1. osoba Obama, 2. osoba Bin Ládin, 3. osoba Barry Soetoero a 4.  skutečné jméno Bari Shabazz.
Čtvrtá říše nacistická – tajné dokumenty ukazují, že skutečné jméno Baracka Obamy je Bari Shabazz. Narodil se jako nemanželské dítě v roce 1959 v New Yorku bílé dívce jménem Jo Ann Newman – Stanley Ann Dunham a černochovi jménem Malcolm Shabazz. Malcolm Shabazz byl vice známý jako Malcolm X. Malcolm X byl oddaným muslimem a komunistou, stejně jako je dnes jeho syn.


Podle dokumentů na vlastních webových stránkách CIA byl Usáma bin Ládin aktivistou americké rozvědky jménem Tim Osman. Tim Osman byl přijat americkou zpravodajskou agenturou krátce poté, co se otec George W. Bushe mladšího stal ředitelem CIA v roce 1976. Osman je více známější jako Usáma Bin Ládin. Tim Osman bylo jméno, které mu přidělila CIA… byl vysílán po státech a amerických vojenských základnách na hledání politické podpory a výzbroje. Existují důkazy, že Tim Osman navštěvoval Bílý dům.

Dokumenty ukazují, že skutečné jméno Baracka Obamy je Bari Shabazz.

TRUTH UNITE – projekt Camelot: v rozhovorech hostují informátor americké armády Scott Bennett, veterán americké armády Michael -Jay, investigativní výzkumnice Martha Trowbridge. Téma –  skutečná osobní historii „Baracka Obamy“.

Aka Obama je syn „nepravděpodobné” lásky (spíše genetický experiment) aktivisty za občanská práva Malcolma X a dcery Adolfa Hitlera – Stanley Ann Dunham…  odtud jeho potřeba Identity Fraud, svržení Spojených států…

„Vláda a institut Hitlerem vedené Čtvrté říše – tajné nacistické vedení Ameriky“… OBAMA JE NITRO ADOLFA HITLERA; JEHO MATKA JE TOTIŽ DCERA ADOLFA HITLERA A EVY BRAUNOVÉ…

https://yogaesoteric.net/en/cia-document-proves-osama-bin-laden-was-cia-asset-tim-osman/

https://www.corbettreport.com/osama-bin-laden-pronounced-d

https://www.hollywoodreporter.com/

 

Zdroj:

https://operationdisclosureofficial.com/2021/08/10/restored-republic-via-a-gcr-as-of-august-10-2021/

Kdo jsou další potomci Hitlera?

 

http://knihya.cz/angela-merklova-je-potomek-hitlera-a-hitler-rotschilda/