Kdo by si byl pomyslel, že když lidi přivedete do propasti … když vynesete na světlo všechny jejich ďábelské plány … lidé se naučí vážit si svobodu a bojovat za ni jako za poklad, kterým skutečně je.
Právě zde se nacházíme. zdroj

Zkušení Konspirační analytici nebyli překvapeni, když se dozvěděli o atentátu na prezidenta Haiti. O Haiti se bude hodně psát a tento muž zřejmě věděl dost o tom, co Clintonovi na Haiti dělali. Chápeme, že všichni obyvatelé Haiti věděli své a nemohli Clintonovi vystát.

Španělsky mluvící útočníci by mohli navrhovat členy gangu MS13; těch, kteří šli po Sethovi Rich.
Q to uvedl velmi jasně ve více dropoch.

1881
Aug 15, 2018 1:10:19 AM EDT
Q !!mG7VJxZNCI ID: 000000 č. 152 HAITI video
[Čtěte velmi pozorně]
správy

„Oběti obchodování s dětmi, které strávili své formující se roky obsluhováním tělesných tužeb mužů, často cizinců, kteří jsou třikrát, čtyřikrát, pětkrát nebo šestkrát starší než oni. Jejich madam mi řekla, že mnozí z jejich zákazníků jsou západní humanitární pracovníci, kteří sem přišli pomoci obnovit HAITI po nedávné sérii přírodních katastrof. ”
Čím více víte …
Q

1832

HRC vzala z HAITI několik vesnic
A teď rozumíte Trumpově poznámkám o Hillary Clintonové “it takes a village” (je k tomu potřebná vesnice) na charitativní večeři Al Smithe, kdyby vás to zajímalo. Toto video se v poslední době opět dostalo do oběhu. Tolik z toho, co Trump říká a dělá, je naprosto nepochopené a nedoceněné. Jednoho dne to napravíme. Jako jediný měl odvahu říkat pravdu – a právě proto je nepřítelem Nového světového pořádku číslo jedna. Vyhlásil válku obchodníkům s lidmi a vrahy dětí.

Chápeme, že na Haiti nešlo o “přírodní” katastrofy. Psychopati mají technologii a vytvořili mnoho zemětřesení. Záměrně vytvářejí smrt a ničení, aby naplnili nabídku a poptávku po dětech a finančních prostředcích. Zemětřesením zabíjejí mnoho lidí, tvrdí, že je tam nespočet osiřelých dětí, posílají národu “humanitární pomoc”, kradou ji pro sebe a děti převáželi na Epsteinův ostrov a pravděpodobně i na jiné ostrovy, jako je nedaleký Vodní ostrov Jamese Bidena a kdekoli jinde na planetě, kde nemocní za děti zaplatili a uspořádali s nimi své satanistické obětní rituály.

Ako Clintonova nadácia zbohatla na chudobných Haiťanoch

Víme i to, jak se peníze efektivně přesouvají. Pokud ještě stále přispíváte Červenému kříži a jiným velkým “charitativním organizacím”, měli byste s tím přestat. Dozvěděli jsme se, že bratr Hillary Clintonové, Tony Rodham, dostal stavební zakázku pro Haiti, která zahrnovala i těžbu zlata, před několika lety náhle zemřel, takže také nepromluví.

Bylo zřejmé, že Epsteinův ostrov, který po druhém zatčení Jeffreyho Epsteina zabavily Bílé klobouky, se používal na satanistické rituály.. přesto, že se na zasypání tunelů pod slavným modrobílým pruhovaným chrámem na vrchu utratili miliony, bylo už pozdě. V těchto tunelech během obětí a rituálů mohli používat telefony, díky tomu úřady mají důkazy, které potřebují na rozuzlení celého příběhu. Přesně v pravý čas.

