“Smrtící depopulační očkování” skrze pozměněné potraviny, včetně geneticky upraveného dobytka je způsob, jakým Bill Gates a další globalisté plánují donutit k nevratné degradaci původního (Božského) genomu (DNA) lidského i nevakcinované

Podle miliardáře a eugenicisty Billa Gatese, zvířata, která lidé jedí, mají nedostatečnou genetiku. Jediným způsobem, jak je “fixovat”, je genetiku “očkovat” přímo pro uvedená zvířata s novou mRNA (messenger RNA) “vakcíny” (krmivo & očkování – pozn.red.)

Sledujte níže, jak Gates vysvětluje své touhy po kralování, nejen nad zvířaty:

 

Pokud všechna zvířata, včetně potravin, nebudou poskvrněna nejnovějšími jedy Big Pharma, zůstane zásobování potravinami “špinavé,” v zobrazení Gates ’. Pouze on a jeho globalizovaní přisluhovači to mohou “dezinfikovat novými technikami modifikace chemikálií a DNA”, které se také snaží udělat pro člověka.

“Nadace Gates je spojena s DFID na velkém počtu věcí a mezi nimi jsou práce, které děláme společně na hospodářských zvířatech,” Gates uvedl, s odkazem na britské ministerstvo pro mezinárodní rozvoj.

“Pomáhá zvířatům přežít, ať už mají vakcíny nebo lepší genetiku, což jim pomáhá být produktivnější – což dělá velký rozdíl.”

Živočišná jídla s krmením, která letos vstoupí na trh, komplimenty Billa Gatese
Jak obvykle dělá, Gates to všechno začal experimentováním na třetím světě. Protože Gates považuje chudé lidi za méně hodnotné než on, musí být morčaty pro všechny jeho nově vyvinuté snahy změnit celý svět na svůj vlastní obraz.

BŮH STVOŘIL ČLOVĚKA, ABY BYL JEHO OBRAZEM, STVOŘIL HO, ABY BYL OBRAZEM BOŽÍM, JAKO MUŽE A ŽENU JE STVOŘIL. GENESIS 1:27

“Byl jsem dole v Etiopii, když jsem viděl, jak tam kuřata kladou více vajec, získávají více výživy a dokonce i malé úspory do domácnosti,” Gates se chlubil.

Otázkou však zůstává: jsou tato vejce skutečně bezpečná? Nebo obsahují stejné modifikace mRNA, které se vyskytují u lidí po injekci “covid?”

Ukazuje se, že v příštím roce je plánováno spravovat kovadliny domácím zvířatům, komplimenty Gatese a jeho kamarádů. Co tyto injekce udělají s jídlem, které se vyrábí a prodává masám?

“Brzy budeme jíst zvířata pozměněná DNA ze stejných mRNA jabů přispívajících k pandemii ‘Zemřel najednou’, ” varoval účet Twitter s názvem DJ Freedom Rocket – „Co by se mohlo pokazit …“

Na to odpověděl další účet, který jsme zřejmě již jsou jíst “plně očkované živočišné produkty”, nemluvě o všech geneticky modifikovaných rostlinných produktech (GMO), které byly na trhu a v zásobování potravinami po celá desetiletí.

“Víte o zprávách, že Pharma nyní hledá injekci mRNA do potravin?” stejný účet se zeptal.“ Do ovoce a zeleniny? Do krmiva pro zvířata? Do falešných vakcín pro hospodářská zvířata. Malthusians hodlají otrávit naši zásobu potravin.”

To vše bylo mnoho let ve výrobě. Před třinácti lety se Gates setkal s dalšími globalisty, jako jsou Warren Buffett, George Soros, Michael Bloomberg, Ted Turner, Oprah Winfrey, aby vykouzlil koordinovanou reakci na problém “růstu populace, které všechny tyto údaje považují za hrozbu pro “lidskou rasu” – což znamená sami a jejich špatně získané bohatství a bohatý životní styl, které byly postaveny na zádech samotných lidí, které se nyní pokoušejí vyhladit.

“Podle názoru světových miliardářů zůstávají náboženské a politické překážky‘, které by mohly bránit jejich hromadnému experimentování,’ vysvětluje Jacob Bruns, který píše Headline USA.

V komentářích někdo dodal, že lidé jako Gates jsou jasně šílení a už se vůbec nehanbí otevřeně vysílat své skutečné záměry pro planetu.

“V tuto chvíli jsou jako darebáci,” napsal další. “Kromě toho, že jsou skuteční.”

 

ZDROJ

Zpracoval: Deponativ