Podle zdrojů z asijských a západních tajných společností došlo minulý týden k velkým posunům na vrcholu tajné mocenské struktury. Tyto kroky byly vyvolány tím, že královna Alžběta II. požádala Společnost bílého draka, aby cituji: „Prosím pošlete naše přání všeho dobrého od benátských rodin našim přátelům a sousedům na Východě.“

Asiaté byli požádáni, aby vzali na vědomí následující projev královny: ODKAZ

Část projevu:

„Více než sedmdesát let jsem měla štěstí se setkávat a poznávat mnoho velkých světových vůdců… občas bylo vidět, že to, co dnes lídři dělají pro svůj lid, je vláda a politika. Ale to, co dělají pro lidi zítřka – to je státnictví… svět má šanci připojit se ke společnému cíli vytvořit bezpečnější a stabilnější budoucnost pro náš lid a pro planetu, na které jsme závislí… neděláme to pro sebe, ale pro naše děti a děti našich dětí a pro ty, kteří půjdou v jejich stopách.”

Asijské tajné společnosti odpověděly (částečně) takto:

„Provádíme své akce s ohledem na celkový obraz světa… planeta se ubírá dobrým směrem. Prosím, buďte v klidu.”

To neznamená, že Asiaté věří lži, že uhlík způsobuje globální oteplování, nebo dokonce že globální oteplování existuje.

Místo toho Asiaté navrhli, abychom „to zjednodušili a zahájili rozsáhlý projekt na zvýšení množství a rozmanitosti života, včetně lidského“.

V této souvislosti je zajímavé, že La Palma se uklidňuje, stejně jako problémy s přehradou Tři soutěsky. Pravděpodobně jde o pouhou shodu okolností.

V každém případě po této výměně Mi6 zaslala následující zprávu: „Dohoda byla uzavřena, zbytek je úklid.“

Tento úklid samozřejmě začíná intenzivnější čistkou chazarské mafie od jejích posledních držitelů. Ta probíhá jak na Západě, tak v Asii. Odstraňuje se „sekta, která ovládá Antonia Guterrese v OSN“, tvrdí zdroje ze západních tajných společností.

V Asii jsou dvěma velkými nedokončenými položkami Korea a Tchaj-wan. Asijské tajné společnosti slibují, že se připravuje mírové sjednocení Tchaj-wanu s pevninou a Severní Koreje s Jižní Koreou.

Na Západě je však podle následujícího citátu z jednoho evropského královského dvora jasné, že nepůjde o obyčejné zúčtování:

„Zvěrstvo, které KM a mnoho dalších lidí na celém světě vykonalo na ruské carské rodině, nezůstalo bez povšimnutí. Probíhá velmi rozsáhlé úsilí o odhalení tohoto odporného zločinu z nenávisti s cílem vykořenit a zabít – opakujeme zabít – všechny zúčastněné.“

Rockefellerové financovali Trockého a Lenina, aby svrhli cara, protože jim odmítl poskytnout ropné koncese v Rusku, takže; je docela dobře možné, že rodina je nyní od kořenů i větví vyčištěna.

Odstranění vnuka Davida Rockefellera Marka Zuckerberga z Facebooku a přejmenování této společnosti na „Meta“, což hebrejsky znamená smrt, je jasným znamením. Následné odstranění údajů o rozpoznávání obličejů miliardy lidí ze společnosti Meta ukazuje na změnu ve vedení.

Zmizení mluvčí Bílého domu „Jens Psaki“ je jasným znamením, že čistka je v plném proudu.

Nyní jsou terčem útoku také farmaceutické společnosti vlastněné Rockefellery, které stojí za falešnou pandemií a skutečnou masivní očkovací kampaní.

Čistka farmaceutické mafie je nyní nepopiratelná. Můžeme například potvrdit, že minulý týden byl zatčen generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla. Korporátní propagandistická média se hystericky snaží tvrdit, že to není pravda. Všichni jsou však nyní nuceni vydávat články o tom, že „nové zázračné pilulky“ vyléčí 89 % covid případů a znamenají tak, že vakcíny již nejsou nutné.

Jak to vysvětluje MI6, „natahují to příběhem o tom, jak to vyřeší pilulka“.

V Japonsku je nyní nula nových případů, protože skuteční původci COVID, agenti rodiny Rockefellerů a Rothschildů, byli všichni pozatýkáni. V Japonsku nyní mizí nejrůznější politici a gangsteři.

I jiné zprávy z novin ze světa ukazují, jak je falešná pandemie systematicky likvidována i jinde.

Konec falešné pandemie je urychlován „vysáváním“ mnoha vysoce postavených agentů cabaly.

