Podle dohody uzavřené mezi MI6, CIA, Mossadem, ruskou FSB a dalšími vojenskými a zpravodajskými službami po celém světě byl vydán celosvětový rozkaz k zastřelení všech členů chazarské mafie, dokud se bezpodmínečně nevzdají. Je to legální, protože ChM se aktivně snaží zabít 90 % lidstva. Pokud se vzdají, budou čelit tribunálům pro válečné zločiny norimberského typu. Pokud se nevzdají, hrozí jim smrt.

Ruský prezident Vladimír Putin ne nadarmo řekl, že diktatura západních elit je namířena proti všem společnostem, včetně samotných občanů západních zemí, je to čirý satanismus.… Ježíš Kristus to řekl v Kázání na hoře: „Po jejich ovoci je poznáte.“ Tyto jedovaté plody jsou již lidem zřejmé, a to nejen v naší zemi, ale ve všech zemích, včetně mnoha lidí na samotném Západě.

Pro ty, kteří stále nechápou, s čím máme co do činění, se podívejte na toto video s obětováním dítěte.

Je to důkaz, že skutečně máme co do činění s fanatiky uctívajícími Molocha a obětovanými dětmi. Považují nás za „Amalak“ a myslí si, že mají právo nás zabít nebo zotročit jako dobytek. Jsou to odvěcí nepřátelé Židů, Římanů, křesťanů a většiny lidstva. To oni umučili Ježíše Krista k smrti a jeho tělo vystavili na odiv veřejnosti.

Video pochází z chicagské světové výstavy v roce 1933, ale masové oběti se zde konají dodnes. Naše zdroje z MI6 tvrdí, že mají k dispozici video, na němž jsou „obětovány krásné děti“ při holocaustu během slavnostního otevření nové budovy Světového obchodního centra. Zápalná oběť je zápalná oběť Molochovi, známému také jako Ba’al, Set nebo Satan. Jsou to lidé, kteří během druhé světové války a po ní vyvraždili desítky milionů Číňanů, Rusů, Němců, Japonců, Židů atd. v rámci svého plánu přeměnit planetu Zemi v obří zvířecí farmu.

Výše uvedenou akci zorganizovala Sionistická organizace Ameriky, sponzorovala ji Židovská agentura pro Palestinu a připravil ji Meyer Weisgal za pomoci rabína Solomona Goldmana a Maurice Samuela, autora knihy „Vy pohané“. Jedním z hlavních řečníků na této akci nebyl nikdo jiný než Chaim Weismann, první prezident Izraele a muž, který byl spolu s Lionelem Walterem Rothschildem autorem Balfourovy deklarace.

Jsou to lidé, kteří zotročili Američany a udělali z nich své stroje na zabíjení a vymahače po celém světě.

Příkaz „zastřelit“ zahrnuje mimo jiné potomky Johna Rockefellera I., členy rodiny Rothschildů, Habsburků a nizozemské, italské a belgické královské rodiny.

Mezi osoby, které mají být údajně okamžitě eliminovány, patří herci, kteří se vydávají za prezidenta Joea Bidena a papeže Františka, Jeff Bezos, Jared Kushner, Justin Castro (Trudeau), Chrystia Freelandová, Emanuelle Macron, Ursula von der Leyenová , Angela Merkelová, Anthony Fauci, Albert Bourla, Bill Gates, vrchní newyorský rabín Ephraim Mirvis a další.

Jste-li členem ochranné služby některé z těchto osob, musíte buď uposlechnout rozkaz, nebo vám hrozí trest za válečné zločiny v podobě doživotního vězení nebo smrti. Pokud se vám to zdá extrémní, nezapomeňte, že tito lidé se aktivně snaží zabít vás i vaší širší rodinu, takže se jedná o legitimní sebeobranu. Jsme ve válečném stavu, přátelé, a buď zabiješ, nebo budeš zabit.

Dobrá, podívejme se nyní na nedávný vývoj v boji za osvobození planety Země.

Poslední pokus ChM o rozpoutání třetí světové války se odehrál minulý týden, kdy „vyhodila do povětří“ plynovody Nordstream I a II, které dodávají ruský plyn do Německa. Bezprostředně poté bylo oznámeno vybudování alternativního plynovodu dodávajícího plyn z Norska do Polska. Problém je v tom, že celá věc byla propagandistickou lží, jejímž cílem bylo vydělat peníze manipulací finančních trhů, tvrdí ruské zdroje z FSB.

Je docela jisté, že pokud budete pátrat, zjistíte, že obchodní společnosti vlastněné Rothschildy se sídlem ve Švýcarsku vydělaly na obchodování s důvěrnými informacemi na základě incidentu s falešným plynovodem.

