Přeji vám, abyste v životě našli Světlo a Pravdu... j.b. (Q) WWG1WGA

Divadlo kolem “žhářů z Vítkova” a vymývání mozků…

Věnujte dvě hodiny poslechu této skvělé, závěrečné řeči Mgr. Petra Kausty, a pak sami rozhodněte, zda byste rozhodli jako soudce Studnička. Každý skutečně demokratický a nezávislý soud ctí základní právní zásadu IN DUBIO PRO REO – v případě pochybností ve prospěch obviněného.

 
Justice

Advokát Mgr. Petr Kausta, obhájce Davida Vaculíka, který byl odsouzen k výjimečnému trestu 22 let, o nesčetných a velmi závažných pochybeních ze strany OČTŘ raději nemluvě. Není divu, že ihned po odvysílání tato část zmizela z archivu webu ČT24, na což na Facebooku upozornila paní Jana Lorencová.

Soudce žhářů z Vítkova Studničku (†64) našli doma s prořízlým hrdlem “Pokud byl zavražděn proto, jak soudil, byla by to tragédie a znamenalo by to velkou ztrátu pro českou justici,” řekl v pondělí k případu násilné smrti soudce Studničky ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS). Ministr doufá, že motiv vraždy byl jiný.

Jak je to doopravdy??? Za co jiného než za ovce nás asi jinak novináři s tou jejich neutuchající mediální masáží kolem popálené Natálie zase mají? Proč jsme zaplavováni a masírováni účelově zkreslenými zprávami o přetěžkém osudu její matky Anny Sivákové, které hrozí exekuce za něco o čemž ani neví a není si ani ničeho vědoma? Proč není na fotkách a v rozhovorech také druh Anny Sivákové a otec Natálie Pavel Kudrik? Tady máte pár skutečností, které nejsou cenzurovány při mediální masáži kolem těchto tvorů! Pavel Kudrik, nikdy nepracující zloděj, alkoholik, gambler a bordelář. Z vězení mu pomohla pouze milost prezidenta po předchozí mediální masáži, při žhářském útoku na dům, který neoprávněně obýval s partnerkou a dětmi. Připomínám – na dům, který si sami jen tak svévolně obsadili, ale ve zprávách se o něm mluvilo jen jako o domě, ve kterém bydleli. Žhářský útok se stal pro tyto tvory něčím, jako hlavní výhrou v jackpotu! Média celou záležitost rozvířila tak, že si každý chtěl přihřát polívčičku a na této kauze se zviditelnit. Od Kocába po posledního přísedícího u soudu při procesu se žháři se snažil každý blýsknout v médiích, jak dokážeme zatočit se skoro vrahy! Každý chtěl být tím, kdo se zasloužil o spravedlnost, když bylo popálené malé dítě. A peníze s dary se jen hrnuly. Tučné konto pro Natálku. Barák pro Natálku. Práce pro rodiče Natálky. Pozor, tady je to špatně !!! Doposud bylo vše v pořádku i pro Kudrika. Středem pozornosti? Finanční dary? Dům? Bezva !!! … Patrik je v Dětském domově v Duchcově, peníze ze sbírek, které mu poslali soucítící lidé má uloženy na svém účtu a bude je využívat k dalšímu svému vzdělání v budoucnu. Hádejte kolik politiků, soudců, novinářů a lidí z různých nadací si chtělo přihřát svoji mediální polívčičku na něm? Patrik má smůlu, protože nemá tu správnou barvu pleti. Patrik nikomu nic nedluží, chodí do školy, nechlastá a nedělá po nocích bordel, peněz ze sbírky spoluobčanů si váží a nikomu ze svých sousedů život neznepříjemňuje. Asi jeho chyba, protože to se v médiích nenosí. To by asi nikoho nezajímalo. Zato slušná a spořádaná rodina okolo Natálky, to je terno! …

Když Rom vraždí, není to vražda – Ve čtvrtek vynesl odvolací Vrchní soud v Praze rozsudek, podle kterého sedmnáctiletý cikán z Krupky nepůjde sedět na 10,  ale jenom na 5let do vězení. Nebyl uznán vinným za rasově motivovaný pokus o vraždu,  znásilnění,vydírání a loupež. Dopustil se “jenom” vydírání a znásilnění. Považuji to za lidské i profesní selhání vrchního soudu…..! Jsem rozhořčen tím, jak se soudní vrchnost vypořádala s rasistickým vražedným útokem. On totiž vrchní soud za takovou “maličkost” nebude přece cikánského vraha soudit jako vraha. Přitom sedmnáctiletý cikánský útočník ještě s jedním mladším  cikánským klukem málem ukopali k smrti dvanáctiletého chlapce jen proto, že ho náhodně potkali a proto, že “byl bílej”. …

Cikánské mačety – masakr v Novém Boru – Dva romští výrostci hráli v baru (vstup od 18 let) automaty. Když po nich barmanka vyžadovala občanské průkazy, byli dost hnusně sprostí a hrubě ji uráželi. Hosté (celkový počet čtyři, víc jich v baru nebylo) je slovně umravňovali a posléze dva z nich je z herny vyvedli. Do deseti minut vpadlo do místnosti komando dospělých vyzbrojených holemi a mačetami a nic netušící muže zezadu (stáli pěkně připravení – v řadě opřeni o barový pult) během chvilky zmasakrovali (doslova). Tloukli a sekali do nich ještě když už leželi na zemi. Při odchodu jeden z nich se slovy, “Bílý! Hlavy zasraný“, zasekl mačetu do hlavy mého syna. Dnes se má podrobit operaci lebky. Stejně jako jeho ležící kamarád je otcem od rodiny a šel v neděli po obědě na jedno.