To je důvod války, která se odehrává na naší planetě, a proč je třeba tyto vraždící psychopaty, kteří řídili svět, vyhubit. Možná je tento úder právě tím správným začátkem. Skutečnost se dozvíme až později

… Poznámka o 5G pro ty, které to znepokojuje … od SerialBrain2 jsme se v dekódech dozvěděli, že Trump zajistil, aby americká armáda odstranila v Americe všechny bezdrátové technologie, které by mohly být použity, aby nám ublížili. V posledních týdnech jsem viděl i videozáznam od techniků, kteří nám ukázali vnitřek iPhonu. Ukázali na místo v jeho nitru, kde by se měla nacházet technologie 5G, a to chybělo. Uvedl, že ačkoli nám komunikační společnosti tvrdí, že poskytují ultrarychlé připojení 5G, ve skutečnosti to tak není, protože iPhony nejsou kompatibilní. Všechno jsou to jen řeči, ale stojí za to si je poslechnout.

… O Johnovi McAfeem jsme ještě neslyšeli a v této kompilaci RT si vyslechneme některé jeho názory a kritiku vlád, které by mohly naznačovat, proč ho považovali za “mocného” nebo “nebezpečného” a hodného toho, aby na něj poslali daňový úřad a uvěznili ho v Barceloně. Je to inteligentní člověk a otevřeně mluvil o nepohodlných pravdách. Byl ve spojení s Aliancí Země? Zdá se, že ano.

Korupcia vlády a otroctvo smartfónov – najlepšie citáty Johna McAfeeho pre RT

Ďalšou cieľovou osobou bol „chlapík s vikingskými rohmi“ alebo „Q šaman“, ktorý 6. januára 2021 zanechal na stole (podľa Simona Parkesa) v Kapitole odkaz pre demokratov. Pozrel som si videorozhovor, ktorý urobil pod menom Jake Angeli s kanadským vlogerom Patriot Parabellum, a zistil som, že je to inteligentný a vášnivý chlapík, vlastenec, stúpenec Q a niekto, komu záleží na tom, aby sa v ten osudný deň objavil vo Washingtone v kostýme a podporil znovuzrodenie Ameriky.

Sudca zamietol prepustenie „Q šamana“ – už niekoľko mesiacov je vo väzení bez termínu súdneho pojednávania a trpí psychickými problémami, pretože sa prechádzal v zdroji amerického Kapitolu

Haitský prezident bol odprataný, spôsobuje to, že Clintonovci sú trend na Twitteri
Trump žaluje Google, Twitter a Facebook
V Pensylvánii prebieha úplný forenzný audit
Podľa prieskumu si viac ako polovica obyvateľov myslí, že krajinu riadi niekto iný
Joeovi Bidenovi sa 4. júla nepodaril cieľ s vakcínou tak veľmi, že posiela vojakov so striekačkami ku každým americkým dverám

Deep State má zlý týždeň

Tretia položka na tomto zozname je VEĽKÁ správa. Prezident Trump žaluje Google, Twitter a Facebook v rámci CLASS ACTION. Znamená to, že žaluje tieto zlé veľké technologické spoločnosti v mene širšej skupiny ľudí, ktorí boli tiež tvrdo cenzurovaní ich politikou. To sme my!
Vražda haitského prezidenta a jeho manželky sa spája s [C]lintonovcami aj Billom [G]atesom a jeho vražednými vakcinačnými programami. Spomeňte si, že tanzánsky prezident bol zavraždený po tom, čo použil PCR testy na kozie mäso a ovocie a dostal z nich pozitívne výsledky. zdroj

Jacob Zuma, bývalý juhoafrický prezident, je zatknutý zdroj

ROMANA Didulo

Q: Kráľovná Romana, budú čoskoro federálne/provinčné voľby?

A: V najbližšej dobe nebudú žiadne voľby. Kanada 2.0 znižuje súčasnú veľkosť vlády o 90 %.

Takže si predstavte, že by ste teraz mali 330 poslancov/poslancov. Keď vyhlásim voľby, tento počet sa zníži na 33 poslancov…

Poznámka na okraj: 33 je duchovné číslo. 

Na to by sme museli najprv prekresliť volebné obvody.

