastní, například soubory týkající se „výletů do Thajska“, které ublíží určitým lidem. Zlověstně si telefonoval s Joe Bidenem, Adamem Schiffem, Treyem Gowdym, Lindsey Grahamem, úředníky ministerstva obrany a mnoha a mnoha dalšími.

Jen několik dní před volbami v roce 2020 Steve Quest Livestreamoval telefonní hovor řediteli FBI, Christopheru Wrayovi. Quest byl na Wraye velmi naštvaný a varoval ho před možnými nadcházejícími událostmi.

Zajištěné záběry z videa You Tube byly staženy a uloženy oceněným zpravodajem, svědkem FBI a osobou v hledáčku pedofilní Kabaly, Timothym Charlesem Holmsethem. https://timothycharlesholmseth.com/torturegate-does-joe-biden-know-this-little-girl-tied-to-chair-and-tortured-warning-disturbing-images/


ĎÁBLOVY OČI

nový děsivý dokumentární film

V současné době vidíme nebývalý počet dětí proudících přes hranice USA z jiných zemí bez rodičů.
Jedná se o lukrativní obchod s dětmi, a přestože zdroje zpráv, a to jak korporátních, tak alternativních, informují o krizi na hranicích, jen málo z nich vysvětluje, proč se tak děje nebo co se s těmito dětmi stane.

Pokud opravdu chcete vědět, jaký je osud mnoha z těchto dětí, pak si prohlédněte nový dokument, který právě vydal polský filmový producent Patryk Vega, nazvaný „Ďáblovy oči.” Polskou verzi na YouTube nyní vidělo asi 6 milionů lidí a anglická verze s anglickými titulky a anglickými voice-overy byla právě vydána.

Ale vás dostatečně nemohu varovat před tím, co uvidíte, a jak by to mohlo ovlivnit vaše emocionální zdraví.

Tématem obchodu s dětmi se zabývám již více než 6 let a během této doby jsem se zabýval mnoha desítkami obětí, zatímco jsem se pomalu dozvídal o otřesné míře zvrácenosti lidské rasy. Když jsem v roce 2014 spolu s dalšími dvěma lidmi založil MedicalKidnap.com, málokdy jsem se dobře vyspal a 6 měsíců jsem byl opravdu velmi nemocný, jak hrozné byly příběhy, které jsme objevovali a o nichž jsme psali.

Ale nic mě nepřipravilo na to, co jsem viděl a slyšel, když jsem se díval na nový dokument Patryka Vegy, „Ďáblovy oči”. Musel jsem to video mnohokrát zastavit a s pláčem odejít. Pokud jste v tomto tématu noví, NENÍ to zrovna to místo, kde začít. Mohli byste vážně utrpět traumatizující emocionální a duševní újmu, když se na to díváte, a za žádných okolností by se hlavně děti neměly na nic z toho dívat.

zapněte české titulky. Věděli jste, že v Polsku existují stránky, na kterých se prodávají a kupují malé děti na orgány a nebo přímo do bordelů jako prostitutky/ti od kojeneckých let?

5 dětí opuštěných přímo na texaské hranici dojmuly farmáře, který je našel a zachránil.

Pohraniční krize, která vznikla na jihu Spojených států politikou otevřených hranic demokratů a prezidenta, Joea Bidena je obklopena tragédiemi lidí, kteří si vybírají zavádějící možnost snadného vstupu do země.

V tomto případě hovoříme o ztrátě pěti dívek, mezi jedním a sedmi lety, jedné z nich nahé, pod spalujícím sluncem a při teplotě téměř 40 stupňů Celsia, nalezené okolojdoucím farmářem v Quemadu, okrese Maverick. Texas, ohlásila Sara Carterová 11. května.

Politická komentátorka, Breanna Morello poskytuje tweet a fotografie malých, které měly to velké štěstí, že nebyli pašovány a sexuálně zneužívány nebo zabity ve snaze nelegálně vstoupit do USA.

Americké ministerstvo spravedlnosti loni znovu potvrdilo, že popravčí čety jsou i nadále federální vládou využívány.
Podle mého názoru je:

trest smrti popravčí četou životaschopnou metodou právní popravy jednotlivců, kteří se proviní zradou nebo zločiny proti lidskosti.

Každý, kdo se spikne se zahraniční entitou, aby zasahoval do voleb ve Spojených státech (například volba našeho prezidenta), je vinen zločinem zrady. Každým se myslí kdokolivKaždý, kdo se podílí na obchodování s dětmi, zejména s nezletilými dětmi, aby je mučil, sexuálně napadal nebo zabíjel, je vinen zločinem proti lidskosti!!!

Každým se myslí kdokoliv. Žádná osoba není nad zákonem. A tím je myšleno včetně volených úředníků, jako jsou guvernéři a státní a federální zákonodárci a úředníci, členové propagandistických médií, podnikatelé a ženy, soudci, právníci, hollywoodské celebrity a dokonce i sousedé v ulici. Amerika netoleruje akty zrady nebo zločiny proti lidskosti. Věřím, že spravedlnost je v Americe nevyhnutelná.

Mnoho lidí v těchto dnech v noci nespí moc dobře. (Qanon+od Lin Wood)

Toto všechno jsou PEDOFILOVÉ. Rozhodnutí o tom, že si toho budete VĚDOMI, je na vás.

Masové hroby dětí objeveny při minulých vyšetřováních po celém světě.

