Několik příslušníků americké námořní pěchoty, kteří měli za úkol zatknout prominentního zákonodárce Deep State, minulou středu tragicky zahynulo, když se jejich OV-22 Osprey, vojenský letoun s poněkud pestrou historií, zřítil  a vybuchl. Hlavní média a zločinný Bidenův režim označily havárii za „nehodu, která se stále vyšetřuje“, ale předvoj americké armády White Hat se domnívá, že havárie byla aktem sabotáže Deep State.

Oficiální verze je jednoduchá: letoun s nakloněným rotorem, který přistává vertikálně jako vrtulník, ale létá podobně jako letadlo, se zřítil poblíž Glamisu v Kalifornii, asi 115 mil východně od San Diega a 50 mil od Yumy v Arizoně, během rutinní cvičné mise. Na povrchu to vypadá věrohodně, protože Osprey měl 13 nehod, které si vyžádaly 51 obětí na životech. Piloti nazvali V-22 „nespolupracujícím letounem“ a někteří požádali o jeho stažení ze služby. Takže teoreticky mohla být havárie z minulé středy další náhodnou nehodou.

White Hats však tvrdí, že havárie a skutečná povaha Ospreyovy mise v kombinaci s nenapadnutelnými důkazy vylučují pouhou nehodu; naopak tvrdí, že jak dvojitý agent Deep State, tak sabotér se o operaci dozvěděli a zosnovali spiknutí s cílem zničit letadlo a jeho posádku.

Zpochybňují také počet námořních pěšáků, kteří při havárii zahynuli. Zdroje RRN uvedly, že Osprey přemísťoval osm vojáků: pilota, kopilota, dva letové inženýry a čtyři mariňáky, kteří měli za úkol zadržet padoucha z Deep State.

V neděli 5. června se White Hats rozhodly zakročit proti liberálnímu zákonodárci, který žije poblíž Glamisu a je hluboce zakořeněn v gangu obchodníků s dětmi. Podílel se na únosu amerických děti, z nichž některým byly pouhé 4 roky,. Byly prodány vládnoucí královské rodině Saúdské Arábie. Armáda má prý transakční důkaz, který naznačuje, že původ katastrofy  operace z minulé středy byla tato rodina. Náš zdroj konkrétní jméno neprozradil, protože již probíhá následná operace.

„V okruhu 100 mil od té oblasti žije několik příležitostných cílů. Jmenování cíle nebo konkrétního místa bydliště by je mohlo všechny vystrašit,“ uvedl zdroj.

Operace, dodal, měla být přímočará a bez námahy. Námořní pěšáci byli rozmístěni v Camp Pendletonu, baště White Hatu, a přiděleni k námořní střední titrotové 364. peruti Marine Aircraft Group 39, která je součástí 3. letecké perutě námořní pěchoty s velitelstvím na letecké stanici námořní pěchoty Miramar v San Diegu. Ve středu přibližně v poledne zahájil misi generál David H. Berger a námořní pěchota se vydala svůj cíl zajmout. Piloti dostali instrukce, aby krátce dosedli, zatímco čtyřčlenná přepadová jednotka by se přesunula k místu určení cíle. Kdyby úkol proběhl podle plánu, námořní pěchota by vtrhla do domu cíle, zajala ho a dopravila do Camp Pendletonu ke zpracování.

Osprey se však zřítil do vyprahlého terénu několik minut po startu a všichni zahynuli.

Podle našich zdrojů se White Hats zmocnili jak záznamníku hlasu v kokpitu, tak záznamníku letových údajů, což jsou přístroje, které zaznamenávají hovor v kokpitu a uchovávají nedávnou historii letu prostřednictvím záznamu desítek parametrů shromážděných několikrát za sekundu.

Nedůvěryhodný vůči cizincům využil White Hats interní experty na vyšetřování nehody a k forenzní analýze nešťastného letu Ospreye.

„Až do 45 sekund před havárií nebyly žádné známky potíží. Piloti se nenuceně bavili o plánech na 4. července. Pak výbušnina zasáhla vrtuli. Hlasový záznamník zachytil mohutnou explozi ve stejnou dobu, kdy FDR zaznamenal okamžitou ztrátu kontaktu všech letových ovladačů. Exploze v levém motoru byla tak silná, že vyhodila rotor z motoru. Letoun se prudce naklonil a zavrtal se do země,“ řekl náš zdroj.

Poslední pilotova slova byla: „Budeme mrtví, někdo nás pře*******.“

Jistota sabotáže, vysvětlil náš zdroj, byla zjištěna, když White Hats prozkoumal trosky. Na střepinách z levého držáku motoru se našly zbytky výbušnin – C4 a termit.

„Zatím nevíme, jak se tam dostala, kdo ji tam nastražil. Je to zatraceně zvláštní. V-22 byl plně prohlédnut 48 hodin předtím a před startem byl proveden důkladný předlet. Nějak někdo nepozorovaně vnikl do zabezpečené oblasti a podle toho, jak to vypadá, ukryl výbušniny v krytu motoru – to je můj odhad, ne oficiální. Stále nemáme žádné odpovědi, proč exploze ochromila všechny letové kontroly,“ uvedl zdroj.

Znepokojivější je, že jen 13 Bílých klobouků, kromě zesnulých, vědělo předem o misi. Detaily operace Bílých klobouků jsou rozčleněny, utajeny a sdíleny podle potřeby. Důsledkem je, že důstojník z řad Bílých klobouků dodával informace svým skutečným pánům, Deep State, který našel způsob, jak sabotovat Ospreye, aniž by byl sabotér chycen.

Generál Berger, jak zmínil zdroj, osobně stojí v čele vyšetřování, které má zjistit zrádcovu totožnost.

„Těžko uvěřit, že to mohl udělat někdo z našich řad. Zkoumáme všechny úhly. Až toho darebáka chytíme, a my ho dostaneme, bude popraven,“ uzavřel zdroj rozhovor.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2022/06/the-deep-state-strikes-back/