Kanada je tiež stopercentne skorumpovaná. Každý aspekt kanadskej spoločnosti je skorumpovaný horšie ako krajiny tretieho sveta. Preto je zbytočné usporiadať voľby len preto, aby sa do koridorov moci a vplyvu opäť dostala tá istá skupina ľudí, ich priatelia, ich rodiny a spojenci, aby mohli pokračovať v starých zvykoch (to je ako vziať si kladivo, ktorým sa budete biť znova a znova).

Sú to tí istí ľudia, ktorí stáli bokom, keď sa Kanada a Kanaďania predávali Číne. Ani jeden z nich sa neozval, aby povedal, že by sme Kanadu a Kanaďanov nemali predávať Číne. A ani jeden z nich nežiadal, aby sme Kanadu a Kanaďanov oslobodili od Číny. Ani jeden. Ani to, že sa voľby konajú pomocou QFS, nič nemení na skorumpovanosti a chamtivosti ľudí…

V tejto krajine máme toľko problémov, ktoré treba vyriešiť ako prvé, počnúc našou ekonomikou, nezamestnanosťou, chudobou, bezdomovectvom, nelegálnou drogovou závislosťou, systémom zdravotnej starostlivosti, potravinovým reťazcom, vzdelávacími systémami, pomocou našim seniorom, veteránom, pôvodným obyvateľstvom, našou infraštruktúrou, musíme tiež zmeniť náš súdny systém atď. atď.

Ešte mnoho, mnoho rokov nebudem vyzývať na federálne/provinčné voľby. zdroj

Monkey Werx hlási veľké zatýkanie v Texase. Lety na obchodovanie s ľuďmi, lety na vojenské operácie, lety do Gitma. MSM informuje o zatýkaní obchodníkov s ľuďmi v Texase za posledných osem dní. Nikto nechce spomenúť účasť CIA na obchodovaní s ľuďmi. zdroj

*Pentagon odmietol zmluvu s Microsoftom a Amazonom.
*Zavraždený prezident Haiti mal špinu na CIA/Amazon/Microsoft. *Podmorské tunely na Haiti (Clinton/Mossad/CIA/Epstein)… Všetky sa spájajú s texaskými podmorskými tunelmi. zdroj

21 tisíc agentov CIA na svete.
15k sekundárnych agentov CIA (ktorí pracujú pre CIA súkromne)
Viac ako 2 milióny informátorov na celom svete.
14k agentov FBI.
Viac ako 60k vojakov Black Ops.
Zo 14 rôznych súkromných vojenských spoločností v USA.
18 spravodajských agentúr USA.

Spolu takmer pol milióna agentov…
Mnohí z nich bojujú proti iným agentúram.
Mnohé bojujú medzi sebou.
ARMÁDA PREVERUJE AGENTÚRY.
+DONG JINGWEI dal kľúče.
Veľa sa toho deje v zákulisí… zdroj

Na portáli VesselFinder sa za Ever Given nachádza loď Durham.
Mala namierené do Holandska, kde je Haag.
Haag = Medzinárodný trestný súd (ICC).
Väznica v Haagu má prezývku „Červený zámok“.
Aká dohoda bola dosiahnutá?
Podrobnosti neboli uvedené. zdroj

Takže táto loď z Durhamu cestuje už 17 dní. Iba náhodou je to Ever Given. To sa nedá vymyslieť. zdroj

Počul som, že prezident Trump začal svoju tlačovú konferenciu približne o 11:05 dnes ráno Šípková Ruženka:

Q 1105
Apr 9 2018

HROMADNÉ ŽALOBY SÚ VEĽMI ÚČINNÉ.
2 MILIARDY ĽUDÍ.
GLOBÁLNA. ŠKÁLA.
REGULÁCIA ALEBO ZABÍJANIE?
ĽUDIA MAJÚ MOC ROZHODNÚŤ.
Q. zdroj

Takto silná je naša digitálna armáda:
Nemohli by už riskovať, že sa normálni ľudia na náš obsah len pozrú, aby sa neocitli s červenou pilulkou v ústach. Museli podvádzať, pretože sme ničili všetky ich naratívy. Vo férovej hre vyhrávame 17 zo 17 prípadov, pretože máme na svojej strane pravdu, mémy a červené pilulky. Ako armáda…. sme nezastaviteľní. Oni nemôžu zastaviť pravdu. Ani nevyhnutné Veľké prebudenie.

