Pokud by měli být za své zločiny z „doby covidové“ odsouzeni všichni zločinci po celém světě, pak by vězení ani nestačila. Nicméně dosud žádný skutečně odsouzen nebyl, přestože na mnoha místech již probíhá vyšetřování a soudy.

Co kdyby se ovšem změnil systém a nakonec by na ně došlo? V současné době samozřejmě není šance, že by se dočkali spravedlivého trestu, neboť všude jsou nebývale hájeni samotnou justicí.

V rozhovoru Naomi Wolfové s Edem Dowdem se hovoří nejen o potrestání zločinců, ale i o tom, že je třeba, aby si většina lidí uvědomila, že zde skutečně docházelo (a vlastně stále dochází) ke zločinům.

Zajímavé pasáže z rozhovoru si můžete přečíst níže, na konci najdete odkaz na celý rozhovor (anglicky):

„Tyto zločiny jsou tak strašné, že podle mého skromného názoru pro ně nebude žádný úkryt, jakmile vyjdou najevo.“

„Dostáváme se k tomuto bodu rychle, protože se o nebezpečnosti těchto vakcín dostávají ven informace,“ řekl datový analytik Edward Dowd v nedávném rozhovoru s Dr. Naomi Wolfovou.

Dowd popisuje „bod zvratu“ jako okamžik, kdy si veřejnost natolik uvědomí škody způsobené „vakcínami COVID“, že požadavek na to, aby se zločinci zodpovídali, se stane neochvějným.

„A když dosáhneme kritického počtu lidí, hněv bude tak velký, že politici pochopí, že se něco změnilo, regulační orgány se začnou bát a my začneme něco vidět – nebo přijde událost, která vše zakryje.“

„Blížíme se bodu zvratu,“ řekl Dowd.
Megyn Kelly nedávno vyšla a nyní mluví o svém poškození vakcínou. Myslím, že toho uvidíme víc a víc.“

Dowd pokračuje: „Lidé na Maui si mysleli, že nemám ponětí o tom, co se stalo, na základě toho, co jsem udělal. Teď se mnou najednou chtějí trávit čas, protože se rozneslo, že jsem nakonec měl pravdu. Je to stejné jako s posilovači: lidé se tam už nehrnou a to se také rozšířilo ústním podáním.“

BS 75 % Američanů loni odmítlo posilovač COVID 19. Je velká šance, že přeočkování bude letos aplikováno ještě méně.

„Co se stane na politické úrovni?“ – zeptala se Dr. Wolfová.

„Co udělají lidé na nejvyšších úrovních v zákulisí, když široká veřejnost zjistí, že oni a jejich blízcí byli vražděni?“

„To je ten problém,“ odpověděl Dowd. „Normálně bychom všechny tyto lidi pokojně sesadili a pak je vyšetřovali a stíhali. Ale tyto zločiny jsou tak hrozné, že věřím, že se establishment pokusí vytvořit diverzní taktiku nebo ukrást volby, aby zabránil jejich stíhání. Protože jakmile to vyjde najevo, podle mého skromného názoru se nebude kam schovat.“

Tucker Carlson se podobně vyjádřil 30. srpna:

Carlson varoval, že kriminalizace politické činnosti by mohla zajít příliš daleko. Jakmile politici začali obviňovat své odpůrce (Trump), vytvořili precedens, kterému mohli sami čelit.

Podle Carlsona nemohou demokraté prohrát, protože jinak by byli sami obžalováni. Proto udělají cokoliv, aby vyhráli. Pravděpodobné rozptýlení by podle něho byla horká válka s Ruskem.

„Příští rok bude horká válka mezi USA a Ruskem. Určitě to chtějí. Nemyslím si, že to vyhrajeme, ale to je jiná analýza. Ale věřím, že z politického hlediska musí být připraveni vést válku, aby vyhráli volby. Věřím tomu a věřím, že to podporují všechny důkazy.

Takže pokud se obáváte, že se naši politici stanou zákeřnějšími, než už jsou, a lidé budou našimi politiky zraněni, což je možné, pak byste se měli obávat vyhlídky na totální válku.“

Zdá se tedy, že Ed Dowd a Tucker Carlson spolu v tomto souhlasí.

Ti, kteří jsou u moci, se chtějí za každou cenu vyhnout odpovědnosti a chtějí zůstat u moci. A toto zoufalé uchopení moci, říkají oba analytici, je pravděpodobně povede k tomu, že se uchýlí k drastickým opatřením.

Celý rozhovor Edwarda Dowda s Dr. Naomi Wolfovou  můžete shlédnout zde.

 

https://necenzurovanapravda.cz/2023/09/ed-dowd-predpovida-jak-covidiste-zakryji-sve-zlociny-video/