Jak bude v následujících týdnech a měsících stále zřejmější, mega událost typu černé labutě předpovězená na 15. března skutečně nastala. Takzvaný “světový řád založený na pravidlech” chazarské mafie (ChM) se podle zdrojů Asijské tajné společnosti a Společnosti Bílého draka (SBD) vzdal. Hybridní válka o ovládnutí planety Země, která zuří přinejmenším od 11. září 2001, tak končí.

Stalo se tak v okamžiku, kdy zástupce Společnosti bílého draka předal japonské vládě vyhlášení války. V prohlášení se uvádělo, že vláda je ovládána zahraničními gangstery, kteří zavraždili více než 400 000 japonských občanů pomocí vakcín. Požaduje mimo jiné vyhoštění falešného velvyslance USA Rahma Emanuela a všech zahraničních “manipulátorů s Japonskem”. Vyzývá k vytvoření mimořádné vlády pod vedením japonské královské rodiny. Dále požaduje znárodnění Bank of Japan, jubileum, obnovení Agentury pro hospodářské plánování a další.

Chystaný krok v Japonsku přichází poté, co čínské úřady v loňském roce zatkly 726 000 osob, což je o 47 % více než v roce předchozím… v rámci potlačování zločinů spojených s “nepřátelskými zahraničními silami”.

Na znamení, že se chazarská mafie vzdává, “papež František” prohlásil, že Ukrajina by měla mít odvahu mávat “bílou vlajkou” a vzdát se Rusku a planetární osvobozenecké alianci.

Vysoký představitel EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Josep Borrell na svém blogu rovněž potvrdil předání ChM:

“Pokud se současné globální geopolitické napětí bude i nadále vyvíjet ve směru ‚Západ proti zbytku‘, hrozí, že budoucnost Evropy bude chmurná. Éra dominance Západu skutečně definitivně skončila.”

Ruský prezident Vladimír Putin prohlásil, že Washington se stal terčem posměchu zbytku světa, což je dalším znamením, že americký režim ovládaný ChM skončil. “Myslím, že je každému zřejmé, že americký politický systém nemůže tvrdit, že je demokratický v jakémkoli smyslu slova… a stává se stále více necivilizovaným”.

Další znamení přišlo 11. března – v den výročí teroristického útoku ve Fukušimě, kdy Federální rezervní systém přestal zachraňovat banky.

To znamená, že většina velkých západních bank je nyní de facto v úpadku. Proto “všichni významní generální ředitelé prodávají své akcie”, shodují se mnozí komentátoři.

Ups, i Warren Buffet chce odejít před kolapsem: Podle ProPublica údaje finanční správy údajně ukazují, že Buffett obchodoval s akciemi Berkshire na osobním účtu.

Warren Buffett údajně na svém osobním účtu obchodoval s akciemi, které jeho konglomerát Berkshire Hathaway nakupoval a prodával. Tuto praxi sám v minulosti považoval za střet zájmů, jak ve čtvrtek uvedl server ProPublica. Je to víc než to, je to nezákonné.

To vše se děje proto, že podle zdrojů z Asijské tajné společnosti byl 15. března v zákulisí oficiálně jmenován nový asijský král jako M1 neboli kontrolor finančního systému. Dodávají, že Christine Lagardeová je prezidentkou Evropské centrální banky, protože souhlasila s tím, že bude přijímat příkazy od nového M1.

Zdroje uvádějí, že změna bude potvrzena, až Goldman Sachs 15. dubna oznámí svůj odchod z Japonska.

Z mnoha důvodů se jedná o mega událost typu černá labuť. Změna kontroly nad finančním systémem je změnou kontroly nad procesem rozhodování o tom, co bude lidstvo dělat v budoucnosti.

Za prvé, znamená to konec tisíciletého projektu rodin, které ovládají monoteismus, a jejich cílem je vnutit celé planetě boha krále svého rodu. V kratším časovém horizontu to znamená konec zednářského projektu zahájeného v roce 1717, jehož cílem bylo zničit Rusko jako předehru k podmanění Číny.