Kto bol najväčšou skupinou ľudí, ktorých Twitter zakázal?
Boli to anoni. Pred našimi banmi: Žiadny spáč nemohol prechádzať komentáre hráčov deep state bez toho, aby nevidel množstvo červených piluliek. To sme boli my. Všetci spolu. Nemohli zastaviť dynamiku, tak museli podvádzať. Aj to sa im vypomstilo a pôsobilo ako budíček pre tých, ktorí sedeli bokom.z Nie je nič, čo by sa im nakoniec nevrátilo ako bumerang. Bude to biblické. zdroj

Čierna labuť zdroj

V meste Petit-Goâve na Haiti pôsobí skupina misionárov, ktorí sa aktívne podieľajú na zneužívaní detí. Nedávna havária lietadla N8694N nebola náhoda. Súvisí s väčším problémom, ktorý sa deje. Ten sa tiahne desaťročia a zachytil sa v komunitách mennonitov, amišov a anabaptistov.

Vyskytli sa viaceré prípady zneužívania, z ktorých takmer všetky zostali nenahlásené. Tie, ktoré boli nahlásené, sa rýchlo ututlávajú. Kresťanské služby pomoci sú jedným z najhorších páchateľov (ale zďaleka nie jediným), ktorý po odhalení svojich zločinov viackrát premiestnil svojich „misionárov“ a neoznámil ich polícii. Je tiež známe, že zamestnávajú ľudí po odhalení ich údajného zneužívania.

Zodpovední ľudia chcú veci utajiť, ale konkrétne tam existuje kultúra zneužívania, ktorá má absolútne ohavný charakter. Je načase, aby sme opäť vrhli veľmi jasné svetlo do tmy. zdroj

Zostávajúce kovové oplotenie okolo Kapitolu sa má zbúrať

Podľa správy seržanta Snemovne reprezentantov Williama Walkera, ktorá bola zaslaná všetkým členom Kongresu a zamestnancom, by sa malo odstraňovanie začať už tento piatok a skončiť do troch dní, ak to počasie dovolí. Zábrana, ktorá obklopuje pozemok bezprostredne pred budovou Kapitolu, je jedným z posledných zvyškov bezpečnostnej infraštruktúry vybudovanej po povstaní 6. januára. zdroj

Toto je najnovšia aktualizácia od Reinera Fuellmicha.
Všetky svoje dôkazy a svedecké výpovede poskytnú advokátom na celom svete. Tu je krátky klip a link k videu. zdroj

Výbuch v prístave Jebel Ali, Dubaj, Spojené arabské emiráty. Výbuch bolo počuť v celom meste. video

Dubajskí úradníci reagujú na požiar spôsobený výbuchom na kontajnerovej lodi v prístave Jebel Ali. video

Viac ako 20 000 obyvateľov bolo evakuovaných po prívalových dažďoch, ktoré spôsobili rozvodnenie riek v juhozápadnom čínskom veľkomeste Čchung-čching. Mesto zvýšilo úroveň reakcie na povodne na III. stupeň, čo je druhý najnižší stupeň v čínskom štvorstupňovom systéme reakcie na núdzové situácie.
Ľudia v Číne boli evakuovaní do miest, ktoré boli postavené rok pred (plánovanou operáciou) na zničenie ČKS v Číne a podzemných tunelov používaných na obchodovanie s ľuďmi a ešte horšie! Aliancia mala vždy plán na ich záchranu :))

Pentagón odmietol zmluvu so spoločnosťami Microsoft a AMAZON! (Jednoduchšie povedané, aby ste pochopili, že armáda povedala strč sa Bill Gates a CIA/MOSSAD>(VATIKÁN)/>> servisy… ); armáda sa na nich chystá>> CIA servery polovica je na (AMAZON)>>zavraždenie prezidenta Haiti v ten istý deň Microsoft.

