– Putin slíbil, že zveřejní na internetu kompletní informace uložené v notebooku Huntera Bidena – část z nich se týká vazb Joea Bidena na osobní zisky z obchodů s ropou Burisma a prodeje americké ropy do Číny – vše při používání Ameriky n dolary daňových poplatníků za dohody s vlivem zatímco sloužil v Kongresu a jako viceprezident Spojených států. Bidenovo schválení právě dosáhlo 19 %.

– Lékařská lůžka měla být uvolněna armádou ve druhém listopadovém týdnu, zatímco jiní říkají, že se to v některých zemích děje dříve. Od poloviny ledna 2023 se tak stane po celém světě.

– Trump v posledních dnech cestoval do zahraničí. V sobotu se vrátí na shromáždění na Floridě. 22. října
Velké probuzení světa Q + Trump, Telegram: Najednou vidíme značky v autobusech, metrech, dokonce i v nákupních centrech, které říkají, jak se připravit na havárii jaderné radiace. Všichni musíte zůstat doma, řekl Q.

– Stanné právo zůstaňte doma, brzy vstoupí v platnost nařízení. Tímto způsobem jsme si jisti, že odhalení uvidí všichni.https://raymondmhor.com/…/what-is-up-nuclear…/

CO ČEKAT:
– Několik států bude soutěžit o výsledky voleb v roce 2020. a zastaví volby v listopadu 2022
Bidenovo EO ohledně voleb bylo provedeno nesprávně (úmyslně chyby) a zabrání tomu, aby se listopadové volby konaly.

– Bill Gates varoval, že k volbám nedojde a povedou to k občanské válce (tenhle šmejd toho hodně ví, protože investoval do výsledku a má vazby na Deep State Mil. Intel).
– Ruská vojenská rozvědka a několik zemí hlásí blížící se narušení voleb.
– Odstranění Trumpa z funkce je čas, kdy by se tohle všechno odehrálo, jakmile by se odstranil z divadla, nic by nemohlo ohrozit celosvětový odtok bažin, který se měl stát, jakmile začne falešné prezidentství Bi Měl by se proměnit v obětního beránka loutkových strun WHITES.
To nás vede k dnešku.

– 2022 no, je to asi rok, co Trump „odešel“ z kanceláře, a rok, co byl Q naposledy zveřejněn. Co se od té doby stalo? No, říct, že svět doslova hořel, je slabé slovo, tolik výbuchů, vojenských cvičení, padlých vlád a celosvětových protestů, které svět ještě neviděl. Naprostý chaos. Každý den byl eskalací od dalšího, ale když jsme opustili rok 2021, jichme začátkem roku 2022 , udělali desetinásobný pokrok.
– Nyní začínáte být svědky toho, že šachové figurky dělají poslední tahy, než se svět dozví pravdu o tom, co se stalo.
– Žijeme v době, o které se bude mluvit tisíce let. Nebojte se toho, co se může stát. Už nebudou žádné války, agendy a manipulace s našimi podmínkami. Svět bude očištěn a mír zavládne mezi všemi národy na Zemi! Lidstvo zvítězí. WWG1WGA

GAY MANŽELSTVÍ JE ZRUŠENO * * STRASBOURG, FRANCIE * – PŘÍRODNÍ PRÁVO A RODINA
Nejdůležitější soud pro lidská práva na světě jednomyslně rozhodl, že „neexistuje právo na stejnopohlavní manželství“.
47 soudců ze 47 zemí Rady Evropy, kteří tvoří plénu Štrasburského soudu * (nejdůležitější soud pro lidská práva na světě), * vyslovilo rozhodnutí nesmírně důležité, které bylo také překvapivě q uiet o progresivních zprávách a jejich sféře vlivu.
Skutečně *jednomyslně všech 47 soudců* schválilo rozhodnutí, které texticky uvádí, že *”na stejnopohlavní manželství neexistuje právo. ” *
– Oznámení bylo založeno na mnoha úvahách
filozofické a antropologické, založené na přirozeném řádu, rodině, zdravém rozumu, vědeckých zprávách a samozřejmě pozitivním zákonu.
– V rámci toho druhého bylo rozhodnutí založeno hlavně na *
Článek č. 12 Evropské úmluvy o lidských právech. * Tento článek odpovídá článkům ve smlouvách o lidských právech, jako je případ č. 17 smlouvy ze San Jose a č. 23 Mezinárodního paktu o občanských a politických právech.
Soud v tomto historickém a málo zveřejňovaném rozhodnutí také uvedl, že pojem rodina se nepokrývá jen *”tradiční koncept manželství, tedy svazek muže a ženy”*, ale neměl by vládám vnucovat “povinnost ” k otevření manželství mezi stejnými osobami sex”. *
Pokud jde o zásadu nediskrimináce, Soud dodal * že taková diskriminace neexistuje * protože je proti přírodě a univerzálnímu biologickému řádu, druhou je svobodná chuť sexuálního disjikce * “Státy jsou svobodné re bo souhlasím s manželstvím pouze heterosexuální páry. “*
Takové zprávy, musíme šířit, protože se najdou tací, kteří nechtějí, aby lidé věděli o důležitosti rodiny a vzhledem k tomu, že existují práva jednotlivce, jako svoboda v SEXUÁLNÍCH CHUTÍ, jinak než vnucovat kom extrému a abnormu všechny chování ministerstev Vzdělání, * prosazování degenerace lidské rasy cílené skrytými mocenskými elitami LGBTI.

