Od roku 2018 vydal Donald J. Trump bez zjevného důvodu devět výkonných příkazů, tedy zákonů. Pomocí nich jednoduše zavedl trest smrti spolu s vyvlastněním za trestné činy velezrady a pedo-trestné činnosti. Na konci roku 2020 se druhy exekuce rozšířily o čtyři možnosti: původně elektrické křeslo, gilotina, zastřelení, oběšení a smrtící injekce.
.

Co jsem si nyní uvědomil: Zatknou se VŠICHNI sionisté nebo satanisté přesně na tomto platném právním základě. Ve všech národech této Země byly vlády stanovené podle námořního a obchodního práva, které NEMOHLI legitimizovat svrchované národy. Tímto se VŠICHNI, kteří se podílejí na těchto systémech zotročování, dopustili velezrady pro obyvatele příslušných národů.
.

VŠICHNI sionističtí zločinci většinou plní obojí: trestný čin velezrady i pedo zločin. Všichni nepolitičtí účastníci, například banky, se rovněž účastnili organizovaném zločinu, na zločinecké skupině. Financovaly systém trestných činů pedo. U “Corony” se podařil geniální úder! Zločiny v oblasti lidských práv spáchal zcela KAŽDÝ, kdo v průběhu “Corony” implementoval takzvané opatření příslušných “vlád” bez suverénních práv.
.

Toto už dokonce bylo “souzeno”, stačí si přečíst verdikt společnosti “Weimar District Court”.
Určitě nejsem právník – ale obraz pro mě zapadá velmi zřetelně. Okamžitě, jakmile mají čestní lidé přístup k platné právní úrovni, bez ohledu na to, zda se jedná o stanné právo (vojenská vláda), nebo lidská práva (ústava z roku 1871), může se zapojit KAŽDÝ zúčastněný. Ach ano: válečné zločiny a zločiny v oblasti lidských práv nevyprší. Nezáleží na tom, jak dlouho bude zpracování trvat. zdroj


Seznam odsouzených Cabal zločinců – klikni:

https://amg-news.com/archives/10052

Případy volebních podvodů podané podle článku dva Nejvyššího soudu byly odmítnuty na přezkoumání a tak jejich podali podle článku tři, kde soud neměl jinou možnost, než je přijmout. William Barr byl vždy bílým kloboukem a pracoval pro Trumpa v zákulisí. Durham byl zvláštním právním zástupcem a byl schopen stíhat v jakémkoliv státě – aby se mohl podívat na každý případ. Národní bezpečnostní agentura prostřednictvím Pentagonu podporovala Trumpa FBI, CIA a další troj písmenné agentury byly zapojeny do korupčních aktivit a nepodporovaly Trumpa. Se skupinou KRACKEN je asociovaný i super počítač – Alice.

Trump má právní podporu pro to, co dělá na základě zákona o povstání, zákona NDAA, 14. th dodatek, 2018 EO, 2017 EO, Patriot Act, FISA Warranty, odposlouchávání telefonů, banka prohlášení a další důkazy z úniku WIKI

Guvernéři a tajemníci států, kteří potvrdili volební výsledky tam, kde existoval důkaz o korupci, budou obviněni ze zrady. Stroje Dominion byly nyní opraveny, takže už nemohou otáčet volební hlasy.
Kissinger byl nahrazen.

Antifa a Black Lives Matter byly vytvořeny proto, aby způsobily chaos, a byly infiltrovány se zabavením jejich financování. Námořnictvo bylo aktivováno přes stanné právo, 82ND

Výsadkáři měli být vysazení v určitých oblastech loajálních DS – pracovali na podzemních základnách DUMBS.

