Herec Arthur Roberts, jeden z mnoha Bidenových dvojníků, hrál roli nelegitimního prezidenta Josepha Bidena a přednesl proslov o stavu Unie plný lží a polopravd publiku dvojníků, najatých, aby tleskali jeho domnělým úspěchům. White Hats z kybernetického velitelství americké armády, kteří zkoumali účast, odhadují, že minimálně 30% účastníků byli herci, hologramy nebo dokonce klony, což je chytrá řada faksimilí, které mají zmást a oklamat veřejnost.

Dvojnici nejsou nic nového. V průběhu dějin světoví lídři a političtí fanatici od Adolfa Hitlera po Josepha Stalina, od Hillary Rodham Clintonové po Baracka Husseina Obamu, zaměstnávali houf dablérů, aby unikli zajetí nebo atentátu. Podle jednoho zdroje bylo v letech 2016-2020 chyceno sedm „falešných“ Clintonů, než se armáda konečně zaměřila na toho pravého a dopadla ho. A v květnu 2021 herečka v masce Nancy Pelosiové napálila průzkumnou četu námořní pěchoty, čímž dokázala, že i základní kosmetika dokáže oklamat vycvičené pozorovatele.

Nedávné technologické objevy však White Hats přesvědčily, že Deep Staters – zejména ti, kteří jsou uvedeni na zapečetěných obviněních – zvýšili laťku a nyní používají transformační technologii – klony a holografii – k replikaci nejen sebe, ale i těch dobrých, aby nabídli zdání jednoty mezi demokraty a republikány.

Objev klonovacích laboratoří v Missouri a na Aljašce otevřel White Hats oči širší realitě, řekl zdroj z Cyber Command pro Real Raw News. Přenosný holografický generátor nalezený v lokalitě v Missouri by mohl promítat realistický obraz vápencového útesu, aniž by produkoval paprsek světla vnímatelný pro člověka. Viditelné světelné spektrum je segment elektromagnetického spektra, které lidské oko vidí. Zjednodušeně řečeno, tento rozsah vlnových délek se nazývá viditelné světlo – 380-700 nanometrů.

„Když posvítíte normální baterkou na zeď, vidíte rozpínající se světelný kužel. Čočka na generátoru neukazuje žádné viditelné světlo, jen zamýšlenou projekci,“ řekl zdroj.

Specialisté, kteří si s přístrojem pohrávali, zjistili, že má databázi projektovatelných obrazů – současný dvoupatrový dům, vodopád a skupinu ozbrojených stráží, které předvádějí základní pohyby, jako je tasení pistole a použití dalších zbraní, každý s audio složkou. Na otázku, zda obsahuje projekce „modrý paprsek“ jako mimozemšťané nebo Kristus, odpověděl, že nic tak propracovaného na přístroji není, ale dodal, že databáze je modifikovatelná.

„Vidíme techniku vyšší úrovně. Není to materiál ze Star Treku, ale dostává se tam. To, co jsme viděli ze SOTUA, je toho důkazem,“ řekl náš zdroj.

Zmínil se, že řada generálů, mezi nimiž byli Berger a Milley, byla vytvořena holograficky s tím, že ten, kdo naprogramoval emitory, nemusel být voják, protože v uniformovaných klonech byly zjistitelné vady, které by žádný originál neudělal. Chyby nechtěl specifikovat.

„Nechceme jim pomáhat opravovat přešlapy,“ řekl. „Kromě toho víme, kde je skutečný generál Berger, a ten s Bidenem rozhodně nebyl. Administrativa se snaží prezentovat jednotu, která ve skutečnosti neexistuje.“

Stejně znepokojivě řekl, že Kybernetické velení je přesvědčeno, že předseda sněmovny přítomný na SOTU byl jednoznačně klon. Bílé klobouky, které zkoumaly klony Alexandrie Ocasia Corteze a Nancy Pelosiové odebrané z aljašské laboratoře, objevily nedokonalosti přesahující to, co bylo dříve hlášeno – ploché nohy a chybějící stoličky. Tentokrát odmítly „nedokonalosti“ vysvětlovat, aby se vyhnuly odtajnění.

„Určité věci musíme držet pod pokličkou, situace je zoufalá a Deep State má oči a uši všude,“ řekl.

Na otázku, proč Biden stále používá tělesné dvojníky, když jsou k dispozici klony a hologramy, odpověděl: „To nevíme. Ale neviděli jsme o tom žádný důkaz a zatraceně dobře víme, že Arthur Roberts je primární Bidenův dvojník. Byl poučen o Bidenových manýrách, ale viděli jsme nesrovnalosti v řeči a chůzi a všechny znaky teď ukazují na Robertse.“

Dokonce i Bidenova řeč, dodal, byla falešná: Cyber Command tvrdilo, že ji nastavil program umělé inteligence ChatGPT, i když některé pasáže byly přeskupeny, aby zněla lidově, lidštěji.

„Brzy přijde velké odmaskování,“ řekl na závěr.

 

https://realrawnews.com/2023/02/biden-body-double-delivers-satu-to-clones-holograms-and-lookalikes/