Již v minulosti se ukázaly jisté vazby Epsteinovy pedofilní sítě na Evropu. Nyní se tyto vazby v souvislosti s odtajněním seznamu jeho klientů opět hojně zmiňují.

Pro nás může být především zajímavý fakt, že jeho partnerka Maxwellová, oficiálně něco jako Epsteinova „bordelmamá,“ je dcerou židovského migranta československého původu.

Její otec Ján Hoch neboli Robert Maxwell, který po válce emigroval do Velké Británie, se narodil v chudé židovské ortodoxní rodině na Podkarpatské Rusi, tedy v místech, kde je dnes Ukrajina, ale v době jeho narození (1923) tato oblast spadala pod Československo.

Později emigroval do Francie a nakonec skončil ve Velké Británii, kde si také změnil jméno a stal se šéfem mediálního impéria. Byl mimo jiné majitelem Daily Mirror a Sunday Mirror.

V roce 1991 izraelský zpravodajský informátor Ari Ben-Menashe a novinář Seymour Hersh odhalili Maxwella jako agenta Mossadu zapojeného do jaderné špionáže a prodeje odposlouchávacího softwaru  různým vládám. O několik týdnů později Maxwell záhadně zemřel na své jachtě.

Po Maxwellově smrti se jeho nejmladší dcera Ghislaine Maxwellová spojila s finančníkem a obchodníkem se sexem Jeffreym Epsteinem.  V roce 2019 Ari Ben-Menashe uvedl, že Epstein byl také izraelským zpravodajským agentem a manipulátorem, ale zabýval se také vydíráním politiků, členů královské rodiny a vedoucích pracovníků.

V případě Epsteina jsou zde ovšem také vazby na středoevropskou oblast. Konkrétně na Rakousko, kde zřejmě díky zkorumpovaným politikům získal zcela legálně pas, na který cestoval po celém světě v průběhu 80. let.

Skutečnost, že měl Epstein rakouský pas, odhalila americká prokuratura v roce 2019, krátce před jeho smrtí. Pas obsahoval adresu bydliště v Saúdské Arábii a byl použit při mnoha příležitostech k cestě do Evropy a na Střední východ.

To jen potvrzovalo podezření, že je Epstein zaměstnancem tajné služby.

Epsteinovi právníci argumentovali  v roce 2019, když byl ještě naživu, že potřebuje pas „pro osobní ochranu.“ Jak a od koho jej obdržel, zůstalo nejasné. Nebylo rovněž zjištěno, zda se jedná o pravý cestovní doklad nebo o padělek či kopii pořízenou službami třetích stran.

Případ byl a je záhadný i v tom, že rakouské pasy byly a jsou stále vyhrazeny pouze rakouským občanům. Rakousko patří dokonce k mála zemím, kde není možné mít více občanství.

Epstein tedy mohl získat rakouský pas pouze korupcí nebo jiným trestným činem, pokud by v tomto ohledu neexistovaly dohody tajných služeb, které jsou dodnes tajné.

V případu proti Epsteinovi bylo uvedeno, že platnost dotyčného pasu skončila v roce 1987.

Jeden z klientů tehdejšího finančního poradce a správce aktiv Epsteina byl v 80. letech miliardář a obchodník se zbraněmi Adnan Kashoggi, který podnikal i s otcem Epsteinovy partnerky Maxwellové.

Její otec zemřel za záhadných okolností právě na jachtě, kterou koupil od Kashoggiho…

https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/evropske-stopy-v-pedofilni-kauze-epstein-cestoval-s-rakouskym-pasem-jeho-partnerka-maxwellova-ma-ceskoslovensky-puvod/

V odtajněných Epsteinových dokumentech se objevil Michael Jackson či David Copperfield

Včera byly konečně odtajněny dokumenty týkající se pedofilních klientů Epsteina, který před 4 lety za podivných okolností zemřel ve vězení. Ze seznamu asi 150 jmen byla zatím odtajněna jen část, přičemž někteří klienti Epsteina nejsou jmenováni konkrétně, ale jsou uváděni pod přezdívkou „Doe“ a číslem. Podle všeho by mezi těmito „Doe“ měli být například Bill Clinton a princ Andrew.

Soudkyně Loretta Preska oficiálně odpečetila dokumenty, které odhalují některé z vysoce postavených spolupracovníků Jeffreyho Epsteina.

Na straně 139 nezapečetěných dokumentů byla výpověď oběti Jefferyho Epsteina Johanny Sjöbergové, kterou Maxwellová údajně obstarala za účelem provádění sexuálních aktů na Epsteinovi.

Ve výpovědi byla Sjöbergová dotázána, zda se někdy setkala s někým slavným, když byla s Jeffrym Epsteinem, na což Sjöbergová odpověděla, že tam byl Michael Jackson.

Sjöbergová dále uvedla, že se s Michaelem Jacksonem setkala v Epsteinově domě v Palm Beach na Floridě.

Poté byla dotázána, zda někdy masírovala Michaela Jacksona, na což Sjöbergová odpověděla: „Ne.“

Později ve výpovědi Sjöbergová poznamenala, že slavný kouzelník David Copperfield také navštívil Epsteinův dům, údajně aby předváděl kouzelnické triky.

Sjöbergová ve své výpovědi také uvedla, že Epstein jednou řekl, že Clinton má rád velmi mladé, když mluvil o dívkách.

Pokud jde o Copperfielda, Sjöbergová řekla, že se zúčastnil večeře v jednom z Epsteinových domů a udělal nějaké kouzelnické triky.

Na Epsteinově seznamu byl mimo jiné uveden také Stephen Hawking. Některá další jména budou odtajněna v příštích dnech, nicméně ty „největší ryby“ jsou uváděny pod značkou „Doe.“ Odtajnit se z těchto anonymních „Doe“ podařilo pouze Billa Clintona.

 

https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/v-odtajnenych-epsteinovych-dokumentech-se-objevil-michael-jackson-ci-david-copperfield/