Chazarskou mafií vedený „světový řád“ se propadá do anarchie a občanské války. Naproti tomu Čína právě oznámila nový stoletý plán na obohacení svého národa v souladu s přírodou. Pokud Západ nesvrhne své satanské vedení ChM, Čína bude vládnout světu, ať chce, nebo ne.

Než začneme mluvit o Číně, podívejme se na občanskou válku, která zuří na Západě. Tam se stalo to, že po zavraždění královny Alžběty II. (hlavy Výboru 300) ChM dosadila buď vydíraného krále Karla III., nebo loutkového dvojníka. Podle zdrojů MI6 byla vražda Alžběty pomstou německého DVD za popravu George Bushe staršího a jeho rodiny. Podle asijských zdrojů z královské rodiny si vraždu pravděpodobně objednal Heinz Kissinger.

Zde je zpráva o Kissingerovi, kterou jsem poslal MI6:

Heinz Kissinger se mě pokusil zabít v době, kdy jsem začal odhalovat jeho šéfa Davida Rockefellera. Je to také člověk, který založil takzvané obchodní platformy, které falšují finanční systém, aby z ničeho vytvořily peníze pro nacistickou skupinu, s níž spolupracuje. Má tedy nejsilnější motiv zabránit jakýmkoli pokusům o vyrvání kontroly nad finančním systémem jeho skupině, proto zavraždil Její Veličenstvo i tolik dalších vůdců v průběhu let. Je třeba ho zadržet, vyslechnout a poté postavit před soud.

Kissinger a jeho zástupce Richard Haas, šéf Rady pro zahraniční vztahy (CFR), si podle japonské vojenské rozvědky objednali vraždu bývalého japonského premiéra Šinzó Abeho. Z tohoto důvodu byl na Kissingera, který je známým sériovým vrahem světových vůdců, vydán mezinárodní zatykač. Haas již oznámil, že z CFR odchází, pravděpodobně proto, že již byl zatčen nebo popraven.

Není třeba dodávat, že jejich šéfové z rodiny Rockefellerů mají také potíže. Podle vysoce postaveného zdroje ze CIA: „Rockefellerova nadace a rodina budou hozeny přes palubu. Zbytek elit se rozhodl, že Rockefellerové budou obviněni z vytvoření vakcín a následných negativních následků, protože vlastní farmaceutické společnosti. Jejich celkové čisté jmění se pohybuje kolem 15 bilionů dolarů. Ten jim bude zabaven. Satanská elita se bude postupně obracet jeden po druhém.“ Dodává, že CIA spolupracuje s ruskou FSB, aby zajistila, že se tak stane.

V každém případě má vražda královny Alžběty, kterou nařídila ChM, velké následky. Historie ukazuje, že když nějaký panovník vládne déle než 50 let, po jeho smrti obvykle následuje období boje o moc a občanských nepokojů. To se nyní děje v Anglii. Zuří tam trojí boj o moc mezi antimonarchistickými gnostickými ilumináty (kteří ovládají Charlese), monarchisty, kteří chtějí dosadit na trůn krále Viléma V., a rodilými Brity, kteří chtějí mít prvního krále Harolda od roku 1066. Jediné, co lze s jistotou předpovědět, jsou turbulence v průběhu tohoto boje o moc.

Zdá se však, že premiérem se stane Rishi Sunak, kterého vybralo mafií ovládané Světové ekonomické fórum. Pokud chce Sunak přežít, musí se vzdát svých vazeb na WEF.

Abyste pochopili proč, podívejte se na členy WEF, kteří otevřeně prohlašují, že chtějí zlikvidovat většinu lidstva.

Sunak se bude muset poradit také s indickým premiérem Naréndrou Módím. Módí ho bude instruovat, jak přeměnit Britské společenství národů z „břemene bílého muže“ na kosmopolitní rodinu národů. Sunak bude také muset předsedat de-satanizaci Spojeného království. Pokud udělá něco pro chazarskou mafii, například se pokusí přivést Spojené království zpět do EU, bude odstraněn, slibují zdroje MI6. De-satanizace ovšem bude muset nejprve pokračovat uvnitř USA. Zde budou muset bílé klobouky v americké armádě soudit generála Marka Milleyho za vlastizradu za to, že umožnil zjevnou krádež voleb v roce 2020.