VS Praha předvedl výkon hodný 50.let, jen na místě dr. Milady Horákové stál někdo jiný! Několik ukázek argumentů obhajoby, které zazněly před soudem – soudce JUDr. JIří Lněnička neshledal žádné závažnými a Gilbert McCrae dostal 16 let za neprokázanou vraždu! Dle vyjádření obhájce odsouzeného je podobných argumentů asi 50:

Ze zbraně bylo vystřeleno 66 nábojů, každá nábojnice zanechala jiné stopy, přesto znalci a soudu stačila jedna nalezená nábojnice jako důkaz! – McCray byl 4 měsíce bez léků, které mu lékař předepsal na srdce k dennímu užívání! -Soud odmítl výslech velitele policistů zajišťujích stopy! – Jak se dle svědků mohla blýskat zbraň, když byla černá! – McCray neustále požadoval přítomnost svého advokáta při výsleších. Byl mu k dispozici až po několika výsleších! – Žádné video z nezákonné prohlídky bytu, která proběhla bez účasti McCray, není k dispozici! – Domovní prohlídka proběhla v době, kdy nikdo nebyl ještě obviněn! – Právo na nedotknutelnost a ochranu obydlí patří k základním lidským právům – viz čl. 12 LPS – Povolena jen jedna laboratoř!  – Byl použit agent provokatér! – Soud paušálně odmítl důkazy ve prospěch obviněného např. Výslech policisty, dalších hostů v baru Ještěrka, zejména hluchoněmých hostů! – Poškozený měl zásadní konflikty s Bulhary! – Nezajištěné pachové stopy v baru Ještěrka, na které bylo obhájcem upozorňováno! – Odmítnutí důkazů, zda při domovní prohlídce bylo nalezeno co uváděno! – První soudní tlumočník neměl akreditaci! – McCray byl k výslechům převážen s páskou na očích!

Mimochodem jak se mohli k smrti pohádat Američan, nehovořící česky, se svoji údajnou obětí, Čechem, nehovořícím anglicky…?!

Odcházím s radostí v srdci, řekla předsedkyně soudu a rezignovala – Litoměřický soud opustil další ze soudců. Poté, co ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil loni zprostil funkce Josefa Knotka a Ladislava Jelínka podezřelé z korupce a kvůli řadě chyb rezignovala místopředsedkyně Jana Márová, nyní odchází i předsedkyně soudu Václava Porubiaková.

Za neprokázaný tr. čin 20 let, za prokázaný pokus o vraždu a znásilnění 10 let, sníženo na 5 let!

Jedna matka dostala za pokus o vraždu svého dítěte u KS Plzeň 25 let, spáchaný v afektu kvůli manželovi. Dítě požití nemrznoucí směsi přežilo. Ústavní soud naštěstí věc vrátil k novému rozhodnutí. Potom věřte rovné spravedlnosti každého občana před zákonem!

„Musím se postavit do řady s kýmkoli, kdo stojí na straně spravedlnosti dotud, pokud jedná spravedlivě, a rozloučit se s ním, když jde směrem nepravým.“

Mravní zákon slovy Abrahama Lincolna

Obávám se, že v české justici je stále příliš neschopných bezcharakterních soudců, ochotných vyhovět přání a vůli jiných, bez mrknutí oka ničit nevinné lidské životy a což je často jejich jedinou „kvalifikací“ pro toto tak společensky důležité, odpovědné povoláni a poslání. To potom vede k výše uvedeným či podobným kauzám, kdy vůbec nemůže být vyloučeno, že si jiná „spravedlnost“ nachází soudce, kteří se zpronevěřili svému poslání a porušili soudcovský slib, nebo jim jejich špatné svědomí nedává už sílu žít….

zdroj + video: http://www.sinagl.cz/domaci-zpravodajstvi/soudce-zharu-z-vitkova-miroslav-studnicka-uz-neni-mezi-zivymi-dostihl-ho-spravedlivy-trest.html#comments

1 komentář

  1. ANNA NOVÁ

    Byla bych moc ráda,kdyby byl znovu projednaný soud kluků,kteří dostali NEPRÁVEM!tolik let!Prosím ,jestli mohu nějak pomoci,klidně se na mne obraťte!!!A ještě Vás moc prosím,musíme něco udělat,aby kluci byli propuštěni.Když můžou cikánovi snížit trest,jim by měli také!!ANNA NOVÁ

Napsat komentář

© 2022 KnihyA

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