2021 Aktualizace planetární situace ze čtvrtka 6. května

překlad titulní stránky: “Na konci tunelu lockdownů je světlo.” – Rainer Fuellmich

Odstraňování skupiny Chimera (p.př.: historie skupiny Chimera a projektu Ancient Arrow) pokračuje. Silám Světla se podařilo odfstranit již veškerou vesmírnou flotilu Chiméry, s výjimkou malého počtu TR-3B a jiných zpětně instalovaných plavidel, operabilních v suborbitálním prostoru negativní armádou, ať už na přímý nebo nepřímý rozkaz Chiméry.

Určitý počet podzemních základen Chiméry, z nichž většina není příliš hluboko pod zemí, stále zůstává a je velmi obtížné je vyčistit, protože jsou v nich unesené pleiaďanské, Siriane, Arcturian a další hvězdná rasa rukojmí, kteří jsou ovládáni Chimérou a střeženi fyzickými pavouky Chiméry. Tyto základny také stále hostí i velké množství zajatých lidských dětí a dospělých. Hlavní základna Chiméry, pod Bukavu v Kongu, je stále nedotčená, protože ji obývají jak pavoučí královna, tak král a několik dalších pavoučků Chiméry.

Kvantová anomálie kolem Země se krásně čistí, ale s dostatkem zbývajících anomálních kvantových fluktuací velmi blízko povrchu planety, aby se stále bránilo fyzickým projevům Vzestoupených Bytostí a jejich světelných lodí (vnějších merkabá):

Kvantové fluktuace přímo související s lidskými implantáty a biočipy se čistí lépe, než se očekávalo. Časoprostorové zkreslení vytvořené implantáty a biočipy se tak rychle a drasticky snižuje. To mělo za následek výrazné snížení lidské emoční volatility v posledních několika týdnech. Rovněž byla odstraněna většina akašických záznamů. To neznamená, že záznamy minulých událostí byly smazány, síly světla pouze odstraňují veškerý negativní energetický a emocionální náboj těchto minulých událostí, a tak se lidem bude snáze uvolňovat a odpouštět.

Celkový počet negativních nefyzických entit na planetě klesl pod psychologicky důležitou hranici jednoho bilionu a stále rychle klesá. To prakticky znamená, že na každého ztělesněného člověka je stále jen asi sto nefyzických démonických entit, které se ho snaží ovládat a tlačit na temnou stranu, což je mnohem lepší poměr mřížky než v minulých desetiletích od roku 1996. Když poměr mřížky klesne pod 10 nefyzických démonů na jednoho vtěleného člověka, očekává se, že nejjasnější a nejsilnější povrchový člověk se začne opravdu probouzet z karanténní amnézie Země.

Na povrchu planety byla naše meditace za mír na Ukrajině docela úspěšná a válka byla odvrácena tentokrát:

Lidé bojují proti lékařské tyranii a již existují velké osvobozené oblasti, jako je Florida:

https://www.rt.com/usa/522807-florida-bans-vaccine-passports/

Na internetu koluje spousta dezinformací založených na strachu, že očkovaní lidé vylučují spike proteiny a infikují všechny. Vylučování proteinu Spike je mnohem méně nebezpečné, než se mnozí lidé obávají, i když mírně zvyšuje pravděpodobnost vzniku prionové nemoci:

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=171633

(p.př.: tady je video o Spike proteinech česky)

Vakcíny také NE blokují váš proces Vzestupu, pouze snižují vaši frekvenci vibrací do určité míry.

Současné vakcíny jsou pouze trojským koněm pro potenciální budoucí technologii, kterou chce Cabal vyvinout, biočip, který by byl vložen do těla a který by byl spojen s globálním online digitálním měnovým systémem po Velkém resetu pro všechny finanční transakce, takže – zvané „Mark of the Beast“.

DARPA učinila o krok dále v tomto plánu propojením vakcín a biočipů:

Není nutné říkat, že tento plán „Znamení šelmy“ NENÍ úspěšný.

Zde je zajímavé vědět, že Anthony Fauci, jeden z frontmanů Velkého resetu, je spojen s rodinou Abys, což je černá šlechtická rodina ze Švýcarska:

https://americans4innovation.blogspot.com/2021/04/anthony-fauci-chief-globalist-snake-oil.html

Rodina Abys byla jedním z „kontrolorů Daatu“, okultně řečeno.