Znamená také konec 80 let mezinárodního systému, kterému po druhé světové válce dominoval Západ. V ještě užším pohledu znamená konec unipolární světové dominance, které se USA těšily od pádu Sovětského svazu v roce 1991.

Gnostické iluminátské zdroje tvrdí, že to, co se stalo, přesahuje biblický rozměr, protože to znamená konec války proti padlým andělům, která zuří už 26 000 let. (O odchodu šesti padlých andělů psal tm ZDE – pozn. př.)

Na úrovni “tady a teď” se však změna projeví pomaleji, protože změnit plán, který se uskutečňuje již nejméně desítky let, není možné ze dne na den.

Například plánování covidové plandemie realizované v letech 2020 až 2023 začalo o 45 let dříve, jak vyplývá ze zpráv Světové banky z roku 1975. Hladová krize, kterou se nyní elity snaží vyvolat, se datuje také přinejmenším stejně daleko do minulosti. To znamená, že je třeba se zabývat desetiletími zákonů, přípravou ze strany korporací a vymýváním mozků služebníků elit.

Přesto se konají schůzky, na nichž se rozhoduje, jak utratit biliony dolarů ve prospěch lidstva a ostatních živých tvorů na planetě.

Zástupci SBD, asijské královské rodiny a generální ředitel jedné z velkých mezinárodních bank se tento týden sejdou, aby projednali plány na uvolnění nejméně bilionu dolarů na zřízení budoucí plánovací organizace. Jakmile budou prostředky potvrzeny, bude uspořádána tisková konference, na které to bude oznámeno.

Současný západní politicko-ekonomický systém se mezitím stále točí v kruhu.

Například nedávné diskuse v OSN a Světové zdravotnické organizaci ukazují de-populační plány maskované jako “práva LGBT” a “zdraví žen”.

Podle skupiny CitizenGo, která se zasazuje o život, rozhodují o pokynech WHO pro “zdraví transgenderových a genderově odlišných osob” členové komise, kteří mají téměř všichni finanční vazby na organizace, které profitují ze zákroků změny pohlaví. Tyto pokyny podporují škodlivé léky a nevratné operace na změnu pohlaví (kastrace a sterilizace) u dětí a mladých lidí.

Mezi letošní cíle “Komise OSN pro postavení žen” patří podpora trans-ideologie a snaha o všeobecný přístup k potratům. “Neustále prosazují extrémní myšlenky, že ženy nelze definovat biologicky a že pohlaví je sociální konstrukt. Tím výrazně poškozují ženy na celém světě a mnohé z nich vystavují nebezpečí,” tvrdí polské zpravodajské zdroje.

To není nic nového. Níže uvedený úryvek z kresleného filmu společnosti Disney z poloviny 50. let 20. století ukazuje spoutaného vězně mužského pohlaví, který je doslova “upravován” na ženu.

Výsledkem je, že ženy v zemích ovládaných ChM, jako je Švédsko, Japonsko a Jižní Korea, nikdy neměly tak málo dětí jako v roce 2023. Yasir Qadhi, americký teolog pákistánského původu, na základě rozdílu v porodnosti předpovídá, že ve Švédsku bude za pouhou jednu generaci polovina populace muslimská.

Je to důsledek dlouhodobých plánů ChM na snížení světové populace, zejména evropské. Jejich plán vyžaduje ohlupování většiny světové populace, aby se z ní stala hospodářská zvířata pro příslušníky jejich kmene.

Přichází vážná zpětná vazba

Dr. Alan Sabrosky, bývalý ředitel studií na U.S. Army War College, říká: “Systém, ve kterém dnes žijeme, je zcela ovládán sionisty, ať už jde o politiku, vzdělávání, finance nebo média. To je realita a něco, s čím se masy musí smířit… Sionisté stojí za vznikem téměř všech celosvětových problémů. Po staletí se snaží ovládat národy ve svůj vlastní prospěch.”

Tato kontrola končí, pokus využít Ukrajinu k podmanění Ruska skončil porážkou, neúspěchem a bankrotem.