(CIA vlastnený) Amazon (CIA/Mossad vlastnený) boli zamietnuté zmluvy (prezident Haiti mal špinu na CIA/AMAZON/ Microsoft)//>> Podmorské tunely na Haiti (Clinton/Mossad/CIA/Epstein)>>je to všetko spojené späť s texaskými ponork. tunelmi ako som hovoril… všetko prepojené>>? žaluje Facebook Twitter a Google……. (Na tých serveroch CIA (Amazon) sú všetky informácie… Microsoft Servery/siete/softvér/spätné kanály (dvere) do Pentagonu/počítačov svetových lídrov/nezákonný zber údajov (špehovanie)/OBAMA GATE>>>>FISA Leto v ? zdroj

Povedal som vám, že všetky Operácie sa dejú v tejto oblasti…Veľké zatýkanie v TEXASe…. dokonca aj MonkeyWerx hlási Lety na obchodovanie s ľuďmi a operácie v tejto oblasti a lety do GITMO…(?). Dokonca aj MSM hlási v TEXASe toľko zatknutí obchodníkov s ľuďmi za posledných 8 dní…Ale nikto nechce spomenúť účasť CIA…Jediný človek, ktorý má na to gule je >>JACO a ANONI…verte NCSWIC zdroj

Vražda Jovenela Moiseho prezidenta Haiti bola umlčaná za spoluprácu s NSA a poskytnutie informácií americkej vojenskej rozviedke a priamych dôkazov o Clintonovej nadácii a všetkom zlate ukradnutom z Haiti prostredníctvom Clintonovcov a CIA… Prezident Moise mal všetky dôkazy o ponorkách, ktoré mali Clintonovci a Epstein na ostrove na presun státisícov detí obchodovaných po celom svete. Moise dal zhromaždiť/dôkazy za posledné štyri roky o sieti obchodovania s ľuďmi matky Terezy v kolízii s Clintonovou nadáciou/FBI a 90 miliardami dolárov zaplatených VATIKÁNU, ktorý operáciu riadil. V dôkazoch/súboroch/serveroch poskytnutých Trumpovi/NSA>> CIA použila modifikáciu počasia a TEKTONICKÉ ZBRANE na vyvolanie zemetrasení a záplav, aby zakryla príbeh 800 000Zmiznutých detí. Zapečatené obvinenia sa dotýkajú všetkých týchto skutočností. A všetky dôkazy a svedectvá sú zaznamenané. Nanešťastie, Deep State má najnižšiu spotrebu Adrenochrómu na celosvetovom trhu… Zdroje veria, že otrasy na Haiti sú rovnakou príručkou Deep State..>> pošlite do krajiny OSN [DS]Prevezmite deti…//Veci sa stávajú ťažkými, priatelia… Leto v
Mnohé krajiny [DS] robia svoje pohyby.. Zúfalé kroky, aby zostali nažive…Zachovajte vieru…NCSWIC
zdroj

Veríte na náhody?

Elon Musk Tweet Časová známka = 2:12
a Q-212 spomína Elona Muska!

Koľko náhod pred matematicky nemožným.

Tweet Elona Muska poukazuje priamo na Q drop spomínajúci Elona Muska! Zdroj

Na obrázku môže byť obloha a príroda
Trojitá kupole duha! ???
▪️Genesis 9:13 (ECAV) Uložím luk do oblaku, a bude to znamení smlouvy mezi mnou a zemí.
…………………………………………………………………
? Fotku s trojitou duhou sdílel ? (GhostEzra)
Víme že vše co sdílí je proto, upoutat na
(danou*věc/pozornost) z těch či oněch důvodů …. ? zdroj
Jsem Alfa a Omega.
První a poslední. To znamená, že Bůh zůstává od začátku do konce věků.
Bude to biblické
Delta je trojúhelník.
Trojúhelník = Cabal
Lambda (která byla právě oznámena) je stejný trojúhelník, ale rozebraný. Poražený. zdroj
Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia a text, v ktorom sa píše „REALLY DON CARE DO U? Following LEAVING Donald Trump @reaiDonaldTrump "I REALLY DON'T CARE, DO U?" written on the back Melania's jacket, refers to the Fake News Media. Melania has learned how dishonest they are, and she truly no longer cares! RETURNING“
Vzpomínáte, jak si Melania oblékla kabát od Zary s nápisem I don’t really care (Je mi to jedno), když se setkala se zadrženými dětmi na hranicích? Francie právě zahájila vyšetřování 4 módních firem ?? zločiny proti lidskosti v Číně. Čína to popírá, ale na vyšetřování spolupracuje. Hádejte, kdo je na seznamu? Zara. zdroj

