Na začátku 2. dne vojenského tribunálu Billa Gatese vzrostla v místnosti nevraživost a jeho právník, nečestný David Baluarte, obvinil sbor generálního prokurátora z „válcování“ svého klienta na základě zjevně falešných obvinění. Baluarte zpochybnil tvrzení soudu, že Gates měl sex s nezletilými chlapci a dívkami. Tvrdil, že taková obvinění jsou nemožná, protože Gates je od roku 1999 impotentní.

“I kdyby to byla pravda, my můžeme dokázat, jeho další zločiny,” kontroval admirál John G. Hannink, “stále máme nevyvratitelné důkazy, včetně svědectví jeho bývalé manželky, že obchodoval s dětmi.”

Vice admirál Hannink napomenul Baluarta a Gatese za to, že mrhali čase tribunálu tvrzeními, že Gates onemocněl Covid-19 v době uvěznění v GITMO; Testy PCR a protilátek na Covid-19 prokázaly, že se Gates nestal obětí viru. Gates také tvrdil, že nedostal očkování proti Covid-19, což se ukázalo jako pravdivé sérologickými testy. Dnešní tribunál se však nebude zabývat Gatesovými vazbami na očkovací průmysl. Úřad vojenských tribunálů pokračoval v prokazování obvinění z obchodování s dětmi.

Zatímco Gates seděl pokorně a tiše-poslouchal rady svého právníka-místopředseda Hannink představil prvního svědka obžaloby tohoto soudního dne, muže, který se identifikoval jako Steven Sharpe, samozvaný „opravář“, kterému Gates zaplatil miliony dolarů za „ uklízení “nešťastných incidentů. Tento skutečný Ray Donovan vyvrátil Gatesova tvrzení o impotenci. Objevil se na zabudované obrazovce v soudní síni prostřednictvím ZOOM. U soudu prohlásil, že viděl, jak Gates užíval léky na erektilní dysfunkci a infuze Adrenochromu k potlačení ED.

“Viděl jste to osobně?” Zeptal se viceadmirál Hannink Sharpeho.

“Ano,  u řady příležitostí. Bill nikam nechodil, aby si sám tyto věci pořizoval… to byla jedna z mých povinností. Dvakrát jsem mu infuzi nastavil já osobně. A mohu říci toto: Pokud byl předtím impotentní, určitě ne po infuzi. Vím absolutně přesně, že Bill měl sex s nezletilými chlapci a dívkami v jeho kobce na ranči ve Wyomingu, “řekl Sharpe.

Gates, spoutaný za zápěstí, vyskočil ze sedadla a zakřičel: „Nikdy v životě jsem toho muže neviděl. Toto je justiční omyl. “

“Usaďte svého klienta, pane Baluarte,” řekl místopředseda Hannink.

Steven Sharpe ukázal soudu několik svých fotografií kde byl v pozadí Bill Gates, jak lenoší na ranči ve Wyomingu. Jedna fotografie ukazuje Gatese ležícího na pohovce, zatímco Sharpe, stojící nad jeho hlavou, kde aplikuje  intravenózní tekutinu do Gatesovy levé paže. Sharpe trval na tom, že na fotografii je Gates, kdy dostává infuzi Adrenochromu. Sharpe navíc ukázal fotky, kde je Gates obklopený nezletilými holčičkami.

“Všichni co zde vidíte, byli zdrogovaní a neměli tušení, kde jsou ani co dělají,” řekl Sharpe. “A udělal jsem pro Billa hodně. Jsem také specialistou na kybernetickou bezpečnost, pomohl jsem jeho lidem s algoritmem, který vymazal veškeré negativní informace o Billovi na internetu. Nemluvím o konspirativních sračkách. Mluvím o skutečných fotografiích a videích, které staví Billa do špatného světla. Jakmile se něco takového dostalo na internet, bylo to okamžitě vymazáno. Bill se nestaral o obvinění z podvodů s očkováním, protože většina Ameriky věří, že je to blbost. Bohužel, je to 100% pravda. Mým úkolem bylo za každou cenu zachovat jeho veřejný obraz čistý. A odvedl jsem to zatraceně skvěle. Proto se jeho fotky s Epsteinem nebo s jeho milenkami neobjevily na internetu… do okamžiku, kdy armáda zaútočila na jeho ranč. Našla server, na kterém běží algoritmus, a vypli jej, “řekl Sharpe.

Sharpe pokračoval ve vyprávění o incidentu, kdy příliš agresivní Gates, nabitý z infuze Adrenochromu zbil a zavraždil 13letou dívku, kterou dovezl do USA z Thajska. Sharpe řekl, že „vyčistil“ řadu podobných událostí za ty roky, kdy pracoval pro Gatese.

“A máte osobní zkušenost, že Gates obchodoval s dětmi?” Zeptal se viceadmirál Hannink.

“Ano, mám. Ve skutečnosti jsem byl dvakrát přítomen, když přepravní kontejnery dorazily do přístavu New York a New Jersey. Každý kontejner měl tucet možná více chlapců a dívek. Nebyly vystaveny žádné dokumenty. Bill se o tom ujišťoval. Zaplatil spoustu peněz, aby to všechno měl pod kontrolou a v klidu, “řekl Sharpe.

“Kromě toho mám vystavené výplatní pásky, abych dokázal svůj a Gatesův vztah. Na dvou je přímo Gatesův podpis, zatímco ostatní mají razítko „Microsoft Corporation“. Na každé desáté bylo vyplaceno Stevenu Sharpeovi 365 000 dolarů.

Vice admirál Hannink propustil svědka a přivolal Gatesovu bývalou manželku Melindu Anne Frenchovou k výslechu, také prostřednictvím ZOOM na obrazovce.

“Paní Frenchová, byla jste zasvěcena do výpovědí posledních svědků.” Mám na vás jen několik otázek. Byla jste někdy svědkem přítomnosti Stevena Sharpeho u obviněného? “ Zeptal se Hannink.

“Ano,” odpověděla. “Pracoval pro Billa. To co svědek uvedl, všechno potvrzuji,” řekla Melinda.

“Máte nějaký důvod, abyste zde u tribunálu nemluvila pravdu?”

“V mém životě všechny lži skončily,” řekla Melinda. “Jsem ráda, že jsem konečně osvobozena od toho sociopata a jeho machinací.”

Vice admirál Hannink poté nechal jednání tribunálu přesunout na středeční ráno. Oznámil, že soudní den zahájí důkazy o Gatesovu blízké vztahu a zločinech s Big Pharma.

První soudní den:

http://knihya.cz/bill-gates-vojensky-tribunal-1-den/

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/08/bill-gates-military-tribunal-day-2/