Nyní je na řadě Izrael. Nedávná genocida v Gaze byla poslední kapkou:

Moc Izraele, založená na mýtu, že Židé jsou neslučitelní s fašismem, se zhroutila. Od této chvíle bude možné exhumovat všechny zločiny, které tato malá skupina spáchala jménem CIA během studené války na Blízkém východě, v Africe a Latinské Americe,“ píše francouzský novinář Thierry Meyssan.

Přicházejí tribunály pro válečné zločiny. Asi 650 chilských právníků podalo u Mezinárodního trestního tribunálu (ICC) žalobu na izraelského vůdce Benjamina Netanjahua za páchání genocidy v obléhaném pásmu Gazy.

V Izraeli davy požadují odstoupení Netanjahua:

Vláda USA byla nucena zastavit svou podporu Izraele poté, co jí koalice BRICS sdružující více než 80 % obyvatel světa pohrozila sankcemi a bojkotem.

Na znamení tohoto bojkotu BRICS zvažuje vytvoření formy vzájemného vypořádání podobné té, kterou měla na počátku Evropská unie, uvedl náměstek ruského ministra zahraničí, ruský šerpa v BRICS Sergej Rjabkov.

Proto americká vláda ve výroční zprávě o hodnocení hrozeb uvedla, že “životaschopnost Netanjahua jako vůdce i jeho vládnoucí koalice krajně pravicových a ultraortodoxních stran, které prosazují tvrdou politiku v palestinských a bezpečnostních otázkách, může být zpochybněna”.

Dokonce i sionističtí židovští představitelé v USA opouštějí Netanjahuův režim. Zdroj z Mossadu k tomu říká: “Páni, sionista Chuck Schumer vyzývá k novým volbám. Zdá se, že Bibiho dny jsou u konce.” Poté, co Schumer prohlásil, že “Izrael nemůže přežít, pokud se stane vyvrhelem”.

Blíží se závěrečná konfrontace. Američtí představitelé tvrdí, že izraelská vojenská operace v Rafáhu by pravděpodobně vedla k ukončení americké obhajoby Izraele v OSN.

Netanjahu mezitím prohlásil, že jeho červenou linií je, že Izrael musí vstoupit do Rafáhu. Jinými slovy, bude bojovat na život a na smrt, a bude to jeho smrt.

Podle zdrojů ruské FSB Írán a Rusko vyklidily vzdušný prostor nad Sýrií v rámci příprav na další přímé akce proti Izraeli a USA. Írán pozastavil všechny lety do Sýrie na dobu neurčitou.

Současná falešná vláda USA není schopna tomu zabránit, protože nemá pod kontrolou armádu a sama se točí v kruhu.

Zde je nejnovější zpráva od chodícího mrtvého falešného prezidenta USA Joea Bidena.

Plácá nesmysly jako “máme jednu z nejnižších měr inflace ze všech amerických zemí” a že jeho vláda vytvořila “rekordních 15 milionů nových pracovních míst”.

Mezitím tento snímek z již smazané webové stránky ukazuje, že skutečný Biden leží mrtvý v hrobě.

A přesto hlouposti americké vlády pokračují. Nejnovější informace o zinscenované akci Deep State 6. ledna je, že 88 stran záznamů ATF z ministerstva spravedlnosti v soudním procesu ukazuje, že CIA vyslala 6. ledna 2021 personál do Washingtonu DC.

Dále pokračuje fraška soudních sporů proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi: Soudce McAfee z Georgie rozhodl, že Fani Willisová může pokračovat v případu vydírání proti prezidentu Trumpovi, přestože u soudu lhala o své aféře.

“Demokrati z hlubokého státu ovládaní ChM se opravdu bojí, že jim Trump udělá to, co dělali jemu a mnoha jeho příznivcům,” komentuje zdroj z Pentagonu.

“Bývalý prezident otevřeně prohlásil, že hodlá ministerstvo spravedlnosti nasadit proti svým nepřátelům,” řekla viceprezidentka Harrisová o Trumpovi.