(nejedná se o masové hroby zmiňované nahoře v článku Timothy Charlesem Holmsethem; ty budou novějšího data!)

Susan Lohan, ředitelka Aliance pro adopční práva, pro rozhlasovou stanici CBC Radio v pořadu As It Happens (Jak se věci dějí) řekla, že úmrtím se dalo předcházet a pravděpodobně k nim došlo u dětí, které nemohly kojit.

Lohan uvedla, že sirotčinec byl známý jako „Domov“ a byl navržen tak, aby věznil svobodné těhotné ženy a jejich děti, které byly považovány za „riziko pro veřejnou morálku“.
“Myslím, že jsem kdy potkal jen jednu matku, která se svým dítětem utekla z jednoho z těch jejich strašlivých míst,” řekla Lohan a dodala, že k tomu došlo až na konci jejich operace.
Sirotkům byl odepřen křesťanský pohřeb.

Starší místní obyvatelé připomínali, že děti navštěvovaly místní školu – ale byly odděleny od ostatních žáků – dokud nebyly adoptovány nebo umístěny kolem 7 nebo 8 let do církevních průmyslových škol, které obsahovaly neplacenou práci a zneužívání. V souladu s katolickým učením bylo těmto nemanželským dětem odepřen křest, a pokud zemřely v takových zařízeních, křesťanský pohřeb.

Je dobře zdokumentováno, že v celém Irsku v první polovině 20. století církevní sirotčince a chudobinci často pohřbívali své mrtvé v neoznačených hrobech a na nezasvěcené zemi, což odráží to, jak byly v dnešní kultuře nevydané matky – vysmívány jako „padlé ženy“ – a typicky byli společností ostrakizovány, dokonce i vlastními rodinami.

Záznamy ukazují, že septik bývalé továrny Tuam byl přestavěn konkrétně, aby sloužil jako místo pro uložení těl ze sirotčince. https://www.cbc.ca/news/world/796-irish-orphans-buried-in-mass-grave-near-catholic-orphanage-historian-1.2663895

Výzkum programu File on 4 ve spojení s novinami Sunday Post se zaměřil na sirotčinec Smyllum Park v Lanarku.

Byl otevřen v roce 1864 a poskytoval péči sirotkům nebo dětem z rozvrácených domovů. Zavřel se v roce 1981, když tam bylo téměř 11 600 dětí.

Spiknutí za účelem tajného pohřbívání, které obsahovalo těla mnoha dětí, odhalili dva bývalí obyvatelé Smyllumu v roce 2003. V části hřbitova Panny Marie v Lanarku je pohřbeno nejméně 400 dětí.

Frank Docherty a Jim Kane objevili zarostlou neoznačenou část hřbitova Panny Marie během jejich snahy odhalit fyzické týrání, kterým podle nich trpělo mnoho bývalých obyvatel. https://www.bbc.com/news/uk-41200949

Další zvěrstvo tento týden. Téměř 800 vyhublých tělíček dětí pohřbených v septiku irských jeptišek představovalo celkem 34. místo hromadných hrobů dětí spojené s katolickou církví. Papež František byl stíhán podle Mezinárodního Soudního Dvora Common Law (ICLCJ) v Bruselu za obchodování s 300.000 dětskými politickými vězni prostřednictvím Vatikánské Katolické Charity během Argentinské Špinavé Války (p.př.: Bergoglio byl v té době nejvyšším církevním hodnostářem režimu Jorge Varely dosazeného Kissingerem a jeho semito-chazarskou Kabalou (p.př.: vidíte že chazarské sračkomety to číslo obětí “zaokrouhlili” o řád-jednu nulu níže, jak je jejich zvykem!).

Ztrácely se hlavně studentky-studenti a děti + nepohodlní dospělí. Stačilo říct v autobude, že kouříte trávu, kterýžto příběh popisuje Benjamin Fulford, protože jeho otec byl v té době v Argentině kanadským vevyslancem. Ale ani on nemohl Varelovi a Kissinrově partě oponovat, jak výstižně popisuje Ben v jedné historce, kde žádá o záchranu svého kamaráda ze střední školy.

Chlapec byl zadržen a zmizel.). Podle svědectví z minulého týdne někteří z těchto sirotků skončili v dětském masovém hrobě ve Španělsku. Loňské stíhání ICLCJ se týkalo 50 000 pohřešovaných domorodých kanadských dětí. V Kanadě bylo dosud odhaleno 32 dětských hromadných hrobů, většina z nich na katolickou církví spravované půdě.

Bohužel, číslo více než 350 800 dětí, u nichž bylo podezření, že se nacházejí v katolických masových hrobech ve třech zemích, poněkud vybledne, když vezmeme v potaz čísla obětí sexuálního zneužívání katolických kněží po celém světě. V listopadu 2013 bylo zdokumentováno více než deset milionů případů zneužívání dětí katolickým knězem, jak je uvedeno zde.

Těchto 10 077 574 případů představovalo pouhý zlomek (!!!) z celkového počtu spáchaných trestných činů. Odhadem pouze 10% obětí sexuálního zneužívání se domnívalo, že hovoří o svém sexuálním zneužívání, a pouze 10% těchto případů vidělo vnitřek soudní síně.

Občanům nebo zaměstnancům anglické koruny a Vatikánu, kteří jsou ochotni vydat čestné svědectví nebo důkazy, které vedou ke stíhání nejvyšších vatikánských a vládních úředníků, kteří spáchali trestné činy byla nabídnuta amnestie. Za poskytnutí důkazů byly prostřednictvím soudu ICLCJ k dispozici odměny až do výše 10 000 eur nebo přibližně 13 660 dolarů.

