Americká námořní pěchota pod velením plukovníka Todda W. Ferryho, velícího důstojníka Camp Lejeune, zatkla bývalou generální prokurátorku Lorettu Lynchovou ve svém domě v Greensboro v Severní Karolíně, uvedl zdroj z JAGu pro Real Raw News.

Námořní pěchota, jak řekl náš zdroj, strávila dva týdny sledováním Obamovy přisluhovačky, během nichž se naučila její denní rutině, trasám cestování a hlavně tomu, kdy bude izolována a odloučena od přátel a rodiny.

Ten okamžik přišel v pondělí brzy ráno. Oddíl námořní pěchoty z Camp Lejeune vyřadil bezpečnostní systém Lynchové z domova, pak prorazil její vchodové dveře a místnost po místnosti vyklidil domov o rozloze 4 500 čtverečních stop, až dorazili do hlavní ložnice, kde našli Lynchovou spící a bouřlivě chrápající.

Rychle jí zalepili ústa lepicí páskou a svázali zápěstí zipem, než se stačila začít bránit. Po probuzení však začala mlátit nohama a kopat do mariňáka, který jí ukázal vojenský zatykač, na jehož základě byla Lynchová obviněn z velezrady a dalších zločinů. Její kopání se stalo tak nezdolným, že ji mariňáci museli svázat a rychle odnést ven k čekajícímu vozidlu.

„Odvezli ji do zpracovatelského centra, pak ji pošlou na Guantánamo,“ uvedl náš zdroj.

Jak je zvykem, odmítl se odvolávat na svědectví JAG a místo toho prohlásil, že všechny relevantní důkazy budou odhaleny u vojenského tribunálu. Když se tlačí na to, zda důkazy zahrnují Lynchové kamarádský vztah k zesnulé Hillary Clintonové a její tajná setkávání se zesnulým Williamem Jeffersonem Clintonem na půdě jejího soukromého ministerstva spravedlnosti. Jak náš zdroj prohlásil:, “To je jen špička ledovce.”

Také dodal: „Lynchová nespolupracuje. Při zpracování řekla, že jsme ji zadrželi, protože nám to řekl prezident Trump. Nic nemohlo být vzdálenější pravdě. Prezident Trump se na jejím zatčení nepodílel. Byla vzata do vazby, protože se během služby v úřadu dopustila vlastizrádných zločinů proti Americe; její zatčení je už dávno naplánované.“

Na otázku, zda „Bílé klobouky“ plánují zadržet dalšího Obamova generálního prokurátora Erica Holdera, důrazně řekl, že JAG nezveřejňuje budoucí operace.

https://realrawnews.com/2022/03/military-arrests-loretta-lynch/