Ruský prezident Vladimir Putin ve středu zavedl stanné právo v ukrajinských Doněckých, Luganských, Chersonských a Záporožských regionech, o kterých Moskva tvrdí, že je anektovala.

“Podepsal jsem dekret o zavedení stanného práva v těchto čtyřech subjektech Ruské federace,” řekl Putin během televizního zasedání Rady národní bezpečnosti.

Kreml poté zveřejnil dekret, že stanné právo bude zavedeno od čtvrtka.

“Kyjevský režim odmítl uznat vůli lidu, odmítá jakékoli návrhy na vyjednávání, střelba pokračuje, civilisté umírají,” řekl 70letý ruský vůdce.

Obvinil Ukrajinu z používání „teroristických metod“.

“Posílají na naše území sabotážní skupiny,” řekl s tím, že Moskva zmařila další útoky poté, co byl její most na Krymu zaměřen “včetně našich jaderných energetických zařízení”.

Podle ruského práva stanné právo umožňuje posílení armády, zákazy vycházení, omezení pohybu, cenzuru a internování cizích občanů.

Inflace ve Spojeném království RAKETUJE na 10,1 %.

Válka na Ukrajině je jeden faktor, druhý pak tisk peněz  a masivní půjčky na financování směšné politiky Covid.

???
Video: IMG_6820

“Covid mRNA vakcíny hrály významnou roli jako primární příčina všech neočekávaných srdečních zástav, infarktů, mrtvic, srdečních arytmií a srdečního selhání od roku 2021” – Dr. Aseem Malhotra

Dr. Aseem Malhotra je oceněný britský kardiolog a světově uznávaný odborník na srdeční choroby. Je aktivistou v oblasti veřejného zdraví, nejprodávanějším autorem a mezinárodním hostujícím redaktorem časopisu Journal of Evidence Based Healthcare. Za svou práci získal řadu ocenění ve Velké Británii i na mezinárodní úrovni a byl zařazen mezi „500 nejvlivnějších lidí Sunday Times“.

Lékařská loď amerického námořnictva USNS Comfort dorazila do New Yorku 30. března 2020. Důvodem, proč byly tyto lodě poslány do New Yorku a po celém světě, bylo ošetřovat mučené a zneužívané děti zachráněné z podzemních tunelů. Tyto lodě NEBYLY pro pacienty s koronavirem, jak o tom informovala média s falešnými zprávami. Nikdy nezapomeňte, proč jsme začali. Nikdy to nebylo o dalších čtyřech letech voleb. Vždy to bylo a stále je o vzácných Božích dětech, kterým byly ukradeny nevinné životy, v rukou zlých pedofilů satanského obchodu s dětmi. “”

Převod 2,8 milionu $ od společnosti Pfizer do FDA.
….

Fanoušky NASCAR bude zajímat, že manželka Briana Vickerse byla dlouholetou plánovačkou Jeffreyho Epsteina. Kdo zastupoval Sarah Kellen v soudním sporu? Bruce Reinhart, soudce, který schválil nájezd na Mar-a-Lago.

• jalopnik.com/one-nascar-drivers-wife-was-jeffrey-epsteins-alleged-s-1848185282

• dailymail.co.uk/news/article-10951033/Ghislaine-Maxwells-ex-right-hand-woman-Sarah-Kellen-strolls-carefree-Manhattan.html

• courtlistener.com/docket/5574054/parties/doe-ii-v-epstein/

Všeobecné. Jack Keane

„Lodě (bojové flotily), letadla

(Čínské letectvo) , Střely, Obranné Střely, … Můžete jmenovat kategorii, Číňané nás vystřelí! ”

_Generál Keane mluví o tom, že Čína útočí na TAIWAN mnohem dříve než admin BIDEN. Pentagon si myslel (mysleli si, že Číňané zaútočí za 18 MĚSÍCŮ…. Ale realita je taková, že ČKS v tuto chvíli provádí velké vojenské operace s jadernými cvičeními pro případ, že by USA zasáhly s Japonskem)//

_

Jak mnozí z nás v komunitě PRAVDA věděli, že se ČÍNA připravovala na útok před měsíci, a nedávno jsem několikrát informoval o blížícím se útoku a o všech vnitřních informacích o čínských operacích, cvičeních a nedávném pokusu o VOJENSKÝ PRAČ ze strany státu Deep proti XI (dokonce Benjamin fulford a polská inteligence použili moji kapku)////

Větší Pravda, jak každý ví, je DNC a MSM, OSN neustále lžou a skrývají řádky UDÁLOSTÍ True Times a používají je k manipulaci s jejich masy.

