Dohody o ukončení ukrajinské války bylo v zásadě dosaženo minulý týden po jednáních na vysoké úrovni mezi britskou tajnou službou MI6 a ruskou FSB. Podrobnosti budou dojednány v nadcházejících měsících, potvrdily zdroje z obou agentur.

Základní osnova dohody je následující:

Rusko získá celé ukrajinské pobřeží Černého moře.

Město Oděsa se stane demilitarizovanou zónou volného obchodu, která umožní hladký průběh ukrajinského obchodu.

Abcházie bude mezinárodně uznána a stane se z ní zóna volného obchodu.

Váleční zločinci na Ukrajině, včetně Vladimira Zelenského, budou odstaveni od moci a postaveni před soud.

V Německu bude zřízena plně modernizovaná armáda NATO o síle 300 000 mužů. Bude dostatečně silná na to, aby odradila ruskou invazi, ale příliš slabá na to, aby ohrozila Rusko. Udrží také vojensko-průmyslový komplex v chodu, dokud se nepodaří zvládnout přechod.

Také polsko-litevská konfederace může ovládnout neruské části Ukrajiny. Sám ruský prezident Vladimir Putin říká, že „se možná plánuje využití zamýšlené polsko-litevsko-ukrajinské společné vojenské jednotky jako okupační síly na západoukrajinských územích a že veškeré polské síly, které vstoupí do Lvova, tam určitě zůstanou“.

Říká také, že pokud se Ukrajinci „chtějí něčeho vzdát nebo něco prodat, aby zaplatili svým šéfům, jak to obvykle dělají zrádci, je to jejich věc. My do toho zasahovat nebudeme.“ Jinými slovy, Rusům to zřejmě nevadí, pokud „nechají Bělorusko na pokoji“.

V Rusku i na Západě se samozřejmě najdou horké hlavy, kterým toto uspořádání nevyhovuje.

Běloruský prezident Alexandr Lukašenko říká, že „začíná být napjatý vůči skupině Wagner, protože chtějí pochodovat na Varšavu“.

Chazarský mafiánský propagandistický plátek New York Times se zase stále drží iluze, že zcela poražená Ukrajina může tuto válku ještě nějak vyhrát, „jen když dostane více zbraní a peněz“.

To je klam, jak poznamenává Putin:

„…celý svět vidí, že vychvalovaná západní, údajně nezranitelná, vojenská technika je v plamenech a často dokonce svými taktickými a technickými vlastnostmi zaostává za některými zbraněmi sovětské výroby, a Západ nemá výrobní kapacity, aby rychle doplnil spotřebu zásob techniky a munice.“

Kromě toho si „lidé na Ukrajině stále častěji kladou oprávněnou otázku: za co, kvůli čímu sobeckému zájmu umírají jejich příbuzní a přátelé“.

To je důvod, proč převládá chladná hlava. Alternativou je totální jaderná válka, kterou chce jen ChM.

Podle zdrojů MI6 by měli diplomaté začít pracovat na podrobnostech mírové dohody na Maltě během srpna.

Poslali nám tiskovou zprávu anglosaské vojenské skupiny známé jako Mezinárodní aliance patriotů. Vyzývá v něm k okamžitému příměří na Ukrajině, „aby se zabránilo potenciálnímu jadernému konfliktu“. Považuje také zvěrstva páchaná na etnických Rusech na Ukrajině a „instalaci laboratoří biologických zbraní amerického ministerstva obrany na Ukrajině“ za válečné zločiny.

Protože tito vojenští veteráni nepřijali úplatky od ChM, hledají finanční sponzory pro mírovou konferenci na Maltě.

Přiznejme si, že Ukrajina byla pro ChM katastrofální vojenskou porážkou. Jak poznamenává plukovník Douglas MacGregor.

