Vice admirál John G. Hannink ze sboru generálního prokurátora amerického námořnictva se pustil do Billa Gatese na začátku vojenského tribunálu, který by měl trvat několik dní. V pondělí 23.8. ráno v 9:00 odvedla vojenská policie Gatese z vazebního bloku tábora Delta GITMO do soudní síně, kde Hannink a tříčlenná porota očekávali Gatesův příchod. Po Gatesově boku stál David Baluarte, advokát, který kdysi pracoval v Centru spravedlnosti a mezinárodního práva a v roce 2009 loboval za propuštění džihádistů zadržovaných v zálivu Guantánamo.

První akt viceadmirála Hanninka spočíval v propojení Gatesa s Jeffreyem Epsteinem a jejich propojení s kruhem obchodníků s dětmi, který Gates řídil z podzemního bunkru pod rančem, který vlastnil ve Wyomingu. Představil porotě videa a fotografie získané z notebooků a SD karet, které armáda zabavila během domovních prohlídek několika nemovitostí vlastněných Gatesem po celé zemi.

Jedno zneklidňující video ukázalo Gatesovo a Epsteinovo zdokumentování, jak unášeli děti u národů třetího světa a prodávali je nejvyšší elitě .

“Salvador je nejlepší na odchyt,” říkal Bill Gates na videu.

“Není. Trh s dětmi s tmavou pletí je právě teď na ústupu. Ani Hillary je nechce. Nejvíce peněz dostaneme za kavkazské nebo kavkazsky vypadající děti, “oponoval Epstein.

Na videu se Bill Gates zasmál a ušklíbl se. “Měli bychom je dostat sem, jako jsme to prováděli dříve. Už nejsme nedotknutelní. Zajistil jsem, že tady jsme v bezpečí. ”

Vice admirál Hannink oslovil Gatesova právníka: „Má k tomu Váš klient co říci?“

Gates se naklonil a šeptal Davidovi Baluarteovi do ucha.

“Všechno jsou to role v určité hře. Ano, Bill a Jeffrey byli přátelé. Jeffrey Epstein měl mnoho přátel a Bill byl jen jedním z nich. A toto video není ničím jiným než ukázka zapojení do této hry, kterou nyní armáda zveličila do nějakého velkého spiknutí, které má mého klienta obvinit ze zločinů, které nikdy nespáchal. Bill Gates je jedním z nejchytřejších mužů na planetě. Pokud by plánoval unést děti, opravdu si myslíte, že by své plány nahrával na videokazetu? “ Řekl Baluarte.

“Váš klient je také narcista a megaloman,” odpověděl kontraadmirál Hannink a nabídl porotě výtisk tabulky, kterou armáda získala z jednoho z Gatesových počítačů a následně rozluštila.

Tabulka obsahovala 65 jmen. Těchto 65 jmen patřilo dětem, které se nevysvětlitelně ztratily při návštěvách národních parků po celé zemi. Vedle každého jména byla částka v dolarech v rozmezí od 250 000 do 3 000 000 dolarů a věk, jaké vlasy a barva očí každého dítěte. Nejmladšímu byly v předpokládané době únosu 4 roky.

David Baluarte namítl: „Není žádným tajemstvím, že děti zmizely v systémech národních parků. Pan Gates je humanitární pracovník a stará se o dobré životní podmínky dětí. Opravdu si myslíte, že můj klient, rozhodně žádný nadšenec do přírody, chodil v místech, ke kterým má odpor a hledal děti ke krádeži? “

“Pokud byl na nějaké ušlechtilé, humanitární misi, tak proč jsou připsány dolarové částky pro každé dítě? A rozhodně si nemyslím, že by sám Gates chodil na túry po Grand Tetons nebo Yosemite. Ale někdo to prováděl jeho jménem, ​​“řekl místopředseda Hannink.

Stiskl tlačítko na dálkovém ovladači a ze zabudovaného otvoru ve stropě se spustila velká obrazovka s videem. O chvíli později se na obrazovce objevila Gatesova bývalá manželka Melinda, která uvedla své jméno a vztah k obviněnému a připustila, že ačkoli obdržela výhodu výměnou za svědectví, řekne pravdu a nic než pravdu .

Typicky téměř nemluvný Gates najednou vstal ze židle a hrozil spoutanými zápěstími na obrazovku.

“Ty děvko zlatokopecká,” vyhrkl Gates. “Nemůžete věřit ničemu, co tato žena říká.”

Vice admirál Hannink nařídil Baluarteovi, aby svého klienta usadil, aby to za něj neudělala vojenská policie.

“Melindo Ann Frenchová,” řekl místopředseda Hannink a oslovil Melindu dívčím jménem, ​​”slyšela jste 14. srpna 2017 svého bývalého manžela Billa Gatese, jak se chlubí, že nechává unášet děti v USA i v zahraničí? ”

Odpověděla kladně. “Ano, dokonce několikrát,” dodala.

“Doznal se ke všemu?” Zeptal se viceadmirál Hannink.

“Ano. Smál se a šklebil se svým zlověstným chichotáním a narážkami na spousty dětí, které on a jeho společníci unesli z jejich rodin, “odpověděla.

“A popsal někdy nějakou postavu?”

“Ne konkrétně, vím, že se jednalo o stovky, spíše tisíce, dětí,” řekla Melinda.

“A Vás nikdy nenapadlo oznámit tyto informace?” Zeptal se Hannink.

“Žila jsem životem v bohatství o který bych přišla, kdybych prozradila jeho tajemství, navíc mi vyhrožoval, že mě nechá zabít, “řekla Melinda.

“Pečlivě zvažte, co jste tu dnes slyšeli, protože zítra toho bude víc,” řekl místopředseda Hannink porotě a nechal tribunál přesunout na úterý 10:00.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/08/bill-gates-military-tribunal-day-1/

Záznamze zatčení:

http://knihya.cz/jag-planuje-vojensky-soud-billa-gatese/