Zločinecký Bidenův režim zaměstnal herce, aby během “ohnivého” projevu nelegitimního prezidenta ve čtvrtek večer ztvárnili stráže námořní pěchoty, sdělil zdroj z kanceláře generála Bergera zpravodajské službě Real Raw News.

Biden ( jeho dvojník, jelikož byl již v minulosti popraven) stál před pobouřeným obecenstvem a vyhříval se v záři reflektorů karmínově rudé barvy. Přednesl nejrozporuplnější projev v dějinách politiky a dal jasně najevo, že vyhlašuje válku desítkám milionů Američanů, kteří podporují ideologii Make America Great Again.

Po jeho boku stálo cosi, co vypadalo jako dvě hranaté stráže námořní pěchoty. Stáli nehybně s očima upřenýma před sebe, zatímco rozzuřený Biden hanobil a démonizoval prezidenta Trumpa, svého protivníka, stoupence MAGA , kterého je plno od pobřeží k pobřeží.

Muži v uniformách, uvedl zdroj, vůbec nebyli námořní pěchota. Byli to podvodníci.

Podle něj se celá námořní pěchota zřekla Bidena jako falešného prezidenta poté, co koalice Bílých klobouků pevně prokázala, že skutečně ukradl prezidentské volby v roce 2020. Od té doby vede námořní pěchota pod velením generála Bergera proti Bidenovi a jeho spolku z Deep State stínovou válku.

„To absolutně nebyli skuteční námořní pěšáci,“ řekl zdroj. „Totální podvod. Krizoví herci.“

Po Bidenově protestujícím tažení proti MAGA se velitelství kyberprostoru námořní pěchoty USA neúspěšně pokusilo ověřit totožnost Bidenových hlídek.

„Nemohu zabíhat do podrobností, ale ti muži nebyli námořní pěchota. Někdo v Bidenově táboře najal lidi, aby si hráli na námořní pěchotu,“ poznamenal zdroj. „Mohu říci, že generál Berger zuří. Nazval to urážkou námořní pěchoty a do očí bijící ukradenou udatností. Tu uniformu mohou nosit jen skuteční a čestní námořní pěšáci, kteří prošli Parris Islandem nebo MRCD San Diego”.

Čtvrteční šaráda nebyla ojedinělým incidentem. Biden byl od začátku svého ukradeného prezidentství mnohokrát viděn ve společnosti takzvaných mariňáků. Náš zdroj tvrdil, že to všechno byly padělky, protože žádný opravdový mariňák by se nezneuctil tím, že by byl spatřen někde poblíž falešného prezidenta.

Jen tak na okraj, srovnatelná situace nastala, když se Biden poprvé pokusil nastoupit 9. února 2021 na palubu VC-25, upraveného Boeingu 747, pojmenovaný Air Force One. Jako prezident chtěl letět do Milwaukee ve Wisconsinu, kde se měl zúčastnit potadní schůzky pořádané CNN pedofilem Andersonem Cooperem. Americké letectvo mu přístup odepřelo s tím, že „není skutečný prezident“.

Aby napravili tuto “samozvanou nespravedlnost”, zakoupilo Bidenovo (Deep State) ministerstvo v zahraničí vysloužilý Boeing 747 (od německé společnosti Lufthansa) a přemalovalo ho tak, aby napodobili vzhled VC-25, modro – bíle s vytištěným označením Spojených států amerických. Odložil schůzku na dobu, kdy bude přemalování dokončeno – o týden později.

„Podvod, který se tu děje, se nepodobá ničemu, co tato země kdy viděla. Zašli už příliš daleko, do všeho se zamotávají. Všechny nepravosti se veřejnost časem dozví,“ uzavřel rozhovor náš zdroj.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/09/biden-hires-crisis-actors-to-portray-u-s-marines/