Minulý týden se čínská komunistická strana u příležitosti 100. výročí pochlubila svým úspěchem. Zároveň se američtí vlastenci sešli dne 4. července na oslavě 245. Dne nezávislosti. Zatímco USA se teď mohou zdát mimo hru, buďte si jisti, že jakmile odstraní parazitickou infekci chazarské mafie, jako to udělali Číňané na konci 70. let, pak se Spojené státy vrátí.

Tento týden budeme hovořit o tajné čínské válce za nezávislost proti chazarské mafii, abychom pochopili souvislosti, jak se osvobodí Spojené státy. Předložíme také data ruské FSB o tom, že chazarská mafie podstrkuje rukojmím v zemích skupiny G7 vakcíny na ovládání mysli.

Začněme tím, že Čínská komunistická strana byla založena agenty Chazarské mafie působícími pod vlajkou Kominterny. Mnozí z prvních čínských komunistů byli vycvičeni pro svou roli chazarskou mafiánskou rodinou Rothschildů ve Francii.

Na obrázku: Stále si myslíte, že je to jen náhoda? Znaky a symboly vládnou světu.

Čínské komunisty před koncem druhé světové války téměř vyhladily Asijské tajné společnosti – zejména Rudí a Zelení. Nevěřte falešné historii o slavné partyzánské válce, kterou vyhráli čínští komunisté pod vedením předsedy Maa. Teprve když sovětská armáda napadla Čínu a sebrala ji Japoncům, byli k moci instalováni komunisté.

Od roku 1950 do počátku 70. let byla komunistická Čína sovětskou kolonií. Jejich loutka, předseda Mao, to byla katastrofa. Kromě mnoha jiných zločinů nařídil smrt nejméně desítek milionů lidí. Věci se změnily až poté, co Číňané získali vlastní jaderné zbraně. Jakmile měli jaderný odstrašující prostředek, vykopli všechny zahraniční komunistické poradce a Mao neměl výraznou moc, jen obřadní roli.

Mnozí z těchto komunistů neměli kam jít, protože většina západních vlád je nechtěla vzít zpět. Někteří z nich skončili na katedře asijských studií na University of British Columbia a já jsem tam u nich studoval. Právě od nich, stejně jako od členů Asijských tajných společností a jiných jsem se dozvěděl mnoho z této skryté historie.

Během 70. let v Číně každopádně probíhal násilný boj o moc, včetně Maova protiútoku kulturní revoluce. Skončil, když Mao zemřel a v roce 1978 se moci ujal žák člena asijské tajné společnosti Čou En-laje, Deng Siao-pching.

Chazarská mafie se pokusila znovu získat kontrolu v roce 1979 vysláním obrovské sovětské tankové armády. Ta byla zničena čínskou vodíkovou bombou (podle čínských vojenských zpravodajských zdrojů) a Čína se poprvé od opiových válek stala nezávislou zemí.

Když se Čína osamostatnila, Deng Siao-pching odjel do Japonska studovat japonský ekonomický model pod vedením takových učitelů, jako je Matsushita Konosuke (zakladatel společnosti Panasonic).

Čína kopírovala Japonsko, protože vyvinula hybridní systém centrálního plánování a kapitalismu, který vedl k desetiletím dvouciferného hospodářského růstu. V roce 1985 mělo Japonsko nejvyšší příjem na obyvatele na světě a nejmenší rozdíl mezi bohatými a chudými ze všech zemí OECD. Navzdory tomuto hospodářskému růstu byly řeky a parky v centru Tokia plné ryb a divoké zvěře.

George Bush starší a jeho kolegové z nacistické frakce chazarské mafie donutili Japonsko tento systém zrušit. Čína jej však používala dál, a proto nyní předstihla Západ.

Vojenské a zpravodajské služby Západu se nyní shodují na tom, že jediným způsobem, jak se nestát čínským vazalem, je provést reformy, které povedou k ještě lepšímu systému. Nezapomínejte, že to byl Západ, kdo vynalezl takové věci, jako jsou auta, letadla, počítače, internet atd. Jakmile se osvobodíme od chazarské mafie, necháme Číňany v závěsu.