Německo bude nyní také muset platit Ukrajině a Polsku „tranzitní poplatky“ za plyn z plynovodu, který pravděpodobně neexistuje.

To však k záchraně ChM před finančním kolapsem stačit nebude. Skutečnost je taková, že západní Evropa musí buď svrhnout své satanské vedení, nebo čelit průmyslové odstávce a mrazivé zimě.

Američané by také měli něco udělat s falešným Bidenovým režimem Federální rezervní banky, jinak budou také čelit těžkostem. Na znamení toho, že chazarská korporace UNITED STATES OF AMERICA nestihla termín plateb do 30. září, svolal Fed na ráno 3. října tajné mimořádné zasedání.

Podle zdrojů z britské královské rodiny je důvodem setkání to, že královské rodiny převzaly kontrolu nad centrálními bankami od rodin Rockefellerů a Rothschildů.

Zmatek na britských finančních trzích pramení ze skutečnosti, že poprvé od slavné Rothschildovy manipulace (angl. insider trading) v bitvě u Waterloo nyní britská královská rodina ovládá Bank of England, uvádí zdroj.

Také v Evropě Vatikán k 30. září odstranil veškerou kontrolu Rothschildů a Rockefellerů.

Pokud jde o Spojené státy, zde jsou informace od kontaktu, který má přístup do tajných schůzek Světového ekonomického fóra ChM:

Společnosti BlackRock a Vanguard plánují umístit veškerý světový majetek, který ocenily na 500 bilionů dolarů, na akciový trh. Světová aktiva budou rozprodána jako akcie. Věří, že hodnota akcií bude pětinásobkem počátečního umístění. Chtějí tak dosáhnout svého Velkého resetu. Elita samozřejmě akcie skoupí. A dosáhnou své „Agendy 2030“. Jak říká Klaus Schwab: „nebudete vlastnit nic a budete šťastní“. Je to divoký sen, ale ChM ovládaný WEF věří, že ho dosáhne.

Jinými slovy, poté, co ChM prostřednictvím podvodů v soukromých centrálních bankách ovládly 90 % světových nadnárodních společností, doufají, že se udrží u moci prodejem těchto ukradených aktiv světu.

Proto musí legitimní vlády světa tyto podvodně získané společnosti zabavit. Netřeba dodávat, že je třeba velmi dbát na to, aby nebyli potrestáni legitimní podnikatelé, kteří zbohatli tím, že skutečně vytvářeli hodnoty.

Chcete-li pochopit, proč je důležité odstranit kontrolu ChM nad společnostmi, podívejte se na tento záznam ze zasedání WEF.

OSN – řízená WEF – spolupracuje se společností Google na manipulaci s výsledky vyhledávání o změně klimatu. Loutka ChM, tajemnice OSN pro globální komunikace Melissa Flemingová, říká, že „vlastní vědu“ o změně klimatu „a opačné názory byly nyní díky spolupráci s Googlem ve výsledcích vyhledávání potlačeny“.

Nikdo nemůže „vlastnit“ vědu, protože skutečná věda je objektivní studium přirozeného světa, tj. původního stvoření, a ne nějaká fikce vytvořená pumpováním falešných peněz.

Falešnou klimatickou vědu prosazuje „umírněnější“ frakce ChM.

Tito lidé také ovládají technologii manipulace s počasím a minulý týden ji použili k útoku na Floridu, protože guvernér tohoto státu se bouří proti jejich vládě.

Důkazem toho je, že Mexický záliv přišel o vodu. „Jedná se o první modifikaci počasí použitou pro hurikán Ian. Kam se poděla voda?“ komentuje zdroj ze CIA.

Zde je další podivná anomálie:

Když se na poušti objeví řeka plná ryb, něco rozhodně není v pořádku.

Nejnovějším důkazem, že se nás zastánci tvrdé linie stále snaží zabít všemi možnými prostředky, je pokračující kombinace smrtících vakcín, biologických zbraní a elektromagnetických útoků 5G maskovaných jako „pandemie COVID“.

Pro ilustraci se podívejte, jak masový vrah Bill Gates říká: „Nemáme šanci vrátit se do normálu, pokud nebude očkováno 7 miliard lidí.“

Ve Velké Británii Mark Steele, který je odborníkem na zbraně, řekl parlamentnímu výboru, že síť 5G je zbraň na základě vojenské technologie, která se používá k vyhledávání a neutralizaci cílů pomocí radarového skenování.

Podívejte se na tyto lidi, které 5G zabilo, abyste si udělali představu o tom, jak je tato technologie nebezpečná.

Nyní se podívejte na tento billboard v Irsku, na kterém je uvedena pravda o útoku, maskách a dalších věcech, které potvrzují, že civilní vlády na Západě byly ovládnuty zločinci.