„Ukrajinští vojáci se vzdávají při první příležitosti, protože jsou přesvědčeni, že se s nimi zachází jen jako s ‚potravou pro děla’…..a to jsme ještě nemluvili o přibližně 60 000 dětí, které z Ukrajiny zmizely.“

Poučení z Ukrajiny je, že „americká vojenská síla se skládá z butikových sil určených pro safari v Africe a na Blízkém východě, nikoliv pro rozhodující bojové operace proti velkým kontinentálním mocnostem, jako je Rusko nebo Čína…. Je načase, aby Washington obrátil svou pozornost dovnitř a zabýval se desetiletími amerického společenského, ekonomického a vojenského úpadku, který nastal po roce 1991. Je čas zvrátit úpadek americké národní prosperity.“

Evropané už mají také dost podpory umírajícího režimu USA. Zednářské zdroje z P3 uvádějí, že za posledních 2,5 roku zaplatily země EU za drahý americký zemní plyn 1,12 bilionu dolarů, což by před začátkem ukrajinské války stačilo na 10 let ruského plynu! Proto Evropané na nedávno skončeném summitu NATO hlasovali proti Američanům, i s Brity.

Historie ukazuje, že vždy, když dojde k rozhodující vojenské porážce, následuje změna režimu. Přehlídka Rockefellerových poskoků z falešné Bidenovy administrativy, kteří nedávno navštívili Čínu, byla součástí zoufalého pokusu starého amerického režimu udržet se u moci. Elon Musk, Bill Gates, Anthony Blinken a Janet Yellenová se vydali do Číny na žebrácké mise a vrátili se s prázdnýma rukama. To vedlo k tomu, že do Číny byl vyslán vrchní Rockefellerův podrtaška, sám stoletý Henry Kissinger. Čínské vládní zdroje tvrdí, že Kissingerovi řekli, že si ho váží jako „starého přítele“, který v 70. letech 20. století pomohl normalizovat vztahy mezi USA a Čínou. Zároveň mu však řekli, že vědí, že si objednal vraždu japonského premiéra Šinzóa Abeho. Abe byl členem čínské královské rodiny Li. Z tohoto a dalších důvodů nechtěli podpořit jeho rockefellerovské pány a jejich falešného Bidena.

Čiu Kuo-čcheng, šéf tchajwanského ministerstva obrany, také řekl, že „Tchaj-wan neplánuje přeprodávat raketové systémy země-vzduch Hawk (SAMS) USA jen proto, aby je pak poslal na Ukrajinu“.Tchaj-wan se také nehodlá připojit k žádnému spiknutí ChM, které by z ostrova udělalo novou Ukrajinu. Dodal: „Byly již stanoveny termíny, podle kterých se budou každý rok SAMS Hawk zbavovat; budou nahrazeny SAMS Tien Kung (Nebeský luk – TASS). Poté budou zničeny.“

Jinými slovy Rockefellerům říkají: „Nebudeme vyměňovat použité zbraně za vaše falešné dolary, abyste si mohli koupit čas jejich prodejem do jiných zemí.“

Mimochodem, pokud chtějí USA skutečně bojovat s Čínou, měly by začít ve školách. Podle vlastní zprávy ministerstva školství se výsledky a prospěch žáků ve všech předmětech a na všech stupních škol v průběhu let zhoršuje, zejména ve čtení a matematice. Bez přistěhovalců by to bylo ještě horší.

Polská rozvědka upozornila, že na právě skončené Mezinárodní matematické olympiádě (IMO)v Japonsku zvítězil tým Číny ve složení: Shi, Liang, Zhang, Sun a Chang. Druhé místo obsadil tým USA ve složení: Lin, Liu, Lu, Shen, Wang a Zhao.

Dodávají, že na IMO v Japonsku bylo šest Poláků, kteří získali jednu stříbrnou a pět bronzových medailí.

Pokud by v USA došlo k útoku na etnické Číňany, pravděpodobně by to znamenalo konec velké části amerického technologického průmyslu.

Číňané již odpojují současný finanční systém ovládaný Rockefellery a Rothschildy. Minulý týden oznámil někdejší čínský realitní gigant Evergrande dlouho odkládané zveřejnění výsledků, z nichž vyplývá, že v letech 2021 a 2022 vygenerovala společnost ztrátu 113 miliard dolarů při 340 miliardách dolarů závazků.

K podobné implozi dochází i v USA. Podle deníku The Baltimore Sun byla v červnu prodána třicetipatrová budova v centru Baltimoru za 24 milionů dolarů, což představuje 63 % slevu oproti ceně 66 milionů dolarů, za kterou byla věž prodána v roce 2015.