Irské dětské hromadné hroby obsahující tělíčka dětí ve věku od dvou dnů do devíti let byly umístěny v dnes již neexistujícím katolickém domě pro svobodné matky. Podle záznamů o smrti byli malí křehcí, s nadmutým bříškem, vychudnutí a dokonce i v roce 1961 (!!) umírali na podvýživu a infekční nemoci, jako jsou spalničky a tuberkulóza.

O indiánských dětech kanadských katolických domorodých-indiánských obytných škol bylo předem rozhodnuto, že budou zavražděny nebo zemřou na podvýživu, experimentování s lidmi, mučení, nákazu neštovic nebo podle svědectví Irene Favelové v tomto videu, byly prostě vrženy do pece.

Favelová to tvrdila už v roce 1944, kdy byla svědkem novorozeného dítěte spáleného knězem na Muscowegan Catholic Indian School, Saskatchewan, Kanada. Mučení dětí bylo zdokumentováno před soudem v dokumentu „Hidden No Longer“ od Kevina Annetta, který je k dispozici zdarma zde. (Tady jsou další publikace o zavražděných dětech: 1; 2; )

Sestry řádu Bon Secours vedly irské masové hroby a „Domov matky a dítěte“ s názvem St Mary’s v Tuamu severně od města Galway. Katolický „domov“ měl pověst úmrtnosti dětí čtyřikrát vyšší než byla v té době v celém zbytku Irska. Svobodné matky byly trestány jako „odčinění za své hříchy“ tím, že byly nuceny vzdát se svých dětí a pracovat dva nebo tři roky bez mzdy.

Oceněný dramatický film „Philomena“ z roku 2013 vylíčil nepříjemnou situaci 2 200 kojenců, kteří přežili irské katolické domovy. Děti byly násilně adoptovány nebo umístěny do situací jako dětské námezdní prácovní síly, zejména v USA. Katoličtí úředníci důsledně popírali, že dostávali platby za tyto takzvané „adopce“, a trvali na tom, že při požáru se všechny dokumenty ztratily.

Vatikán, britská koruna a kanadská vláda odmítly exhumaci 32 kanadských masových hrobů, o nichž se předpokládá, že jsou naplněna původními dětmi. Než byli archeologové s licencí nuceni k návratu, byly na dalších rozsáhlých místech v Brantfordu, Ontariu a Port Alberni, v Britské Kolumbii v Kanadě odkryty další lidské ostatky dětí v masové škále.

Kritici tvrdili, že katolická církev se neustále zdráhala předat interní záznamy vatikánských katolických charit ze strachu, že by mohly vyjít najevo další hrůzy. Tak tomu bylo v případě irské Magdalény Laundries, kde svobodné matky prováděly nucené práce bez náhrady pro čtyři katolické řády. Po letech úspěšných soudních sporů, oběti případu zůstávají stále nekompenzovány.

Současnou obětí katolické církve byl jamajský a britský voják Vivian Cunningham. Zůstal omámený v Nemocnici sv. Jiří v Staffordu v Anglii (ph: 44 01785 257888) za otázky týkající se zatýkacího rozkazu na královnu Elisabeth II. Soud ICLCJ z roku 2013 shledal vinné královnu Alžbětu a prince Phillipa 10. října 1964 z únosu deseti dětí z katolické obytné školy Kamloops v Britské Kolumbii, v Kanadě.

Britský občan David Compan a jeho manželka byli osočováni a obtěžováni, omámeni, zatčeni a uvězněni v London Park Royal Mental Health Center. Companův hřích? Na vývěsku katolické církve v Londýně zveřejnil zatykač anglické královny Elisabeth II. Companovo zatčení bylo zachyceno v tomto videu.

Římskokatolická církev „systematicky“ chránila predátorské kněze a umožňovala zneužívání „desítek tisíc“ dětí, uvedl výbor Organizace spojených národůbezprostředně poté, co se papež František I stal papežem. V květnu dal Výbor OSN mučitelům z Vatikánu jeden rok na to, aby prokázali své odhodlání dodržovat doporučení obsažená v jejich nejnovější zprávě OSN o zločinech proti dětem ze strany katolické církve.

Očekávalo se, že soudní spor ICLCJ v Bruselu, který obviní papeže Františka I. a další světové elity za zločinů proti lidskosti, bude trvat déle než rok. V loňském roce soud ICLCJ uznal vinu 40 globálních elitářů a skončil bezprecedentní rezignací bývalého papeže Ratzingera.

ICLCJ má více než 450 důstojníků míru podle common law ve 13 zemích a působí v nich 51 místních pronajatých skupin. Prostřednictvím ITCCS byly k dispozici místní organizační fondy pro skupiny obecného práva (common law – anglické precedenční právo), které se přihlásily.

Chcete-li kontaktovat soudní úředníky nebo e-mail nebo telefonicky na adresu Kevina Annetta: itccscentral@gmail.com, info@iclcj.com, admin@iclcj.com, hiddenfromhistory1@gmail.com, 250-591-4573 (Kanada), 386-323- 5774 (USA)http://www.thesleuthjournal.com/catholic-mass-grave-sites-350800-missing-children-found-ireland-spain-canada/ https://adoptionland.org/3443/catholic-mass-grave-sites-of-350800-missing-children-found-in-ireland-spain-canada/

WALNUT CREEK — Celé to začalo jako bizarní noční incident, ve spoře osvětlené oblasti kancelářských budov u popelnice, kde údajně řídil auto muž, který se následně pokusil vtáhnout opatrovníka do auta, a nabízel mu 30.000 dolarů za její dvě předpubertální dcery, které tam seděly po jejím boku.