Faktem je, že naprostá většina Američanů nechce mít nic společného ani s jednou z těchto frakcí. Nedávné průzkumy: pouze 16 % Američanů má důvěru ve federální vládu. To je o dost méně než 77 % v roce 1964 a 54 % v roce 2001. Ale není to žádné překvapení.

Podpora 16 % je také přibližně stejná jako procento amerických vojenských letadel, která jsou připravena k boji. Zpráva Úřadu pro vládní odpovědnost (GAO) o F-35 ze září 2023 odhalila, že pouze 15 až 30 % letounů F-35 může být bojeschopných.

Není divu, že existuje velké hnutí lidí, kteří odmítají platit daně.

Tato situace vede k těžkým bojům mezi oligarchy, kteří de facto řídí korporaci The USA.

To se projevuje v kampani, která má zničit společnost Boeing Aircraft. Naposledy John Barnett, whistleblower, který se podílel na soudním procesu proti Boeingu. Právníci whistleblowera Boeingu, který byl nalezen mrtvý v den, kdy měl svědčit proti tomuto leteckému gigantu, zpochybňují, že se zabil na parkovišti v Jižní Karolíně – a vyzývají k vyšetřování.

V USA také probíhá obrovská válka o kontrolu kyberprostoru. Stojí proti sobě Larry Ellison (bílé klobouky CIA), který stojí za TikTokem, a Elon Musk (bílé klobouky americké armády) a X proti Larrymu Pageovi, Rockefellerům a Billu Gatesovi, kteří stojí za Googlem, Metou, Instagramem a Messengerem.

Musk napsal: „Mám hodně přátel demokratů, ale ti stále častěji přecházejí k republikánům.“

Potvrzením toho, co nám řekly ruské zdroje z FSB o tom, že Musk je zástěrkou amerického Národního průzkumného úřadu, je fakt, že společnost SpaceX vedená Elonem Muskem staví stovky špionážních satelitů.

Zatímco se američtí oligarchové přou, Rusko je v ofenzivě. “Západní elity mají velkou touhu zmrazit současnou nespravedlivou situaci v mezinárodních vztazích – po staletí si zvykly plnit si žaludky lidským masem a kapsy penězi… Ples upírů se blíží ke konci…,” říká Putin.

Polská rozvědka nás informuje, že se Rusko chystá poslat ultimátum sedmi hlavním městům. To zřejmě obsahuje požadavek na navrácení pobaltských států Rusku.

V Polsku mezitím zuří nevyhlášená občanská válka. Tamní vláda právě použila agenty provokatéry házející kameny na policii jako záminku k brutálnímu útoku na protest zemědělců před parlamentem Polské republiky.

“Blíží se občanská válka, zemědělci zaútočí na vládu,” tvrdí polské zdroje. “Zemědělec ví lépe, jak obdělávat půdu, ne úředník v Bruselu, který mu chce vnucovat, jak se má starat o půdu a životní prostředí. Kdyby se zemědělec nestaral o svou půdu, nebylo by dnes zemědělství v Polsku a v Evropské unii,” říká zemědělec, náměstek ministra zemědělství Michał Kołodziejczak.

Ve francouzsky mluvícím světě také naplno probíhá revoluce.

Výměna elit ve frankofonní západní Africe, která začala v roce 2021, zbavila Paříž velké části jejího tradičního politického a hospodářského vlivu v regionu, nemluvě o její významné vojenské přítomnosti. Francouzská armáda se nyní stáhla z Mali, Burkiny Faso, Nigeru a Středoafrické republiky. Ruské ozbrojené síly mezitím zřídily svůj “africký sbor”.

Zřejmě právě ztráta uloupených afrických zdrojů vedla francouzského prezidenta Emmanuela Macrona k tomu, aby svému lidu sdělil, že “francouzskou intervenci na Ukrajině nelze vyloučit a Francie udělá vše pro to, aby Rusko nezvítězilo”.

Všichni Francouzi samozřejmě vědí, že Macron je bývalý mužský prostitut, který se oženil se svým “Brigitte”.