> Tento ELON MUSK, který si koupí TWITTER a převezme OVLÁDÁNÍ TWITTERU, je mnohem více, než si lidé mohou představit……… Připojuje se k EXPOSING>>>FACEBOOKU. GOOGLE. YOUTUBE. TIK TAK, …

a DEEP STATE DIGITAL BOTS ARMY, kteří ovládají ALGORITHMY ZPRÁV a důvody tolika barevných revolucí///////…

_

Jak se RUSKO připravuje na MASIVNÍ VOJENSKÝ TAH PROTI UKRAJINĚ…///

_Bělorusko, Čína, Kazachstán, ITÁLIE., INDIE, Všichni Říkají svým občanům, aby okamžitě opustili Ukrajinu! Za posledních 32 hodin

///

ČÍNA zavolala do několika zemí Aliance a okamžitě VAROVÁNA na odchod z UKRAJINY.

Mobilizace více než 300 tisíc vojáků v rekordním čase pro kteroukoli zemi nyní patří RUSKU, protože dokončili mobilizaci 2 týdny předem….////

_BĚLORUSKO MILITARY Zahajuje vojenskou mobilizaci, protože jejich vláda vydává protiteroristické zákony související s konfliktem na Ukrajině, který se blíží k jejich hranicím a NATO MILITARY se sbližuje s bojovými jednotkami převlečenými za bojovníky za svobodu.

>Bělorusko již zastavilo teroristický ÚTOK a zveřejnilo příběh a ve stejnou hodinu byla jejich armáda uvedena do vysokého ALARTu a začala mobilizace s plně aktivovanými raketovými systémy. Teroristé byli sledováni zpět do polských sil, které byly vycvičeny v ukrajinských táborech CIA. Ruská rozvědka okamžitě dala VAROVÁNÍ běloruské armádě a ruská vyslala do BĚLORUSKA celou eskadru proudových bojů.

_ÍRÁN veřejně podporuje RUSKO v ukrajinském konfliktu a vyslal íránské VOJENSKÉ drony, aby bombardovaly Kyjev (kyjev), hlavní město Ukrajiny.

>Na Ukrajině je více než 500 měst bez proudu

NATO pořádá NUCLEAR úderná cvičení v regionu EU a Čína také pořádá NUCLEAR úderná cvičení v jižním moři Číny. A RUSKO pokračuje v budování LETECKÝCH LETEK JADERNÝCH ÚDRŽKŮ A MÁ NĚKOLIK PONOREK NEPOČETNÝCH V HLUBOKÝCH ATLANTICKÝCH OCEÁNECH.

___

KABELY: jak eskaluje Válka v EU. UKRAJINA.>>> DEEP STATE v USA problémy ⚠️ VAROVÁNÍ [COMMS] v MSM na smrtelnější skvrnu viru COVID o 80 % smrtelnější než biologické zbraně COVID 19 vydané v roce 2019.

>>>> VOJENSKÉ ZDROJE tvrdí, že toto je HLAVNÍ hrozba a pokus o vydírání OPERACE U.S. BÍLÝCH KLOBOUKŮ, ABY USTUPOVALY OD JEJICH OPERACE, ,, ( zpětné kanály mezi jezuity/DAVOS/ROTHSCHILDY v EU ….. Usilovně se snaží udržet Americké rukojmí S NOVÝM VIREM////pokud ALIANCE neustoupí od DEVOLUČNÍ OPERACE V USA…///

(Budu pokračovat v tomto vývoji bostonského viru

….. zdroj říká, že myšlenkou Blackhatů [DS] je vytvořit UDÁLOST pod falešnou vlajkou a obvinit Rusko z útoku na bostonský BIOLAB LEVEL 4 a vypustit virus///)….

Dva další zdroje v NY říkají, že laboratoř je již posledních 16 hodin pod vojenskou kontrolou White HATS.

By Martin Cornel official 

https://t.me/QMartinCornel/8667

??? VOJENSKÁ AKTUALIZACE: PANIKA> NA UKRAJINĚ>OSN. NATO

Osmileté vojenské budování ukrajinských ozbrojených sil pod vedením [DS] OSN. NATO. CIA . Černé klobouky U.S. Vojenské (DOD > 30% CORRUPT) projekty černých operací < ECT ECect drasticky selhaly téměř k bodu zničení.

