Delta Force a další jednotky speciálních operací ozbrojených sil bezostyšně obsadily významnou pevnost Deep State, která byla domovem policejních jednotek gestapa zločinného Bidenova režimu, Federální agentury pro řízení nouzových stavů (FEMA) a jejího nepříliš tajného ústředí ve Virginii.

Základní pevnost tajného světa FEMA leží uhnízděné v rozlehlých Blue Ridge Mountains ve Virginii, necelých padesát mil od Washingtonu. Od padesátých let slouží jako primární nouzový úkryt stínové vlády. Pod horou se rozkládá rozlehlý labyrint tunelů, chodeb a komor, z nichž Deep State zotročoval americké občany.

Zahrnuje veškeré vybavení a systémy podpory života špičkového bunkru. Horu korunovaly přistávací plochy pro vrtulníky a čistírna odpadních vod, ale pod ní se nacházelo skutečné zařízení s podzemními nádržemi pro pitnou vodu i chlazení, dieselovými generátory, nemocnicí, rozhlasovými a televizními vysílacími zařízeními, jídelnami a vlastním hasičským a policejním sborem. Pro evakuovaný personál, který mohl po celý den spát ve směnách, bylo připraveno asi 800 houpacích sítí. Na stolech v jídelně byly rozesety plastové květiny.

Za třináctitunovými pancéřovanými dveřmi se do hlubin Země spouštěl labyrint točitých chodeb. Bunkr byl navržen tak, aby poskytoval přístřeší stovkám úředníků po dobu až pěti let. Kuchyňské zařízení bylo připraveno podávat 3000 jídel denně a jejich chladicí boxy sloužily jako márnice; vedle sebe stály mražené vegie a mrtvoly.

Mount Weather je také domovem národního primárního „Nouzového vysílacího systému“ neboli EBS, vysílače, počítačové sítě schopné přerušit všechny typy komunikace od mobilních telefonů přes kabelovou televizi až po internetové páteře. Národní EBS je v podstatě výkonnější a sofistikovanější verzí nouzových vysílačů, jako je Amber Alert System a systém nouzového zasílání zpráv používaný Národní meteorologickou službou.

Zabavit kontrolu nad EBS byl primární cíl Delta Force, řekl RRN vysoce postavený vojenský zdroj.

Ačkoli odmítl poskytnout konkrétní operační detaily, řekl, že operátor Delta Force pod hlubokým krytím pronikl do řad FEMA v rámci ročního utajeného úkolu, který skončil tím, že se vetřel do hierarchie FEMA a spřátelil se s regionálními nadřízenými. Nakonec se dostal do pozice, která mu umožňovala přístup k pancéřovým dveřím, Mt. Weather je jediným prostředkem, jak proniknout dovnitř. Neměl však přístup k EBS, která sídlí v místnosti za dveřmi, k jejichž vstupu je třeba otisků prstů i sítnice.

„V utajení se dozvěděl, že jeden agent FEMA na místě má pro všechny případy přístup k EBS vždy. Za normálního dne je v Weather  skoro 100 agentů, ale také se dozvěděl, že FEMA plánuje výcvikový seminář v Louisianě a většina zaměstnanců tam bude, takže na hlídání hory zbyde jen kostrbatá posádka 20 agentů. Podařilo se mu otevřít bezpečnostní dveře, aby tam Delta Force mohla vstoupit,“ uvedl zdroj.

V úterý 15. března zaútočil na Mount Weather neznámý počet operátorů Delta Force a vojáků americké armády ze 75. rangerského pluku a téměř okamžitě po proniknutí pod povrch narazil na odpor. Následovala ostrá přestřelka, agenti FEMA vytáhli své pistole a vyprázdnili zásobníky. Delta Force se však kryla a opětovala palbu, přičemž během pouhých několika sekund zabila 6 agentů.

„Operátoři předpokládali, že ten, kdo má přístup k EBS, se přestřelky nezúčastní. Naštěstí měli pravdu,“ řekl náš zdroj.

FEMA byla pod přesilou, protože byla zaskočena a nemohla se dostat do zbrojnice útočných pušek Mount Weather, po 12 obětech se vzdala. Dva příslušníci Delta Force byli postřeleni, ale jejich zranění neohrožují život, sdělil zdroj.

Jeden po druhém operátoři Delta Force popadli přeživší agenty FEMA a přinutili je, aby přiložili palce a oči ke skenerům chránícím místnost EBS. Nakonec jeden z agentů palcem a okem otevřel dveře, bránu k tomu, co armáda označila za „vysoce hodnotný cíl“.

Mezitím se na Mount Weather snesla letecky i po zemi roty elitních vojáků (byli jsme požádáni, abychom neprozradili pobočku nebo jednotku), slaňovala ze vznášejících se helikoptér a sesedala z tuctu hummerů poté, co dostali zprávu, že operace byla úspěšná. Celkem 150 amerických vojáků věrných hnutí „White Hat“ zajistilo Mount Weather, změnilo přístupové kódy a zapečetilo bezpečnostní dveře.

Když se FEMA vrátila, agenti se ocitli v bezmocném dilematu.

„Horu nyní ovládá armáda.  Pevnost je nedobytná. Tato mise se připravovala dlouho a nyní ovládáme EBS. Zůstaňte naladěni – důležitá zpráva může přijít velmi brzy,“ řekl náš zdroj.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2022/03/delta-force-seizes-deep-state-stronghold/