Uvidíme transparentnost v sociálních sítích a masových médiích, zvraty Lockdown, změny v bankovním systému, mediální korporace nucené dělat změny ve způsobu jejich fungování

. zdroj

Majte na pamäti, že každá omrvinka nemá byť pred udalosťou vyriešená. Niektoré z dropov sú veci, ktoré majú anoni vyhľadať a spojiť si ich, iné sú značkami pre budúce použitie. Budúcnosť dokazuje minulosť. Niektoré dropy sú iba komunikáciou s anonmi. Čo je potrebné pochopiť, aby sme si uvedomili, čo sa tu deje, je skutočnosť, že Q v podstate vytvára kruhový vývojový diagram, na ktorý je možné odkazovať a porovnávať ho s novinkami.
.
Q nemôže zverejniť podrobnosti o situácii, alebo operácii bez porušenia bezpečnostného protokolu. Namiesto toho vypúšťajú otázky a vyhlásenia, ktoré vedú k odpovediam, ktorým je možné porozumieť, keď sa téma stane verejnou. Toto poskytuje verejnosti potrebnú validáciu, aby uverila, že veľké prebudenie je legitímne.
.
Dezinformácie a nesprávne smerovanie pomocou Q sú skutočné. Inými slovami, Q smeruje tam, ale zameranie je skutočne tu a iba dovtedy, kým nedostanete verejne správy, sa môžete vrátiť a porozumieť. To všetko sa dosahuje bez toho, aby ste sa vzdali konkrétnych podrobností o operácii. Je to celkom geniálne.
Nakonec buďte silní v Pánu a v jeho mocné síle. Oblečte se do úplné Boží výzbroje, abyste se mohli postavit proti ďáblovým schématům. Protože náš boj není proti masu a krvi, ale proti vládcům, proti úřadům, proti mocnostem tohoto temného světa a proti duchovním silám zla v nebeských sférách. Oblečte si proto celou Boží zbroj, abyste, když přijde den zla, mohli obstát.
.
Potom stůjte pevně, s pásem pravdy zapnutým kolem pasu, s náprsníkem spravedlnosti na svém místě a s nohama vybavenýma připraveností, která vychází z evangelia míru. K tomu všemu vezměte štít víry, pomocí kterého dokážete uhasit všechny hořící šípy toho zlého. Vezměte si přilbu spásy a meč ducha, který je Božím slovem. A při každé příležitosti se modlete v duchu se všemi druhy modliteb a proseb. S tímto vědomím buďte ve střehu a stále se modlete za všechen Hospodinův lid.
Q
“Během tohoto posledního týdne zahynulo v pasti Cabal mnoho Special Ops sil, když čistili D.U.M.B.S. a zachraňovali děti v podzemních tunelech a základnách zřízených ilumináty po celém světě. “Proto vlajka na Mar-A-Largo vlála na půl žerdi. Modlete se prosím za všechny naše odvážné vojáky Aliance. ”
Jen v USA bylo více než 120 Dumbs, které spojovaly většinu velká města včetně všech hlavních měst, americké AFB, základny amerického námořnictva, základny americké armády, vojenské výcvikové tábory FEMA a kontrolní střediska DHS. Tunely byly více než dvě míle pod zemí, s průměry od deset mil do 30 mil napříč. Obsahovaly velké podzemní města s lidskými experimentálními stanicemi spojenými vysokorychlostními magneto-levitačními vlaky s rychlostí až 1 500 mph.

Jen za posledních 40 let se vyvedly peníze amerických daňových poplatníků v hodnotě více než 12 bilionů dolarů z černého rozpočtu CIA, které se měly utratit na kopání, budování a údržbu rozsáhlé a skryté infrastruktury na založení vlády jednoho světa a náboženství nového světa.
https://operationdisclosureofficial.com/2021/03/04/restored-republic-via-a-gcr-as-of-march-4-2021/

Pelosi a všichni ostatní členové Kongresu už NEJSOU členy Kongresu, jsou zbaveni svých práv a kanceláří spácháním zločinu velezrady.

Už nejsou zákonnými členy Kongresu (a to zahrnuje i soudce Nejvyššího soudu, kteří se podíleli na provedení zrady proti našemu národu !!), a to díky oddílu 3 ze 14. dodatku. Nyní se považují za nepřátele republiky, kteří cizí moci pomohli při krádeži voleb. Pokud jste se dopustili vlastizrady, ztrácíte svá práva jako Američani. Nemáte žádná práva. Vojenské právo vs civilní právo?

Na vojenských tribunálních soudech jsou přípustné jakékoli důkazy, takže ukradený notebook Pelosi spolu s dalšími 11 ukradenými notebooky může být použit v jejím vojenském soudu spolu se vším ostatním, co Pelosi udělala, aby ji a ostatních zločince odstranily na dobro.