Nyní se toho chytá i zbytek světa. Konzervativní komentátorka Candace Owensová říká: “Vsadila bych celou svou profesní pověst na to, že Brigitte Macronová je ve skutečnosti muž.”

Macron se zoufale snaží bránit.

Satanisté mezitím na frankofonním ostrově Haiti opět naposledy bojují.

Na veřejnost tam vystoupil významný satanista, který se skrýval. Gilbert Bigio, jediný miliardář a oligarcha na Haiti, syrský Žid, se ukázal jako strůjce všeho chaosu a utrpení, které se nyní na tomto ostrově odehrává.

Mimochodem, Rockefellerovi jsou také syrští nebo spíše asyrští “židé”. Asyřané uctívají Aššura, boha války, známého také jako Ba’al nebo Satan. Na znamení toho, jak je to hluboké a starobylé, se podívejte na starověké náhrobní obrazy tohoto boha, které se nacházejí na tak od sebe vzdálených místech (13 000 km), jako je Mezopotámie a Ekvádor.

Rockefellery ovládaná Clintonova nadace měla na starosti více než 13 miliard dolarů na obnovu Haiti, když ho v roce 2010 postihlo zemětřesení. Bill Clinton použil frázi “vybudovat Haiti zpět lepší”. Haiťané tyto peníze nikdy neviděli a nyní jejich zemi vládnou kanibalské gangy. Přesně to mají demokraté na mysli, když říkají “vybudovat zpět lepší”. Pomoc potřebným je nezajímá. Jde jim pouze o vlastní obohacení pod rouškou “zahraniční pomoci”.

Francouzské vojenské zdroje nám sdělily, že Rockefellerův agent Bibio najal americké speciální jednotky, aby na Haiti chytaly děti a sbíraly adrenochrom. Deník Miami Herald uvádí, že Bibio koupil Mercedes Jeffreyho Epsteina za 132 000 dolarů.

Kanadské ministerstvo zahraničí ho spolu s dalšími dvěma bohatými Haiťany obvinilo z využívání ekonomické moci k “ochraně a umožnění nezákonné činnosti ozbrojených zločineckých gangů”, které rozvracejí zemi.

Podle francouzských vojenských zpravodajských zdrojů jsou nyní na Haiti kanadské speciální jednotky, které bojují proti Rockefellerovým satanským agentům.

Tady je Rockefellerův muž Barbecue: nový vůdce Haiti poté, co byl skutečný vůdce donucen odstoupit. Všimněte si jeho signálu rukou a náhrdelníku.

Plánují poslat kanibaly z Haity do USA. Představitelé ministerstva obrany tvrdí, že jsou “varováni” před možnou námořní masovou migrací z Haiti do Spojených států.

Floridský guvernér Ron DeSantis vysílá do jižních vod Floridy policisty a leteckou a námořní flotilu, aby pomohli omezit potenciální vlnu těchto haitských přistěhovalců.

Ukazuje se, že dalším důvodem probíhající okupace Haiti Rockefellery a OSN a rozpadu státu je snaha získat tamní ložiska Iridia. “Jedna tuna iridia má hodnotu 45 miliard dolarů a na Haiti jsou ho hory,” říká odborník na Haiti Ezili Danto.

Iridium je zřejmě nezbytné pro vesmírnou činnost, kterou chce ChM zřejmě využít, aby se vyhnula věšení za své lékařské a jiné zločiny.

Začínají být zoufalí, protože stále více lidí zjišťuje, že “nejdříve vám píchnou experimentální injekci způsobující rakovinu a pak vydělávají na tom, že vám účtují poplatky za léčbu rakoviny…”.

Společnost J&J nyní získá za 2 miliardy dolarů společnost Ambrx Biopharma, která vyvíjí léky proti rakovině.

Společnost Pfizer se také vrhla na boj s rakovinou. Ta chce získat 33,3 miliardy dolarů z nadměrného výskytu rakoviny způsobené vakcínou Covid.