Ojeeeje!!!! ?‍♀️?‍♀️ Jak to psal Kju???? Nebudou moci jit po ulici ?? A tady dostal hned zaracha v celé vesnici ? zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba a text, v ktorom sa píše „CNN Prima Domácí Zahraniči Byznys OPOZICE Volby Sport CNNPrima EURO 2021 Prijeli na Moravu limuzínách, slibili pomoc Zprávy Domáci Porady Živé vysiláni ted' jen zmatkuji, tepe vládu Rakušan 8 Prihláše VÍCE INFORMACI Za Vojtecha se stydíme, napsal úredník a zrušil mu trvaly pobyt V obci. Ministr to nechápe Téma: Adam Vojtech Pavlina Fabiánová pred hodinou EDOVEKAMEHY VOLARY RYMAROV PRÁVE SE DEJE 23:01 Afghánec sloužil armádé USA, úrady ho chteji deportovat kvüli chlebu. Rozsudek smrti, riká“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „„Správní orgán konstatuje, že vesnice Včelná se za svého občana Adama Vojtecha stydí," napsal referent Obecního úradu Včelná. Za rozhodnutím stojí obyčejny úredník František Mareš, který se rozhodl jednat sám za sebe a zrušit ministrovi zdravotnictví trvaly pobyt V obci. Chtel totiz dle svych slov z moci úrední ministrovi zdravotnictví ukázat, jaké to je být V pozici občana. Podle Vojtecha má sice každý právo na svúj názor, V tomto prípadé prý ale jde o jasné porušení zákona.“
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „C)24 Foto: ČTK Prezident Haiti zavražden Skupina útočníkủ ho zabila V soukromé vile“
A tady mame jeste potvrzeni ?? zlute Q zdroj

Další velký zátah proti mafii v Itálii. Více než osmdesát členů Cosa Nostry zatčeno. zdroj

Po dnešní hromadné žalobě. „Podívej, jsem prezidentem Spojených států …“ zdroj

Rytmus udalostí sa zrýchľuje, hrozné správy vrhajú niektorých ľudí do paniky. Môžu sa len sťažovať, že všetko skončilo, boli sme oklamaní, pozornosť bola uspatá a koniec sa blíži. Že genocída sa deje, zatiaľ čo my sedíme a čítame príspevky vo World Awakening. Je to veľmi zvláštna pozícia, pretože neustále hľadanie pravdy, túžba dozvedieť sa viac, zjednocovať sa, spájať sa, šíriť pravdu je to, čo by sme teraz mali robiť, pretože prebieha vojna nielen farmaceutická, ale aj informačná.
.

Navrhujete, aby sme išli a všetko zničili? Som proti tomu. To nepovedie k ničomu dobrému a nikdy to k ničomu dobrému neviedlo. Násilie a chaos nie sú riešením. Násilie je temnota. A my ideme k Svetlu. A našimi zbraňami sú slovo, rozvoj, jednota, rast, uvedomenie. Musíme zostať ľuďmi a správať sa ako ľudské bytosti v najširšom zmysle slova. Áno, myslím si, že sledujeme predstavenie. Ak ste si to ešte neuvedomili, znamená to, že ste nedávali pozor. V dropoch Q sú tisíce náhod, milióny faktov, odkazov a narážok, ale niektorých ľudí stále premáha panika.