Vojenský zákoník spravedlnosti 11.3 a 11.4 říká, že armáda byla povinna chránit republiku a ústavu a poté co nejrychleji obnovit zákonnou civilní autoritu na kontrolu vlády.

Jakmile by se platnými důkazy prokázalo, že hlasování proběhlo podvodně, pak by armáda musela uznat Donalda Trumpa za zákonného prezidenta.

Další volby by už nebyly nutné. zdroj

Ak predpokladáme, že väčšina miliardárov má na Novom Zélande bunkre, a je to známe, je pravdepodobné, že boli postavené na pobreží. Mohutné zemetrasenia 4. marca priamo pri severovýchodnom pobreží a neskôr pri zemetrasení M8.1 na severe Nového Zélandu zvyšujú pravdepodobnosť silného otriasania bunkrových systémov opakovanými silnými zemetraseniami a zaplavením vodou. To je tiež dôvod, prečo tsunami zasiahli susedné pobrežie iba veľmi slabo. Dôvod: po zničení voda prenikla do veľkých a zložitých bunkrových systémov. Inak by vlny vysoké meter zasiahli pobrežie ničivou silou, ale nestalo sa tak.
.

Bunkre čiernych elít / miliardárov neboli len ústraním, ale aj riadiacim centrom, ktoré ovládalo všetko na svete pomocou špičkových technológií, ako sú satelity, sledovacie systémy, komunikačné centrá atď., Aby monitorovali dianie vo svete, manipulovali atď. Ak predpokladáme, že všetky systémy zásobníkov, všetky núdzové východy (zemetrasenia 7.4 a 8.1) boli zničené, potom manažérsky tím už nie je k dispozícii, pretože zahynuli v bunkroch. zdroj

Projekt Montauk: Cestovala Amerika časem?
Na rozdíl od některých tajných projektů CIA, které byly uvolněny, neexistuje žádný fyzický dokument projektu Montauk. Počet skutečných svědectví však mohl potvrdit, že se USA v roce 1983 podařilo otevřít prostoročasovou díru.Projekt Montauk by se skládal z několika organizovaných projektů Spojených států, které by se konaly v Hero Camp v Montauk na Long Islandu v New Yorku. Jeho cílem bylo vyvinout a uvést do praxe různé techniky pro psychologickou válku a „paranormální“ vyšetřování, ve kterých zdůrazňoval cestování v čase.

.

Omezené dostupné důkazy však vyvolaly skepsi ohledně prohlášení učiněných zúčastněnými stranami. Omezit to na jednoduchou teorii.Projekt Montauk skutečně existoval? Není skutečně známo, jaký odkaz byl publikován pro projekt Montauk. Některé záznamy to však uváděly v 80. letech. Podle Jacquesa Vallée, astrofyzika a ufologa, projekt vznikl díky Prestonovi Nicholsovi, který tvrdil, že obnovil potlačované vzpomínky na jeho účast. Je zřejmé, že se jedná o jednu z mnoha verzí, které o projektu existují. Mnoho z nich se však shoduje nebo doplňuje ostatní.

.

Například každý zmiňuje, že se jedná o rozšíření experimentu ve Filadelfii. Podle teoretiků a výzkumníků se přeživší tohoto projektu setkali v letech 1952 až 1953. Jeho cílem bylo pokračovat v pokusech manipulovat s „magnetickým štítem“ používaným neviditelnou USS Eldrige. To jim umožnilo zjistit, jaké vojenské účinky bude mít magnetické pole, a použít to jako strategii psychologické války. Zpráva o projektu byla později Kongresem Spojených států odmítnuta a považována za „příliš nebezpečnou“ pro národní bezpečnost.

.

Pokusy se tak vrátily přímo ministerstvu obrany. Poté, co vědci znovu prošli Kongresem, slíbili, že vyvinou zbraň, která by mohla u nepřítele způsobit psychotické poruchy a schizofrenii. Vliv ministerstva obrany měl zásadní vliv na rovnováhu a projekt byl schválen. Získal 10 miliard dolarů zlata na financování toho, že se nacisté zotavili z tajného tunelu ve Francii.Začátek vyšetřováníProjekt Montauk bude oficiálně zahájen v Brookhavenské národní laboratoři na Long Islandu v New Yorku. Zpočátku by to bylo známé jako „Project Fénix“.Na začátku vyšetřování však vědci zjistili, že pro pokračování práce je nutná pokročilá radarová anténa.