Zde můžete sledovat Milleyho prohlášení, že USA bojují na Ukrajině, aby zachovaly „na zákonech založený světový řád“.

Jedná se o stejného Milleyho, který podle členů štábu amerického viceprezidenta Al Gorea vyhrožoval smrtí Gorově manželce a dceři, aby ho přiměl k tomu, že se George Bush ml. stal nelegálně prezidentem.

V každém případě je Milley a jeho „světový řád založený na pravidlech“ již odsouzen k zániku. „Válka na Ukrajině je u konce. EU a NATO ji nepřežijí. Německo již uzavřelo s Putinem postranní dohodu. Až Německo odejde, začne padat domino,“ slibují zdroje ze CIA.

Nervózní NATO:

Jako důkaz, že Ukrajina padá, zde můžete vidět francouzského velvyslance na Ukrajině, který říká, že opouští Kyjev, protože Zelenskyj už utekl, takže nemá důvod tam být.

Německo také padá. Za pouhých 24 hodin minulého týdne:

  • 80 let od založení: Německý výrobce nábytku Hülsta v insolvenci.
  • 85 let od založení: Velký řetězec pekáren Thilmann v insolvenci.
  • 125 let od založení: Německá stavební společnost Wolff Hoch- und Ingenieurbau v insolvenci.
  • 130 let od založení: Německý výrobce cukrovinek Bodeta v insolvenci.
  • 156 let od založení: Německý dodavatel pro automobilový průmysl Borgers v insolvenci.
  • 170 let od založení: Německý výrobce mýdla Kappus v insolvenci.

Není divu, že se proslýchá, že Německo chce vstoupit do BRICS spolu s mnoha dalšími zeměmi.

Jako viditelné znamení, že se něco změnilo, zdroje CIA uvádějí, že „Německo může sejmout tu mrchu (šéfku EU) Ursulu von der Leyenovou“. Proto ji podle nich německé úřady vyšetřují pro zpronevěru a střet zájmů.

Minulý týden vyšli lidé v Německu do ulic ve více než 500 městech a vesnicích. Protesty se konají každý den.

Také ve Francii masové demonstrace varují Ursulu von der Leyenovou: „Uršulo drž hubu! Evropané nechtějí kvůli Zelenskému hladovět a mrznout. EU musí být rozpuštěna.“

„Spíše dříve než později dojde ve Francii k revoluci. Vědí, jak to udělat. Mají s tím bohaté zkušenosti,“ říká zdroj z Mossadu.

Zkorumpovanost vládnoucí elity a důkladně zdokumentované zločiny s vakcínami jsou důvodem, proč ruské ministerstvo zahraničí říká: „Evropská unie, která se prohlásila za hlavního strážce řádu založeného na pravidlech, se mění v ‚prostor bezpráví‘, kde jsou porušována práva občanů a investorů.“

Také „zkreslování pozice ruské pravoslavné církve kolektivním Západem je sebevražedné, protože ničí ‚měkkou sílu‘,“ varuje mluvčí církve Vladimír Legoida. Legoida měl na mysli protikřesťanský postoj, který nyní zaujímá falešný papež František z katolické církve ovládané ChM.

ChM také stále zkouší svou starou taktiku provádět teroristické útoky a svádět je na někoho jiného, jak ukazuje tato zpráva:

Ruské síly v Chersonské oblasti nastražily výbušniny na hráz vodní elektrárny Kachovka (HEPP) a chystají se ji vyhodit do povětří jako zjevný teroristický čin, uvedl 20. října v příspěvku na Telegramu ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

To přimělo ruského ministra obrany Sergeje Šojgu, aby zavolal svým americkým, britským, francouzským a tureckým protějškům a sdělil jim obavy Ruska z možných provokací s použitím špinavé bomby na Ukrajině atd. Jinými slovy jim řekl, aby se stáhli, nebo jinak…

Video natočené propagandou na Ukrajině:

Rusko také varuje, že ukončí své vztahy s OSN, pokud bude pokračovat ve „falešných vyšetřováních“ tzv. ruských zločinů apod.