Další fází plánu Great Reset Cabal je vytvoření globálního kybernetického útoku, který by zničil internet, který by pak vzkřísili s novým online finančním systémem, který mají pod kontrolou:

https://www.weforum.org/agenda/2020/06/covid-19-pandemic-teaches-us-about-cybersecurity-cyberattack-cyber-pandemic-risk-virus/

https://www.theorganicprepper.com/cyberattack-simulation/

Všichni fanoušci bitcoinů, kryptoměn a Tor potřebují vědět, že Bill Gates tajně nainstaloval záznamník úhozů do zadních vrátek všech operačních systémů Windows, takže Kabala ví všechno o vašich bitcoinových transakcích:

https://humansarefree.com/2021/03/creepy-bill-gates-strikes-again-windows-10-secretly-listens-to-everything-you-say-and-records-all-your-keystrokes-with- hidden-keylogger-that-uploads-to-microsoft.html

Když už mluvíme o Billovi Gatesovi, skutečným důvodem, proč se s ním Melinda rozvedla, je to, že se bojí gilotiny:

Podle zdrojů bude v Norimberském procesu, který se blíží, zahrnuta veřejna soudní řízení s mnoha členy Kabaly za zločiny proti lidskosti, které bude mít za následek zhruba 500 až 5 000 rozsudků smrti. Zločinci Kabaly – DeepState budou veřejně popravováni hlavně v USA, Číně, Japonsku a čtvrté zemi, která nesmí být jmenována. Tito zločinci budou poté shromážděni v éterické rovině Sílami světla, podrobeni dalšímu procesu u Galaktického soudu v třídicím zařízení na Ganymedu a poté budou zpracováni na Galaktickém centrálním slunci.

https://jermwarfare.com/blog/reiner-fuellmich-who

https://brandnewtube.com/watch/reiner-fuellmich-we-need-a-nuremberg-2-0-many-people-will-lose-their-lives_JvyVtZv7MOIYcFM.html

German Investigative Committee To Launch Legal Action Against Those Responsible For COVID-19 Crisis

 

https://www.peakprosperity.com/forum-topic/nuremberg-2-0/

Také bude pozatýkáno mnoho menších zločinců pracujících každodenně pro Kabalu, kteří poté budou rychle odsouzeni vojenskými soudy, poté budou transportováni z planety Hnutím Odporu a tříděni přes třídicí středisko na Ganymedu. Ti z nich, kteří nebudou schopni nebo ochotni napravit své zločiny, budou převezeni k restrukturalizaci do Centrálního Slunce, a zbytek bude odvezen do nápravných zařízení v celé Galaxii, kde budou moci „zapracovat na své karmě“.

Asi 500 000 prostředníků Kabaly, kteří propagovali negativní agendu, jako jsou zkorumpovaní starostové měst, právníci, politici, bankéři, manažeři nemocnic, lékaři, novináři a dokonce i někteří, kteří se vydávali za „pracovníky Světla“, budou v době Události zatčeni a budou si odpykávat své tresty. Je zajímavé vědět, že mezi zatčenými bude i několik minulých členů mého týmu, kteří zradili Světlo.

Poté, co se to všechno stane, se síly Světla budou zabývat takzvanými uzly nespravedlnosti a mnoho dalších lidí z povrchové populace, kteří vážně ublížili ostatním, si budou odpykávat svůj trest domácím vězením, komunitní prací nebo finančními pokutami.

Zde je důležité si uvědomit, že mnoho minulých nespravedlností bude urovnáno a uzdraveno prostřednictvím provizí za pravdu a usmíření, prostřednictvím mediace a prostřednictvím odpuštění.

Mnoho lidí, kteří byli uvězněni po celé planetě za drobné trestné činy, jako je držení marihuany nebo drobné krádeže, bude okamžitě po Události propuštěno z vězení.

To vše přinese tolik potřebné uzavření, takže Temná a nespravedlivá kapitola lidských dějin se uzavře a otevře se nová, lepší.

Příští měsíc může začít proces částečného zveřejňování prostřednictvím známek života detekovaných na Marsu pomocí roveru NASA Perseverance a prostřednictvím souborů UFO Pentagonu.

Některé tipy na zveřejnění zde již jsou:

https://justthenews.com/government/harry-reid-says-he-sought-ufo-materials-lockheed-martin-the-wouldnt-give-me-clearance

S ménší primární anomálií se konečně se otevíře karanténa planety Země a pro povrchovou populaci od 20. července budou k dispozici suborbitální lety:

https://www.space.com/blue-origin-new-shepard-first-astronaut-flight-july-20

Jak se přibližujeme k Události, je v zákulisí vojenských aktivit po celé planetě spousta aktivit, které nelze nahlásit, až na několik rad zde:

« Pour un retour de l’honneur de nos gouvernants » : 20 généraux appellent Macron à défendre le patriotisme

 

https://www.rt.com/news/522646-france-poll-country-disintegrating/

https://thecommonsenseshow.com/agenda-21-conspiracy-economics/several-world-leaders-including-putin-and-netanyahu-want-biden-gone-and-trump-appears-be-part-plot

Možná si budete chtít přečíst tento sci-fi román, který zahrnuje pandemii i Událost a může přinést zajímavou perspektivu:

Můžete si vyzkoušet použití fialového plamene k očištění energií v těchto náročných dobách:

Nebo zasaďte další kameny cintamani do míst po celém světě, abyste podpořili pozitivní energetickou síť.

Japonský tým pořídil tuto fotografii krásné mračna Galaktické konfederace po úspěšné misi cintamani v japonském Aomori:

Zdroj: https://2012portal.blogspot.com/

Převzato a více info Zde: https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2021/05/07/cobra-update-planety-zeme-06-05-2021/