To, co začalo jako případ pokusu o únos, se stalo něčím, co vyděsilo i zkušené vyšetřovatele sexuální kriminality. Podle soudních záznamů, policie odhalili důkaz, že holčičky ve věku 9 let jsou prodávány a opět kupovány jako sexuální otrokyně v Bay Area a související se skrýší dětské pornografie, dalšími důkazy zahraničních sexuální turistiky, a další skrýší, ve které se nacházely skryté video kamery maskované jako předměty každodenní potřeby pro domácnost. https://www.mercurynews.com/2020/02/26/walnut-creek-arrest-reveals-secret-world-of-child-sex-trafficking-girls-as-young-as-9-allegedly-being-bought-and-sold-in-the-bay-area/

Zastavovali se po celém světě, někdy jen na pár hodin: Paříž, Londýn, Slovensko, Mexiko, Maroko. Když zaměstnanci odjížděli ze St. Thomas, vrátili se na letiště poblíž Epsteinových domů v Palm Beach a New Yorku.

“Při několika příležitostech jsem viděl, že Epstein opouští svůj vrtulník, stojí na asfaltu s plným výhledem na mou věž a nastupuje do svého soukromého letadla s dětmi – dívkami,” říká bývalý dispečer letového provozu na přistávací ploše, který požádal o zachování anonymity.

“V mé mysli opravdu vyniká zejména jeden incident, protože dívky byly tak mladé. Nemohlo jim být přes 16 let. Epstein vypadal velmi rozzlobeně a hodil bundu po jedné z nich. Rovněž nesli nákupní tašky z obchodů, které nebyly na ostrově. Vzpomínám si, jak jsem si myslel: ‚Kde ve světě nakupovali? ‘“

Další zaměstnanec na přistávací ploše, který požádal o anonymitu, protože nemá povoleno hovořit o cestujících v jeho oficiální funkci, říká, že Epstein přistával v průměru dvakrát měsíčně na St. Thomasu. “Jsou tam dívky, které vypadají, jako by mohly být na střední škole,” vzpomíná zaměstnanec.

“Vypadali velmi mladě. Vždy měli na sobě univerzitní mikiny. Vypadalo to jako maskování, to je nejlepší způsob, jak to vyjádřit.“ Epstein byl oblečen v teplákové soupravě, ale dívky nosily nákupní tašky od značkových značek: Gucci, Dior.

Zaměstnanec dodává, že on a jeho spolupracovníci vtipkovali o tom, co viděli. “Pokaždé, když přistál nebo vzlétl, tak je přivážel“. Vždy jsme si dělali srandu: „Kolik dětí je tentokrát na palubě?“ “Zaměstnanec však také říká, že cítil „čisté znechucení“ a nazýval to „naprosto nemocným“, že se odsouzený sexuální delikvent mohl takto otevřeně pohybovat v éře MeToo.

“Viděl jsem ho na vlastní oči,” říká zaměstnanec. “Srovnával jsem ho se sériovýmo vrahem za bílého dne. Nazval jsem to tváří zla.“https://www.vanityfair.com/news/2019/07/horrors-of-jeffrey-epstein-private-island

Policie provedla razii v kostele 15. ledna, zatkla 10 lidí a zachránila 15 zajatců, včetně dětí, které jsou podle jejich názoru připravovány na oběť.

Hromadný hrob byl nalezen o den později, asi hodinu od kostela. Vegetace a zdi udržovaly kostel téměř neviditelný pro vnější svět a místní komunita netušila, co se uvnitř děje. https://www.scmp.com/news/world/americas/article/3047128/screams-jungle-mystery-panama-cult-sacrifices-children

HRAD MATEK TEMNOTY.

Chateaux Des Amerois nacházející se v lesích Belgie poblíž hranic s Lucemburskem a Francií je také místem, které bylo součástí programu Monarch, orgií a dětských obětí.

Neidentifikovaná bílá dívka mezi 8 – 10 lety. Subjekt byl podroben po dobu 6 měsíců vysokým dávkám LSD, elektrošoků a sensorické deprivaci. Experimenty pod kódovým označením MK-Ultra v období 60.let. Subjektu byla kompletně vymazána paměť a její mozek byl jako mozek čerstvě narozeného dítěte.

Patent na subliminální zvuky manipulující vědomí.
Program na kontrolu mysli Monarch (zde v češtině 1 , 2 , 3 , 4, 5): https://archive.org/details/CIAandProjectMonarchFullHistoryRonPattonhttps://www.illuminatirex.com/monarch-mind-control/https://vigilantcitizen.com/hidden-knowledge/origins-and-techniques-of-monarch-mind-control/https://www.rollingstone.com/culture/culture-features/stranger-things-the-secret-cia-programs-that-inspired-hit-series-249484/https://www.amazon.com/MONARCH-Phoenix-Program-marshall-thomas/dp/1466329319https://hypnagogia.wordpress.com/2016/02/07/project-monarch-mk-ultra-and-the-family-cult-in-australia/https://fightingmonarch.com/2019/09/24/the-scream-of-the-butterfly-jim-morrison-project-monarch/https://monarchprogramming.wordpress.com/tag/cia/