Dokonce i Izrael se od celé ukrajinské show distancuje a zdroj z Mossadu to komentuje: „Hologram Zelenskyj přišel o důležitého soudruha,“ a odkazuje na tuto zprávu:

„Izrael nepošle zbraně na Ukrajinu, prohlásil ve středu ministr obrany Benny Gantz.“

Stejný zdroj také uvádí: „Pamatujete si, že Izrael byl nejvíce proočkovanou zemí na světě? Nyní je podle oficiálního vyjádření ministerstva zdravotnictví pouze 1 % Izraelců považováno za očkované a zbytek je neočkovaný nebo s prošlým covid pasem. Všechno to byl kouř a habaďůra od loutkovodičů z ChM.“

Níže uvedená fotografie je dalším důkazem, že se ChM snaží předstírat, že se celá záležitost s očkováním nikdy nestala.

9. července 2021 – Žena drží v rukou noviny z roku 2011, v nichž je černé na bílém napsáno, že Bill Gates se chystá zahájit „Depopulaci prostřednictvím povinného očkování“, protože to bude „bezemisní řešení“. Zdá se, že tento článek byl vymazán a již jej nelze nalézt.

Aldi zavádí ve Velké Británii balíčky jedlého hmyzu:

Bill Gates se chlubí: „Budeme se muset připravit na další. Tentokrát se tomu bude věnovat pozornost.“

Vyšetřování Covidu v Austrálii:

Tyto neustálé lži a přepisování dějin znamenají, že i na Západě lidé s vymytými mozky se probouzejí. Nový průzkum například ukazuje, že 83 % Američanů si myslí, že mainstreamová média představují hrozbu pro demokracii.

Veřejné mínění proti ChM vede k masové ofenzívě proti nim na mnoha frontách uvnitř USA.

Na seznamu federálního soudu je nyní 365 000 zapečetěných případů, což znamená, že jde o tak rozsáhlou záležitost, že si vyžádá vojenský zásah.

A na znamení toho, že se v Texasu mobilizuje armáda pod velením bílých klobouků, je po celém státě hlášeno rušení GPS navigace, zejména v blízkosti vojenských základen. Naše zdroje v Texasu a Arizoně potvrzují, že probíhají válečné přípravy, protože všechny právní kroky k prohlášení voleb v roce 2020 za ukradené byly zmařeny.

V dalším kroku byl všem členům Kongresu zaslán počítač Huntera Bidena obsahující celkem 459 zdokumentovaných porušení státních a federálních zákonů. „Uvidíme, jak dlouho to ještě Bidenova cirkusová show dokáže udržet pod pokličkou. Nezapomeňte, že skutečný Hunter Biden už dávno není mezi námi. Předávkoval se,“ komentuje to zdroj ze CIA.

Generální prokurátoři 19 amerických států mezitím předvolali Bank of America, Citigroup, Goldman Sachs, JP Morgan Chase, Morgan Stanley a Wells Fargo k soudu a požádali je o dokumenty týkající se zapojení těchto společností do Aliance čistého nulového bankovnictví Organizace spojených národů (United Nations Net-Zero Banking Alliance).

„Víte, Bank of America, Wells Fargo a JP Morgan Chase jsou nyní v konkurzním řízení. V médiích se to nesmí zveřejňovat. Vše je zapečetěno,“ tvrdí zdroje ze CIA.

Zdroje z rodiny Draka zase tvrdí, že bitva o odstranění falešného režimu Joea Bidena nabere dramatický spád v listopadu, kdy v USA proběhnou volby v polovině volebního období, které povedou ke změně režimu.

Frakce ChM s gumovou maskou „Biden“ samozřejmě žádá, aby se v listopadu setkala s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem a požádala ho o podporu.