Než to však bude možné, musíme vyhrát válku proti těmto neuvěřitelně zlým, mocným a chytrým gangsterům. Členové Bílých klobouků z ruské FSB, Mossadu, CIA a MI6 nám poskytli spoustu důkazů o tom, co mají tito gangsteři za lubem a kdo jsou jejich vůdci.

Začněme tímto dokumentem zaslaným MI6, který popisuje další plánované kroky s vakcínami v jejich falešné pandemické kampani. Tento tajný dokument Neila Fergusona z londýnské Imperial College of Medicine (ODKAZ) byl zaslán Nicku Cleggovi (Facebook), Jacku Dorseymu (Twitter), Susan Wojcicki (YouTube) a Sundaru Pichaiovi (Google/Alphabet) a mimo jiné vyzývá k trvalému lékařskému stannému právu, k úplné cenzuře veškeré pravdy o falešné pandémii, k nasazení armády v ulicích, k neustálému uvolňování nových mutací „Covid-19“ a pojednává o tom, jak donutit všechny k očkování a další věci. (ODKAZ)

MI6 vysvětlila, proč tento dokument poskytla:

„Když si chazarská mafie (Ch.m.) uvědomila, že ztratila kontrolu nad vojensko-průmyslovým komplexem, obrátila se na Porton Down a zahájila biologickou válku (V Porton Down, v Anglii, vyvíjeli vědci za Druhé světové války biologické zbraně, pozn. př.) Celý tento chaos je kamufláž a to, co označujeme za chobotnici a jí vypuštěný inkoust. Dostali jsme žihadlo s Dianou, s vraždami už nechceme mít nic společného. V poslední době se na nás obracejí nejrůznější informátoři (whistleblowers).“

Ruská FSB tvrdí, že plánem Ch.m. je „rozdělit lidi na dvě skupiny, na ty poslušné a na ty ‚vzpurné‘.

Poslušné typy přijmou vakcíny, díky nimž budou zcela ovládány umělou inteligencí a strojovými programy. Budou se cítit klidní, chytří a šťastní. Jejich majitelé jim budou darovat peníze, domy, cestování atd.“

Pokud se vám to zdá přitažené za vlasy, podívejte se na tento článek z Rockefellerovy univerzity (kde můj bratr získal doktorát), který vyšel v dubnu 2017:

„Jeffery Friedman a jeho kolegové předvedli ovládání chuti k jídlu a metabolismu glukózy u myší na dálku pomocí rádia – sofistikovanou technikou bezdrátové změny neuronů v mozku zvířat. Jediným stisknutím spínače jsou schopni vyvolat u myší hlad nebo potlačit jejich chuť k jídlu, zatímco myši normálně žijí.

Biologové mohou u živých zvířat zapínat nebo vypínat neurony podle libosti – rychle, opakovaně a bez implantátů – tím, že buňky upraví tak, aby byly vnímavé k rádiovým vlnám nebo magnetickému poli.

Využívají k tomu zelený fluorescenční protein vypůjčený z medúz, zvláštní protilátku pocházející z velbloudů, měkké váčky s částicemi železa a buněčný ekvivalent vrátek z proteinu propichujícího membrány. To vše doručuje a instaluje geneticky upravený virus. Dálkové ovládání tohoto udělátka je upravený svářečský nástroj (i když funguje i magnet zakoupený v obchodě).“ (ODKAZ)

Španělští informátoři se přihlásili a vypověděli, že:

„Všechny vakcíny jsou vyráběny stejnou nanotechnologií. Ve Španělsku byla dokonce popsána jako ‚tajné nanočástice‘. Tyto nanočástice se stávají magnetickými, když dosáhnou stejné teploty jako lidské tělo. Když zůstanou v prostředí s teplotou pod nulou, zůstanou nemagnetické (Proč se vakcíny zmrazují?) (ODKAZ)

Molekuly grafenu mohou na dálku komunikovat s neurony v mozku pomocí různých rádiových frekvencí (jednou z nich by mohla být 5G), mohou mapovat mozek a na dálku vysílat a přijímat instrukce.“ (ODKAZ)

Zde jsou další důkazy ze studie provedené v Lucembursku:

„V neočkované skupině byl z 30 vyšetřených osob počet těch, které magnet přitahoval, 0 (slovy: nula). Pro tuto skupinu proto experiment skončil. Naproti tomu ve skupině očkovaných vykazovalo přitažlivost magnetu 29 z 30 zkoumaných osob. To znamená, že magnet bez problémů přilnul k jejich kůži.“ (ODKAZ)