O hradu Matek Temnoty – místu vysoce privilegovaných lidí schopných, díky svým financím a kontaktům, uniknout z jakéhokoliv případu, se také říká, že je přímo v satanistickém trojúhelníku. Hrad je příkladem tajemství, ale objevuje se na stránce 205 knihy výzkumníka iluminátů, Fritze Springmeiera: „Bloodlines of the Illuminati“ (pdf):

Fritz Springmeier uvádí tajný hrad poblíž vesnice Muno v Belgii. Tento hrad podle Springmeiera je centrem okultismu a má katedrálu s kopulí obsahující 1000 světel. Jedná se o stejných tisíc světel, které proslavili George H.W. Bush podle slavného videa, kde se o hradu zmiňuje. Hrad je označován jako hrad Matky temnoty a programování Monarchy se zde údajně provádí u dětí. Tento hrad je také známý jako „hrad Belgických králů“. Skutečné jméno je „Chateau des Amerois“ a nachází se v okrese Bouillon (Belgie), poblíž vesnice Muno.

Tento hrad a jeho panství, les Muno, kdysi patřilo knížeti Philippovi ze Saxe-Cobourg-Gotha, hraběti z Flander a otci krále Alberta I. Koupil majetek v roce 1869 markýzovi van der Noot d’Assche. Romantický styl postavil v roce 1877 architekt Philippe Saxea-Cobourg Gotha architekt Gustave Saintenoy. Má 365 oken. Tento hrad později koupila Alice Solvay, neteř belgického vědce a průmyslníka Ernesta Solvaye a dnes je zjevně stále ve vlastnictví Solvay’s.

Trumpové chválí Bushových „tisíc světelných bodů“, ale prezident se tomu jen smál.
„Co to sakra je? Už na to někdo přišel?“ zeptal se Trump v červenci.

Trump čelil ostré kritice za to, že na čtvrteční shromáždění v Montaně zaútočil na tuto frázi.

“Znáte veškerou rétoriku, kterou vidíte … tisíce světel. Mimochodem, co to sakra bylo?” řekl. “Tisíc světel. Co to znamená? “
„Vím jednu věc: ‘Udělejte Ameriku znovu skvělou’, tomu rozumíme. Dáme Ameriku na první místo, tomu rozumíme“, pokračoval Trump. „Ale ’tisíc světel’, to mi nikdy nedošlo. Co to sakra je? Už na to někdo někdy přišel? Zveřejnili to republikáni, že jo?“

Vynikající dokumentární film o jednom z nejpřísněji střežených tajemství iluminátů s názvem „Chateau Amerois“nebo „The Mothers of Darkness Castle”. Tento hrad se nachází hluboko v lesích Belgie a je zahalen tajemstvím. „Matky temnoty“ jsou iluminátské čarodějnice-velekněžky vysoké úrovně, které jsou na zámku trénovány technikami MKUltra.

Hrad je také domovem nejtemnějších rituálů Illuminátů, které se odehrávají v zdobené místnosti s klenutým stropem s 1000 světly. Vzpomeňte si, když prezident H.W. Bush stále mluvil o „1 000 světelných bodecha nikdo nevěděl, co to znamená? Nyní zjistíte, proč Bush tuto frázi používal pořád!

A takto vypadal vládní program na odchyt bezprizorních dětí (na adrenochrom, orgány, rituály, ale napřed vždy na sexuální obchod) oficiálně proti hladu, bezdomovectví a chudobě”. Neoficiálně tyto děti a mladistvé už nikdo nikdy neviděl … zdroje lidského-dětského masa a krve byly nekonečné!
https://www.pointsoflight.org/resources/
Říká se, že také Bushova dvojčata, tak zvané “Sudičky”, které jejich otec prodával saúdským princům za ropné koncese, se staly MatkamI Temnoty ve zpečeťovacím rituálu právě v Chateau de Amerois.

Lidé kolem tohoto hradu neustále mizí. Jsou unášeni a použiti v rituálech jako ve filmu „Eyes Wide Shut“, Stanleyho Kubricka.

Hony na lidi byly také součástí satanistických rituálů

BBC i National Geographic byl odepřen přístup k filmování kdekoli na pozemku. Místo je obklopeno hlídači, elektrickými ploty, kamerami, signalizačními dráty (na zakopnutí) a dalšími nástrahami! Současnými vlastníky je rodina Solvay, která je jednou z nejbohatších rodin v Belgii. Dělají do farmaceutického průmyslu a léků, jako je Prozac, či fluorid, který se přidává do naší vody!

Toto je jedno z nejvíce zlých a dfěsivých míst na Zemi. Video hovoří o nějakém chlápkovi, který poslal svou přítelkyni zaklepat na dveře, protože brána byla otevřená a už ji nikdo nikdy více neviděl! Popřeli, že tam někdy byla.

“Satanističtí učedníci mezi16 a 19 lety pracují “na své cestě.” Tato práce bude dokončena dříve, než jim bude 19. Slavnostní ceremonie v 19 bude zahrnovat ceremoniál 1 000 světel na super tajném zámku Matek temnoty, Chateau des Amerois (hrad králů) poblíž belgicko-francouzských hranic v Evropě a asi 20 kilometrů vzdušnou čarou západně od Lucemburska.

