…..kdo mohli skočit na tento hodně tlustý špek o smrti šéfa wágnerovců Jevgenije Prigožina, mohli opět být novináři s vymytým mozkem, západní poblitici a hlavně nemyslící lidé, (poblitici splňují všechno), kteří si neumějí poskládat mozaiku dějů, které jsou každému dostupné. I z těchto se dá hodně vyčíst. Já se ale řídím intuicí. Nikdy mě nezklamala….

***** **** ***** ****

Nemá cenu rozebírat celou situaci. Proto to nejdůležitější ve zkratce.

Jedná se stále o ten stejný případ, kdy vysoce postavení politici – vlastenci a vůdci potřebují, aby krysy a nepřátelé státu vylezli z děr. Pátá kolona s vymlácenými zuby. To se jim daří neustále lépe a lépe. Multidimenzionálním šachem a jeho tahy se vylákají podvraťáci a zrádci na povrch. Vidíte, že to není ani tak složitá práce. No když se čistí, tak se čistí. Nejen v podzemí, ale i v nadzemí a ve vlastních řadách.

Hned při údajném vojenském puči v Rusku, který se měl odehrát pod taktovkou jevgenie prigožina, jsem psal, že se jedná o domluvenou akci s Prezidentem putinem. A bylo tomu tak. Ani tisícinu vteřiny by mně nenapadlo, že to může být pravda. Velice dobrý kamarád putina a vlastenec prigožin by nikdy něco takového neudělal. Byla to léčka na krysy a Amíky. Což se jim geniálně povedlo. Blahopřeji jim.

Západní sračk*mety a rádoby analytici se chytili údajného zřícení letadla a začali opět vše házet na hlavu státu. Směšné. Myslím si, že s prigožinem chodí celá armáda přes cestu, aby se mu nic nestalo a má vynikající ochranu a vše pod kontrolou. Za to může děkovat „puťkovi“.

A v případě, že někde píší, že to byla pomsta hlavy státu prigožinovi za pokus o převrat, tak tihle novináři MSM (Mediálních-Sr*čko-Metů) neměli nikdy ani mozek a ani vlastní myšlení. V mozkovně mají vakuum.

Proto doporučuji všem, nečíst MSM. Jsou tam jenom LŽI NA NEKONEČNO. Jasan?

Na různých webech jste se mohli dočíst o tolika protichůdných zprávách, že výsledek bez čtení je: OKAMŽITĚ NEVĚŘIT.

1) Prvně letadlo bylo sestřeleno z kulometu

2) Následně zpráva, že vybuchla bomba na palubě

3) Potom se našlo 10 osob a na listině cestujících byli i dva vůdci Wágnera

4) Ihned zpráva byla dementována a bylo tam jenom 8 osob, kdo asi tedy byly ty dvě chybějící?

5) Letadlo nebylo dlouho kontrolované a opravované, protože západ do Ruska nic neposílá

5-5) Z Moskvy vyletěli dvě letadla patřící wágnerovcům a to druhé se okamžitě vrátilo zpět na letiště.

7) Proč neletělo s druhým letadlem a po otočce nad letištěm se vrátilo ihned zpět?

8) Podle Flightradar24 neletělo v hladině, ale stoupalo do výšky a pak zase klesalo. A to několikrát až do zřícení. Z jakého důvodu tyhle manévry?

9) Pravděpodobně bylo řízeno na dálku. A takto můžeme pokračovat do nekonečna s FAKE NEWS.

Jisté je jedno. Chtěli z jistých důvodů nechat zmizet určité lidi, z řad wágnerovců a dát jim jiné úkoly. Ty už mají.

Co se asi ale Prezidentu putinovi nebude líbit, je zpráva z Afriky, kde popřeli všechny zprávy, že by byl prigožin mrtev a prý se nachází v hlavním městě a těší se výbornému zdraví.

Zde asi nebyly zavčas určité složky varovány a napsaly něco, co neměly. Vše mělo zůstat v tajnosti. I tak se určitě pojede program po vytyčené koleji, protože svůj účel už opět splnil.

Pamatujte. Nechte vždy vše uležet a vyhnít 48 hodin i déle, dle okolnosti, a tak se pomalu pravda vysune sama ven.

Všem zúčastněným na této akci blahopřeji a smekám před nimi klobouk tak, jako při pochodu Wágnerovců na Moskvu.

Popřemýšlejte prosím. Vojsko se čtyřiceti až 50 tisíci vojáky chce udělat převrat v Rusku a dobýt ho. A to s vojáky, kteří jsou většinou z 90% rusové a brání svoji vlast!!!!! Není vám to nějak divné a nesmrdí to od základu????

napsal tm

https://tadesco.org/dalsi-genialni-multidimenzionalni-sach-prezidenta-putina/