Ch.m. se zoufale snaží naočkovat všechny těmito vakcínami na ovládání mysli, než ztratí moc. Proto se Rothschildův poskok, francouzský prezident Emmanuelle Macron, snaží zavést povinné očkování. (ODKAZ)

Zde je krátké video, na kterém Macron a jeho kolegové, takzvaní evropští vůdci, veřejně projevují loajalitu Ch.m. (Video na Telegram kanálu El Adepto Iniciado. Při focení udělal MACRON a další rukou symbol pyramidy, pozn. př.)

V mnoha zemích je podobný tlak na to, abychom byli všichni nuceni tyto vakcíny užívat. Nenechte se mýlit, tato očkovací kampaň je válečným zločinem nejvyššího řádu a smrt je jediným trestem, který tyto zločince zastaví.

Kampaň samozřejmě ztroskotá, protože armády celého světa se konečně probudily. Jsme svědky rezignace ministrů zdravotnictví a dalších ve Velké Británii, Izraeli, na Novém Zélandu atd. Byla také zveřejněna zpráva nezávislých auditorů, která dokumentuje „podvody, obtěžování, nedodržování profesních standardů a sexuální zneužívání“ za vlády generálního ředitele WHO Tedrose Ghebreyesuse. (ODKAZ)

K tomu všemu se vyjádřil zdroj ze speciálních sil Pentagonu:

„Buďte si jisti, že celé vedení tohoto zločinného spolčení s vakcínami bude vypátráno a zabito.“

Zdroj ze CIA zase říká, že z veřejných záznamů je možné potvrdit velký počet letadel létajících z Washingtonu DC na leteckou základnu Thule v Grónsku. „Jsou to speciálně vybavená nákladní letadla plná odsouzených ze základny Gitmo a vojenských tribunálů probíhajících v Bílém domě.“

Zdroj také potvrzuje, že John McAfee „uzavřel dohodu velmi podobnou Jeffu Epsteinovi. Učinil výpověď proti zlým lidem z daňové správy, CIA a ministerstva spravedlnosti. Řekl všechno. Bílé klobouky spolu se španělskou vládou udělaly fingovanou sebevraždu, aby ho mohly stejně jako Epsteina zařadit do programu na ochranu svědků. Dokonce mu daly do kapsy falešný dopis na rozloučenou, aby to vypadalo jako skutečná sebevražda.“

Ch.m. se samozřejmě nechystá poklidně vzdát své moci. Dostáváme informace z více zdrojů, které potvrzují, že v nadcházejících měsících plánují výpadky elektřiny, zastavení internetu, nedostatek potravin atd. Jak ukazují články na níže uvedených odkazech, už to začalo. (ODKAZ), (ODKAZ), (ODKAZ), (ODKAZ), (ODKAZ)

Všimli jsme si také, že projekt falešné invaze UFO vedený Lawrencem Rockefellerem stále probíhá.

Zdá se, že jejich propagandistická kampaň funguje, protože podle nedávného průzkumu „mezi 2000 dospělými ve Spojeném království se šest z deseti lidí domnívá, že je jen otázkou času, kdy se Země stane terčem mimozemské invaze.“ (ODKAZ)

Na závěr tohoto týdne si všímáme úmrtí bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda. Vzhledem k tomu, že o jeho nekalé kariéře (chybějící biliony dolarů v Pentagonu atd.) bylo již obšírně psáno jinde, budeme hovořit pouze o osobních vztazích s ním.

V podstatě se nám Rumsfeld přiznal, že dodával Severní Koreji zastaralé sovětské raketové technologie a jaderné zbraně. Cílem bylo mít záminku k prodeji drahých raket Patriot Japonsku a Jižní Koreji. Máme podezření, že nedávné změny v severokorejské vládě úzce souvisejí s jeho odchodem.

Čínská tajná služba i japonská vojenská rozvědka nám totiž sdělily, že Severní Koreu považují za tajnou americkou kolonii, kterou řídil Rumsfeld a Eric Schmidt z Googlu.

Zdroj:

https://benjaminfulford.net/2021/07/05/the-ccp-turned-100-last-week-the-usa-turned-245/