Bude to slavnostní vysvěcení s Matkami oblečenými v černém. Stráže a těžký les chrání velký hrad před okolními zraky. Lidé v nedaleké strašidelné vesnici Muno v zásadě patří k hradu. Zámek má uvnitř katedrálu s kopulí s 1000 světly. Slova 1000 světel jsou iluzorní výraz.

Když ho prezident (Bush) použil k popisu vánočního stromu Bílého domu, lidé v satanictické-pedofilní hierarchii věděli, co tím signalizuje.

V katedrále je po obou stranách velký sál se sloupy kde je zřízen trůn Královny Matky … “ https://beforeitsnews.com/alternative/2018/10/mothers-of-darkness-castle-most-evil-place-on-earth-3644654.html

Říká se, že uvnitř byla místnost zaplněná obrovským množstvím pergamenových rukopisů vázaných v lidské kůži obsahující jména zasvěcených.

Zámek má katedrálu vybavenou kopulí s 1000 světly a velkou halu se sloupy na obou stranách a oltářem z modřínového kamene uprostřed.

Rituál Matek Temnoty

bude slavnostním pečetěním pro úroveň Princezny nebo Debutantky. S matkami oblečenými v černém je 1000 mladých panenských dívek z rodin pokrevních linií slavnostně a symbolicky zbaveno panenství jedním jediným mužem. Tento muž je chován speciálně pro tento účel a je naprogramován pro tento rituál.

Na konci rituálu je muž rituálně obětován a sněden.

Illuminati Grande Dame je v rituálu také zabita, aby předala svou duchovní sílu další zasvěcenkyni v řadě, a toto je provedeno s velkou úctou.

Z úcty se neprolije žádná krev, protože je to žena, která se dobrovolně vzdá života. Nová Grande Dame při smrti vdechne její poslední výdech, aby se přenesla síla. Říká se, že na takové korunovaci může být až 2.197 Grande Dames. Její hlava je poté podávána na stříbrném podnose na hostině.

Pro prohloubení psychické proměny otroků tak vysoké úrovně se to stává součástí jejich způsobu života; je jim řečeno, že je to jejich prvorozenectví a dědictví. Jejich život je neustálým bojem traumat a disociace. Kvůli jejich naprosté disociaci se zbytkem vlastního vitálního systému změn nevnímají potřebu změnit svůj vlastní životní styl.

Rituály pro tento účel vytvářejí intenzivní energetické pole – vibrační frekvenci, která spojuje vědomí účastníků s plazy a dalšími vědomími nižší čtvrté dimenze.

Toto dimenzionální pole je pro mnoho lidí známé také jako nižší astrál, které rezonuje na frekvenci nízko vibračních emocí, jako je strach, pocit viny, nenávist atd. Když rituál soustředí tyto emoce, vytvoří se silné spojení s dolní čtvrtou dimenzí a jejími parazitickými plazími bohy. To je situace, kdy dochází k tomu, že mentalita plazí entity zcela převezme fyzické tělo zasvěcence.

Tyto rituály jsou koncipovány tak, aby se odehrály na silných vertexových bodech po celém světě, a tak teror, hrůza a nenávist, které vytvořili, vstupují do energetické mřížky Země a ovlivňují magnetické pole Země. Myšlenkové formy této škály zlovolnosti drží vibrační frekvenci a ovlivňují lidské myšlení a emoce.

Jděte na nějaké místo, kde se odehrávají/li satanistické rituály, a v tamní atmosféře pociťujte vždy zlomyslnost a strach. To, čemu říkáme „atmosféra“, je vibrační pole a to, jak bylo ovlivněno lidskými myšlenkovými formami.

V ilustračních videích z filmu Thieves of the wood jsou tyto brutální rituály znázorněny částečně také: https://fightingmonarch.com/2020/01/18/thieves-of-the-wood-chateau-des-amerois-the-bush-family/

Nakonec našly elity svého “bílého koně” a obětního beránka v podobě jejich poskoka-pedofila, mučitele a vraha Dutrouxe:

Když byl v roce 1996 Marc Dutroux zatčen a obviněn z únosu a vraždy čtyř mladých dívek, reagovala belgická veřejnost šokem a pobouřením. Tyto pocity se zhoršily, když vyšlo najevo, že policie a úředníci prokázali hrubou nekompetentnost v tom, že umožnili Dutrouxovi vyhnout se zajetí.
Dutroux byl propuštěn na podmínku po dřívějším odsouzení za znásilnění pěti dívek, a to i přes řadu stop a tipů, policie nedokázala najít spojení mezi ním a řadou únosů.

Jejich nejznámější neúspěch nastal, když policisté prohledali jeho dům, ale nepodařilo se jim najít dvě osmiletá děvčátka – Melissu Russo a Julie Lejeuneovou – vězněné v suterénu jeho domu, který “prohledávali”.Dvojice dívek tam v suterénu domu zemřela hladem poté, co byl Dutroux zatčen kvůli zcela odlišné záležitosti – krádeži automobilu.

Policejní úředníci byli také obviněni ze špatného zacházení s rodiči obětí a za neposkytování důležitých informací mezi státními zástupci a policií. Policie čelila dalšímu ponížení v roce 1998, kdy se Dutrouxovi podařilo uprchnout tři hodiny poté, co přemohl policistu, který ho hlídal. Jejich ponížení se prohloubilo, když vyšlo najevo, že Dutrouxovi bylo umožněno opustit vězení, kde byl držen, aby si mohl prohlédnout dokumenty, které budou použity v jeho procesu… etc..etc..

