Generál námořní pěchoty David H. Berger v pondělí pokáral edikt ministra obrany Lloyda Austina, který požadoval, aby se všichni pracovníci ozbrojených sil podrobili očkování proti Covid-19 pod hrozbou vojenského soudu nebo propuštění, uvedl zdroj v kanceláři generála Bergera, který zaslechl jejich vášnivý rozhovor .

“Pro mé námořníky nebude žádné povinné očkování,” řekl generál Berger. V přepisu hovoru přezkoumaného Real Raw News generál Berger kritizoval Austina a označil ho za zrádce.

“Za žádných okolností nebudou mariňáci nuceni přijmout potenciálně nebezpečné očkování, které FDA ani plně neschválila,” řekl generál Berger Austinovi. “Jsi zbabělec a zrádce, manipulován lidmi, kteří prosazují špatnou politiku na muže a ženy, kteří zajišťují bezpečnost našeho národa. Ani  Ty ani Tvůj loutkový prezident nemáte oprávnění prosazovat takovou politiku. “

Austin tvrdil, že povinné očkování bylo vždy podmínkou pro vojáky vstupující do ozbrojených sil, a že jako majetek americké vlády nemají právo rozhodovat, zda podstoupí ohrožení Covid-19. Rozhodla za ně federální vláda a prezident Biden, řekl Austin.

“Nejsou schopni činit odborná rozhodnutí. Takže my, jejich velitelé, děláme za ně zásadní rozhodnutí, která nemohou sami učinit, “řekl Austin. “Vedoucí jsou Biden a Harrisová, ne jednotliví vojáci.”

Austin odhalil svůj politický postoj: „Pokud konzervativci a evangelíci uvidí, že se naše bojové síly nechávají očkovat, nechají se pravděpodobně také sami očkovat,“ řekl Austin.

Berger ministra i doktora Fauciho označil za zkorumpované a zeptal se Austina, proč loutková správa skrývá před veřejností zprávu NIH spojující očkování s tisíci smrtelnými následky.

“Pokud někdo zemře, říkáte, že to byl Covid-19. Odmítáte připustit, že má očkování vedlejší účinky, které mohou u některých jedinců způsobit smrt. “

“Nejsem lékař,  ale ministr obrany prezidenta Josepha R. Bidena a plním  jeho rozkazy, “odpověděl Austin.

“Pokud jsi to ještě nepochopil, Biden nemá na starosti armádu a Ty také ne!!! Médiím můžete podávat lži, jaké chcete. Prodal jsi ďáblu svou duši, Lloyde, a nechápu, jak sám se sebou můžeš žít, “řekl generál Berger.

“Pokud chce voják dobrovolně očkování, dobře. Pokud ne, nevyhrne si rukáv. Jestli se pokusíte násilně očkovat byť jen jednoho z mých námořníků, přijďte raději ozbrojení, “ řekl generál Berger a položil telefon.

V prohlášení v pondělí odpoledne Biden uvedl, že silně podporuje Austinovo poselství a že „touží vidět“ očkování proti Covid-19 u všech zájemců při vstupu do armády.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/08/marines-rebuke-def-sec-no-mandatory-vaccinations-for-my-marines/