Americké speciální jednotky a armádní chemicko-biologicko-radiologičtí a nukleární specialisté v úterý přepadli a zničili výzkumnou laboratoř Bostonské univerzity na Covid-19, kde vědci a postgraduální studenti vytvořili hybridní superkmen, který zabil 80% nakažených myší. Tým BU, který se podílel na výzkumu „gain-of-function“, zkombinoval Omicron a původní Wuhan virus – individuálně ne závažnější než běžný případ chřipky – do patogenu, který by teoreticky mohl vyhladit lidstvo.

Americká armáda, jak řekl zdroj z kanceláře generála Davida H. Bergera pro Real Raw News, podnikla rozhodné kroky okamžitě poté, co potvrdila existenci zesíleného patogenu a slyšela, jak se zaměstnanci BU chlubí svým „zázračným“ úspěchem.

„Co se stane myším, se nemusí stát lidem, ale nenechávali jsme nic náhodě. Vakcíny zabíjejí dost lidí a my nechceme mít na krku skutečného Kapitána Tripse,“ uvedl náš zdroj s odkazem na fiktivního vražditele v povídce Stephena Kinga, který zabíjí 99,4% populace.

Generál Berger, dodal, sestavil tým, který měl tuto hrozbu vymýtit.

Ve 2:00 tým pronikl do zabezpečení kampusu a speciální jednotky pronikly do dveří budovy Národních laboratoří pro nově vznikající infekční choroby, sedmipatrového monolitu z betonu a skla. Ozbrojené jednotky hlídaly, zatímco specialisté CBRN v ochranných prostředcích, vybavení plány a schématy stavby, vstupovali dovnitř a systematicky prohledávali každou laboratoř v každém patře, dokud se nedostali k tomu, co mělo být volným biolabem v 5. patře. Podle zpravodajských zpráv se budova zavírala každý večer v 9:00 a zaměstnanci měli být mimo areál nejpozději v 9:30.

Tým však našel tři osoby oblečené do biobezpečnostních pomůcek, které pracovaly v tlumeném světle a přenášely zkumavky mezi chladicími boxy v laboratoři. Jeden z cestujících, zřejmě vedoucí vědec, řekl týmu: „Kdo jste? Tady nemáte co dělat,“ a když mu bylo řečeno, že je zatčen z pověření americké armády, dodal: „Ne, to není správné. NIH ví, co děláme. Máme výzkumný grant.“

Ačkoli „vědci“ měli na sobě ochranné pomůcky, samotná laboratoř postrádala pojistky typické pro prostředí BSL: na vzduchotěsných dveřích nebyly namontovány přetlakové vzduchové uzávěry, žádné chemické sprchy, vzduchové obleky dodávané pozitivním tlakem, žádné nadbytečné kompresory a žádné dekontaminační komory. Dvacetilitrový prostor na stole však obsahoval 14 mrtvých krys, stejně jako jednu živou.

„Považujte se za vyřízené,“ řekl jim vedoucí CBRN.

„Vědci“ byli vyvedeni z budovy s namířenou zbraní, zatímco zbývající CBRN přenášela viry superstrain z laboratorních mrazáků do mobilních chladicích boxů, které si s sebou přivezli. Jakmile dostali „všechno do bezpečí“, speciální jednotky vstoupily do laboratoře a zdemolovaly každý kousek vybavení.

Vzorky odebrané z laboratoře, jak řekl náš zdroj, budou analyzovány a poslány do „spalivací komory“ ke zničení.

Real Raw News dodá dodatečné informace o této operaci, až je obdržíme.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/10/military-destroys-covid-research-lab/