Podle zdrojů CIA byl na Guantánamu popraven bývalý guvernér státu New York Andrew Cuomo. Jeho zmizení donutilo korporátní propagandistická média tvrdit, že byl zatčen za sexuální zločiny. Kalifornský guvernér Gavin Newson nyní také zmizel z očí veřejnosti, protože byl také zatčen, tvrdí CIA.

Zdroje ze CIA slibují, že tato odstranění jsou součástí kroku, který má ukončit celý falešný režim Joea Bidena.

Tento proces začal zatčením ruského analytika Igora Dančenka v rámci probíhajícího vyšetřování Johna Durhama ohledně falešného Trumpova ruského spisu.

Dančenkovo zatčení přišlo v návaznosti na obvinění Michaela Sussmana z údajné role v šíření falešné ruské konspirační teorie. Sussman byl bývalým poradcem prezidentské kampaně Hillary Clintonové v roce 2016 a Demokratického národního výboru.

Tito agenti nyní zpívají jako kanárci o své šéfce Hillary Rockefeller Hanover Clintonové a jejím okolí, tvrdí zdroje ze CIA. Vzhledem k tomu, že falešný režim „Fuck Joe“ Biden je zástěrkou pro Clintonovou, jsou jeho dny sečteny.

Jejich lokajové v Austrálii, na Novém Zélandu, v Kanadě a jinde jsou rovněž odsouzeni k zániku. Například australský premiér Scott Morrison nyní podle australských zpravodajských zdrojů nosí náramek na kotníku s GPS monitorem. „Morrison je pod kontrolou Aliance. Spolupracuje,“ tvrdí zdroje.

Jako prolhaná psychopatka se projevila i novozélandská premiérka Jacinda Ardern, když náhle ukončila tiskovou konferenci poté, co byla dotázána, proč se COVID nejrychleji šíří v zemích, jako je Izrael, které byly důkladně proočkovány. Australské zdroje slibují, že už tu dlouho nebude.

Zatčení kanadského Justina Castra je nyní rovněž otázkou času, tvrdí zdroje z kanadských zpravodajských služeb. Níže uvedené video jasně ukazuje, že Trudeau / Castro je velký zločinec. ODKAZ

Rusové v rámci demonstrace síly vybudovali podél hranic s darebáckým ukrajinským režimem vojenské jednotky. Podle zdrojů FSB však Rusové hodlají počkat, až se EU dále zhroutí, a teprve poté podniknou nějaké velké kroky.

Ukrajinský režim se samozřejmě nachází v blízkosti původní domoviny chazarské mafie, takže jeho osud je úzce spjat s osudem Izraele. Na této frontě Syřané představili světu výsledky výslechu zajatého izraelského plukovníka Jossiho Elona Šahaka. Šahak potvrdil, že ISIS (izraelská tajná zpravodajská služba) byla izraelskou operací. Řekl, že „Izrael řídil ISIS, aby pod hesly islámu páchala zločiny s cílem eliminovat výzvy k mírovému dialogu mezi náboženstvími“. Teatrální teroristické činy ISIS měly za cíl vyvolat paniku v Evropské unii, která čelila vymyšlené uprchlické krizi, řekl Syřanům.

Celkově Šahak potvrdil to, co tento autor tvrdí již dlouho, a to, že KM – které řídí Izrael – se snažily zahájit masivní „střet civilizací“, po němž by Izrael zůstal „posledním stojícím mužem“.

Samotný Izrael je samozřejmě otrokářskou kolonií řízenou faraonskou skupinou Octagon se sídlem ve Švýcarsku. Jsou to lidé, kteří nahradili papeže Františka falešným papežem v gumové masce a také řídí falešné Bidenovo prezidentství. Nyní také řídí Thajsko a drží jeho krále jako rukojmí v Německu.

Na závěr tohoto týdne bychom rádi upozornili na nedávný nárůst počtu pozorování UFO. Například toto video ukazuje něco, co vypadá jako odlet UFO z Bostonu. ODKAZ

Zde je něco, co bylo popsáno jako „mateřská loď“. ODKAZ

Možná teď, když falešná pandemie končí, je na řadě falešná invaze UFO? Nebo se snad chystá definitivní ukončení karantény na planetě Zemi? Podívejme se na to.

Prozatím však nemůžeme počítat s mimozemskou, nebo, když na to přijde, s božskou pomocí. Záchrana planety bude na nás lidech. Nezapomeňte, že je to jediné místo ve vesmíru, kde teď můžeme žít. Pojďme ji tedy vyčistit.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net 

Zdroj a překlad:

https://tadesco.org/frakce-pro-globalni-oteplovani-se-snazi-o-mir-zatimco-cistka-chazarske-mafie-sili/