Thomas Renz, právník lékařů Petera Chamberse, Theresy Longové a Samuela Sigiloffa, 25. ledna 2022 svědčil před Kongresem ohledně úniku dat přímo od obranných zdravotních agentur, z obranné lékařské epidemiologické databáze, jinak známé jako DMED. V ní existují obranné systémy lékařského dohledu (DMSS), které obsahují aktualizovaná a historická data o onemocněních, lékařských událostech a data o personálu ministerstva obrany. Tato databáze se podobá systému hlášení nežádoucích účinků vakcín, ale liší se v tom, že se týká jen personálu ministerstva obrany a do tohoto systému mohou informace vkládat pouze lékaři.

Při prozkoumání této databáze můžeme vidět, že všechny informace zde byly shromážděny z pětiletého období a byly sledovány desítky nemocí a chorob. Můžeme se dozvědět tyto šokující informace:
Infarkt myokardu neboli srdeční infarkt vzrostl o 269 % za období 10 měsíců od ledna do listopadu 2021, z 612 případů na 1650 případů.
Perikarditida (zánětlivé onemocnění osrdečníku) vzrostla o 175 % z 589 případů na 1029. Myokarditida (zánět srdeční svaloviny) vzrostla o 285 % ze 127 případů na 363.
Plicní embolie vzrostla o 467 % ze 746 případů na 3489.
Mozkový infarkt, Bellova obrna, imunodeficience, ITP, menstruační nepravidelnost, roztroušená skleróza, neoplazmy, netraumatické subarachnoidální krvácení, spontánní potrat. To vše vzrostlo alespoň o 250 % nebo více. Některé případy o 350 %.
Diseminovaná intravaskulární koagulace, vzácný a vážný stav, který narušuje váš průtok krve kvůli sraženinám, což může vést k nekontrolovanému krvácení, vzrostla o 1175 % ze 7 případů na 87 zdokumentovaných případů.
HIV, které často vede k AIDS, vzrostlo o 590 % z 244 případů na 2681 případů.
Bolest hrudi, která dosáhla v průměru 4892 ohlášených případů v letech 2016-2020, vzrostla o 1529 % na 74 813 jedinců.
Dušnost, což znamená potíže s dýcháním, vzrostla o 905 % ze 4968 případů na 44 990 případů.

A dochází vám, co bylo příčinou!? A proč by ministerstvo obrany vědomě nadále poškozovalo příslušníky armády?! Dostatek informací nás jasně nasměrovává k nařízené vakcinaci vojáků. Také dokumenty s názvem “Comirnaty – Covid19 mRNA vakcína – plán řízení rizik” popisuje plány, jak studovat data ministerstva obrany v souvislosti s příslušníky armády v reakci na covid vakcíny. Dokument v této studii s názvem Plán farmakovigilance uvádí C45910111, což je postautorizační studie pro zaměstnance ministerstva obrany a jejich rodiny týkající se toho, jak myokarditida a perikarditida ovlivňuje ty, co obdrželi Pfizer vakcíny.

Ministerstvo obrany souhlasilo s poskytováním pravidelných studií vakcíny pro příslušníky armády v pravidelných aktualizovaných zprávách o bezpečnosti této vakcíny. Jelikož Pfizer nevyrábí svoji vakcínu Comirnaty schválenou FDA, a na základě našeho výzkumu a ostatních publikací víme, že nouzově schválené vakcíny jsou jediné vakcíny dostupné pro vojáky, můžeme se domnívat, že americké armádní složky byly už rok využívány jako obří studijní skupina.

Zjistili jsme, že tato vakcína (Pfizerova Comirnaty), která se ani nevyrábí, dostala od FDA 23. srpna 2021 plné schválení BLA, a toho stejného dne to schválení BLA bylo staženo. Ministr obrany USA, Lloyd Austin, 24. srpna na základě udělení schválení zavedl povinné očkování pro členy armády, přestože její schválení bylo účelově staženo ještě před jeho oznámením. Kvůli politickému vlivu na prosazení podávání vakcíny a také obrovským penězům, které distribuce vakcíny zainteresovaným přinesla, je těžké si představit, že za zavřenými dveřmi nebyla učiněna účelová dohoda. Samotný ministr obrany vlastní přes 26 tisíc akcií firmy Tenet Health, která na Pfizer vakcínách vydělala obrovské sumy peněz. Kvůli nezákonnému postupu, jakým armádní pobočky zavedly nařízení ministra obrany, byly stovky vojáků propuštěny pod falešnou záminkou, že nechtěli uposlechnout tento nezákonný příkaz, a tisícům dalším bylo zakázáno pokračování ve službě po ukončení smlouvy…

To, čeho tu jsme svědky, není nic míň než přímý útok na ozbrojené složky, které chrání americkou ústavu a následně její svobody. Informační zdroje nám potvrdily, že se ministerstvo obrany tuto informaci velmi snažilo utajit. Tyto odhalené informace poukazují na řadu zločinů spáchaných nejvýše postavenými lidmi v Pentagonu. Vyloučení těch vojáků, kteří odmítají vakcínu, společně s tisíci, kteří kvůli ní byli poškozeni nebo zabiti, bude mít katastrofální vliv na národní bezpečnost USA v bezprostřední i dlouhodobé budoucnosti.

Vyjádření právníka Thomase Renze z 29. ledna 2022: Thomas Renz: Zde je to hlavní. Podvod je slabé slovo, podle mě se musíme ptát, jestli tu byla spáchána hromadná vražda. Máme naprosto nepopiratelné důkazy. Máme první zveřejněné dokumenty od Pfizeru, na které Pfizer chtěl uvalit 70 let mlčenlivosti…

Pfizer na konci února roku 2021 měl povinnost provést studii po uvedení vakcíny na trh. Pamatujete na bezpečnou a efektivní vakcínu, kdy Fauci říkal, že nikdo na ni neumíral? Ta studie ukazuje více jak 1300 úmrtí jen během třech měsíců. A nyní máme data z ministerstva obrany. Víme, že jejich nařízení povinně očkovat všechny vojáky bylo nezákonné a tato data z ministerstva obrany jsou z prestižní armádní databáze a jsou nezpochybnitelná…

https://celostnivzdelavani.cz/desive-vedlejsi-ucinky-nezakonne-prikazane-vakcinace-americkych-vojaku-2-cast