Vlámský poslanec Marc Verwilghen, který vedl vyšetřování Dutrouxe, tvrdil, že mnozí v belgickém establishmentu, včetně předsedů vlád, odmítli spolupracovat a snažili se jeho zprávu potlačit a zesměšnit. Tvrdil, že soudcům a policii bylo oficiálně řečeno, aby neodpovídali na určité otázky, což popsal jako „charakteristickou operaci na zametení informací a svědků“.

Dále byl citován slovy: „Pro mě je záležitost Dutroux otázkou organizovaného zločinu.“

Zapojení elity do zneužívání
Parlamentní panel odhalil jména 30 vládních úředníků, o nichž se domníval, že se podíleli na skrývání Dutrouxových přestupků, a nikdo z nich nebyl potrestán.

Jedna z obětí, Regina Loufová, předložila podrobnosti o belgických sítích pro zneužívání dětí a zúčastněných. Pojmenovala mnoho členů tohoto elitního kruhu, včetně vyšších soudců, jednoho z nejmocnějších politiků v zemi – nyní mrtvého – a vlivného bankéře. Citace z článku BBC:

“Seance se netýkale pouze sexu, zahrnovala sadismus, mučení a vraždy”, a znovu podrobně popsala místo, oběti a způsob jejich zabití.

Potvrdila, že jeden z Dutrouxových spolupracovníků, Jean-Michel Nihoul, se účastnil stran zneužívání.

“Na těchto večírcích byl Nihoul jakýmsi společenským zvířetem, zatímco Dutroux stál spíše stranou.”

Nihoul měl významná spojení mezi belgickou politickou a finanční elitou. Přiznal se, že organizuje orgie na belgickém zámku za účasti vládních úředníků. Ukázalo se, že Dutroux a Nihoul byli součástí kruhu obchodování s dětmi na dlouhé vzdálenosti, který dovážel děti ze Slovenska.

Satanistický aspekt
Abrasax
Dutrouxovi oběti svědčí o strašlivém zneužívání:

znásilňováni psy a hady byli nuceni být svědky vražd ostatních dětí.

Zdálo se, že zneužívání se točilo kolem skupiny zvané „Abrasax“.
Policie v srpnu 1996 našla v domě Bernarda Weinsteina, spolupachatele, který se Dutrouxovi přiznal k vraždě, poznámku, která je zavedla k vyšetřování organizace „Abrasax“ vedené „velekněžkou“ Dominique Kindermans.

Při policejní razii v prostorách Abrasaxu nebylo zjištěno nic významného. Kněžka Nahema-Nephthys (Dominique Kinderman) a kněz Anubis (Francis Desmet) svobodně přiznali svůj zájem o černou magii, ale popřeli jakoukoli nezákonnost.

Policie byla kritizována za „satanistickou paniku“ a hypotézy černé magie / rituálních vražd byly brzy poté tiskem potlačeny a už se nikdy neobjevily. https://pedogate.world/cases/dutroux-affair/

Koncerty Beyoncé jako satanistické rituály (obrázky dole – Bohemia Groove, místo Iluminátských lidských obětí)

Belgie představuje jasné mocenské centrum kontroly mysli a týrání dětí.

Noreen Gosch, jejíž syn Johnny byl unesen v osmdesátých letech (zde je o tom film), má podezření, že byl podroben kontrole mysli na Offutt AFB v Nebrasce. Ve svědectví (str. 3, pdf) sdílí Gosch názor, že program Monarch umístěný na vojenských základnách sahá až k NATO v belgickém Bruselu. O Paulu Bonaccim, další oběti zneužívání dětí, zapojené do Franklinského skandálu kolem 80. let, v Omaze (NEBRASKA), se říká, že odcestoval do Belgie.

Pedofilie představuje ponurou degeneraci, která vyžaduje, aby byla naše bdělost stále udržována v pohotovosti. Zdá se zjevné, že je povoleno šířit rostoucí vlnu pedofilie, která již pokrývá celý svět, aby ukazovala na odiv všem svou zvrhlou nelidskost! Níže si můžete prohlédnout pokračování Chateau Amerois II.

všichni zůčastnění satanisté z “vyšších” kruhů ….

https://tadesco.org/chateaux-des-amerois-hrad-matek-temnoty/ https://archive.is/lmglrhttps://adoninas.com/2019/08/12/chateaux-des-amerois-el-castillo-de-las-madres-de-la-obscuridad/https://searx.tuxcloud.net/search

Lidé se často ptají, PROČ by to NASA všechno vymýšlela?
Odpověď je velmi jednoduchá a přímá pouze z finančního hlediska:
365 (dny) X 62 (roky) s financováním v průměru 55 000 000 dolarů denně od daňových poplatníků.
Měli 1 244 650 000 000důvodů, proč lhát.