Proto je třeba tyto vrahy odstavit od řízení lékařských asociací, telekomunikačních společností atd.

To platí i pro Čínu, kde propagandistické zpravodajství komunistické strany stále prosazuje falešnou pandemii, podvodné PCR testy, vakcíny atd., aby z této země udělalo obří zvířecí farmu.

Osobně jsme se přesvědčili, že ČKS je na nejvyšších místech tajně řízena šéfy ChM, kteří nejsou z Asie. Proto ČKS prosazuje 5G, potlačuje pravdu o incidentu masové vraždy pomocí 5G ve Wuhanu a používá podvodné testy PCR jako záminku pro totalitní kontrolu.

Chápeme však, že čínští vlastenci bojují za osvobození své země od vlády ChM. Výsledky tohoto boje by měly být jasné na zasedání nejvyššího vedení ČKS, které se koná jednou za pět let koncem tohoto měsíce.

Z toho je zřejmé, že s prezidentem Si Ťin-pchingem se děje něco velmi špatného. Podle několika (západních) zdrojů za poslední dva roky neopustil svůj domov a nesetkal se s žádným světovým lídrem, a dokonce ani s nejvyšším čínským představitelem.

Při své první zahraniční návštěvě za poslední dva roky, když jel na summit Šanghajské organizace pro spolupráci, neudělal téměř nic. Nepronesl žádný pamětihodný projev a na okraj summitu se nesetkal s Vladimírem Putinem, Naréndrou Módím ani s žádným jiným významným představitelem této skupiny. Summit také narychlo opustil a nezúčastnil se skupinových fotografií.

Podle agentury News Highland Vision bývalý čínský prezident Chu Ťin-tchao a bývalý čínský premiér Wen Ťia-pao přesvědčili Song Pinga, bývalého člena stálého výboru, aby znovu převzal kontrolu nad Ústředním bezpečnostním úřadem (CGB).

Úkolem CGB je chránit nejvyšší představitele ČKS včetně Si Ťin-pchinga.

Naše vlastní zdroje z japonské vojenské rozvědky potvrzují tvrzení výše uvedených zpráv, že Si Ťin-pching je v domácím vězení. Naše zdroje ze CIA mezitím trvají na tom, že skutečný Si byl počátkem roku 2020 zabit a jeho místo zastává jeho bratr.

Rusové byli těmito zprávami znepokojeni a vyslali do Číny tajemníka Rady bezpečnosti Nikolaje Patruševa, aby situaci prověřil.

„Patrušev je koordinátor rozvědky. Jeho úkolem je pomáhat identifikovat opoziční snahy USA uvnitř čínské strany nebo ministerstev,“ vysvětluje zdroj z FSB. FSB tvrdí, že „zvěsti o Siově odstranění se ukázaly být dezinformací CIA“.

Tentýž zdroj však přiznává, že je zmatený a znepokojený tím, proč Čína pokračuje v podvodných testech PCR a drakonických zákrocích proti svým občanům.

V každém případě bychom se měli dozvědět pravdu ještě tento měsíc, kdy se koná velké zasedání ČKS.

Další velkou otázkou, která může být zodpovězena ještě tento měsíc, je, zda tajné vesmírné síly se konečně ukážou v plné parádě.

Americké vesmírné síly oznámily, že převezmou vojenskou satelitní komunikaci ministerstva obrany. Je to poprvé, kdy bude veškerou vojenskou satelitní komunikaci řídit jediná agentura.

O víkendu představil nové logo také úřad „National Intelligence Manager for Aviation“ (Národní manažer zpravodajství pro letectví). Obsahuje obrázek létajícího talíře.

„Dříve nebo později si lidé budou muset uvědomit, že většina (ne všechna) UFO, která vidíme na naší obloze, je dílem vojensko-průmyslového komplexu. V přímé konkurenci s tajným vesmírným programem. Na elektro-gravitačních technologiích pracují přinejmenším od padesátých let minulého století,“ tvrdí tajné vesmírné síly.

Na závěr si tedy představíme nejnovější ukázky projektu Blue Beam z celého světa:

1. Mimozemský objekt na ruském venkově:

2. Objekt nad Paříží, Francie:

3. Dron nad Ukrajinou:

4. Objekt blikající v mracích:

Požádal jsem své zdroje z tajného vesmírného programu o osobní projížďku létajícím talířem. Uvidíme, jestli se jim podaří vytvořit skutečný důkaz a ne jen další videa.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net 

Převzato: https://tadesco.org/byl-dan-prikaz-k-zastreleni-sefu-chazarske-mafie/

Na závěr od Martina Cornela videa… kdo je kdo: IMG_6599

IMG_6600