To je teprve začátek. V Japonsku se ceny komerčních nemovitostí propadly o 90 % oproti vrcholu bubliny a je matematickou jistotou, že totéž se stane i v USA. Protože Číňané nepomohou, definitivně to zlikviduje Federální rezervní systém (FRB).

FRB je již dávno po bankrotu. Výše federálního dluhu je tak extrémní, že i návrat úrokových sazeb na jejich historický průměr by znamenal placení úrokových nákladů, které by spotřebovaly více než polovinu daňových příjmů. Úrokové výdaje by zastínily výdaje na sociální zabezpečení a obranu a staly by se největší položkou federálního rozpočtu. Stručně řečeno, pokud by se úrokové sazby zvýšily natolik, aby přilákaly přirozené kupce, vláda USA by kvůli vyšším úrokovým nákladům zbankrotovala.

To znamená, že bez čínské podpory nebudou mít Rockefellerové prostředky, které potřebují na podplácení a vraždění, aby se vyhnuli frontálnímu útoku na svého avatara Joea Bidena, který se nyní odehrává v Kongresu. Mimochodem, pokud se někdo ze čtenářů domnívá, že „Joe Biden“ stále žije, musí se podívat na níže uvedené důkazy, které potvrdí, že je to jen avatar (dvojník).

Veřejným odstraněním avatara se nám podaří odhalit loutkovodiče, kteří za ním stojí. Důvodem, proč dlouho očekávané masové zatýkání stále neskončilo, je to, že americká armáda postupuje podle pravidel. Kola spravedlnosti melou pomalu, ale rozmělňují na prach. Nyní si konečně brousí cestu k nejvyšším lidem.

Například senátor Chuck Grassley zveřejnil formulář FD-1023, v němž tvrdí, že Mykola Zločevskij, zakladatel ukrajinské plynárenské společnosti Burisma, zaplatil viceprezidentu Bidenovi a Hunteru Bidenovi úplatek po 5 milionech dolarů za to, že nechá vyhodit ukrajinského prokurátora Viktora Šokina.

Předseda sněmovního výboru pro dohled James Comer také řekl: „Demokraté stále říkali: ‚Ale my nemáme žádné důkazy. Vy nemáte žádné důkazy.‘ No, poslankyně Marjorie Taylorová Greeneová jim ukázala důkazy,…“ Ukázala jim důkazy o tom, že prezidentův syn spáchal trestný čin, porušil Mannův zákon (Mann Act). Ukázala letenky, ukázala fotografie, ukázala důkazy. Víte, není pochyb o tom, že ho porušil. To je další věc, ze které mohl být obviněn.“

A co je důležitější, senátor Ted Cruz řekl, že pokud je „usvědčující“ svědectví informátora před Sněmovnou reprezentantů „pravdivé, znamená to, že Merrick Garland, generální prokurátor Joea Bidena, spáchal několik trestných činů“.

Obžaloba Garlanda by odstranila hlavní právní překážku stíhání „Bidena“ a odhalení jeho manipulátorů.

Proto „Bidenovi“ lidé krouží kolem toho, že minulý pátek jmenoval do svého kabinetu ředitele CIA Williama Burnse. Burns je samozřejmě jedním z hlavních architektů celé ukrajinské katastrofy.

Podle zdrojů ze CIA se „Bidenovi“ lidé pokusí vyhnout trestnímu stíhání tím, že oznámí „smrt“ dávno mrtvého Bidena. Pak si najdou záminku, aby se vyhnuli převzetí funkce viceprezidentky bez mozku Kamaly Harrisové, a přeskočí rovnou na předsedu Sněmovny reprezentantů Kevina McCarthyho.

McCarthy by samozřejmě byl osobou, která by musela předat kontrolu nad vládou zcela nové skupině, pravděpodobně soustředěné kolem amerického prezidenta Donalda Trumpa a zastánce pravdy o očkování Roberta F. Kennedyho mladšího.

Na otázku, zda uvažoval o RFK Jr. jako o kandidátovi, Trump odpověděl.

„Ne, ale lidé to navrhovali… hodně lidí to navrhovalo… Znám ho už léta. Je to chytrý člověk a má dobré úmysly.“

To nebylo definitivní „ne“…

Trumpův a Kennedyho režim by samozřejmě šel jak po obchodnících s dětmi, tak po šiřitelích vakcín.