Zprávy zaslal ROMAN KOTIL

Od: Martin Cornel official:

??Strávil jsem týden v Portlandu, abych upozornil na podhodnocené problémy, které sužují kdysi krásné město. Od pytlů s lidskými výkaly poházených po ulicích, po otevřené užívání drog a kilometry bezdomoveckých táborů se pouštíme do toho, jak si vede Portland 2 roky po dekriminalizaci tvrdých drog.

?? Johnson(dnes už jen postava- herec ?v režii WH)  ODSTUPUJE ze soutěže o vedení konzervativců, čímž otevírá cestu premiérovi SUNAK.

?? Dalším účinkujícím v britském divadle bude v režii WH konzervativec Rishi Sunak.  Na post premiéra bude zvolen v nejbližších dnech.

Podhodnoceno

1. Spánek. Spánek posiluje imunitu, kreativitu a psychickou pohodu.

2. Příroda. Příroda je prostředí, ve kterém jsme biologicky navrženi tak, abychom se v něm cítili dobře.

3. Samota. Být sám nabízí svobodu činit duchovní a intelektuální průlomy.

Nadhodnoceno

1. Velká města. Velká města jsou zdrojem znečištění, kriminality a hluku. Je dobré mít přístup k jejich zdrojům, ale je vhodné žít mimo jejich hranice.

2. Restaurace. Restaurace nabízejí nejpomalejší a nejméně efektivní způsob stravování. Vaření doma umožňuje zdravější stravu a větší kontrolu nad přísadami.

3. Horké počasí. Slunečné počasí může přinést nejen laxní přístup, ale také riziko rakoviny a rychlejšího stárnutí. Chladnější teploty naopak projasňují ducha, tělo i mysl.

4. Móda. Nekonečné hledání souladu s neustále se měnícími trendy je drahé a zbytečné. Zaměření na pohodlné oblečení zjednodušuje život a uvolňuje prostor pro věci, na kterých záleží.

5. Nemovitosti. Koupě nemovitosti často omezuje výběr a je diskutabilní investicí. Pronájem poskytuje větší svobodu pohybu a prozkoumávání různých míst.

6. Sociální média. Neustálý tok nevyžádaného odpadu, který zahlcuje naši mysl ze sociálních médií, snižuje naše štěstí a kreativitu. Odpojení od těchto internetových služeb je to nejlepší, co můžeme v daný den udělat.

7. Rady celebrit. Slavní lidé často poskytují neopodstatněné rady mimo své obory. U všech důležitých věcí v životě je nejlepší spolehnout se na tvrdou vědu a názor odborníků.

?? “”Vítejte na Ukrajině: KKK slaví jako hrdinové v Kyjevě. Zatímco se naše silnice hroutí a naše školy jsou pod útokem — dolary amerických daňových poplatníků jdou na financování nacistů ve východní Evropě. Ukrajina musí být nejpropracovanějším schématem praní špinavých peněz vůbec.””

IMG_6935  Jestli dnes ještě jednou narazím na další chcaní, začnu si myslet, že je to nějaký signál ??Tak tady ještě druhé po včerejším…

Každým dnem přibývají lidé, kteří se probouzí a zjišťují, že pravda je někde jinde a úplně jiná, než se nám v médiích prezentuje. Pro vás, kdo jste na dobré cestě a teprve se rozkoukáváte?. Překvapení bude tisíce, a konkrétně třeba toto…

Princezna Diana Spencer je naživu, nehoda byla fingovaná, a tady je Diana v silikonové masce Melanie Trumpové na setkání se svým synem. I on dnes hraje komedii a o všem z pozadí ví.  Současná Melania Trump je princezna Diana.

Její čas se blíží, a bude to velkolepé ???❗️

“Boží pruty”. ? IMG_6941

Z nižší oběžné dráhy, volitelná intenzita, na metry přesně. ?

???

Už jsme tuhle scénku viděli, je to měsíce starý, ale je to prostě BOŽÍ ? a skoro jak z francouzský komedie…tak proč se nepobavit znova…? IMG_6943

Navíc, dnes s vědomím a stoprocentní jistotou, že Voloďa je WH a i tohle video je z velký části komedie a role. /Nejspíš opravdu trochu nespal a kalil, ale všechno kolem něj je scénář./

Skvělej ? ❗️???‍♂?

Oxid chloričitý jako alternativní léčba Covid-19 IMG_6944

Manuel Aparicio Alonso M.D. podrobně popisuje vědecké studie, kde oxid chloričitý úspěšně léčil více než 99 % pacientů v průměru za 4,8 dne.