Když 29. března zahynulo devět příslušníků služby na palubě dvou vrtulníků Blackhawk při „cvičné nehodě“, hlásná trouba zločineckého režimu Lloyd Austin sváděl vinu za ztrátu letounů a smrtelné oběti na noční srážku západně od Fort Campbell v Kentucky. O týden později zveřejnil jména a hodnosti devíti vojáků, kteří při „nehodě“ údajně zahynuli, a oznámil, že pátrací a záchranné týmy získaly z trosek letounů záznamníky letových údajů, ačkoli nesdělil žádné podrobnosti o tom, co černé skříňky před havárií zaznamenaly.

Ověřování události, které provedl server Real Raw News, prokazatelně boří oficiální verzi jako zcela smyšlenou.

Zdroje z kanceláře generála Erica M. Smithe sdělily RRN, že v noci na 31. března zahynulo devět vojáků, kteří byli příslušníky 101. výsadkové divize a 160. leteckého pluku speciálních operací, nikoli však těch, které jmenuje režimem zkorumpované ministerstvo obrany.

Skuteční vojáci podle něj byly Bílé klobouky, kteří zahynuli v akci, když Blackhawky „explodovaly za letu“ při misi, jejímž cílem bylo zadržet člena Deep state podezřelého z ukrývání nezletilých dětí ve svém sídle v jižním Illinois. Úřad generála Smithe z důvodů operační bezpečnosti nezveřejňuje totožnost mrtvých ani jméno tohoto agenta Deep State.

Ihned po nehodě Bílé klobouky závodily s časem, aby zachránily trosky dříve, než se k místu havárie dostanou vojáci loajální zločineckému Bidenovu režimu – neboli Černé klobouky – a uzavřou ho.

Náš zdroj vysvětlil, že ve Fort Campbellu se v současné době nacházejí jak Bílé klobouky, tak vojáci, kteří přísahali věrnost ministru obrany Lloydu Austinovi, přičemž velitel posádky plukovník Andrew Jordon stojí na straně Bílých klobouků a vyšší velitel generál Joseph Mcgee zastupuje Bidenovy věrné. Rozkol ve vedení a stav sil ve Fort Campbellu přesahuje rámec tohoto článku, ale o tomto choulostivém rozkolu se v budoucnu zmíníme. Struktura velení je roztříštěná.

Během hodiny po havárii dorazil na místo „nehody“ – otevřené pole naproti obytné čtvrti – vyprošťovací tým Bílých klobouků a uhasil kusy hořících trosek. Z vrtulníků, které letěly ve výšce pouhých 77 metrů nad zemí, zbyla jen pokroucená změť kovu. Uprostřed trosek ležela rozmlácená a ohořelá těla devíti hrdinných Bílých klobouků. Z vraku bylo vyhozeno bezvládné tělo s ohořelým masem. Dalšímu trčela z hrudi hliníková trubka, kus rámu sedadla. Podle našeho zdroje poškození a rozčtvrcení neodpovídalo srážce vrtulníku v malé výšce.

Vyprošťovací tým vyprostil zbytky, které mohl, a spolu s troskami vrtulníku je naložil na dvaapůltunové nákladní vozy M35, které opustily okolí a vydaly se na dlouhou cestu do Fort Bragg, několik minut předtím, než se objevily jednotky režimu a místní pořádkové síly, aby místo uzavřely.

V Braggu provedl metalurg smluvně najatý pro armádní inženýrský sbor chemické bodové a infračervené spektroskopické testy přístrojové desky, roztříštěné pilotní přilby, dalších součástí a strukturálních fragmentů. Usoudil, že značná poškození na obou vrtulnících odpovídají výbuchu výbušného zařízení buď v pilotní kabině, nebo v kabině posádky, a našel drobné částečky C-4, běžné varianty plastické trhaviny.

Soudní lékař ve Womackově armádním zdravotnickém středisku ve Fort Braggu potvrdil teorii o výbušninách po ohledání tělesných ostatků padlých vojáků. Jejich zranění – například oko vystřelené do důlku a roztříštěná useknutá ruka – neodpovídala nárazu a havárii v malé výšce.

Předběžná zpráva kanceláře generála Smithe dospěla k závěru, že několik kilogramů plastické trhaviny – nastražené pomocí časovače nebo záměrně spuštěné cestujícími v obou Blackhawcích – explodovalo v kokpitech nebo v jejich blízkosti a bylo katalyzátorem smrtelných havárií. Pokud je výbuch přímo nezabil, havárie je určitě zabila, uvádí se ve zprávě.

„Byla to sabotáž,“ řekl náš zdroj. „Víme, co se stalo, a jsme si zatraceně jistí, proč se to stalo, ale stále netušíme, proč ministerstvo obrany zfalšovalo jména mrtvých. Nemohli jsme získat všechny ostatky, a přestože naši agenti na citlivých misích nenosí psí známky, mezitím už ministerstvo obrany zkontrolovalo mrtvé podle zubních záznamů. Dá se předpokládat, že mají dobrou představu o tom, kdo v těch vrtulnících byl. Víme, že nikdo z devíti, které ministerstvo obrany jmenovalo, v těch Blackhawcích nebyl.“

Dodal, že tři z nich nemohli být ve vrtulnících, protože podle vojenských záznamů byli v době odletu z Fort Campbellu na dovolené, stovky nebo tisíce kilometrů daleko.

Záhadou je, že všech devět letounů uvedených v záznamu ministerstva obrany zmizelo z povrchu zemského.

„Vypařili se. Ti, kteří údajně byli na dovolené, se do Fort Campbellu nikdy nevrátili. Zbylých šest není ani tam, ani na žádné vojenské základně. Provedli jsme důkladné pátrání; opravdu bychom s nimi rádi mluvili. Ale jsou pryč,“ řekl náš zdroj.

Generálův úřad nevyloučil, že je ministerstvo obrany mohlo z neznámých důvodů nechat zmizet.

Na závěr jsme na náš zdroj zatlačili, aby nám sdělil podrobnosti o operaci na zatčení agenta Deep state a záchranu zotročených dětí.

„V tuto chvíli nemohu říci, zda došlo k následné misi. Až budu mít pravomoc sdělit více, udělám to. Co mohu říct, je, že generál Smith vidí několik možností. Buď jsou mezi námi stále zrádci, nebo se o té operaci dozvěděl Deep State a nějak ty vrtulníky nastražil, aby vyletěly do povětří.“

https://realrawnews.com/2023/04/black-hawks-down-white-hats-killed/