Tento druh zločinu přiměl britského poslance Andrewa Bridgena, aby vyzval Billa Gatese a elitní “Covid Cabal” k trestu smrti za údajné “zločiny proti lidskosti” během pandemie Covid. “Můžeme vést debatu o zločinech proti lidskosti a o přiměřeném trestu pro ty, kteří tato zvěrstva udržují, spolčují se s nimi a kryjí je,” pokračoval Bridgen. “O zvěrstvech a zločinech, které jsou tak závažné, že mohou vyžadovat nejvyšší trest.”

Jeden z těchto zločinců, kanadský kriminálník Pierre Castro-Trudeau, je tak vyděšený, že se snaží přijmout zákon, podle kterého by nenávist (rozumějte pravda) na internetu byla trestána až doživotním vězením.

Stalo se tak poté, co 20 žalobců podalo hromadnou žalobu ve výši 2,2 milionu dolarů proti Trudeauovi, RCMP a různým dalším subjektům za to, že porušili jejich práva vyplývající z Listiny základních práv a svobod tím, že se nezákonně odvolali na zákon o mimořádných událostech a zabavili jim bankovní účty.

Vypadá to, že mnoho britských královských rodin již čelilo nejvyššímu trestu. BBC údajně dostala oznámení, aby si “každým okamžikem” dala pozor na “mimořádně důležité” královské oznámení.

Jak jsme již informovali, zmizelo několik členů britské královské rodiny.

Právě v době, kdy měl být tento report publikován, nám kanadská rozvědka zaslala následující zprávu:

Princezna z Walesu Kate Middletonová byla údajně zavražděna při krvavé oběti iluminátů, tvrdí nejlepší přítelkyně princezny Diany, která také prozradila, že rituální vražda byla dlouho plánována jako součást temných okultních tradic královské rodiny.

Podle Christine Fitzgeraldové, která tvrdí, že stejně jako její přítelkyně princezna Diana byla i Middletonová pečlivě vybrána pro roli oběti díky své osobnosti a pokrevnímu původu, byla skutečnost, že Kate bude obětována, veřejným tajemstvím mezi britskou aristokracií již několik let.

Veřejnost ve Velké Británii i po celém světě požaduje, aby královská rodina zveřejnila důkazy o tom, že žije. A žena, která byla kdysi Dianinou nejlepší přítelkyní, vyzývá svět, aby se probudil a zjistil temnou pravdu o luciferiánském rodu Windsorů.

V té době Britové světu odhalí svou technologii přímých energetických zbraní. Níže uvedené odtajněné záběry odhalují britskou laserovou zbraň DragonFire. Dokáže okamžitě zničit bezpilotní letouny a hypersonické střely za 300 Kč za jeden výstřel.

Zdá se, že na duben chystá ChM ještě děsivější věci.

Ukázalo se, že Oklahomská národní garda nasadí gardisty na úplné zatmění Slunce 8. dubna, což je významný židovský svátek.

V tento den bude na místě nasazen tým 22 elitních příslušníků chemických, biologických, radiologických a jaderných jednotek.

Obyvatelům se doporučuje, aby se před akcí připravili zásoby potravin na jeden až dva týdny.

Vzhledem k možnosti přetížení komunikačních zařízení může být telefonování z mobilního telefonu stížené.

Stovky škol na trase úplného zatmění Slunce ruší vyučování z bezpečnostních důvodů… zatmění prochází napříč Spojenými státy americkými, Mexikem a Kanadou; na jedné trase přejde přes více metropolitních oblastí než jakékoli jiné zatmění v historii západní polokoule.

Zdroj ze CIA k tomu říká: “Rozhodně se tu něco děje. Dojde k výpadku elektrické sítě? Vypadnou všechny mobilní služby. Dne 8. dubna nastane úplné zatmění Slunce.”

Také se ukázalo, že “v současné době se nacházíme v 322. roce Yale (College of Skull and Bones 322)” a toto zatmění Slunce bude trvat “3 minuty a 22 sekund”.

Jako třešničku na dortu nám říkají, že během zatmění Slunce bude pouhým okem viditelná “ďábelská kometa”.

Chystá se operace Modrý paprsek (Blue Beam)?