.

Instalace jednoho na BNL by zabrala všechny zdroje, a tak se ministerstvo obrany rozhodlo přesunout jej do nového zařízení.Vyvolenou byla nedávno uzavřená letecká základna Montauk. Navíc to bylo blízko BNL.Vzdálené umístění základny a její rozměry ji udělaly perfektní. Zejména kvůli radaru SAGE, který pracoval na frekvenci 400 MHz – 425 MHz v rozsahu 410 MHz – 420 MHz. Signál, který podle odborníků ovlivnil lidskou mysl.Podle prohlášení byly provedeny různé experimenty týkající se teleportace, alternativních rozměrů a cestování v čase.12. srpna 1983 byly experimenty s cestováním v čase přerušeny duhovým projektem z roku 1943.

.

V táboře hrdinů se objevili dva muži, Al Bielek a Duncan Cameron.Oba tvrdili, že skočili na palubu USS Eldridge na interdimenzionální portál, který vypadal dezorientovaný o 40 let později v projektu Montauk.Bielek a Cameron se ve svých prohlášeních shodli na jménu; John von Neumann, slavný fyzik a matematik, který údajně pracoval na Filadelfském experimentu. Americká vláda však tuto skutečnost zcela popírá.Cestování v časeBylo také možné vytvořit dočasný portál, který vědcům umožňoval cestovat do libovolné části časoprostoru podle libosti.

.

Díky tomu bylo možné studovat podzemní tunely na Marsu, které v minulosti používala marťanská civilizace. Bylo také možné kontaktovat mimozemskou civilizaci, s níž byly vyměňovány informace, které pomohly zdokonalit projekt Montauk.Profesní lingvista Stewart Swerdlow tvrdil, že vyvinul „hyperprostorový jazyk“ kombinací archetypů, glyfů a barev. Tímto způsobem by byl vytvořen mimojazykový jazyk.Navzdory důkazům předloženým Sverdlovem několik vědců zpochybňuje jeho skutečnou práci na projektu.

.

Další možný svědek, rusko-španělský disident Enrico Chekov, v roce 1988 uvedl, že satelitní dohled zaznamenaný v 70. letech ukázal údaje o jakési „bublině“ v táboře hrdinů. Posílení víry v tunelování časoprostoru.Chekov tvrdil, že „sdílel“ fotografie s reportérem New York Times, ale byt novináře na Manhattanu byl okraden a důkazy zmizely.O správnosti tohoto projektu stále existuje mnoho pochybností, ale díky mnoha výrokům a podrobnostem od různých zúčastněných stran přinejmenším pochybujeme o jeho existenci. Manipulovaly Spojené státy časoprostor? zdroj

Doq Holliday nám pripomína, prečo Aliancia URČITE vyhráva vojnu za oslobodenie ľudstva.

Biele klobúky riadia kvantové výpočty.

Znamená to, že biele klobúky môžu vypočítať všetky možné scenáre na základe predvídavosti týkajúcej sa kvantových časových osí.

Je to dosť surrealistická tabletka na prehltnutie.

Ghost Ezra nám pripomína, prečo je v tejto chvíli potrebné, aby prezident Trump ustúpil.

Trump sa musel verejne dostať z cesty, kým sa chorý chrám zrúti. V čase, keď sa zrúti, bude aj ľavica prosiť, aby sa vrátil. zdroj

Iba 10 – 12 ľudí skutočne vie, kedy kladivo spadne, kedy dôjde k veľkému odhaleniu a aké presné dátumy sa udejú, iba 10 – 12 ľudí skutočne pozná celý príbeh všetkého, čo sme videli od roku 2016. Títo ľudia prisahali utajenie a majú najvyššiu úroveň bezpečnostných previerok v rámci vlády USA.
.

Môžem vám zaručiť, že nikto z týchto jednotlivcov nebude na sociálnych sieťach bezostyšne vysielať informácie nielen pre vlastencov, ale aj pre našich nepriateľov.
Ak však títo jednotlivci skutočne sú na sociálnych sieťach, potom by nám dávali komunikáciu pomocou podprahových správ a symboliky. zdroj

 

Zdroj:

https://qanon.sk/suhrn-starsich-sprav-23-08-2021/