        Zničení vojenského systému operací a podpory ukrajinského letectva se blíží ke katastrofálnímu konci, více než 70 % vojenského obranného systému a letectva je zničeno.

Za posledních 7 měsíců bylo nasazeno méně než 18 % ruských pozemních sil, protože PUTIN projevil velkou neochotu uvolnit veškerou svou vojenskou sílu (skutečná čísla jsou méně než 10 %).

  Přes 100 000 ukrajinských vojáků bylo zabito a téměř 400 000 zraněno. > ) //////Úmyslně vybudovaných 600 000 ukrajinských ozbrojených sil vytvořených za posledních 8 let prostřednictvím financování a projektů Davosu, BLACKROCK MONEY LAUNDERING, CIA UK mI6. NATO UM ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT….< Těchto 600 000 silných ukrajinských sil bylo stále více ničeno. Zbývající ozbrojené síly tvoří dobrovolníci a velký počet polských vojáků (tato asimilovaná skupina čítá asi 80 000 mužů).

Přímé zapojení britské MI6 do plánování teroristického útoku na Krymském mostě bylo naplánováno před mnoha měsíci Hughem Wardem, členem MI6, a pověřeno Chrisem Donnellym////. Spojení přímo souvisí s Borisem Johnsonem, který záměrně sabotoval všechna rusko-ukrajinská mírová jednání a několikrát letěl jménem kabaly Deep State, aby zajistil, že Zelenskij bude podporován Pentagonem a britskými silami.

Ruští velitelé, kteří byli loajální k režimu Rothschild/Kazar v armádě Ruské federace, nyní zcela zablokovali návratové kanály do DS (Putin, Bílé klobouky věděli, že několik ruských velitelů hraje na obou stranách hry). Očekávalo se, že ruský vojenský převrat ve spojenectví s [DS] se uskuteční na začátku září, když ukrajinské síly postupovaly. Zpětné kanály mezi DS a ruskými veliteli byly přerušeny ve třetím zářijovém týdnu.

      Pokus zaútočit na RUSKO a svrhnout Ruskou federaci selhal žalostně. Původním plánem vždy bylo svrhnout Rusko infiltrací a Mil.COUP. To byly hlavní důvody PUTINova útoku na Ukrajinu, jednotky NATO a brzy. protitahy.

PANIKA PANIKA PANIKA PANIKA jako ukrajinské VOJENSKÉ SÍLY prohrávají největší odvetnou bitvu, protože Rusko nasazuje pouze 18 % svých pozemních sil.

Zamýšlený teroristický útok na ruský most byl urychlen a proveden v panice, protože plán DS se hroutí a jejich cíl zaútočit na Rusko nyní padá. > Konečným cílem DS je rozpoutat přímou válku a vyprovokovat Rusy k útoku na Ukrajinu. …… Tímto cílem je vytvořit JADERNÝ scénář před listopadovými volbami v USA. (Pokud DS DEMOCRATS ztratí dům, republikáni začnou odhalovat a odhalovat 5 očí a spojení světové kontroly s pandemií a odhalovat 3 dopisní agentury)//)//

KONEČNÉ PLÁNY…. V ALIANCI VŽDY BYLO TRUMPA A PUTINA UŘÍDIT VÁLKY A PŘINÁŠET PRAVDU DO CELOSVĚTOVÉHO HLUBOKÉHO ROZPADU STÁTNÍ MILICE. KTEŘÍ CHRÁNÍ KABALU A JEJICH AGENDU, KTEŘÍ OVLÁDAJÍ VLÁDY.

