Vojenský tribunál ve čtvrtek 15. 4. 2021 odsoudil bývalou státní tajemnici Hillary Clintonovou z vraždy, spiknutí s cílem spáchat vraždu, spolupachatelství při vraždě, obchodování s dětmi, ohrožování nezletilého, vlastizrady a pobuřování obyvatelstva.
.

Dva muži a jedna ženská komise důstojníků vynesly jednomyslný verdikt krátce po tom, jak viceadmirál John G. Hannink, který sledoval tento případ armády proti Clintonové, předvedl svého posledního svědka obžaloby, Clintonové bývalou strategicky a milenku, Humu Abedinovú.
Výměnou za shovívavost a dohodu o žalobě Abedinová svědčila, že ona a Clintonová “sdíleli” nezletilé děti se svým odsouzeným exmanželem Anthonym Weiner.
.

Na otázku, aby objasnila svou definici slova “sdíleli”, Abedinová kvalifikovala svou odpověď tím, že “praktikovali” neslušné a lascivní chování na nezletilých, které Clintonová dovezla do Spojených států.
“Americké děti?” Ptá se zástupce admirála Hannink.
“Ano, ale ne primárně. Je příliš snadné je vystopovat. Nejčastěji z chudých zemí, “odpověděla Abedinová.
“Řekli byste tomuto tribunálu, jak jste přišli k těmto dětem?” Zástupce adm. Hannink se ptal.
“Hillary použila své vládne pověřovací listiny. Jako státní tajemnice, bývalá státní tajemnice a bývalá první dáma měla volnou ruku. Bylo pro ni snadné přivést osiřelé děti z míst, jako je například Sýrie, Afghánistán nebo Irák. Nikdo se neptal. Nikdo je nehledá, “odpověděla Abedinová nahlas.
.

Na otázku, zda chce své hrdinské činy kvalifikovat, odpověděla Abedinová, že nemůže spočítat počet nezletilých chlapců a dívek, které Clintonová přivedla do Spojených států pod záminkou poskytnutí plnohodnotného života, ale řekla tribunálu, že jich bylo “hodně”, z nichž většina byla později “prodána nebo darovaná” vlivným členem Clintonové – cabal.
.

“Kdo jsou ti lidé?” Ptá se zástupce Adm. Hannink.
“Nikdy jsme to přesně nevěděli. Není to tak, že by je Hillary sama prodávala. Měla někoho, koho tím pověřila a já nevím jméno té osoby, “odpověděla Abedinová.
“A přesto stále odmítá mluvit,” poznamenal viceadmirál Hannink.
Zeptal se tribunálu, zda slyšeli dost, že armáda předložila zdrcující důkazy o Clintonových zvěrstvech proti Spojeným státům a lidstvu. Na rozdíl od běžného trestného procesu připomněl komisi, že na odsouzení Clintonové v souvislosti s žádným z obvinění nebyl nutný jednoznačný verdikt. Řekl, že většinové hlasování by uspokojilo spravedlnost.
.

Tribunál dospěl k rozsudku o vině poté, co rozhodl jen po pěti minutách porady. Uznali Clintonovou vinnou ze všech obvinění, které armáda vznesla – vraždy Setha Riche, Vinca Fostera a soudce Nejvyššího soudu Antonina Scale; obchodování s nezletilými dětmi z Haiti a jiných zemí třetího světa a jejich zneužívání; spiknutí s cílem zavraždit prezidentského kandidáta.
.

Během celého tribunálu, Clintonová při čtení verdiktu mlčela a důstojníci jí doporučili, aby za své zločiny dostala trest smrti. Viceadmirál Hannink se Clintonové zeptal, jestli upřednostňuje způsob, jakým armáda vykonává svůj trest, ale přesto odmítla promluvit.
“Odmítli jste radu. Odmítla jste se bránit. Tento tribunál proto rozhodl, že obžalovaná, zadržená Hillary Rodham Clintonová, bude popravena oběšením, “řekl na rovinu viceadmirál Hannink. “Rozsudek bude vykonán 26. dubna.
.

Huma Abedinová bude čelit vlastnímu vojenskému tribunálu, v termínu, o kterém dosud nebylo rozhodnuto, jak jsme se z RRN dozvěděli.

