Tento článek bude velice krátký, jde tu toiž hlavně o video, které naleznete hne pod tímto článkem. Jde o to, co se dnes děje (nejenom) na Ukrajině a co tak podporuje ten Fialovej humus nazývaný „naše vláda“ (moje vláda to rozhodně není, něco takového mi vládnout nemůže a ať se třeba poserou, prostě nezájem, to by mě museli zabít, aby mi mohli vládnout). Je to tzv. harvesting (rozuměj: těžba) lidských orgánů. Na kšeft. Pobočky tohoto Ukrajinského podniku prodávajícího lidské orgány naleznete ale třeba i v Německu. Oni netěží orgány jen z mrtvých dospělých, oni je těží i z malých dětí. Dokonce z živých. Video je doplněno o ukázku toho, jak se dnes obchoduje s dětmi, které se pak prodávají pedofilům. Pobočky tohoto „závodu“ jsou všude možně po světě a kontrolují je vždy muslimové. V jejich kultuře si dospělí muži berou pětileté „ženy“

Pozor//// Varování Myšpule, obsah tohoto videa je naprosto nechutný a video rozhodně není vhodně pro citlivé povahy. Odmítám jakoukoliv odpovědnost za případné narušení či poškození Vaší psychiky po shlédnutí videa. Pouze pro dospělé!

 

A jestli to nezastavíme, brzy budou mít svoje „pobočky“ také u nás! Já nechápu, na co ještě čekáme? Kam až to bude muset zajít, než začneme něco dělat? A kam až nás nakonec dovede naše lhostejnost???

Myšpule

Zdroj: Telegram, kanál Nothing Can Stop Nibiru

https://myspulesvet.org/2024/01/28/harvesting-lidskych-organu-aneb-co-se-deje-na-ukrajine-video/