Vzhledem k nepřehledným událostem v celém světě je možné lidem zamotat hlavu ještě více. Posuďte sami. Pár lidí zná „jejich“ plány. Pro ostatní jsou nečitelné. Nyní budeme očekávat, co se může dnes odehrát. Tak jako cvičení na 911 může být poslední křečovitý záchvěv chcípající kobyly právě na americkém kontinentu. Po nezdárné „vakcinaci“ by mohli vše smést následující událostí. Pevně věřím, že kosmické síly aliance tomu zabrání. Ale událost je připravena. Dokonce vám ji řekli a zveřejnili dopředu.

Hal Turner – The Hal Turner Show 5. ledna 2022

Federální agentura pro řešení mimořádných událostí oznámila, že 6. ledna od 15:00 do 15:30 východního času provede „cvičení“ s jaderným výbuchem. Je zvláštní, že v minulosti se z federálních „cvičení“ vyklubala skutečná ….

Oznámení FEMA je uvedeno na obrázku výše. Přímý odkaz na něj se objevuje na jejich oficiálních webových stránkách ZDE

Mají dokonce příručku, kterou rozesílají státním a místním zásahovým agenturám a v níž se píše o tom, co lze očekávat:

Pokud by došlo k jadernému výbuchu v americkém městě, jednalo by se o jednu z nejkatastrofálnějších událostí, jakou kdy Spojené státy zažily.

Zásahové jednotky musí být připraveny řešit jedinečné problémy spojené s jadernou reakcí.

Při pečlivém plánování lze zachránit mnoho, ne-li většinu životů. Kromě toho příprava a plánování na jaderné výbuchy lépe vybaví vaši komunitu na jiná přírodní a člověkem způsobená nebezpečí – katastrofy, jako jsou například šíření požárů, hurikány, zemětřesení a radiologické události.

Ačkoli je nebezpečí spadu jedinečné, většina aspektů plánování a reakce na více nebo všechna nebezpečí je použitelná i pro reakci a plánování jaderných detonací.

Plánovači a respondenti přinášejí do odezvy na jaderné detonace bohaté zkušenosti a odborné znalosti.

Tyto pokyny poskytují informace a souvislosti o jaderných detonacích, aby plánovači, respondenti a jejich vedoucí pracovníci mohli využít své stávající schopnosti. Tento dokument popisuje úvahy, faktory plánování a dostupné zdroje pro vytvoření úspěšného plánu odezvy na jaderné detonace.

Tento dokument se zaměřuje na prvních 24 až 72 hodin po detonaci, kdy mohou včasná opatření zachránit mnoho životů. Primárními adresáty tohoto plánovacího návodu jsou federální, státní, místní a územní (FSLTT) plánovači odezvy na mimořádné události na všech úrovních a jejich vedení.

Přímý odkaz na tuto příručku naleznete na jejich oficiálních webových stránkách ZDE.

Nejzajímavější se mi jeví, že příručka opakovaně jasně říká, že po dobu 24-72 hodin nebudete mít k dispozici žádnou federální pomoc!

Příručka FEMA má samozřejmě 241 stran, je to dlouhé čtení a téměř nikdo z vás se nebude obtěžovat ji číst. Vzhledem k této skutečnosti považuji za správné se zeptat!!

Pokud sedíte doma, v práci nebo sedíte v autě a staráte se o své záležitosti a z rádia nebo televize se ozvou tóny systému nouzového varování, které vám oznamují, že probíhá jaderný útok na Spojené státy a do několika minut na ně dopadnou rakety! Co byste udělali jako první?

Zastavte se na chvíli a zamyslete se nad tím. Co byste udělali jako první?

Většina lidí o tom nemá ani tušení. Vůbec žádné.

Nastupuje panika, nikdo nepřemýšlí, nikdo nemá plán.  A to je recept na totální katastrofu!

Tak se nad tím zamyslete, lidi. Co byste udělali VY?

Šli byste do sklepa? Máte vůbec sklep?

Je tam dole nějaké jídlo, voda nebo jodičnan draselný?

Až dopadnou bomby a vypadne elektřina, máte tam dole nějaké teplé oblečení? Baterky? Baterie? Lékárničku?

Začněte o tom přemýšlet hned, protože „cvičení“ FEMA se koná tento čtvrtek. ( to je právě dnes poznámka překladatele)

A jak jsme všichni viděli 11. září, federální vláda má tendenci provádět „cvičení“, když se něco skutečně chystá.

Zdroj.

PS

Nepropadněte prosím PANICE! Situace těchto dnů a hodin je nepřehledná. Pokusím se objasnit vám to základní, než možná selže spojení. V dalších dvou svých diskusních příspěvcích, snad ještě dnes. Zatím aspoň: pokud nyní bude u vás vyhlášen jaderný poplach, nebo pokud bude dokonce oznámen útok jadernými zbraněmi na vás, nepropadněte prosím panice! Podle stále opakovaných zpráv to prý bude jen útok PŘEDSTÍRANÝ!!
.

Tedy nikoli skutečný útok jadernými zbraněmi, jen předstíraný útok jimi!! Dále se prosím – protože jste byli takto mnou předem informováni – vyhněte těm, kteří budou ten jaderný poplach, resp. jaderný útok, pokládat za skutečný a začnou kvůli tomu PANIKAŘIT.
.

Nebo se případně – velmi opatrně – pokuste uklidnit je tím, že jim situaci stručně vysvětlíte. První můj následující diskusní příspěvek by se měl týkat objasnění nutnosti předstíraného úderu jadernými zbraněmi a nutnosti výpadku dodávky energií a informací. Druhý by pak měl vysvětlit, co je příčinou nynějších nepokojů v Kazašské republice.

Převzato:

https://tadesco.org/bleskovka-carstena-q6-q1-2q22-dulezita-a-nalehava/