Po promítání filmu Sound of Freedom Trump řekl, že „to musíte vidět“, a dodal: „Bidenova vláda neudělala vůbec nic, aby tyto děti ochránila.“

Mohl jít ještě dál a říct, že Bidenova administrativa se aktivně podílela na obchodování s dětmi. Nyní dokonce vylézají ze skříně s HBO a snaží se normalizovat pedofilii, jak ukazuje níže uvedený klip. Varování: Je to mimořádně znepokojivé.

Skutečnost je taková, že tyto děti nejsou „milovány“, ale mučeny k smrti za účelem získání adrenochromu. Za „Bidenovy“ vlády bylo na Ukrajině prodáno 60 000 dětí a 85 000 dětí bylo odebráno z Latinské Ameriky. To je navíc ke 40-ti tisícům dětí, které se každoročně ztratí ve Spojených státech. Tyto děti se konečně dočkají spravedlnosti, protože o těchto zločinech západní elity a ChM nyní ví celý svět.

To bude také znamenat osvobození židovského národa od tisícileté satanské nadvlády. Zdroj z Mossadu uvedl, že náznakem toho může být proslov izraelského prezidenta Herzoga v Kongresu: „Amerika je pro Izrael nenahraditelná a Izrael je pro Ameriku nenahraditelný.“

V Izraeli mezitím denně pochodují obrovské davy protestujících k budově parlamentu v Jeruzalémě, aby vyjádřily svůj nesouhlas s pokusem Netanjahuovy vlády změnit tuto zemi v diktaturu. Proti tomuto uchopení moci se postavili také vojenští veteráni, představitelé zpravodajských služeb, piloti a další.

Benjamin Netanjahu je zatím v nedohlednu. Poté, co prohlásil, že ho postihl úpal, se nyní objevila zpráva, že podstoupil operaci srdce kvůli kardiostimulátoru. „Budou tuto historku udržovat tak dlouho, jak jen to bude možné. Určitě je v tom počítačová grafika, hologramy a dvojníci,“ tvrdí zdroje z Mossadu.

Dalším vůdcem ChM, který je na poslední cestě, je Justin Castro-Trudeau v Kanadě. Níže uvedené video mluví samo za sebe. Tento muž je Kanaďany tak nenáviděn, že je s podivem, že se stále drží u moci. Je definitivně na cestě do vězení a možná i na popravu za válečné zločiny.

ChM zahnaná do kouta se nyní zoufale snaží využít kombinaci „klimatických změn“ a UFO, aby se udrželi u moci.

Hysterie kolem „změny klimatu“ je rozdmýchávána umisťováním stanic na měření teploty na horká místa, jako jsou letištní ranveje, a změnou předpovědí počasí, aby to vypadalo, že všichni hoříme. Problém je, že je to všechno jen velká lež a lidé to vědí.

Žádná klimatická krize. Oxid uhličitý nemá na teploty žádný vliv.

Ta věc s UFO by mohla být zajímavější. Minulý týden vytáhli šéfa národní bezpečnosti Bílého domu Johna Kirbyho, aby řekl, že UFO má „dopad na naše cvičiště“ a je třeba se jím zabývat jako „legitimním problémem“.

„Pravý vládní spis o UFO očekávejte koncem srpna nebo první týden v září. Už nemají žádné další karty, se kterými by mohli hrát,“ říká zdroj z Tajného vesmírného programu.

Další potlačené technologie se již objevují. Konečně po mnoha desetiletích čekání USA právě certifikovaly první plně elektrické létající auto Model A za 300 000 dolarů je skutečným létajícím autem – může jezdit po silnicích i létat ve vzduchu. A je zase o krok blíž vaší garáži. Z obchodní logiky vyplývá, že už nebude trvat dlouho, než budou k dispozici modely za 20 000 dolarů a naše Jetsonova budoucnost konečně dorazí.

Důležitější je, že se blížíme ke schopnosti žít mnoho let. Vědci z Harvardu tvrdí, že objevili „koktejl léků, který dokáže zvrátit stárnutí za méně než týden“.

Čeká vás dlouhý a úspěšný život.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/dosazeni-mirove-dohody-mezi-nato-a-ruskem-na-ukrajine/