Kabala – DeepState státní mafie investovala STOVKY BILIONŮ dolarů. Dali tyto peníze do rozsáhlého SYSTÉMU PODZEMNÍCH TUNELŮ PRO OBCHODOVÁNÍ S DĚTMI poté, co si zařídili svůj bohatý životní styl. Na NASA a jejich lžích velmi záleží. (GhostEzra)

Jen abyste měli představu JAK ohlupují až dodnes “odborníci z NASA” celý svět. Tenkrát nakukali celému světu, že s tímto zařízením “pro děti” se dostali na Měsíc. Dodnes jim spousta blbů, dokonce blbů s několika akademickými tituly, skoro bezmezně a posvátně, věří :).
Je zde názorně vidět, že “současná věda a její produkt – ‘vědec’ jsou spíše pouze novými mýty a ‘vědeckými’ pověrami, než racionální disciplínou či systematickou snahou o poznání”, jak říkal zcela oprávněně velký český epistemolog, prof. Zdeněk Neubauer.
Scholla Marthova
34 min  ·‼️‼️‼️‼️‼️‼️???????????? Jen abyste meli predstavu, proc vse jde “taaaaaak pomalu” ?
10 000 D.U.M.B.S. po celém světě. USA mají 1800…Není snadné to napravit, zničit a převzít kontrolu.Existuje mnoho variaci:
Lidé, děti, zbraně, zbraně hromadného ničení, biolaboratoře, továrny na klony, geneticky vylepšení supervojáci.
Killswitch, pasti atd.
DŮVĚŘUJTE !Nemáte ani ponětí o tomto globálním úkolu a práci, která leží na bedrech bílých klobouků, vojáků, informátorů a vlastenců. Vedou tuto globální válku, aby zbavili planetu Velké temnoty, která po generace a tisíciletí hypnotizovala a ničila společnost.Respektujte operace. Začíná to být biblické.
7,7 miliardy lidí na Zemi:
0,2 % z nich je superelita = 1,54 milionu.
1 % z toho je elita = 77 milionů
10 % z toho je armáda = 770 milionů
CIA a tři další agentury jsou po celém světě, ve všech zemích.
Zkorumpovaná policie, zkorumpované zpravodajské stanice, zkorumpovaní manažeři, zkorumpované milice, zkorumpovaní žoldáci, zkorumpovaní vojáci Blackwateru z podsvětí, zkorumpovaní lékaři, zkorumpovaní právníci, zkorumpovaní vědci, zkorumpovaní státní úředníci, zkorumpované farmaceutické firmy.Velký technologický průmysl sídlí ve všech 190 zemích světa!!! V mnoha zemích existuje více než 800 milionů ozbrojených sil a rozdělených armád, které jsou v temné síti globální kontroly ze strany elit.Je to těžká práce, vojáci.
Lidé, whistlebloweři, umírají, aby se vás pokusili zachránit a zbavit svět 1400 let trvající kontroly chazarské pokrevní linie (Rothschildi, Rockefellerové, světové banky), vleklé kontroly Vatikánu nad 70 národy, Obamy, Gatese, Bushe a ČKS (Komunistické strany Číny) atd.
Bílé klobouky a armáda se snaží udržet počet mrtvých na nízké úrovni.
(Q) The Storm Rider
100 miliónů ozbrojených a probuzených Patriotů je nebezpečná věc. To číslo se zvedá každým dnem. Jen vstávejte, tenhle génius už zpátky do lahve nepujde. My lidé jdeme po Satanově Synagoze. Bůh vždy zvítězí, pokaždé.

Dr. Coleman: Vakcíny Covid-19 jsou zbraněmi hromadného ničení a mohly by ukončit lidskou rasu.

tato naléhavá zpráva od Dr. Vernona Colemana, který předpovídá, že všichni očkovaní začnou vymírat na podzima oznamuje obecnou genocidu pro většinu populace, a to i pro neočkované, kvůli virovým mutacím, které vakcína způsobí.

“Každý očkovaný jedinec má potenciál stát se masovým vrahem, protože jeho tělo se mění v laboratoř, která produkue smrtící viry. A co je ještě horší, někteří očkovaní jedinci se mohou stát přenašeči a šířit tyto smrtící viry všude kolem sebe.“

„Tento problém právě nastínil Dr. Geert Vanden Bossche, významný odborník na vakcíny.“
HLAVNÍ SVĚTOVÝ VĚDEC PŘES VAKCINY VARUJE SVĚT: OKAMŽITĚ ZASTAVTE VŠECHNY VAKCINY COVID-19, NEBO NEBO SE ROZPOUTÁ „NEKONTROLOVATELNÉ MONSTER“.

“Existuje skutečné riziko, že místo zabití 90% – 95%, jak původně chtěla zlá elita, mohli omylem vyvraždit všechny; mohli tak vymazat z povrchu planety celé lidstvo.“

“Máme jen velmi málo času na to, abychom se zachránili. Musíme posílit náš imunitní systém a paradoxně možná budeme muset zůstat daleko od lidí, kteří byli očkováni. Pošlete tento článek lékařům a novinářům, přátelům a příbuzným. Možná můžeme ještě lidi u moci přesvědčit, že nejsou ani oni imunní vůči nadcházející katastrofě.“ Dr. Vernon Coleman
https://vernoncoleman.org/videos/covid-19-vaccines-are-weapons-mass-destruction-and-could-wipe-out-human-race https://www.pokec24.cz/nezarazene/proc-vlady-chteji-druhou-treti-ctvrtou-i-patou-vlnu-koronaviru-video/

pečlivě sledujte ten primitivní graf !! .. za 4 měsíce “vakcínování” proti tzv. chorobě, zemřelo na účinky vakcín asi 4 x víc jedinců, než za zhruba 22 let předtím, počítaje v to VŠECHNY vakcíny, které byly vůbec podány!

Zdroj a pokračování článku: https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2021/05/22/historie-holocaustu-deti-gojim-a-nove-masove-hroby-v-nekolika-vrstvach-zamek-matek-temnoty/