Američtí námořníci v pondělí zatkli Melindu French Gatesovou, manželku zesnulého Billa Gatese, na jejím pozemku v chráněném sídle v Medině ve Washingtonu, uvedl zdroj JAG Real Raw News.

V září Melinda Gatesová svědčila proti svému bývalému manželovi u vojenského soudu v zálivu Guantánamo. Byl shledán vinným a následně oběšen. Jeho manželce údajně byla výměnou za její svědectví udělena imunita před stíháním.

“Dohoda byla provizorní.” Stanovila, že přizná svou plnou spoluúčast na Billových zločinech. Bohužel, našli jsme více důkazů, že byla méně než vstřícná. Byla hluboce zapojena do Billova obchodování s dětmi a jeho propagace smrtících vakcín a spoluúčasti na všem. Nemohu nyní diskutovat o důkazech. Bude to oznámeno později,“ řekl náš zdroj.

Na otázku, zda bude Melinda French Gatesová čelit vojenskému tribunálu, odpověděl: „Když civilní úřady ignorují tyto ohavné zločiny, když odmítají stíhat zločince, když přijímají úplatky a kompenzace, aby nechali tyto darebáky chodit na svobodě, JAG má odpovědnost za zajištění spravedlnosti.”

Zákon o povstání z roku 1807, který prezident Donald J. Trump aktivoval před ukradenými volbami, nahrazuje zákon Posse Comitatus z roku 1878, který omezuje pravomoci vojenského personálu prosazovat domácí politiku v rámci Spojených států.

“Máme pravomoc provést tato zatčení bez omezení nebo předsudků. Nechceme zatýkat běžné občany. Bereme do vazby ty nejhorší z nejhorších, lidi, kteří spáchali zradu a zločiny, které mají vážný dopad na společnost. Melinda je jedním z těchto lidí. Ano, bude se zodpovídat vojenskému soudu,“ řekl náš zdroj.

Je to již podruhé, co společnost JAG zrušila dohodu o imunitě. První byl Marc Mezvinsky.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2022/01/military-arrests-melinda-french-gates/