Na bezpečnostním fóru ASPENU dne 22. července 2022 diskutovali kongresman Jason Crow z výboru pro zpravodajské služby Sněmovny reprezentantů Spojených států, generál Richard Clark, který je velitelem Velitelství zvláštních operací USA a senátorka Joni Ernstem z Výboru pro ozbrojené služby Senátu.

Jason Crow tyto DNA zbraně jsou také spojeny s vaším soukromím a komerčními daty. DNA je dneska vlastněno soukromými korporacemi a je prodáváno s malou ochranou duševního vlastnictví. Musíme o tom mít politickou a otevřenou diskuzi. Tyto DNA zbraně svou frekvenční charakteristikou spadají i do signální inteligence, o které prý “neví” Vít Rakušan. Rádi mu to vysvětlíme.

DNA ZBRANĚ – VÍT RAKUŠAN29.1. SOKOLOV, – 4.3. VYŠKOV 2024 – VEŘEJNÉ KONTROLY

ASPEN SECURITY FORUM 2022 – Kongresman Jason Crow – DNA Frekvenční zbraně

Kongresman Jason Crow – DNA Frekvenční zbraně

GENETICKÉ TESTOVÁNÍ A ARMÁDA

Ministerstvo Obrany nedoporučuje Genetické testování kvůli hromadnému sledování a možnosti sledování jednotlivce bez jeho povolení nebo vědomí jednotlivce. Rezonanční Bio frekvence DNA se používá ke sledování, stopování a ovládání jedince nebo davů. Kontrola z genetické úrovně představuje zvýšené riziko pro společné síly a mise.

VLNOVÁ GENETIKA ZASAHUJE DO SIGNÁLNÍ INTELIGENCE

SIGINT (signals intelligence) je anglický výraz používaný 120 let speciálními bezpečnostními složkami státu jako jsou rozvědka či kontrarozvědka (zpravodajská služba) a slouží k označení informací získaných pomocí zdrojů jako je radarový provoz, datová komunikace, Internet, odposlechy telefonních hovorů (voice interception, Text interception), snímání vyzařování monitoru na dálku, TV, SMART GRID, el. zařízení a jiné.

Dalšími chráněnými utajovanými zdroji informací jsou: HUMINT (Human-Source Intelligence) – seznam patentů, VLNOVAGENETIKA.CZ MASINT (Measurement and Signature Intelligence), IMINT (Imagery Intelligence), LIAISON (zprávy a podpora mezi spřátelenými zpravodajskými službami v rámci i nad rámec jednoho státu, společenství národů či kontinentu), komunikační zpravodajství (COMINT) a elektronické zpravodajství (ELINT). Zpravodajství signálů a zpravodajství měření a signatur (MASINT – Measurement and signature intelligence), OSINT (Open-Source Intelligence) …

Doslova se snaží proměnit vaši DNA v počítačový server

 

https://vlnovagenetika.cz/dna-zbrane-v-cesku/