Zatímco Rusko provádí své největší zimní vojenské manévry a uvolňuje svou MASIVNÍ moc, OSN. NATO JE V PLNÉ PANICE. Nikdy si nemysleli, že by mohli ztratit své ruské protějšky a ruský vojenský převrat, který plánovali ///

https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/42791

?? ❗️Nové hrozby pro bezpečnost RF a výzvy pro bezpečnostní složky – z prohlášení Patruševa:

?Rada jednala o nových hrozbách pro bezpečnost Ruska v souvislosti se zhoršující se globální migrační krizí;

?Energetická krize v Evropě způsobená západními sankcemi by mohla přispět k nové migrační vlně;

?Úkolem specialistů je identifikovat mezinárodní teroristy pomocí migračních kanálů;

?Přibližně 5 milionů obyvatel Donbasu a jihovýchodní Ukrajiny se přestěhovalo do Ruska, kam utekli před genocidou kyjevského režimu;

? Kvůli tvrdé rusofobní politice nepřátelských zemí byla navržena další opatření na ochranu Rusů v zahraničí;

?Plánují se rozsáhlá opatření k udržení veřejného pořádku v místech kompaktního pobytu migrantů v Ruské federaci;

?Koncepce ruské státní migrační politiky bude do konce roku změněna.

https://t.me/selskyrozum/14404

‼️⚠️⚡️ ❗️Dodávka výkonných námořních min YARM do obce Gavrilovka v Chersonské oblasti je podle místních obyvatel v plném proudu. 

 Podle dostupných informací je známo, že je VSU může použít jako plovoucí miny, které se vydají po proudu Kachovské přehrady směrem ke Kachovské vodní elektrárně, aby podkopaly hráz a následně zaplavily koryto řeky směrem na Cherson. To umožní VSU odplavit všechny pontonové přechody, které má ruská armáda k dispozici, narušit logistiku a tím izolovat ruské vojenské uskupení od zásobování přerušením dopravního spojení s územím Ruské federace.

Na území pravobřežního Chersonského regionu to také způsobí nejhlubší potravinovou krizi kvůli nedostatku zásob potravin, léků a pohonných hmot a maziv. Přímo zaplaveny budou osady Olhovka, Nikolajevka, Lvov, Ivanovka, Novostjanka, Tokarevka, Poniatovka, Nikolskoje, Sadovoje, Pridněprovske, Antonovka a pobřežní část Chersonu.

Ruští vojenští experti jsou přesvědčeni, že pokud se tak stane, ruské letectvo ještě týž den zničí hráz kyjevské vodní elektrárny pomocí leteckých bomb FAB-3000 a zaplaví ukrajinské hlavní město.

https://24rus.ru/news/policy/199099.html

https://t.me/selskyrozum

Lev Nikolajevič TOLSTOJ

1. Síla vlády spočívá v nevědomosti lidu, ona to ví, a proto bude vždy bojovat proti vzdělanosti národa. Je načase, abychom to pochopili.

2. Každý chce změnit lidstvo, ale nikdo nepřemýšlí o tom, jak změnit sám sebe.

3. Vše přichází k těm, kteří si mohou počkat.

4. Všechny šťastné rodiny jsou si podobné, každá nešťastná rodina je svým způsobem nešťastná.

5. Silní lidé jsou vždy jednoduší.

6. Ať si každý zamete před svým prahem. Pokud to budou dělat všichni, bude celá ulice čistá.

7. Zdá se, že jsme vždy milováni, protože jsme tak dobří. A my si neuvědomujeme, že jsme milováni, protože ti, kdo nás milují, jsou dobří.

8.Je snazší žít bez lásky. Ale bez něj to nemá smysl.

9. Nemám všechno, co mám rád. Ale miluji všechno, co mám.

10. Svět jde kupředu díky lidem, kteří trpí.

11. Největší pravdy jsou ty nejjednodušší.

12. Nejde o to, abychom věděli mnoho, ale abychom věděli to nejnutnější ze všeho, co lze vědět.

13. Lidé se často pyšní čistotou svého svědomí jen proto, že mají krátkou paměť.

14. Není darebáka, který by po pátrání nenašel darebáctví v něčem horším, než je on sám, a který by proto nenašel důvod být na sebe pyšný a spokojený.

15. Zlo je pouze v nás, tedy tam, kde ho lze odstranit.

16. Člověk by měl být vždy šťastný, pokud štěstí končí, podívejte se, kde jste udělali chybu.

17. Jsem si jistý, že smyslem života každého z nás je jednoduše růst v lásce.

18. Všichni si dělají plány a nikdo neví, jestli se večera dožije.

19. Neexistují podmínky, na které by si člověk nemohl zvyknout, zvláště když vidí, že všichni kolem něj žijí stejně.

20. Jedním z nejúžasnějších omylů je, že štěstí člověka spočívá v nicnedělání.

https://t.me/srdcemprovlast_zive/1057