Dáva to zmysel. Dochádza k množstvu hrozných udalostí, ľudia umierajú na vakcínu aj z iných dôvodov, zákony sú čoraz absurdnejšie, obmedzenia prísnejšie a zdá sa, že ďalej bude pokračovať len temnota a priepasť. Ale pozrite sa na všetko globálne, pokiaľ vám to vaše myslenie dovolí. Aby sa ľudia prebudili, musia sa ocitnúť v tejto priepasti, v temnote. Iná cesta neexistuje. Môže to vysielať aj sám John Kennedy, živý a nezranený, alebo princezná Diana s Michaelom Jacksonom, ale bude to málo platné. Rozumiete? Ľudia si musia všetko uvedomiť sami. Každý. Osobne.

.

A čo to je? To je to, čo sa teraz deje. Očkovanie je agendou číslo jeden. Všetci o tom hovoria a premýšľajú, všetci sú zapojení do toho, čo sa deje – od detí až po starších ľudí, a ak pred desiatimi rokmi bolo nevhodné hovoriť o tej istej tajnej vláde na verejnosti, pretože by si vás mohli pomýliť so šialencom, dnes nie je nič aktuálnejšie ako táto téma. A čím absurdnejšia je táto šou, tým viac ľudí sa do tohto procesu zapája a nevyhnutne sa prebúdza. V každej krajine, na každom kontinente sa ľudia s týmto všetkým stretli a teraz už pred tým nie je kam uniknúť. Nemôžete schovať hlavu do piesku, všetko je príliš blízko. Iba ak sa nerozhodnete odísť do dôchodku niekde ďaleko od civilizácie. čo sa týka očkovaných… Možno to znie kruto, ale bola to ich voľba. Namiesto toho, aby zapli svoj rozum a počúvali svoje srdce, bezhlavo sa rozbehli k injekcii.

.

Každý človek má svoju vlastnú cestu, každá duša má svoju vlastnú cestu. Dúfam, že naozaj vznikne protilátka, ktorá dokáže zrušiť účinok vakcíny u ľudí, ktorí už injekciu dostali, ale prebudili sa, ktorí si priznali, že sa mýlili. Vyberte si, či sa prebudíte a budete bojovať, alebo pôjdete s prúdom a odmietnete vidieť pravdu. Táto voľba bola daná nám všetkým. Niekto sa zobudil skôr, niekto neskôr, ale to sa stáva. Tí, ktorí všetko pochopili, sa ničoho neboja.

.

Títo ľudia sú pokojní, pretože bez ohľadu na to, ako paradoxne to môže znieť, všetky tieto nezmysly sú potrebné pre našu spásu a očistu. Je to nevyhnutná súčasť príbehu. Keby sme neboli sledovaní zhora a všetko by bolo len v rukách týchto globalistov a satanistov, už dávno by sme boli zničení a nepýtali by sme sa. Majú na to milión spôsobov. Ale nie. Existuje vojna, ktorá je vytvorená len pre Prebudenie ľudstva. Aby sa ocitlo na okraji priepasti, aby každý pochopil, kto je, kde je, čo sa stalo predtým a čo sa deje teraz?

Netrvám na tom, že toto všetko je pravda. Rozhodnite sa sami, cíťte, porovnávajte, premýšľajte, skúmajte. Nie som vizionár, ale to, čo mám, mi stačí na to, aby som videl obraz globálne cez množstvo detailov. Bude to ešte absurdnejšie, ale myslím, že to nebude trvať dlho. Veľa je za nami, ľudia už nikdy nebudú takí istí, a ako v každom filme, v ktorom sa hlavný hrdina prepadne bližšie k rozuzleniu a stratí vieru v záchranu, a potom nastane nečakaný obrat k lepšiemu a šťastný koniec, tak aj my sa dostávame na okraj priepasti, ktorá bude mať veľký a dôležitý klik. neviem, ako dlho to bude trvať, ale súdiac podľa udalostí sa všetko vyvíja dosť dynamicky. Prebúdzanie sa deje. Zdroj

Převzato:

https://qanon.sk/spravy-08-07-2021/