Zatímco “skutečný” Joseph R. Biden sedí v chráněných prostorách svého sklepení sídla v Delawaru, jeho dvojník, 83letý Arthur Roberts, se má tajně setkat s generálním ředitelem WHO Tedrosem Adhanomem Ghebreyesusem v Ženevě na Světovém zdravotnickém shromáždění, události, na níž Roberts jménem amerického Deep State předá kontrolu nad americkým zdravotnickým systémem globalistům WHO v dalším úsilí o světovou nadvládu.

9. května konzervativní média včetně OAN a The Washington Free Beacon odhalila, že nelegitimní administrativa vypracovala soubor dodatků, které posílí autoritu WHO v oblasti globální pandemické reakce.

Až do odhalení se administrativa veřejně nezmínila o svém záměru předat zdravotnickou autoritu WHO. Únik ovšem přiměl autory dokumentu – Rochelle Walensky, Xaviera Baccaru a Anthonyho Blinkina – aby veřejně zveřejnili silně redigovanou a upravenou verzi navrhovaných dodatků. Revize, která je k dispozici pro veřejnost, vynechává několik klíčových odstavců, které oznamují ohavné hanebné záměry režimu.

Výše uvedené informace pocházejí z vojenských zdrojů, které tvrdí, že původní dodatky viděly a sledovaly pohyby Bidenova dvojníka.

„Je důležité pochopit, že skutečný Biden je senilní loutka, která neopouští svůj sklep. Hlubinný stát ho přesvědčil, že Covid skutečně zabil miliony Američanů a varoval ho, aby zůstal ve svém sklepě. Tak se Covidu bojí, že instaloval hermeticky uzavřené dveře. Je ve svém vlastním světě a nemá tušení, co se děje mimo jeho sklep, zatímco jeho dvojník Roberts, a my víme, že je to on, předá Tedrosovi Adhanomu Ghebreyesusovi původní dodatky,“ řekl zdroj z kanceláře generála Davida H. Bergera.

Herec Arthur Roberts, jak již bylo uvedeno dříve, přesvědčivě napodobil Bidena na veřejných akcích a tiskových konferencích, jen s jedním přešlapem, který ho málem odhalil.

Podle White Hats Roberts od té doby prošel rozsáhlým výcvikem, aby napodobil Bidenovy manýry, chůzi, senilitu a řečové vzorce.

„Když Roberts předá dodatky, je nepravděpodobné, že Tedros Ghebreyesus bude mít podezření, že je to někdo jiný než Biden,“ řekl náš zdroj.

Zásadní opomenutí z veřejně dostupných dodatků, dodal, se objevuje v původní verzi pod článkem 11, oddíl 4, který zní: „Pokud generální ředitel rozhodne podle svého uvážení, že pandemie je na spadnutí nebo že k ní dochází, jeho rady a pravomoci v oblasti pandemické správy budou nadřazeny regionálním, státním a federálním orgánům, dokud pandemie neskončí, opět podle uvážení generálního ředitele.“

Tento jediný odstavec uděluje Tedrosi Adhanomu Ghebreyesusovi a Světovému zdravotnickému shromáždění, hlavnímu rozhodovacímu orgánu WHO, jednostrannou pravomoc nejen prosazovat v USA mandáty týkající se masek a očkování, ale také možnost omezit cestování a uvalit na americké občany zákazy vycházení a pobyt v domácím prostředí. WHO by navíc měla neomezenou schopnost provádět digitální dohled nad občany pod záminkou sledování narušitelů zákazu vycházení.

„Přirozeně tuto situaci bedlivě sledujeme. Očekávali jsme, že se pokusí o něco neotřelého, až se jejich Covidův plán rozpadne, ale nečekali jsme, že se s novou vymyšlenou hrozbou opičích neštovic  rozjedou tak brzy,“ uvedl náš zdroj.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/05/biden-doppelganger-visits-who-in-geneva/