„Lidé často říkají, proč prostě nezkusíte zatřást s ovcemi a probudit je. Proces probouzení je velmi vážný a delikátní. Pracujete s velkými vážnými lžemi, které budou odhaleny. NASA, CIA, Disney, druhá světová válka, 11/9, Antarktida, Vatikán, Mockingbird Mossad Media, DUMBs, Centrální banky, FED, Synagoga Satana, Černé trojúhelníky, Země, královské pokrevní linie, Frazzeldrip, Vril, adrenochrome a mnoho dalšího.
.

Teď si představte, že se to všechno downloaduje najednou. Lidé by byli v polstrovaných místnostech nebo by skákali z útesu. Ano, do této kategorie spadají i konzervativci, kteří nenosí roušky. Tohle musí být rozvolněno jemně kvůli vaší vlastní příčetnosti. Vychází to ven po kapkách. V tuto chvíli to nic nezastaví.

Možná tomu procesu nerozumíte, ale nakonec ho budete respektovat a velmi si ho vážit. Bitva už je vyhrána, tohle je operace Probuzení. Dávejte pozor na všechno, ale nenechte se ničím pohltit. Na všem záleží a je to nějakým způsobem propojeno. Nemůžete to lidem říct, musíte jim to ukázat. Desetiletí vymývání mozků se pomalu rozvolňuje.“

https://t.me/GhostEzra/6069