Číňané však reagovali slovy: „Jak můžeme očekávat pozitivní výsledek setkání Si s Bidenem, když panuje taková atmosféra?“

V této souvislosti se podívejme, co přineslo zasedání čínské vlády, které se koná jednou za pět let a které právě skončilo. Vydali komuniké, v němž nastínili své plány na příštích 100 i příštích 5 let.

Upřímně řečeno, mohli by využít dobrého editora, protože text mohl být o třetinu kratší, aniž by ztratil smysl. Zde je však několik klíčových vět vybraných tak, abyste si mohli udělat představu o celkové podstatě: Oddáni ušlechtilé věci míru a rozvoje lidstva… sjednoceni… k prosazení našeho… velkého snu… zaměřeni na podporu vysoce kvalitního rozvoje… k vytvoření nového modelu rozvoje… rozvíjejí celoprocesní lidovou demokracii a… vládu založenou na zákonech… zlepšují blahobyt veřejnosti… posilují ekologickou ochranu… věnují velkou energii modernizaci našich… ozbrojených sil. Podle plánu jsme odstranili absolutní chudobu a dokončili budování mírně prosperující společnosti ve všech ohledech, vydali jsme se na novou cestu k vybudování moderní socialistické země ve všech ohledech a dosáhli cíle druhého století… prohloubili své chápání zákonitostí, které jsou základem… vývoje lidské společnosti… obohatili kulturní život lidu… podporovali harmonii mezi lidstvem a přírodou, budovali lidské společenství se společnou budoucností a vytvořili novou formu lidského pokroku. Dosáhnout větší soběstačnosti a síly ve vědě a technice… umožnit Číně hrát větší roli v globálním řízení… oživit Čínu prostřednictvím vědy a vzdělání… zajistit, aby zemi řídil lid… zlepšit systém rozdělování příjmů… udržovat světový mír a… učinit globální řízení spravedlivějším a rovnějším… zachovávat společné hodnoty lidstva, jako jsou mír, rozvoj, spravedlnost, právo, demokracie a svoboda.

Čínu vedou technokraté, kteří se skutečně snaží udělat zemi lepší. Je pravda, že Si Ťin-pching ze sebe udělal doživotního diktátora, ale je také pravda, že je skutečně jen symbolem jednoty a nemá žádnou skutečnou moc, protože ta je v rukou čínského kolektivního skupinového myšlení.

Pokud jste to nezaregistrovali, zde je video, na kterém je bývalý čínský prezident Chu Ťin-tchao vyveden z velkého zasedání Čínské komunistické strany.

Podle mých vlastních zdrojů byl Hu členem buddhistické sekty Soka Gakkai. V Japonsku byli členové této skupiny požádáni, aby jménem ChM napsali nespočet hlasovacích lístků a pomohli tak ukrást volby, jak tvrdí Strana nezávislosti Japonska. Naše čínské zdroje tvrdí, že Hu pracoval pro Rothschildy, a proto byl vyhozen.

V každém případě, pokud Západ radikálně nezlepší své vlastní systémy vládnutí tím, že obnoví nadřazenost vědy, demokracie, svobody tisku a meritokracie, je jen otázkou času, kdy nás pohltí čínské skupinové myšlení.

Možná přijdou na pomoc dlouho očekávané tajné vesmírné síly se svými létajícími talíři a futuristickou technologií. Ačkoli s tím osobně nepočítám, uzavřeme týdenní report, jak je v poslední době naším zvykem, zprávou o nejnovějších důkazech o jejich existenci:

1. Mimozemská plavidla se zastavila nad horami:

2. Duhově zbarvená světla na plavidle:

3. Speciální pokročilý Northrop-Grumman TR-3 B:

4. Loď projektu Blue Beam:

5. Plazmové mimozemské plavidlo, které bylo před několika dny spatřeno nad Texasem:

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net 

Převzato: https://tadesco.org/cina-oznamuje-novy-stolety-plan-zatimco-zapad-upada-do-chaosu-bank-of-america-wells-fargo-a-jp-morgan-chase-jsou-v-konkurznim-rizeni/