Michael Baxter, 16. duben

Zdroj: mhttps://realrawnews.com/2021/04/clinton-military-tribunal-day-5-conviction/

Rozsudek vykonán

Míchaná vejce s papričkami jalapeno a jahodový koktejl. Poslední jídlo odsouzených.

Hillary Rodham Clintonová byla v pondělí večer oběšena v zálivu Guantánamo a její smrt vyvrcholila operací, která začala 2. března, kdy americké námořnictvo SEALs na úřad Donalda J. Trumpa zatklo zneuctěného politika v jejím sídle v Chappaqua v New Yorku. Po pětidenním tribunálu v nejznámějším zadržovacím středisku na světě byl panel tří důstojníků shledán Clintonovou vinnou z vraždy, trestného činu vraždy, zrady, obchodování s dětmi a dalších vysokých zločinů. Clinton, který právního zástupce odmítl, pronesl během řízení jen pár slov a neochvějným pohledem vzal rozsudek smrti viceadmirála Johna G. Hanninka.

K oběšení došlo v 21:05, hned po Taps, což znamená začátek klidných hodin na amerických vojenských základnách po celém světě.

“Svět dnes večer usne klidněji,” řekl viceadmirál John G. Hannink malému shromáždění, které zahrnovalo 3 vedoucí náčelníky štábu a zejména Donalda J. Trumpa, který se oblékl do svého typického tmavého obleku a karmínové kravaty, dorazil na GITMO dříve během dne. Michael Pompeo a bývalý starosta NYC Rudy Giuliani ho doprovázeli, oba muži hráli nedílnou roli při shromažďování důkazů proti Clintonovi.

Pod vojenskou stráží byla spoutaná Hillary Clintonová doprovázena z zadržovacího bloku Camp Delta na šibenici vyrobenou z ocelového mřížoviště s dolů výkyvnými dveřmi pod nohama, které armádní sbor inženýrů postavil na mýtině poblíž majáku Windward Point na jihu GITMO. okraj. K ocelovému nosníku byla připevněna obdélníková krabička s pěti kruhovými červenými knoflíky vyčnívajícími z pouzdra. Před každým knoflíkem stál uniformovaný voják. Na vrchol nástupiště další voják vklouzl Clintonově smyčce kolem krku.

Viceadmirál Hannink se věnoval podrobnostem popravy: „Když řeknu, že jsem připraven, a ne dříve, než nakloníš levý ukazováček před tlačítko. Necháte to tam viset, dokud neřeknu spuštění, a pak musíte vy pět současně stisknout tlačítko. Dveře spustí pouze jedno z pěti tlačítek a nikdo z vás nikdy neví, o které tlačítko se jednalo. Rozumíte těmto pokynům? “

“Ano, pane,” křikla pětice unisono.

Kaplan a lékař vylezli na 13 schodů vedoucích na vrchol plošiny a postavili se vedle vojáka, který kontroloval, zda je smyčka zajištěna kolem Clintonovy krku. Pod nimi se viceadmirál Hannink zeptal, zda chce Clintonová poslední pomazání nebo má poslední slova.

Clintonová přerušila ticho. “Jsem Hillary Clintonová, to mi nemůžeš udělat,” řekla hlasem a zaklínala čarodějnice.

“Už je rozhodnuto,” zakřičel na ni Donald J. Trump.

“Připraven.” Viceadmirál Hannink přikývl na detail popravy.

Po chvilce pauzy vydal rozkaz „popravit“, vojáci stiskli knoflíky a rošt pod Clintonovými nohami se otevřel. Její nohy a chodidla, stále spoutané za kotníky, chvilku nebo dvě sebou trhly a pak se zastavily.

Lano bylo přeříznuto a Clintonovo bezvládné tělo leželo roztažené ve vlhkém trávníku. Přítomný lékař zkontroloval její životní funkce a prohlásil ji za mrtvou.

Důvěrný zdroj zapojený do Trumpovy mise vyhladit Deep State uvedl, že celková nálada byla pochmurná a melancholická; neexistovala žádná oslava, žádné jásání, jen atmosféra spokojenosti, uznání, že to, co se muselo udělat, se stalo. Povaha jejích zločinů zastínila oslavné myšlenky. Její čtyřicetiletá vláda teroru skončila.

Zdroj: https://beforeitsnews.com/blogging-citizen-journalism/2021/04/hillary-clinton-hanged-at-gitmo-2650164.html